Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 16 Arl 2017, 16:11

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 03 Arl 2017, 21:31 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

15 TEMMUZUN ÜZERİNDEN TAM 16 AY GEÇTİ.
BU FORUMDA,FETOŞ KELİMESİNİN İSİM BABASI OLDUĞUM HALDE, KİM FETOCU, KİM DEYİL,

BİRİNE, YADA BİRİLERİNE, RAHATLIKLA FETOCU DİYEBİLMEK İÇİN, ARANAN ŞARTLAR NELERDİR.

BİR ENDAZE, BİR ŞABLON OLMALI. HERKESİN ONAYLAYACAĞI BİR İFADE ŞEKLİNİ OLUŞTURMAK İÇİN DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM.
SAYGILAR İYİ FORUMLAR.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 05 Arl 2017, 11:43 
Yeni Üye

Rüşvet ve hırsızlık lobisinin çıkarlarına hizmet etmeyen herkese denir. Kemal kılçadaroğlu bile fethullahcı olduğu bir dönemde yaşıyoruz.

AKP hükümeti insanları artık açıktan açığa fişleyerek toplumu infiale sürüklemeye çalışıyor. Çünkü başka türlü kurtulamaz.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 07 Arl 2017, 12:28 
Yeni Üye

Süleyman Soylu birkaç saat önce bu tweeti sildi.

fetoşçu kime denir diye mi sordunuz , cevabı bu kadar da zor değil.

Eklenti:
Ekran Alıntısı.JPG
Ekran Alıntısı.JPG [ 35.98 KiB | 63 defa görüntülendi ]

Alıntı:
Size bir fıkra anlatayımda kime totşcu denir iyice farkına varırsınız umarım ;

Bir muhalefet partisinin milletvekili iktidara verip veriştiriyormuş. Günün birinde kendi partisiyle ters düşmüş. Kovulacağını anlayınca kovulmadan istifa edip ayrılmanın yollarını araştırmaya başlamış. Hergün sövüp saydığı iktidar partisi genel başkanına mesajlar yollamaya başlamış. İktidar partisi bunun üzerine kurmaylarını toplayıp bunun partiye alınması hakkında tartışmaya başlamışlar. İktidar kurmayları genel başkana itiraz ediyorlar ve bu adayın geçmişte partisine ne kadar sövüp saydığını söylüyorlarmış. genel başkan bütün bunları dinlemiş ve demiş ki;

Arkadaşlar onun görevi havlamaktır , oradan buraya havlayacağına gelsin bizin partiden oraya havlasın. :idea:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 08 Arl 2017, 17:58 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

YORUMLAR ELBETE GÜZEL, LAKİN BİZİ NETİCEYE GÖTÜRMEZ. BİZE LAZIM OLAN, İŞTE ŞABLON BU DİYEBİLMEMİZ İÇİN, AÇIK VE ÇOK NET OLAN ANLATIM.

KARŞIMIZDAKİNİN KİM OLDUĞUNU BİLMEK LAZIM DEYİL Mi?
ÖRNEĞİN;
RAHMETLİK TAMER GENÇ'E SAYGIDEĞER HOCA EFENDİYE HAKRET ETTİ DİYE, ÜÇ GÜN BİRLEŞİME KATILMAMA CEZASI VERENLER NECİ OLUYOR? BU GİBİ.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 Arl 2017, 17:34 
Yeni Üye

Fetoşcu kavramını ortaya sen atmışsın. Öyle ise cevabını da sen vermelisin. Eğer başkalarından ses çıkmıyorsa böyle bir kavram hayatlarına etki etmiyor demektir.

Tayyip Erdoğan neden kendisini ele veren cemaatçileri hapse atıp orada rahat ettirsin ki. Adamı ABD'de yargılıyorlar ve cezası çok ağır , suçlamalar ailesini ve tüm iş ortaklarını hedef alıyor. Buna karşılık herşeylerine el koyduğu cemaatçileri hapse atıp da orada rahat ettirmesi saçma olur. Gerçi bu günlerde siyasetçilerin saçmalıkları da az değil ya.. Zaman gösterecek ilerisini.. Ben herzaman doğru bildiğim şeyi yapacağım, gerisini ben yaratmadım ki ..

Ayrıca tutuklananların çoğu da cemaatçi değildir.

Her insanın hayatında iniş çıkış olur. benim başım sıkıştığında cemaatçiler yardıma koşmadılar bunu normal karşılarım ama şimdi onların başı sıkıştı bütün milleti desteğe çağırıyorlar. Ben Bunu anlayamıyorum. Aynısını Tayyip Erdoğanın kendisi de yapıyor. Paraları çalarlarken ben faydalanmadım ama iş hesap vermeye gelince milli mesele diyorlar.. işte bunu da anlayamıyorum.

Yusuf Kartal yazdı:
FETOŞ CU KİME DENİR DİYE BAŞLIK AÇTIM, KİMSEDEN TIK YOK. ŞU ANDA 205000 KİŞİ FETOCU OLMAKTAN TUTUKLU AMA TARFİNİ BİLEN YOK. YARIN SENİN BENİM KAPIMA DA GELİRSELER Kİ OLABİLİR, NASIL SAVUNACAĞIZ? ÜSTELİK TUTUKLU OLANLARIN HALİNDEN ÇOK MENNUN OLDUĞU HABERLERİ GİT GİDE ÇOĞALIYOR. HANİ BİR ANLAMDA , KAÇMAYANLARIN HAYATI GARANTİYE ALINMIŞ GİBİ BİR DURUM VAR ORTADA.

viewtopic.php?f=28&p=272857#p272857

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.