Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 17 Oca 2018, 12:09

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Vurduk mu Oturturuz (Mecazen)
İletiTarih: 08 Oca 2018, 13:34 
Katılımcı Üye

*2002 de 6.6 milyar bankalara borcu olan tüketiciler çağ atlamış ve 2017 de bu rakam 489 milyara çıkmış. *31 milyon insanımızın ise, kredi borcu varmış ve bunların %84'ü icralık olmuş.

Nihat zeybekçi çıkmış diyor ki 15 temmuz gecesi iki şarjörümle kapıda nöbetteydim. Sana silahlan emrini kim verdi , Hani darbeden haberiniz yoktu ?

Erdoğanın oğlu puan kısıtlamasına takılıp boğaziçine girememiş.. O tarihte puan kısıtlaması yoktu ki zaten..Senin oğlun normal şekilde sınava girdi ve barajı bile geçemedi.. Tıpkı kızın gibi..Boğaziçinin arsasında gözün mü vardır nedir?

"Vurduk mu oturturuz"..

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Vurduk mu Oturturuz (Mecazen)
İletiTarih: 08 Oca 2018, 17:52 
Katılımcı Üye

Zeybekçi; O gün sabahtan ruhsatlı silahım ve 3 şarjörüm ile meclise gittim. O hainlere canlı teslim olmayacaktım O gün sabahtan bir kalkışma olacağından haberleri varmış ve önlem almadan halkı bir piyon gibi sokağa mı dökmüşler?

Bildikleri halde halkı sokağa döktüler. 250 kişiye şehit oldular diyerek siyasi malzeme yaptılar.

Yalan üstüne yalanlarınız ortaya çıkıyor.

Halbuki meclisin kapısında aslanlar gibi direnmemiş tam tersine otoparka saklanmış. Yani halkı bile bile ölüme sürüp kendileri saklanmışlar... Şimdi de çıkıp atıp tutuyorlar.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 08 Oca 2018, 19:35 
Onursal Üye

Adnan Mataracı yazdı:
Zeybekçi; O gün sabahtan ruhsatlı silahım ve 3 şarjörüm ile meclise gittim. O hainlere canlı teslim olmayacaktım O gün sabahtan bir kalkışma olacağından haberleri varmış ve önlem almadan halkı bir piyon gibi sokağa mı dökmüşler?

Bildikleri halde halkı sokağa döktüler. 250 kişiye şehit oldular diyerek siyasi malzeme yaptılar.

Yalan üstüne yalanlarınız ortaya çıkıyor.

Halbuki meclisin kapısında aslanlar gibi direnmemiş tam tersine otoparka saklanmış. Yani halkı bile bile ölüme sürüp kendileri saklanmışlar... Şimdi de çıkıp atıp tutuyorlar.

:lol: :lol:

Süper çarpışmış.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 09 Oca 2018, 01:48 
Onursal Üye

Ben 9 kişi saydım.
Neden kaçıyorlar ki? :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=ZKFjKUEN370

Aklınızla eğlenirler.

Adam tek başına dk da 1200 mermi yolluyor :roll:
Cep tabancasıyla :lol:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 09 Oca 2018, 12:36 
Katılımcı Üye

Tabancaya gerek yok vurduk mu oturturuz , ayrıca tişörtlerimiz de var. Tankların egzosuna tıkadık mı iş tamamdır.

Tayyip Erdoğan bu tür lafları halka değil ergenekon çetesine mesaj olarak söylüyor. SADAT ve HÖH timleri ikinci bir darbe girişimine karşı sivil savaşta ergenekon çetesine karşı kullanılmak üzere eğitiliyorlar. Bu yüzden erdoğanın mesajlarından halk üzerine alınmasın daha çok üzerine alınacaklar perinçekçiler ve sözcü tayfasıdır.

İlginç bir şeydir ki ergenekon Türkçü gibi gözüksede Türkleri öldürmeyi hedef alan bir yapıdır. Ama malesef bu yapı PKK ile bile baş edemez.. Sadece silahsız sivilleri hedef alır.

Türklükte bu yok , bu olsa olsa kalleşliktir.

Alıntı:
Şehirlere bombalar yağardı her gece....
Biz nihatla sıvışırdıııkk...

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.