Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 24 May 2017, 10:00

Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 2. sayfa   [ 28 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu ne menem bir iştir
İletiTarih: 11 Oca 2017, 17:53 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

_turbo_ yazdı:
Ilim Cinde bile olsa aliniz denmistir. Ilim 1. Dünya savasindan önce ve sonrasinda ABD ye kaymistir, bircok önemli ALman Bilimadami ABD ye göc etmistir. Dolayisiyla imkan varsa ilmi merkezinden almak gerekir. Arabiatani Irani bilmem ama ABD de Ingilterede cok önemli Üniversiteler Profesörler ve Bilimadamlari oldugu bilinen bir gercektir. Suda bir gercektirki Himmet paralariyla tüm Türkiye gencligi yurtdisinda Master yapabilirdi ;)

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=L4CRHTdNDmA

:lol: :mrgreen:

Akılsız cahil @turbo.. :twisted: Burada bir çeliş ki yok mu? Hiç düşünmez misin be genç?

Alıntı:
Cum’a/:5- Kendilerine Tevrat yükletilip de sonra onu taşımayanların durumu, kitaplar taşıyan eşeğin durumu gibidir. Allah’ın âyetlerini yalanlayanların durumu ne kötüdür. Allah zalim toplumu doğru yola iletmez.

* İbn-i Amr İbni’l-As radıyallahu anhüma anlatıyor: “Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: “İlim üçtür. Bunlardan fazlası fazilettir. Muhkem âyet, kâim sünnet, âdil taksim.

İlim ama hangi ilim? :lol:

Kafirler cahilse, cahilden ilimmi alınırmış.. Koca Alim. Fetoş mağduru Cübbeli hocayamı inanacağız yoksa sana mı?
@turbo aşağısı sakal, yukarısı bıyık. Çıkamazsın bu işin içinden..

Gemi su aldı. Hep beraber batacağız.
Hukuk ilmi almaz, malayani ilimlerle uğraşırsan. Bağımsız ve tarafsız ahlaklanmaz isen. Gemiyi karaya oturtmasan bile rüzgar seni bi tarafa(kefere) bi güzel oturtur...

Gitmiş ne ilmi almış? Doktorluk mu öğrenmiş? İnsanlığa faydalı bir ilim için mi yurtdışına çıkmış?
Bak 15 sene öncede asgari ücret 300$ lar civarı idi.
15 senede fiyatlar belki 15 kat arttı... Ne ilmi almış bunlar yurtdışında? Milletin nasıl orasına koruz derviş ekonomisimi öğrenmişler?

Demek ki neymiş? Bu meclisin çoğunluğu zalim ve cahil imiş...

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=vJpuqdRVAlE

Bak hak iki şehit kim imiş...

Alıntı:
* Hazreti Ebu Hüreyre radıyallahu anh anlatıyor: “Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm buyurdular ki: “Kim, bir ilimden sorulur, o da bunu ketmedip söylemezse (Kıyamet günü) ateşten bir gem ile gemlenir.”

Alıntı:
* Ebu’d-Derda radıyallahu anh anlatıyor: “Resûlullah aleyhissalâtu vesselâm ile beraberdik. ;....................İnsanlardan kaldırılacak olan ilk ilim huşu’dur. Büyük bir câmiye girip huşu üzere olan tek şahsı göremiyeceğin vakit yakındır!” dedi.”

- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

- Sussam gönül râzı değil, söylesem kâr eylemez. FUZULİ

- Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 11 Oca 2017, 19:11 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Atatürk eşittir.

Vatan haini......
Ajan.....

:mrgreen:

Hangi milletimiz tarafından kurulsun peki 'Yeni Türkiye'?

Malum, bu milletin adını söylemek konusunda kabız olan birileri var.
Sende o kabızlardanmısın?

Arastiran yazdı:
Tayyibi bilmem neyi bosver. Ülkemiz bir kolonidir. Ingilterenin kolonisiyiz. Yeni devletimizi , bagimsiz devletimizi kurma vakti geldi. Kim kurarsa kursun yeter ki Mustafa Kemalin yaptigi hainligi yapmasin ve milletimiz tarafindan kurulsun bu devlet.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 11 Oca 2017, 22:44 
Yeni Üye

TylerDurden yazdı:
Atatürk eşittir.

Vatan haini......
Ajan.....

:mrgreen:

Hangi milletimiz tarafından kurulsun peki 'Yeni Türkiye'?

Malum, bu milletin adını söylemek konusunda kabız olan birileri var.
Sende o kabızlardanmısın?

Mustafa Kemalin ajan oldugunu ve Turkiyeyi bizzat kendi elleri ile Ingiltereye teslim etdigi tarihi bir gercektir. Turkiye bir koloni devletidir. Ingilterenin kolonisi. Hic bir zaman bagimsiz olmamis. Turkiye'de , Ingiltere tarafindan uydurulmus bir tarih var. Ve bu uydurulmus tarih kitaplari ile Mustafa Kemali ''kurtarici'' olarak göstertirmekteler milletimize.

Yakinda bu oyunu bozacagiz. Ingilterenin ordumuzun uzerinde ki hakimiyeti , az kalsin sifira inmis durumdadir ve darbe yapabilme imkani cok düsük seviyelere inmistir.

Türk milleti tarafindan kurulacaktir. Bu yeni devletin anayasasi suan oylanmaktadir mecliste.

Turkiye'nin bir koloni olmasi , aci bir gercektir ve suana kadar hic kimse tarafindan , acik bir sekilde aciklanmadi. Turkiye'nin bugun ki anayasasi , Ingiltere tarafindan belirlenmis olan bir koloni anayasasidir.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Oca 2017, 11:53 
Yeni Üye

Turbo

Cemaatin toladığı paraların nereye harcandığı bellidir. Eğer aksi bir durum varsa da cezalarını çekmeleri için kimse onları korumayacaktır. Ama bu aksi durumu bir türlü ispat edemedikleri için hizmet hareketinin okullarına el koymaya çalışıyorlar , bankasına ve işadamlarının sermayelerine el koyuyorlar. Bunlarda da bir usulsüzlük tespit edemiyorlar.

AKP nin vakıflarının ve sarayının topladığı paralarla dünyada üniversite okumayan müslüman kalmazdı.. Nereye gitti paralar? Saraya , uçağa , arsaya ,villaya , İsviçreye , silahlara gitmedi mi? AKP nin kendi cebinden bir kuruş ile okuttuğu fakir yok. Hep milletin parasını gösterişe harcadılar.

15 Temmuz iftirasından sonra savunduğunuz hükümet milletin vekilini de mecliste yaka paça dövmüştür. Biz de şimdi sizin gibi yine AKP nin mağdur olduğuna inanalalım mı?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Oca 2017, 10:06 
Katılımcı Üye

Ne gösterişinden bahsediyorsun acaba mahsun?

AKP nin icraatlarından rahatsız olanlar halk değildir. Tam tersine cuntacı statukocu çetelerdir. Eskiden halk devletin çoğu imkanından faydalanamazken bir gurup azınlık herşeyi elinde tutuyordu. Şimdi ise sağlıktan eğitime ekonomiye kadar halk müdahale eder hale geldi.

Hizmet diye diye gençleri kullanıp sonra da işsiz güçsüz ortada bıraktınız. Devam etmeleri halinde onlara Allah namına size kul olmayı şart koştunuz. Gençlerin zaruri hallerinden faydalanarak ümitlerini yok ettiniz. Sonra da hocanızı ve peşindeki büyük abilerinizi büyük adamlar diyerek reklam ettiniz. Batılı şakilerin peşinden koştunuz , kendi mensuplarınızı sömürüp batılı şakilere hizmet ettirdiniz..Zengini fakire tercih ettiniz , okullarınız , hastaneleriniz , kurslarınız , yurtlarınız hepsi dünya para karşılığında hizmet (????) veriyordu. İnsanların medeni hallerine bile karıştınız. Hocanıza hizmet etmeden evlenememe şartı koştunuz..

AKP sayesinde artık bütün bunlar devlete geçti ve halka hizmet veriyor. Kendi halkını ezip de başkalarına hizmet ya şakirt diyerek kandıramayız kimseyi.. Tayyip Erdoğan ve ümmeti buna izin veremez.

Kimmiş gösteriş yapan sorabilirmiyim..

Siz de artık CHP liler gibi forum köşelerine lafınızı dinletecek üç beş birilerini bulmak için uğraşıyorsunuz. Size zamanında hep söyledik şu CHP lilerle iş tutmayın onlar kafirdir dedik mi!!! Siz dinlemediniz. Şimdi ise yeni anayasadan rahatsız olup bütün toplumu da rahatsız ediyorsunuz. Buna hakkınız yok. Halk artık size gereken cevabı verecektir.

AKP icraat yaptıkça halk sevindi sizler ise bağıra bağıra karalamaya çalıştınız. İşin bütün özeti bu!!!

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 14 Oca 2017, 10:58 
Yeni Üye

Ensar yurtlarında tecavüz olayını örtbas edenler ortadayken , meydanlarda kaset imasında bulunduktan iki hafta sonra kasetleri çıkanlar biliniyorken , meclis odalarında vekillerini dövdürenler belliyken , one minute olayından sonra davosa gelmem diyerek şecaat arzedenlerin bakanları İsraile tıpış tıpış müzakereye giderken , mavi marmarayı bana mı sordunuz diyerek çark edenler ortadayken siz yine iftiralara sarılıp müslümanlık taslayın.

AKP ye erkeklik yapamayanlar ülkede tüm hakları gaspedilmiş cemaatten öfke çıkarıyor. Yeni yılın erkeklik modası bu olsa gerek.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 14 Oca 2017, 12:29 
Katılımcı Üye

Mecliste gizli olan bir oturumu cep telefonlarıyla tüm dünyaya reklam edenler CHP li ajanlardır. AKP lilerin uyarmalarına rağmen cekime devam etmişler ve gerginlik çıkarmışlardır. Bu durumdan istifade ederek yine AKP yi ve milleti mağdur edenler CHP li vekillerdir.

Siz bunu bile şantaj malzemesine dönüştürme peşindesiniz. Size daha önce dedik CHP lilerle iş tutmayın onlar kafirdir diye. Ama siz hala daha onlardan medet umma peşindesiniz.

Yazık yazık.. Git hocana anlat bu masalları...

Eklenti:
11374359_1491993757767872_958637058_n.jpg
11374359_1491993757767872_958637058_n.jpg [ 31.88 KiB | 359 defa görüntülendi ]

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 14 Oca 2017, 16:09 
Yeni Üye

Eklenti:
C2H-CEzVIAASpLT.jpg
C2H-CEzVIAASpLT.jpg [ 72.66 KiB | 345 defa görüntülendi ]

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 14 Oca 2017, 16:33 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Ajan olmak, sekizincı sınıf islamcı çocuk istismarcısı olmaktan iyidir be.......

gokhanpga yazdı:
Mecliste gizli olan bir oturumu, cep telefonlarıyla tüm dünyaya reklam edenler CHP li ajanlardır. AKP lilerin uyarmalarına rağmen cekime devam etmişler ve gerginlik çıkarmışlardır. Bu durumdan istifade ederek yine AKP yi ve milleti mağdur edenler CHP li vekillerdir.

Siz bunu bile şantaj malzemesine dönüştürme peşindesiniz. Size daha önce dedik CHP lilerle iş tutmayın, onlar kafirdir diye. Ama siz hala daha onlardan medet umma peşindesiniz.

Yazık yazık.. Git hocana anlat bu masalları...

Eklenti:
11374359_1491993757767872_958637058_n.jpg

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 14 Oca 2017, 20:51 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

İki paralel hukuka mugayir fırıldak çıktı meydane ikisi de birbirinden perivane..
Bir tarafda mahsunuy, bir diğer tarafda gokhang falan çoklu kişilik... Ivırı zıvır..........

Ne hikmetse ben iki tane ayrı ayrı göremiyorum.
Gözlerim mi bozuk?

Başka bu bize tanıtılan ve meydane fırıldayanı çift görebilen var mı?
Var ise uyarın da gideyim doktora.. tyler, tırbo sizde tek mi görüyorsunuz?
Yoksa benim mi algı gözüm bozuldu?

- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 14 Oca 2017, 21:22 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

100% doğru görüyorsun.

Ha cemaat ha AKP.

He Fetönün sümüklü mendilleri ha Reisin keramati........

tiger yazdı:
İki paralel hukuka mugayir fırıldak çıktı meydane ikisi de birbirinden perivane..
Bir tarafda mahsunuy, bir diğer tarafda gokhang falan çoklu kişilik... Ivırı zıvır..........

Gözlerim mi bozuk?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 14 Oca 2017, 23:25 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

TylerDurden yazdı:
100% doğru görüyorsun.

Ha cemaat ha AKP.

He Fetönün sümüklü mendilleri ha Reisin keramati........

tiger yazdı:

Gözlerim mi bozuk?

Yok onu kastetmemiştim. Anlamak istediğin gibi anlamakta özgürsün tabiki ayrı konu...

gokhang ile mahsunuy aynı kişi demek istedim. Aynı zamanda da kripto fetö cü zannındayım.

Akparti hususunu karıştırma.

Yukarıdaki taXsici misali .)
İkiside Türk çe konuşur. Ama birisi farkında isen dışarıda yaşayan. Birisi Türkiye de yaşayan cinsi.
İkiside aynı mesleği yapar ama ikisi arasındaki farkı görmüş olman lazım yani..

O bakımdan Hakiki Milli Görüşü karıştırma. Gayet ahlaklı ve görgülü insanlardır. Topluluklarda, paranın - maddi lüxs hayatın döndüğü yerlerde maalesef din veya başka istismar araçları oluyor. İnsanın doğası gereği hatalar yapılabiliyor. Hatasız insan olmaz..
Çalınan para olsun. Çalınan hayat olmasın anlıyon mu?

Hırsızlıkla, katil seyreden, af eden leri aynı kefeye koymamı beklemiyorsun benden heralde değil mi?

Hoş ikiside DSMHANAP iktidarı döneminde vücut buldu. Aleni arşivlerde duruyor. Hırkıslık( Depremzede hibeleri + sayıştaydan kaçırıldı. Hesabı verilmedi!) ve Katillik(Danıştay 2001 de İmar usulsüzlüklerinde idarenin soruşturulamayacağına hukuka mugayir olarak karar verdi. Hukuktan anlayan gitmiş. Davayı götürmüş 99 dan tam 16 sene sonra 2015 tarihi ile İnsan Hakları Mahkemesinde İdarenin cinayet suçu tescillenmiş.)

Hadi koy bakalım yan yana.. 100 binlerce insanın hakkı-hukuku-canı !
Soma-3-5 tane rüzgarla çöken bina yı yanyana.. Veya yurtlarda felan falan çocuk istismarı haberlerini..
1sabit in deyimi ile 98 ile 1 arasında baya fark var!

Onun için beni karıştırma kavganıza.. Kutuplaştırmacı, ayrıştırıcı, gereksiz kin güdülü kayıkçı kavganıza.. Ben bağımsız ve tarafsız bir bireyim.
Yalandan horoz dövüşü yapan meclis çalışanları için kimse ile çatışamk gibi bir niyetim ve gayem ve bir krş kimseden menfaatimde yok!

Daha deprem olmadı. Olunca aynı 99 lu tekerrür tarih ileride akp içinde kayıtlara geçecek. Şimdiden 3-5 bina rüzgarla yıkılıyor.
Bi % 5 deprem etkisi ile yeni bir parti kurar Cehape yola o vasıta ilen durmak yok yolan aynen devam .)

Alıntı:
Ey Türk faşisti! Birinci vazifen Türk matbaalarını yıkmak, makineleri ısırmak, demirleri dişleyip duvarlara saldırmaktır. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegane temeli, gazeteleri çamurlara serip üzerinde ağzın köpürünceye kadar tepinmektir. Bu temel partinin hazinesidir. Bir gün nümayiş yapmak için emir alırsan, bütün polisleri yanıbaşında bulacaksın. Meydanlarda, kitaplarını yaktığın, namuslu insanlar, bütün dünyada eşi emsali görülmemiş şekilde işkenceye tabi tutulabilir. Emniyet müdürlüğümüzde dövülebilir. Demir Ahmet tarafından sövülebilir. Bütün malları mülkleri zaptedilmiş matbaaları yıkılmış, gazeteleri kapatılmış, evleri tarumar edilmiş, çoluk çocuğu dağıtılmış, haneleri işgal, kendileri perişan edilmiş olabilir. Bütün bu şeraitten daha elim ve daha vahim olmak üzere Amerika’dan borç dahi alınabilir. Hatta bu borç alınan paralar ziyafetlerde yenilebilir. Ey faşist yumurcakları! İşte bu ahval ve şerait içinde dahi bütün bu yapılanları kafi görmeden, vazifen matbaaları yıkmak, makineleri ısırmak, namuslu vatanperverleri parçalamaktır. Muhtaç olduğun kazma, balta, Halk Partisi”nin ambarlarında mevcuttur. 5 Şubat 1948 Aziz NESİN Zincirli Hürriyet

Kaynak: Zincirli Hürriyet | izafet.net
Copyright ©izafet.net

Anadin? Anamadın.

https://www.youtube.com/watch?v=cOXXTMKWon8
https://www.youtube.com/watch?v=aUqdqRo7oMw

Bunu anlarsın bak.. ''Ufaktan yol alınır.. Nereye kadar.. Yani..'' Hasan Kovacıoğlu

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 Oca 2017, 10:41 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

mahsuny yazdı:
Turbo

Cemaatin toladığı paraların nereye harcandığı bellidir. Eğer aksi bir durum varsa da cezalarını çekmeleri için kimse onları korumayacaktır. Ama bu aksi durumu bir türlü ispat edemedikleri için hizmet hareketinin okullarına el koymaya çalışıyorlar , bankasına ve işadamlarının sermayelerine el koyuyorlar. Bunlarda da bir usulsüzlük tespit edemiyorlar.

AKP nin vakıflarının ve sarayının topladığı paralarla dünyada üniversite okumayan müslüman kalmazdı.. Nereye gitti paralar? Saraya , uçağa , arsaya ,villaya , İsviçreye , silahlara gitmedi mi? AKP nin kendi cebinden bir kuruş ile okuttuğu fakir yok. Hep milletin parasını gösterişe harcadılar.

15 Temmuz iftirasından sonra savunduğunuz hükümet milletin vekilini de mecliste yaka paça dövmüştür. Biz de şimdi sizin gibi yine AKP nin mağdur olduğuna inanalalım mı?

Itiraf etmissin iste, gönüllü dini bir hizmet hareketinin bankasi sirketleri isadamlarimi olurmus? E boyle olunca adi hizmet kaynagi himmet sonu ihanet olmadimi? Benim bildigim hizmet baska turlu olur, sizinki bankalar sirketler medyalar derken devlet icinde devlet olmus. Oyle bir hale gelmiski parti kurmadan devleti ele gecirmisiniz, sucunuzu ve suclulari yine sizin yargiclar kollamis.
Akla hayale gelmeyecek pisligi yapip veya bunlara size bagli devlet memurlarini alet edip sonrada sucu devlete yikmak, onemli bir beceri. Allah insana korkak sinsi dusman nasip etmesin.

Ben acik konusayim AKP li degilim ama Erdogani hep destekledim, neden bilirmisin? Cunku ben Erdoganin Erbakan Hocasinin intikamini Fetö den alacagini biliyordum ve 2006 dan beri bunu bekledim ve ondan baskasininda bunu yapamayacagini bildigimden destekledim. TC Devleti ne zaman bunlardan arinir o zaman tam bir devlet olur.
Simdi sen onada dersin Erbakanla Fetullahin ne alakasi var, o donem darbeyi yapan yine Fetö dür, biz bunlari unutmadik.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 2. sayfa   [ 28 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Bing [Bot], Yahoo [Bot] ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.