Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 21 Mar 2018, 07:43


Yeni bir konu gönderCevap gönder 4 sayfadan 2. sayfa   [ 48 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 28 Arl 2017, 14:53 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 3226
Konum: Salpazari Cepni

AKP bir siyasi partidir. Dini bir yapi üzerinde maskelenmis bir örgütün devleti kilcal damarlarindan ele gecirme hareketi suc oldugundan bu örgüte üye olanlarda suclu sayilir. Interneti suc aleti gören iki kulaginin arasindan baslasin suc aleti olarak gördügü seye. Bylock adli programi Fetö üyeleri organize olarak kullanmistir, bu bir gercektir. Kayitlarin cözüleni olur hala cöümöenmesi gereken olur, ortaya cikan üye sayisi artikca arastirmalarda buna göre uzar ve artar.

Internet bir ag baglantisidir onunla suc islemekte, para kazanmakta, iyilik yapmakta mümkündür bu sizin ne sekilde kullandiginiz ile ilgilidir.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 28 Arl 2017, 17:24 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4327
_turbo_ yazdı:
Bylocku yüklemek suc degildir, suc olan Programi suc islemek icin kullanmalaridir. Fetöcülerin Bylocku genel olarak iletisim araci icin kullandiklari dogrudur, zaten programi yükleyince icinde birsey bulamiyorsunuz, sohbet etmeniz icin karsidaki kisinin Nick adi gerekir. Iclerinde bircok suclu olan oldugu gibi mutlaka sucsuzlarda vardir. Bylock disinda adini unuttugum sifreli iletisim araci diye kullandiklari baska programda vardi. Bylockun sohbet icerigini cözmek zor degil, programin yapimcisi bircok acik biraktigi gibi iceriklere ulasimda kolaydir. Adi gibi uctan uca sifreleme yapabilen bir program degildir, zaten o gunun sartlariyla bugunun sartlarini karsilastiracak olursak, o dönem güvenli diye sanilan seyler teknolojik ilerleme ile bulunan aciklar güncelleme ile kapatilmazsa aciklari ortaya cikar. Telefon yenileme ilede birsey degismez, yapilan sohbetler serverler uzerinde kayitlidir, Bylock kullanan kisilerin takma isimleri üzerinden yaptiklari sohbetlere ulasmak yeter, istedigi kadar Telefon degistirsin veya programi silsin, Telefon sadece sohbeti mumkun kilmak icin internet baglantisi saglayan bir aractir! Yapilan sohbetler kullandiklari internet saglayicisi uzeri (Turkcell veya herhangisi) Bylock sunuculariyla baglanti yapmistir, bu sohbetleri internet saglayicilarida cözebilir. Bu aynen kullandiginiz telefon hattinizin operatör tarafindan dinlenmesi gibidir.

Yani yukarda arkadasin mesajinda belirttigi gibi Bylock üzerine operasyon yapilmasi bos bir is degildir, sohbetlerin icerigine ulasilarak Fetöcü Teröristler hakkinda bircok sey ortaya cikarilabilir.


Kaçak çay alanı, hez kaza cafede içeni bile terörist ilan edebilen Celalaetin Cerrah kafa bir zihniyet için blylock % 1000000000000 on terör örgüt üyeliği sayılır bu ülkede..
Bana kalsa bunlar zurnanın son deliğidir. Bunlara varana kadar bunları 70 lerden 2013-14 e her neyse destekleyenlerin de yargınlanması icab eder.
En basitinden bu örgüt dosyası ta fi tarihinde MİT ce dönemin yönetimine rapor olarak sunulmuş mu? Sunulmuş.
E o günden bugüne gelen ağam demiş-giden paşam demiş...

Bir yargılama olacaksa bana göre ne mecliste terörist olmayan kalmaz. Ne de diğer kurumlarda teröre yardım ve yataklık yapmayan kalır. E tabi bunun belgelenmesi - gerçekleşebilmesi içinde Japonya gibi ahlaklı bir ülkeden yargıç ithal etmek icab eder. Bildiğiniz er-Mehmetçiği de bu bağımsız Japon-Alman v.b. yargıçların emrine(infazına) verdimmiy di. Bak gör seyreyle sen cümbüşü...

Dün hocaefendi diyenler lafının arkasında dursun. Adam gibi kalksın yargıya hesabını versin.
Dün dündür bugün bugündür. O kişilerin duygu ve düşünceleri v gelecekteki tutumları için geçerli bir kavramdır.

Siz kalkmışsınız Mit raporlarınca bilinene rağmen kandırıldık diyorsanız hopp dur orda bakalım.
Suçu görevli olupda seyredenin yargı dışı kaldığı bir başka ülke olması mümkün değil. 3. dünya ülkelerinde bile bundan iyi hukuk düzeni vardır. Bu nasıl bir zihniyet ki? Alması gereken önlemleri almayanlar yargıya hesap vermiyor?

Hadi ordan..

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 28 Arl 2017, 18:09 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4327
Adnan Mataracı yazdı:
Siyasiler kanunen sorusuz değillerdir. Siyasi oluşumun içindekilerin daha kolay suç işlediği aşikardır. Bu yüzden AKPliler anormal derecede suç işliyorlar ve buna ortak oluyorlar. Dolayısı ile aynı mantıkla bakarsanız devletin içine sızanlar şimdi de AKP lilerdir. ]


Orada bir kavram kargaşası yaşıyorsun.

Elma yarı birim, armut ayrı birim. Burası net sanırım.

Siyasi olarak örgütlenmek başka bir mesele. Kamu çalışanı olarak(azınlık) olarak dokunulmazlık alıp millete zulm etmek, fişlemek, özel hayatı yolu ile şantaj yapmak ayrı mesele..

yasaları meclis yapar istediği kanunu çıkarma çoğunluğuna sahipseniz zaten ülkede suç olanıda, suç olmayanıda siz belirlersiniz.

Sizin metodunuz ise kişilerin özel mahrem ailesini gözetleyip, açıklarını kayda alıp siyasi veya bürokratlara şantaj montajla kukla etmekti. Bu şantaja boyun eğmeyen Erdoğan saysesinde takkeniz düştü.

Bize ne ulen bilmem hangi komutanımızın kızının özel hayatından? Sapık fetöcüler sizi. gidi siizzii..

Komutanın mahremini kayda alan, Erdoğanın çocuklarını mahremine giren normal vatandaşa ne yapmaz.

Siz nasıl bir akıl hastasısınız ben halen çözemedim? Sivil İnsanlar özel hayatında özgür olamıyor. Ama sizden başka kimsenin kullanmadığı devlet ele geçirme talimatı aracısı bir örgüt içi özel yazılım, bir program kullanmakta gizlenmete özgürlük istiyorsunuz. Özgğürlük isteyen ve parası olan Arabistana gitsin, Avrupaya demiyorum dikkat buyurun. Arabistanda kimse özel hayatınızı gözetleyemez. Büyük suçtur.

Bunların kulaklarını keseceksin, dillerini keseceksin, el parmaklarını keseceksin ki elinden ve dilinden emin olasın...

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 29 Arl 2017, 01:15 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4327
Alıntı:
Milli İstihbarat Teşkilatı'nın 17 Kasım 1996 tarihinde hazırladığı "Çiller Örgütü" Raporu, ilk kez tam metin olarak piyasaya çıktı. Kaynak Yayınları'nın tam metnini bastığı rapora göre Tansu Çiller, Özer Çiller, Fethullah Gülen, Mehmet Ağar, Mehmet Eymür, Abdullah Çatlı ve Haluk Kırcı aynı örgütün üyesiydi.

Resim

MİT Müsteşarı Sönmez Köksal tarafından imzalanarak dönemin Başbakanı Necmettin Erbakan'a "Kişiye Özel" damgası vurularak verilen Rapor, toplam 19 sayfadan oluşuyor. Rapor ayrıca, "Çiller Örgütü"ne ilişkin 59 kişi hakkında MİT'çe hazırlanmış olan kişisel bilgileri de kapsıyor. Raporun, örgütsel ilişkileri ve bağlantıları gösteren şemalarla birlikte 13 adet eki var. Bu sebeple Rapor, eklerle toplam 223 sayfa. MİT'in "Çiller Örgütü" Raporu, TBMM Susurluk Komisyonu'nca talep edilmesine karşın gönderilmedi.

Rapor, 22 Aralık 1996 günü Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel'in başkanlık ettiği Çankaya liderler zirvesinde ilk kez gündeme geldi. Başbakan Erbakan, zirveye katılan Cumhurbaşkanı ile Doğru Yol Partisi Genel Başkanı ve Refahyol hükümetinin ortağı, Başbakan Yardımcısı Tansu Çiller, ana muhalefet, ANAP Genel Başkanı Mesut Yılmaz, CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, DSP Genel Başkanı Bülent Ecevit ve BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'na Raporun sadece sözünü etti, fakat kapağını açmadı. 74 sayfa tutan Çankaya liderler zirvesi tutanaklarında bu durum gözlemleniyor.

RAPOR BUNLARI AYDINLATIYOR

MİT'in "Çiller Örgütü" Raporu’nun "Sonuç ve Değerlendirme" bölümünde şu saptamalar ele alınıyordu:

-Susurluk bağlantıları;

Devletin içinde kontrolsüz güçlerin varlığı;

- Bu güçlerin Devletin ihtiyaçları dışında da bazı istenmeyen faaliyetlere yönelebildikleri;

- Güvenlik kuvvetlerinin resmi güçler dışında bazı unsurları da devlet görevi adı altında kullandıkları;

- Devletin bazı belgelerinin (pasaport vs.) gayri kanuni unsurlara verilebildiği;

- Devletin aynı kuruluşu içinde farklı anlayışta olanların birbirleri ile Devletin olanaklarını kullanarak mücadele edebildikleri;

- İstihbaratta ve örtülü operasyonlarda çok başlılığın bulunduğu ve merkezi kontrolün yeterli olmadığı;

- Kontrolsüz güçlerin, bazı siyasi
güçlerce veya kişilerce desteklendiği;

- Devlet adına yapıldığı öne sürülen işlerde büyük miktarlarda maddi çıkarların söz konusu olduğu (A. Çatlı'nın şirketleri ve mal varlığı gibi).

DARBE GİRİŞİMİ

Bu raporla ortaya çıkmasından korkulan olaylardan en bilineni, Çiller Örgütü'nün Azerbaycan'da Cumhurbaşkanı Haydar Aliyev'e karşı, Mart 1995 tarihinde ABD hesabına düzenlediği başarısız darbeydi.

Darbe, MİT'in olayı Cumhurbaşkanı Demirel'e ihbarı ve onun da Haydar Aliyev'i uyarması üzerine başarısızlığa uğramıştı.

Odatv.com
https://odatv.com/sok-mit-raporu-yayinl ... 31200.html
https://odatv.com/sok-mit-raporu-yayinl ... 31200.html


Çıkmaz sokak Turkayçikitanya impatorluğu..

Madem ki resmi bir MİT raporu var. Çiller ve Ağar ın neden dosyada adı yok?
Ben demiyorum dikkat buyurun. Yukarıdaki haber tablo bunu gösteriyor..

Ya bunların alayı aklınızla eğleniyor. Yada bu haberciler bizle eğleniyor!.

Çiller konuşursa para'lel devlet mi çökecek? Yoksa paralel olmayan devlet mi çökecek? :lol:
Hangi sebebden kurcalayamıyorlar sizce esas bulmacayı??

Alıntı:
Çiller: Ben konuşursam Türkiye sarsılır

Toplantı sonrasında gazetecilerin sorularını yanıtlayan Birand, “Türkiye’nin eski Başbakanlarından Tansu Çiller ile röportaj yapıldı mı?” sorusuna, “Çok uğraştık ancak kendisi, ’Ben konuşursam Türkiye sarsılır’ dedi ve kabul etmedi. Artık Türkiye ne kadar sarsılabilir ki?” dedi. Bir gazeteci’nin, “Dönemin Genelkurmay Başkanı İsmail Hakkı Karadayı ve Çevik Bir ile röportaj yapıldı mı?” sorusuna ise şöyle cevap verdi:

“O dönemin askerleri ortak bir karar ile konuşmuyorlar. Ancak biz de onların düşüncelerini bize aktarabilecek olan akademisyenler ile konuştuk ve o görüşlere de böylece yer verdik” dedi.

Sırada begesel “Erdoğanlı yıllar”

Sıradaki belgeselini ise Başbakan Recep Tayyip Erdoğan köşke çıktıktan sonra hazırlayacağını analatan Mehmet Ali Birand, belgeselinin konusunun ise ’Erdoğanlı Yıllar’ olacağını söyledi. Birand, “Başbakan Erdoğan’ın köşke çıkması sizin öngörünüz mü?” diye sorulması üzerine de, “Kimseyle konuşulmadı, pazarlık yapılmadı ama Erdoğan’ın köşke çıkıcağı çok belli. Çıkmazsa surpriz olur bence” dedi.http://gazetekurd.com/ciller-konusursam ... -sarsilir/


Sanırım TRT dolandıran Birand merhum oldu :idea: :roll: Erdoğanlı Fetö darbe ohal belgeseli bir başka gazeteciye kaldı...

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 29 Arl 2017, 17:09 
Katılımcı Üye

Kayıt: 03 Tem 2017, 14:33
İleti: 272
DARBECILER WHATSAPP KULLANIYOR AMA BYLOCK DÎYE BÎRŞEY UYDURUP ONLARI TUTUKLUYORLAR ! WHATSAPP YAZIŞMALARINDA KÎ İSİMSİZ NUMARALAR KİME AİT NEDEN SORUŞTURULMADI

Bylock kullanmak suç değil içeriklerinde suç teşkil eden yazılar olabilir. Öyle ise içerikler neden hala açıklanmadı.

Erdoğan "İnternetler evlere zehir gibi yerleşti. Artık zehir evin içinde. Bu tehlikeden kurtulmamız lazım" demiş. Ama bundan pek endişe duymuyoruz.. Darbe olursa Hande Fıratı arayıp nasıl konuşacak değil mi?


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 30 Arl 2017, 15:20 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4327
Alıntı:
DARBECILER WHATSAPP KULLANIYOR AMA BYLOCK DÎYE BÎRŞEY UYDURUP ONLARI TUTUKLUYORLAR !


He bütün dünya whatsap kullanıyor. Kullanıcı adına şifreye falan gerek duyulmuyor. Yani belli bir zümre için öözel olarak üretilmiş bir yazılım değil.

Arkadaş sen ne zırvalıyorsun? Antalya da bir tane kızı kırmızı fular taktı diye 100 seneyle mi ne yargıya sevk ettiler.
Zorla dağa çıkardılar, terörist yaptılar. Başka seçenek bırakmadılar.

Yani kız sadece düşündü diye suçlu oldu. Sen kalkmışsın bylock örgütü üyeliği suç değildir diyorsun?

Senin hukuk muhakemesi yapacak zekan olduğunu hiç sanmıyorum.
Bu mantıkla bir sürü sivil toplum örgütü-derneği var. Devlet kendince bunların bir çoğuna terörist diyor. 3-5 terörist(neye göre(düşünce suçumu?) orası tartışılır) bu tür derneklere üye olduğu için yaftalanıyor sanırsam. E peki bu derneklere, bu örgüt mensubları ile alakası olmayanlarda üye olsa sonuç ne oluyor? Terörist oluyor. Sultan Ahmed Camii ne Hristiyan girdi. Müslüman mı oldu? Gezdi baktı... Neydi o holywood aktristinin adı. Linsay lohan gibi bir şey sanırsam. Kadın geldi iki dk. da bizimkiler kadını a Müslüman oldu. Opama geldi Müslüman oldu...

Bu zeka ile bu ülke marsa okul inşaa eder. Ama geriden... Hayalii... Uydurmasyon....

Bir derneğe üye olma suçsa bylock derneğide suç oluyor işte böyle bir ülkede..

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 30 Arl 2017, 16:10 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4327
Alıntı:
Bylock kullanmak suç değil içeriklerinde suç teşkil eden yazılar olabilir. Öyle ise içerikler neden hala açıklanmadı.


Serverlarına ulaşırlarsa açıklarlar. Merak etme.. :lol:
Şimdilik sanırım telofanları ile yakalananların mesaj verilerinden sonuca gidiyorlar.

Haklsıında yani % 0,01 de olsa örgüt dışı bylock kullanmış şahısda olabilir. Bir de bu programın telefonlara yüklenme tarihleri kriminal olarak belli olmalı. Yani durup dururken hiç bir inceleme yapmadan tel. yakalayıp a sen bylockcusun dememeleri lazım. Ayırca adam belki 2. el gitti tel satın aldı. Bu arada belki aldığı tel. bu amaçla kullanılıp satıldı v.s.

Yargı süreci ciddi bir süreç burada hem fikiriz. Her halükarda masum olanlar bir şekilde dikkatli inceleme ile ortaya çıkar. Lakin bu evrede insanların içeri tıkılması, özgürlüğünden alıkonulması kötüdür. Hatta bu halka tazminat davası olarak da bir yük oluşturacaktır.

Bu fetöcüleri bugüne kadar seyredenlerede ayrıca dava açmak lazım. Yani suçta ortaklar. Bize hakiki bir ATATÜRK bağımsız-tarafsız cumhuriyet savcısı lazım. Bunları kamuya dolduruyorlar. Çeteleri kuruyorlar. Sonra kontrolden çıkınca aa tü kaka..

Hep aynı senaryo.Bu Kemal sunal filmi değil ki arkadaş. Bıkmadan aynı senaryoyu izliyor bu m/illet?
Müstahak ki ne müstahak bizlere...

İstanbulda zelzelemi oldu? Ta gölcükte oldu zelzele. Avcılar nire? Gölcük nire?
İnsanlar ölmüş sebeb depremmiş. Aynısı işte be aynısı... Asıl suçlu sorumlular; imara açıp, denetlemeden ruhsat veren yargılanmıyor. Mütait yargılanıyor(fetö tetikçileri)...?? Bu yapıları besleyen, byüten, kadroya alanlar asıl suçlulardır. Bunlarla beraber yargılanmalıdır. Yok 2013 sonrasıymış. Yok öncesi olmazmış muş.. Susurluk dan evveli bile var bunun.. Ta 50-60 lara kadar geriye gideri var bu soruşturmanın... Sıkıyorsa kurcalayın.. Tabi hapishanelerde yer varsa... Yada idamı getirin ve geriye kalan sağlar bizimdir. Deyip hiç değilse geriye kalan halk huzur ve rafah içinde yaşasın. Bunların bir de ekonomik külfeti söz konusu malum belki 100 milyar emekli aylığı ödeniyor. Halen görevde olanlarada belki 100 milyar ödense.. Alı size kaynak... Ballı kaymak!.
Buna izin veren, resmi evraklarda imzası onayı olan asıl sorumlular niye yargılanmıyor?

Manyakmısınız olum siz? Bu fetöcülere izin veren görmezden gelenleri niye soruşturup-kovuşturulması için 80 milyon olarak suç duyurusu yapmıyorsunuz?

Aziz Nesin i haklı çıkarmamak için bugüne kadar bir milim zeka geliştiremediniz.

Yazıklar olsun bize...

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 30 Arl 2017, 16:32 
Katılımcı Üye

Kayıt: 03 Tem 2017, 14:33
İleti: 272
Server 15 temmuzdan 6 ay önce kapatılmış. :shock:

madem içeriklerine ulaşamıyorlar o zaman darbecilerin bylock kullandığını nereden biliyorlar. :?: :?:

Otur benden de sıfır aldın yine.. :oops: :oops:


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 30 Arl 2017, 17:25 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4327
@turbo gelir eksi notunu verir senin. Teknoloji onun ihtisası...
Ne zırvalıyorsun anlarız yazınca...

Hukuki bir konuda, Mahkeme tutanakları-bir sürü suçlu itirafları dururken senin zırva tezlerinin kıymeti harbiyesi yok dedik ya sana...

Alıntı:
Yargıtay 16. Ceza Dairesi, Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) şifreli mesajlaşma programı ByLock’un, soruşturma aşaması ve davalarda ‘kesin delil sayılamayacağı’ iddialarına son noktayı koydu. ByLock’un FETÖ üyeliği için ‘kesin delil’ olduğu, ‘Paralel Yapı’ soruşturmaları kapsamındaki tutukluları tahliye eden eski hakimler Metin Özçelik ve Mustafa Başer’e ‘silahlı terör örgütü üyeliği’ ve ‘görevi kötüye kullanma’ suçlarından 10’ar yıl hapis cezası veren kararının gerekçesinde yer aldı. Meslekten ihraç edilen Özçelik ve Başer’in FETÖ’nün şifreli mesajlaşma programı ByLock kullanıcısı oldukları MİT’ten gelen bilgi notuyla belirlenmişti. Yargıtay’ın kararı, MİT’in gönderdiği ‘ByLock’ raporlarının ‘istihbarat bilgisi olduğu ve bu nedenle delil sayılamayacağına’ ilişkin tartışmaları da bitirdi. ByLock’un FETÖ üyelerinin kullanmaları amacıyla oluşturulduğuna dikkat çekilen kararda, ‘Sanıkların bu programı ağ özelliğini bilerek (kasten), sisteme ancak şifre ile girilebilen dönemde birçok kez kullandıkları vurgulandı. Eski hakimler Başer’in 459, Özçelik’in ise 405 kez ByLock’a giriş yaptığı da kararda yer aldı.

MİT GÖREVİNİ YAPTI

Gerekçeli kararda, ‘Devlet İstihbarat Hizmetleri ve MİT Kanunu’nda, MİT’in, telekomünikasyon kanallarından geçen dış istihbarat, milli savunma, terörizm ve uluslararası suçlar ile siber güvenlikle ilgili verileri toplayabileceğinin altı çizildi. Yargıtay’ın kararında MİT’in kendine özgü teknik istihbarat usul araç ve yöntemlerini kullanarak “ByLock” uygulamasına ait verilere ulaştığı ve dijital materyallerin Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’yla paylaşıldığı aktarıldı.

EMSAL TEŞKİL EDECEK

Kararda, “ByLock kesin kanaate ulaştıracak teknik verilerle tespiti halinde, kişinin örgütle bağlantısını gösteren delil olacaktır” denildi. Yargıtay’ın ByLock kullanımını FETÖ üyeliği sayan kararı, diğer mahkemeler için emsal teşkil edecek.

HAKİMLER ÖRGÜT ÜYESİ

Özçelik ve Başer›in ByLock kullandıkları ve FETÖ’den aldıkları talimatla hareket ettiklerine de kararda yer verildi.

AİHM’E UYUMLU

Afyon Kocatepe Üniversitesi Ceza ve Ceza Muhakemesi Ana Bilim Dalı Başkanı Yrd. Doç. Dr. Sinan Kocaoğlu, “Yargıtay 16. Ceza Dairesi’nin FETO üyelerinin aralarında kullandıkları şifreli mesajlaşma programı ByLock ile ilgili verdiği karar, ulusal hukukumuz ve AİHS içtihatları ile uyumlu olarak bir karar” dedi.
http://www.aksam.com.tr/guncel/yargitay ... ber-634542


Yeni kararı veren Yargıtay demek ki fetöcü şüphelisi, tıpkı şu darbe gecesi direnen komutan kripto yaveri gibin.. :lol:
HSYK uyuma göreve...

anladin? Anladın da işine gelmiyor.

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 16 Oca 2018, 06:08 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 23 Eyl 2010, 19:27
İleti: 3310
Yusuf Kartal
6 saat ·

ŞAKA GİBİ

AYNI MENZİL NERESİYDİ? TIK YOK

FETOCU KİME DENİR? TIK YOK
DARBE NE ZAMAN SONA ERECEK? TIK YOK

DEH DE GİDELİM, ÇÜŞ.....BRÜS.....BRÜS..... DOĞHAH DE DURALIM TAYFASI NE ZAMAN PARTİ KİMLİĞİNE KAVUŞACAK? TIK YOK

2002 DEN BU YANA ÜÇLÜ KOALİSYONLA YÖNETİLİYORUZ, İLK SEÇİMDE HAGİ PARTİ TEK BAŞINA GELECEK? TIK YOK

ONBEŞ YILIN HESABI SORULACAK MI? TIK YOK

DEH DE GİDELİM, ÇÜŞ.....BRÜS....BRÜS..... DOĞHAH DE DURALIM TAYFASINDA HİÇ Mİ FETOCU BULUNMAZ? TIK YOK.
TERÖRLE MASAYA OTURAN KİM ? TIK YOK
MOBİL MAHKEMELERİ KİM KUDU? TIK YOK
BALYOZON, ERGENEOKONUN SAVCISI KİMDİ? TIK YOK
ESAD, 40 GÜN SONRA ESED NASIL OLDU*TIK YOK.
ZARRAF NE ALEMDE? TIK YOK
HIRSIZLIK YÜZ KIZARTICI SUÇMUDUR? TIK YOK
ÇOK EŞLİLİK YASAL MI? TIK YOK
8 YAŞINDA Kİ KIZI 80 YAŞINDA DEDESİNE NİKAHLAMAK NORMAL Mİ? TIK YOK
ÇALINTI PARA İLE YAPILAN CAMİ DE NAMAZ KILMAK CAİZ Mİ? TIK YOK
HEMEN İLK AKLA GELEN, CEVABI BİR TÜRLÜ AÇIKLANAMAYAN SORULAR BUNLAR.

BİR GERÇEK VAR Kİ, BUNLARIN ALAYININ MUHATABI CHP

İŞİNİZE GELİRSE

AH ...LEVENT KIRCA AH....NELER KAYBETTİĞİNİ BİR BİLSEN VALLAHİ HORTLARSIN.

SAHİ Mİ LAN DEME, VALLAHİ ABARTMIYORUM.

_________________
Dağlarından yağ, ovalarından bal akan.
Hububat, bakliyat gibi temel gıdaların anavatanı olan.
Gıda yönünden dünyada kendi kendine yeten yedi ülkeden biri iken,

Başta; Tüm gıda ürünleri dahil olmak üzere, samanı ile beraber kurbanlığını dahi ithal etmekten utanmayanlara asla itibar etmediğim için kendimle gurur duyuyorum.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 16 Oca 2018, 09:56 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 3226
Konum: Salpazari Cepni
tobramisin yazdı:
Server 15 temmuzdan 6 ay önce kapatılmış. :shock:

madem içeriklerine ulaşamıyorlar o zaman darbecilerin bylock kullandığını nereden biliyorlar. :?: :?:

Otur benden de sıfır aldın yine.. :oops: :oops:


Bylock adli uygulama sadece telefona yüklenmis olmakla hicbirsey ifade etmez. Bylockun icinde karsida sohbet ettiginiz kisilerle olusturdugunuz Gruplardir onu anlamli kilan. Bir ara fetöcülerin bu uygulamaya dadandiklari teknoloji forumlarindada gözlenmistir. Fetöcü gruplar daha sonra ayni isi gören degisik adlarda Eagle gibi baska uygulamalara gecmislerdir. Iceriklerine ulasilamiyor degil her ne kadar iz belli etmemek icin ugrasmissalarda biraktiklari izler mevcuttur. Elbette bir grup veya cemaatin herhangi bir uygulamayi sohbet olarak kullanmasi suc olarak görülemez, ancak islenen sucta kullanilan suc aletleri delil teskil ederler. Yani hicbirsey olmadiki dercesine herseyi yalanlamaya calisip görmezden gelmek ve o geceyi kücümseyerek isledikleri sucu ignore etmekte sucu ve sucluyu övmektir.
Bugün cok karanlik dönemlerden geciyoruz, ancak unutmayalimki her karanligin sonu aydinliktir! Kalkisilan darbe bir yana Fetö adli örgütün ne derece bir ag oldugu bile korkunc bir olaydir ve bu örümcek aginin ülkemiz üzerinde kurdugu tüm aglar temizlenmelidir! Bu devleti bir dönem medya sonrasinda cemaatler ele gecirmis, devletin devlet olmasi icin otoritesini kimseyle paylasmamasi gerekir! Ancak devletin dolduramadigi bosluktan paralel yapilar ve terör örgütleri dogar.
Sonuc olarak ülkemizin egitimden sosyal hayata dek her yönüyle bir reforma ihtiyaci oldugu ortadadir ve olusan tüm bosluklarin doldurulup devletin otoritesi hukusal alanda yapilacak reformlarlada güclendirilmelidir. Bugün gelen giden hukumetlerin önemi yok onlar gecicidir, devletin ve halkin gelecegi icin bu konuda tüm siyasiler ortak calismalidir.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 29 Oca 2018, 17:26 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 3226
Konum: Salpazari Cepni
Adnan Mataracı yazdı:
Bakınız aşağıdaki fetoşcunun önceki yazılarından birkaç tanesi sadece...

Aşağıdaki alıntılarda parantez içine yorum yaptım onlar bana ait.. Okurken kafanız karışmasın..

Şimdi bu fetoşçu ne diyor biliyormusunuz , cemaat askere kumpas kurdu, ergenkon yalndı diyor...Turbo diyor bunları diyor yaaaaaaaa.. :shock:

Fetoşçu işte buna denir hemide eşşek cinsinden..


Alıntı:
Secimden sonra beklemedigim surprizler oldu, alisilagelenin disinda beklendigi gibi Haberal, Balbay ve Dicle cezaevinden cikip meclisin yolunu tutamadi. Basit bir yerde calismak icin bile insanlarin sicilinin temiz olup olmadigina bakilirken nasil olurda meclis gibi bir yerde milletvekili olacak insanin ne olduguna bakilmaksizin kanunlari görmezden gelip veya ayak oyunlariyla degistirip bu insanlarin ülkenin kaderini belirlemede rol oynamasina izin verilmesi beklenir? DTP ile baslayan cezaevinden meclise modasina CHP ve MHP de katildi. Bence BDP kadar YSK da dik durmalidir eger koyulan kanunu devlet ciddiye almazsa kimse almaz. Halkin meclise gidip bizi temsil edin dedigi vekiller mecliste yemin etmeyeceklerini meclisin disinda kalacaklarini söylüyor YSKnin yaptigi 80bin oya saygisizlik ise meclise gitmeyecek vekillerin yapacagida gitmeyen milletvekilleri X 80bin= ?? dir. Sokaklarda eli tasli sopali hak aranmaz siddete ve baskiya hicbirsekilde tolerans gösterilmemelidir.

http://www.siyasiforum.net/viewtopic.ph ... 33#p119033


TIT denilen bu terör örgütünün arkasinda ne gibi karanlik gücler var kimbilir? birde örgütün adina Türk kelimesini eklemisler. Bu tipte ucuz edebiyatla ülkemin insanlarini birbirine kirdirmaya dusuren basit kukla örgütlere aman vermemek gerekir, biz buyuk bir ülkeyiz Ingiliz, Fransiz, Italyan, Yunan cullandi uzerimize yine yikamadi Agos gazetesi Ahmet Türk ve Sebahat Tuncelmi yikacakmis bizi? Inanin bu TIT denen örgüt bu ülke icin bir Ahmet Türkten cok daha tehlikeli ve zararlidir.

http://www.siyasiforum.net/viewtopic.ph ... 70#p119070


Gelmesinler, Meclis rehine pazari degil. Ülkenin Ergenekon ve KCK militanlarini vekil yapmaktan cok daha önemli sorunlari var. Tuncel denen densizinde vekilligi düsürülsün. BDP Toplantisini Diyarbakirda yapacakmis CHP ve Kilicdarogluda Silivride yapsin vekillerinide alsin gitsin.

http://www.siyasiforum.net/viewtopic.ph ... 24#p119224


Kisacasi CHP BDP modasina uyarak iki Ergenekoncuya teslim oldu. Iki milletvekili olmadigi icin hicbir milletvekili yemin etmiyor, yani CHPye oy veren insanlarin iradesine CHP knedisi saygi göstermiyor, hep arkasinda durdugu hukukun üstünlügü ilkesi oklarin yönünü CHP ye cevirince bir anda söylem degistiriyor. Bu kadar anayasa mahkemesine en cok basvuran icli disli olan bir partiye yakismadi :lol: . Kilicdaroglu bu kafayla fazla partinin basinda kalamaz yada CHP bölünür.

http://www.siyasiforum.net/viewtopic.ph ... 11#p119211

CHP Ergenekon icin mecliste var, BDP ise sadece Apo icin. Isin ilginc yani ise her iki partide bircok zaman birbiriyle yardimlasmistir, bugün BDP de vekil olan vekillerin bircogu daha önce CHP`de milletvekilligi yapmislardir. BDP organize bir suc örgütnün meclisteki koludur, surekli kullandiklari ezber agzi konusmalari partilerinde özgür irade degilde Agalik sisteminin oldugunun bir ispatidir, Apodan gelen her lafa uyduklarindanda bu görülmektedir. Bakalim bu Agalik duzeni ne kadar surer.

http://www.siyasiforum.net/viewtopic.ph ... 04#p119704

Kisinin özel hayati ve özgürlügü acisindan bakildiginda inancli bir kadina basini acmasini dayamak ve bunu egitimin veya baska islerin önüne engel olarak koymak, kisinin egitim ve diger birtakim bazi haklarini engellemek ona öcü gözüyle devlet düsmani gibi bakmanin, kadini zorla kapatan Irandaki anlayistan farki yoktur ikisindede kisitlama var zit yöndede olsa. Biz ne Iran istiyoruz nede bizdeki sekilde dünyada olmayan bir uygulama sekli normal birsey istiyoruz, inanin basörtüsü sorunu ortadan kalksa ne kimse bundan politik rant elde edebilir nede sorun kalkti diye millet carsafa girer, asil bu yasakcilik herseyin buyutulmesine olayin efsanelesmesine yol aciyor. Laik bir ülke olmak kisinin dini özgürlügünü kisitlamak degildir ve bilgisi olan hicbir vatandas laiklige karsi olamaz cunku Türkiye icin cok önemlidir.
(başörtüsü sorunu ortadan kalktı ama hala daha siyasi malzeme yapılıyor senin ağababan tayyip tarafından. Turbo ne haber , yuttun mu bu laflarını ... Seni de mi kandırmışlar ?)
http://www.siyasiforum.net/viewtopic.ph ... 10#p119510

Tasviye edilen Cumhuriyet degil ex-mutlu azinlik... (onlar gitti yerine exxxxxx mutlu azınlık geldi.)

http://www.siyasiforum.net/viewtopic.ph ... 96#p120796

O senin dusuncen, unutma PKK illeti 80li 90li yillardaki pasalarin sayesinde bu denli buyudu. Bir hicken 80li yillarda buyutuldu hemde guvenlik önlemlerinin sokaga cikma yasaklarinin kol gezdigi size göre guvenligin buyuk oldugu dönemde beslendi buyudu ve 90larda bu buyume iyice percinlesti, ilginc olan sudurki operasyonlarin en yogun oldugu dönemlerde hep dahada buyumus, celiski cok buyuk. AKPye teslim olan yok, herhangi partinin bagimlisida degilim bu konu partiler ustu devlet politikasidir. Körükörüne illede bir partiye oy atanlardan hic degilim, ama su dönemde AKP haric oy vermeye deger bir parti yok, muhalefet cok zayif malesef ve acemi, biz kendine guvenen politikacilari iktidarda görmek istiyoruz, dik durabilen, sabah dediginden aksam caymayan.Korkma ülke emin ellerde %50ye guven.

http://www.siyasiforum.net/viewtopic.ph ... 74#p120374


Sanki ülkenin bu daha önceki iktidarlar döneminde guvenligi cok daha ust boyutta idi. Iki kisiden biri bu iktidari is olsun diye secmedi burda verilen mesaji iyi okuyamayan CHP gibi yerinde sayar. Terör bir devlet olayidir partisel yaklasmamak gerekir,parisel bakmak teröre hizmet etmektir cunku yerine göre parti politikasi icin partiler birbirini dusurmek icin ugrasirken bundan terör karli cikacaktir. Terör bitmismiydi? hayir 1999dan 2002ye kadar ses cikarmadi ama bittiginden degil Apo iceri dusunce baska bir strateji izlemeye basladi baris diye bir laf tutturdu siyasallasmaya calisti, ateskes ilan ettiler kendilerince, istedikleri olmayinca yeniden eyleme gectiler ama terör hicbir zaman bitmedi hep oldu. (Terör hala daa bir devlet olayn turbo akıllanmayacakmısın sen? Gerçi üst akıl ne derse sen onu yaparsın..)

http://www.siyasiforum.net/viewtopic.ph ... 61#p120361


O dönemki sartlara göre bunlar dogruydu. Ergenekonu yeri geldi elestirdim, yeri geldi CHP nin BDP arasindaki bagi elestirdim. Ergenekon masalini o dönem bize yutturmak icin Fetönün devlet icine sizmis Süper Savcilari vardi. Bunlardan ne derece haberimiz vardi? Forumda ara tara, fetosculara hep süpheyle baktim. Yillardir bu nickle yorum yaptim ve xyapacagim, kamufle etmeye ihtiyac duyacak bir degilim ve neyi dügü belirsiz sen gibi birinin benim eski yazilarimdan elestirmeye kalkmasi ve hatta hic alakasi olmadigi halde fetoscu diye adlandirmaya calismasi olabilecek en son seydir.

Simdi Fetönün ne oldugunu ve ne derece tehlikeli bir örgüt olduklari ortaya ciktigi halde sabahtan aksama dek forumda fetövari konular acan sen, inceden fetöyü ve yaptiklarini zararsiz göstermeye calisan yine sen fetönün essegi, anir anirabildigin kadar!


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 29 Oca 2018, 18:45 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4327
50 kişiye 3 cami diye anıran bir yalancı-montajcı ya ne cevabı veriyorsun @turbo?
Bırak bu haşereyi.. Hiç bir soruya cevap veremediği, alakasız cevaplar veren dünyada eşi bulunmayan bir sivrihaşere bu...

Hani diyorsun nerede 3 cami ve 50 kişilik köy?
Gidiyor alakasız linklerle alakasız haberlerle cevap verdim ya diyor!.
Yav he he...

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 30 Oca 2018, 00:40 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 23 Eyl 2010, 19:27
İleti: 3310
safe123 yazdı:
50 kişiye 3 cami diye anıran bir yalancı-montajcı ya ne cevabı veriyorsun @turbo?
Bırak bu haşereyi.. Hiç bir soruya cevap veremediği, alakasız cevaplar veren dünyada eşi bulunmayan bir sivrihaşere bu...

Hani diyorsun nerede 3 cami ve 50 kişilik köy?
Gidiyor alakasız linklerle alakasız haberlerle cevap verdim ya diyor!.
Yav he he...BAŞ FETOCUDAN FIRSAT BULURSAM, BENİMDE DİNİM İSLAM. ALDATILDIĞIM ZAMAN BENİDE AF EDER Mİ? NE DİYEBLİRİM, RABBİMİN HİKMETİN DEN SUAL EDİLMEZ Kİ.

ÖTE YANDAN 86500 CAMİMİZ VAR. ADIM KADAR EMİNİM Kİ, SABAH NAMAZLARINDA, İMAMLAR VE MÜEZİNLER DAHİL OLMAKLA BERABER, CAMİ SAYISI KADAR CEMAAT YOK.

DEĞİŞEN HİÇ BİR ŞEY YOK. AYNI MENZİL NERESİYSE ÜLKE O YANA DOĞRU SON SURAT YOL ALIYOR. ORTALIK YERLERDE BİR FETOCU ÇIĞIRTKANLIĞI YAPANLAR VAR AMA, FETOCU KİME DENİR BİLEN, GÖREN, AÇIKLAYAN, YA DA BEN FETOCUYUM DİYENE HİÇ RAST ELMEDİM.

_________________
Dağlarından yağ, ovalarından bal akan.
Hububat, bakliyat gibi temel gıdaların anavatanı olan.
Gıda yönünden dünyada kendi kendine yeten yedi ülkeden biri iken,

Başta; Tüm gıda ürünleri dahil olmak üzere, samanı ile beraber kurbanlığını dahi ithal etmekten utanmayanlara asla itibar etmediğim için kendimle gurur duyuyorum.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: FETOŞ CU KİME DENİR.
İletiTarih: 30 Oca 2018, 10:53 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 3226
Konum: Salpazari Cepni
Adnan Mataracı yazdı:
Turboya göre fetoşculuk şartlara göre durum değiştirmekmiş. Eh tabiki fetoşculuğu bir fetoşcudan daha iyi kimse açıklayamaz.
Şartlar kandırılmayı gerektiriyorsa kandırılırlar yada gömlek değiştirmek gerekiyorsa değiştirirler.

Şartlar nedir diye soracak olursanız oda basit ; Üst akıl..Fetoscularin kimler oldugunu özellikle bu forumda ifsa etmek cok kolaydir. Tipik fetoscularin cogu bu forumda 15 Temmuzdan sonra türeyip (bakiniz üyelik tarihleri), ince ayar vererek fetöyü ve operasyonlarini onlar degilmis gibi göstermeye calisan konular acan troller oldugunu hepimiz biliyoruz. Yazdiklarim ülkenin icinde bulundugu döneme göre dogru seylerdir, bunlarin fetö ile alakasi nedir? Ben AKP li olmadigimi defalarca belirttim, bu sebepten gerektigi yerde iktidari ve tutumunu elestirdim. Senin alinti yaptigin o dönemde devleti ele gecirmis kripto fetöcüler devletin icinde, gazetelerde, iktidarda, muhalefette, Uni sinavlarinda dolayisiyla heryerde cirit atiyordu. AKP li vekiller örgüt basi teröristten sayin hocaefendi diye sözediyordu. Bizde sizler gibi kivirtmak yoktur. Ayrica fetö denen bu örgütün bu boyutta devleti ele gecirdigini kac kisi biliyordu? bunu politikacilar görememis. Ancak is tüm yasananlara ragmen bugun neyin ne oldugu bilinmesine ragmen fetöye sahip cikan sen ve sen gibilerdir. Sizin örgüt basinizi ele gecirseler fetö ile alakam yok diyecek kadar yüzsüzsünüz :mrgreen:

Bu sebepten senin nasil yalanci ve bosa aniran biri oldugunu bilmeyen kalmadi. Rize 50 haneli köy ve 3 camii :lol: Rizenin neresinde? cevap miymiymiy :mrgreen:


Sayfa başı
 Profile bak  
 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 4 sayfadan 2. sayfa   [ 48 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  
cron


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.