Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 18 Şub 2018, 11:56

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 12 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Zenginimiz Para Verir Askerimiz Fakirdendir
İletiTarih: 17 Oca 2018, 11:05 
Kıdemli Üye

http://www.hurriyet.com.tr/afrin-konvoy ... _term=post

Senin canın 24 bin TL ediyor bu ülkede bunu bil... Ey Türk..

Bir Türk dünyaya bedel iken bir Türk = 24000 TL oldu... Nereden nereye..

Zenginler askerlik yapmasın diye paralısın çıkarırlar ama fakirin canı zenginin bokundan kıymetsizdir. Git e öl derler..

Adalet için mi savaşıyoruz yoksa bir adamın keyfi için mi?

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Zenginimiz Para Verir Askerimiz Fakirdendir
İletiTarih: 17 Oca 2018, 11:10 
Kıdemli Üye

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Kıçı kirli bazıları Suriye'de kalkıp bize tehdit sallıyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şimdi kıçı kirli bazıları Suriye'de kalkıp bize tehdit sallıyor. Türkiye'yi kendi kabuğuna çekmek istiyor. Kusura bakmasınlar. PYD'ymiş, YPG'ymiş, DEAŞ'mış, topunuz gelin, ne olursanız olun tepenize ineceğiz" dedi.

-----------------------------

Dünya medyasını takip ederseniz Sriyenin haber olduğunu görürsünüz ama Erdoğandan tek bir kelime bile bahsedilmiyor. Esip gürlemesi içeride... Başka yere sesi çıkmıyor. Hamile kadınlara ve çocuklara yetti gücü..

Yine suriyede fakirin evladının başını yakacak.. tıpkı 15 temmuzda olduğu gibi..

Frana Cum.başk. gazetecilerle yaptığı sohbette ''C.Başkanı olmak zor iş her hafta Erdoğanla görüşmek zorunda kalıyorum'' diyorsa biz kesin doğru yoldayızdır..

Böyle devam edelim... Yürüyelim arkadaşlar..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Oca 2018, 11:13 
Kıdemli Üye

Gazze ambargosunu delmeye gidip Şehit olanlara, “ Bana mı sordular giderken” diyorsun, İsrail ile gaz ve boru hatları anlaşmaları yapıyorsun, İsrail’in Nato’daki vetomuzu kaldırıyorsun, Vatandaşlarımızı şehit eden İsrail askerlerini Türk yargısından kurtarıyorsun

Bütün bunları yaparken dönüp, Bakanlara verdiği rüşvetleri belgeleriyle itiraf eden Zarrab için ABD ye 2 kez Nota veriyorsun.. Söyle Erdoğan senin neren “yerli ve milli” ?

Şimdi de Suriyede başın ağrıyacak yine ''Bana mı sordunuz'' diyecekmisin?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Oca 2018, 11:14 
Kıdemli Üye

ABD’de önce Yahudi sermaye ve düşünce kuruluşlarıyla görüşüyorsun, Kraliçe ile, seçilmeden önce Kraliçe’nin CEO’luğunu yapan Macron üzerinden haberleşiyorsun, 16 yıl Gazzeye gitmiyor ama Vatikan’a gidiyorsun, dönüyorsun Netanyahu’nun karşısında titreyen Putinle iş tutuyorsun

Her dönem konjonktüre göre şekil alıp at değiştiren Erdoğan’ın bu hallerini gördükçe Gazze’ye gitmeyip Vatikan’a gidişinden, Soros’un Türkiye elçisi Can Paker’in, Damadın medyasından nazi benzeri yalan propagandalarını gördükçe, şunu net anladım, Siyasal İslam Siyonizm projesidir

Bu projenin eş başkanı da Tayyip Erdoğandır.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Oca 2018, 22:03 
Onursal Üye

Adnan Mataracı yazdı:
http://www.hurriyet.com.tr/afrin-konvoyu-40712257?utm_source=t.co&utm_medium=post&utm_campaign=afrin-konvoyu-40712257&utm_term=post

Senin canın 24 bin TL ediyor bu ülkede bunu bil... Ey Türk..

Bir Türk dünyaya bedel iken bir Türk = 24000 TL oldu... Nereden nereye..

Zenginler askerlik yapmasın diye paralısın çıkarırlar ama fakirin canı zenginin bokundan kıymetsizdir. Git e öl derler..

Adalet için mi savaşıyoruz yoksa bir adamın keyfi için mi?

@sivri,

verdiğin link nedir?
Türkün canı 2 milyon $ eder.
Mavimarımara bilirkişisi o yönde kanaat belirtmiş.

Senin sıkıntın nedir? Kardeşin mi öldü askerde?

:arrow: https://www.gazeteduvar.com.tr/gundem/2 ... -skandali/

sorun çıkarıyorlarsa hukuka başvur. Basına ver bunlar gibi daha çabuk sonuç alırsın.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Oca 2018, 13:11 
Kıdemli Üye

Öldürüp de parasını vermek midir adalet? Mavi marmarada ölenler ve yaralananlar para için yapmadılar bu eylemi.. Ama C.Başkanı 50 milyon dolar için onları hemen sattı ''Bana mı sordunuz'' diyerek İsrailin yanında oldu. Onları beraat ettiren yine cumbabadır.. Mavi marmarada hangisi almış o parayı bir tane göstersene?

Zenginin canını niye almıyorlar 2 milyon verip de?

Mahkeme türkün canına 2 milyon paha bçtiyse bedelli askerlik de 2 milyona çıkarılsın.. Yok öyle yağma.. Vereyim sana 200 bin iki kolunu da keseyim olsun bitsin.. Hatta 50 bin daha verelim sana dilinie keselim bütüm problem çözülür.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Oca 2018, 16:24 
Onursal Üye

Adnan Mataracı yazdı:
Öldürüp de parasını vermek midir adalet? Mavi marmarada ölenler ve yaralananlar para için yapmadılar bu eylemi.. Ama C.Başkanı 50 milyon dolar için onları hemen sattı ''Bana mı sordunuz'' diyerek İsrailin yanında oldu. Onları beraat ettiren yine cumbabadır.. Mavi marmarada hangisi almış o parayı bir tane göstersene?

Zenginin canını niye almıyorlar 2 milyon verip de?

Mahkeme türkün canına 2 milyon paha bçtiyse bedelli askerlik de 2 milyona çıkarılsın.. Yok öyle yağma.. Vereyim sana 200 bin iki kolunu da keseyim olsun bitsin.. Hatta 50 bin daha verelim sana dilinie keselim bütüm problem çözülür.

Tutan mı var cahil sivri?
Tayip bey' le ne alakası var konunun?
Dava konusu çok uzun ve teferruatlı tartışmalıdır. Orası ayrı mesele..

Git uluslararası ceza yargısına davacı ol. Ailen öldüyse mavimarmara da hukuk yolu açık.
Bu yolu sunamadımı hukukçular, idareciler size?

Bak museviye Almanya dan takır takır tazminatını aldı. Soykırım (insanlığa karşı-insan yaşamına karşı suçlar) nedenselliği ile..

Psi sivrifetöcü seni..

Halen kalkmış dünya şehri istanbulun göbeğine tank kaçırıp darbe yapıcağını sanan bir avuç dangalağın avukatlığını yapıyor. Ecev'it genel af çıkarıp katilleri salarken tv lere çıkıp hergün eleştiri yaptımı bu sözüm ona akademisyen kılıklı hukukçular? Hayır. E siz ne demeye şimdi delik deşik olmuş folloş olmuşş hukuk sisteminde 1 tane millete silah sıkmış askerkamuflaşlısını öldüren holiganı yargılayalım demektesiniz? anlaşılması mümkün değil.

Dün İnsanlar(dikkat buyurun çoğul) hakları savunmaz iken. Basit bir olamıış gibi katil affını seyrederken.
Bugün kalkmışsınız. Efendim darbe örtülü af çıkarıyormuş siyasi akparti..
Harbi mi? 100 bin kişi depremde öldüğünde şehit olduğunda neredeydiniz. O zaman yargılasaydın 3-5 tane baş-kelle..
Bugün hukuk ayaklar altına alınmazdı.. Senden ötürü be ilerizekalı. Senden ötrü...

Malmısın? Mal taklitimi yapıyorsun. Fetöcüsün-sevicisisin-tarftarısın derken, bu karinenin daha aksi yönde beyanına rastlıyamadım.
Onun için geniş geniş fetöcü diyebiliyorum sana.. Sende hiç itiraz etmediğine göre fetö haşaresi olduğun sabti yani..

Forumuda nasıl kullanabiliyorsun anlamış değilim ya neyse? Kiramı veya başka bir bedel mi ödüyorsun yazabilmek-bilgi kirliliği-trolliyebilmek için? Aklıma başka bir şey gelmiyor. Sen burada muhalefelik yapmıyorsun ki.
Alenen terör örgütü propagandası yapıyorsun.

Nereden Türk askeri oluyor muş? Tankla boğaz köprüsünde millete ateş eden asker?
Genel Kurmay Bşk. yazılı talimatımı var? Yok. Evren Paşa yı hukuken mümkün olmamasına rağmen yargılayan üst akılmı öğretiyor buz zırvaları sana? Kaos varsa, kolluk ve siyasi bürokrasi masum sivillerin güvenliğini sağlıyamıyorsa; asker şehre iner. Darbede yapar, insana ateşte açar. Anladın mı burayı?. Evren in yaptığı hukukidir. Bu hukukamugayir suç eylemdir. Yargı makamının yetkisine tecavüz vardır. Bu ayrı mesele.. Elma - armut kıyası yapa yapa bi hal oldun. Ne ahmak sivirsin..

E o zaman 21 yaşlarındaki bir ehliyetli insanı neye dayanarak savunmayı bırak masum ilan ediyorsun?

Dağa çıkan kininden, öfkesinde veya başka sebeblerle insanlıktan çıkıp ateş açar anlarım.
Bunun izahı var mı be ilerizekalı?

Bi s....r gitde adamın asabını bozma..

Alıntı:
Vereyim sana 200 bin iki kolunu da keseyim olsun bitsin.. Hatta 50 bin daha verelim sana dilinie keselim bütüm problem çözülür.

Sen kolu(uzvu) tek böbrek mi sandın, karaciğer parçasımı? Satılık olsun.? Trilyon versen kanlı canlı kol eder mi ilerizekalı mahluk. He senin kafa zaten bitcoini; ofice paket programı sanıyor. bir diğer senin zekana benzer karşıt görüşlüde kripto sms sanıyor..
Demek senin kolunun değeri 200 verelim sana 200 + 50 keselim o vakit .) Kendi hükmünü vermişsin nasılsa.

Git tedavi ol demiyeceğim. Bu sivriyi yurtdışındada olsa mit mi alıyor. Çakıcı mı alıyor. Ağca mı alıyor kim alıyorsa alsın.
Yada beni yollayın verin hesab makinesinide ben bunun hesabını düreyeyim..

Bu ne kepazelik ya.. Sacma zırva haksız mesnetsiz sallayıp-kirletip duruyor!.

Derdin nedir senin? Bi zararamı, haksızlığıma uğradında bu kadar kin dolusun?

Toplu iğnemi batırdılar? Onun yaygarasını mı yapıyorsun?
Öyle ya sivrisineğe toplu iğne kılıç gibi geliyor olsa gerek..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Oca 2018, 17:07 
Kıdemli Üye

saçmalık seninkisi.. Ortada bir gerçek var ve sen bunları görmeyip varsayımara inanıyorsun.. Hatta bu durum artık hastalık olmuş.

İnsan hayatı parayla değer biçilemez. Eğer bir yerde ölüm olduysa onun bir daha yaşanmaması için çalışılmalıdır aksi halde ver parasını öldür gitsin mantığı senin gibilerin mantalitesidir.

Bir Türk = 2 milyon diyorsun yani.. :)))

Aptal adam Türkçe kinayeden de anlamıyor , tam sukatılmamış numuneliksin sen. Akıl yürüttüğünü sanıyor zavallı.

Bak sana anlayacağın bir benzetme örneği vereyim. Gerçi sen benzetme ile gerçeği ayırt edemeyecek seviyede bir zekaya sahipsin ama olsun..

Köpek fayda bakımından insanlara çok avantajlar sağlar. Korur , sürülerini otlatır , yardım eder , eğitilerek suçluluara karşı kullanılır , bombaları bulur , cesetleri bulur , eroinleri bulur say say bitmez. İnsan hayatında şuan her alanda fayda verirler bize..İnsanlara sadıktır..

Ama hiç köpek soyadı olan gördün mü. Yada itoğluit , yada sarı köpek gibi bir soyadı taşıyanı yada köpekoğlu soyadı taşıyan insan hiç gördün mü?

Ama bozkurt , kurtoğlu , kurt soy isimlerini taşıyan bir çok insan var.. İkisi de aynı ırkın hayvanı ama hiç düşündün mü niye böyle?

Çünkü kurt kendi doğasında yaşar , özgürdür , boyunduruk altına girmez , kendi doğasının bozulmasına izin vermez .. Vahşiliği bundan kaynaklanır..Ama özgüdür..

İşte köpek ile kurtun farkı burada..

Bu yüzden mesele canını vatan için verme meselesi değil. Asıl olan özgürlük ve onurlu insani bir duruştur. Neden zengin çocuğu askere gidip dayak yemiyor , sürünmüyor , komutanın ana avrat küfürlerini duymuyor , eğitimde aç kalmıyor , soğukta nöbet tutmuyor , karavana yemeklerini yemiyor da fakirin ki bunu yapıyor?

Askerde ölmese bile zengin bunu yapmaktan dahi kaçıyor neden diye sordunmu hiç?

İşte mesele burada..

İşte sen de bir şeylere dur diyemeyecek kadar aciz karakterdesin..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Oca 2018, 00:15 
Onursal Üye

Alıntı:
Köpek fayda bakımından insanlara çok avantajlar sağlar. Korur , sürülerini otlatır , yardım eder , eğitilerek suçluluara karşı kullanılır , bombaları bulur , cesetleri bulur , eroinleri bulur say say bitmez. İnsan hayatında şuan her alanda fayda verirler bize..İnsanlara sadıktır..

Ama hiç köpek soyadı olan gördün mü. Yada itoğluit , yada sarı köpek gibi bir soyadı taşıyanı yada köpekoğlu soyadı taşıyan insan hiç gördün mü?

Ama bozkurt , kurtoğlu , kurt soy isimlerini taşıyan bir çok insan var.. İkisi de aynı ırkın hayvanı ama hiç düşündün mü niye böyle?

Çünkü kurt kendi doğasında yaşar , özgürdür , boyunduruk altına girmez , kendi doğasının bozulmasına izin vermez .. Vahşiliği bundan kaynaklanır..Ama özgüdür..

İşte köpek ile kurtun farkı burada..

Köpek konusuna girmek istemiyorum. Dinen necistir. Senin belirttiğin gibide olsa istisnalar çoktur. Sahibini yiyen köpek haberi çoktur. Neyse benim sorunum değil ben evime köpek sokmam.

kurt konusuna girme boşuna, İlber Hoca yok öyle bir Türk imgesi diyor. Uydurma diyor.

Tayip ne dedi daha önce; 'sen kurtlarlamı geziyorsun ey bahçeli, ben eşrefi mahluklarla geziyorum' diyor.

Alıntı:
Pitbull cinsi köpek sahibini yedi
ABD'nin Virginia kentinde yaşayan Bethany Lynn Stephens'ın cansız bedeni ormanlık alanda bulundu. Yanında sahibi olduğu iki pitbull köpeği bulunan genç kadını bulan acılı baba, "Köpeklerden birinin ağzında kızımın kaburgaları vardı" dedi.http://www.sozcu.com.tr/2017/dunya/pitb ... i-2138878/

Benden bahçeliye nasihat; fazla köpek cinsi ile gezme :lol: evcilleşen kurtla hele hiç gezeme..
Kedilerle gezmek, beslemek en mantıklısı. Necis değildir yani bşde muhazefakar kesim için öylede bir avantaj sunar...

https://www.youtube.com/watch?v=csyDpGKxpm0

Öte yandan :roll: yukarıdaki manzaraya bakınca kendisini kurt olarak tanımlayanların eski kurtlardan eser kalmadığı. Kalanların gdo lu olduklarını göstermiyorda değil hani.. :lol:
Gdo lu olmasalar zaten 99 da apo ya ada tahsis etmezlerdi.. Sözüm ona deprem, gerçekte idare mağdurlarının dış-iç hibe yardımlarını çalmaz,amacı dışında yerlere aktarmaz. Mağdurların hak ve hukuklarını gözetirdi. Bunlardan ne kurd olur! Nede insan.. Bunların cinsi gdo dan bozuulmuş olsa gerek. Malum Marshall gireli 60 seneden fazla oldu. 60 senede evrimleşe evrimleşe, hkurdkalabilirsin, nede insan.. Amerijan süttozu yuat yuta gdolu Amerikan tilkisine evrimleşmiş veya çakallaşmış olabilriler. Her şey mümkündür.

Bak bunların artıkları ile beslenen alman kurdu bile şirazesi kaymış. Leş kendi cinsini yiyor.
Dikkat edin çökmesinler mallarınıza.. Vatan-millet-din takayyesi ilen .)

Eşrefi mahluk olmak-kalmak büyük

Çocuğa Saldıran KÖPEK kediden Fena Dayak Yedi !! OHA ! ( Çocuğu KÖPEK saldırısından KEDİ kurtardı !)

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=mJKwIg9Mgq4

:roll: :idea:

Resim

Resim
https://www.youtube.com/watch?v=4jg3OCvElEI

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Oca 2018, 00:54 
Onursal Üye

Hayvan resmi paylaşmaya gerek yok Türk görmek istiyorsan buyur;

Resim

Resim

Resim

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Oca 2018, 10:45 
Kıdemli Üye

Gene arka tarafından anlamışsın ama sorun değil alıştık artık senın anlayış kıtlığına..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Oca 2018, 11:06 
Kıdemli Üye

Kan akıtmaya meraklı sedat kızımızı afrine önden sokalım..

Ama sakım bıbıcım bilal gitmesin.. onu görenin iştahı kabarır istanbulu alma planları da yapabilirler.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 12 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Yahoo [Bot] ve 6 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.