Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 20 Kas 2017, 08:52

Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 2. sayfa   [ 28 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Merhaba,Yardıma İhtiyacım Var
İletiTarih: 28 Ekm 2012, 22:30 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Keşke Nihat Doğan gibi bir adam olsa partinizde :(

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 Ekm 2012, 23:23 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Yok o adam tam size göre. Hatta gönül isterdi ki milletvekili yapın onu. Hakan Şükür ile beraber otursunlar mecliste.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 Ekm 2012, 23:25 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Genç kardeşimiz sizin videolarınızı izlesin bunları örnek alsın o zaman.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 Ekm 2012, 23:42 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Cevaba gel. :lol:

Arkadaşım çocuk musun sen? Ne alaka şimdi bu video? Akplilerin terbiyesizlik, ahlaksızlık, şerefsizlik yaptığı videolar yok mu sanıyorsun?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Ekm 2012, 00:14 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Mortiferum yazdı:

Arkadaşım çocuk musun sen? Ne alaka şimdi bu video? Akplilerin terbiyesizlik, ahlaksızlık, şerefsizlik yaptığı videolar yok mu sanıyorsun?

Nihat Doğan'ı araya sıkıştırana söyle sen bunu.
Varsa koy izleyelim görsel paylaşımlar bölümüne.Birde böyle bişey dediğine göre demekki yukarıda paylaştıgım videoyu ahlaksızlık şerefsizlik olarak görüyorsun ve böyle bir partiyi savunuyorsun!

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Ekm 2012, 01:25 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Tabi ki ahlaksızlık olarak görüyorum. Nasıl ki Akplilerin, Çorum'da iki Chpli genci sokakta dövmeleri, Ankara'da Atatürk büstüne çıkıp heykele Akp şapkası giydirmeleri, otobüste elele tutuşan çifti otobüse almamaları, Konya'da başı açık kıza küfür etmeleri gibi... (Bunların hepsi Akp dönemi içinde olup, haberlere çıkmış şeyler) Tabi bunların yanında bizzat başbakanın ya da sizin zihniyetinizin geçmişte yaptıklarını karıştırmıyorum bile.

Diyeceğim odur ki, eğer bu şekilde olayı indirgeyeceksek emin ol Akp tarafından çok daha fazla örnek çıkar. Fakat bunlar basit şeyler. Her tarafın seçmeninden bir kaç kanı bozuk illa ki çıkar. Tabi sizinkilerden daha çok çıkması bir sosyal araştırma konusu olabilir. :)

Arkadaşın Nihat Doğanlı yazısı da olaya cuk diye oturan bir yazı. Bunu senin idrak edememen alakasız olduğu anlamına getirmez.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Ekm 2012, 01:35 
Onursal Üye

-Arkadaşlar konuyu nereye getirmişsiniz böyle!..
-Lütfen dikkat edelim emeklerimize yazık olmasın. :roll:

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 30 Ekm 2012, 13:34 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

Pusula yazdı:
Mortiferum yazdı:

Nihat Doğan'ı araya sıkıştırana söyle sen bunu.
Varsa koy izleyelim görsel paylaşımlar bölümüne.Birde böyle bişey dediğine göre demekki yukarıda paylaştıgım videoyu ahlaksızlık şerefsizlik olarak görüyorsun ve böyle bir partiyi savunuyorsun!

Pusula sen git Erdoğan'ın kitabını oku. Çocuğu zehirlemeye utanmıyor musun :lol: :lol:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Kas 2012, 23:48 
Katılımcı Üye

Bence hiç bir Türk yazarı okuma yoksa ya şeriatçı olursun ya da kemalist :) tarafsız bir gözle bakamazsın.

Tanrı'nın işi, insanlığın işi, gerçeğin işi, iyinin işi, doğrunun işi, özgürlüğün işi ve daha niceleri. Bunların hiçbiri benim işim değildir, benim işim sadece benim olandır ve o genel değil, biriciktir, benim gibi.

Hiçbir şey beni aşacak yücelikte değildir.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: S.a yardımlarınızı bekliyorum
İletiTarih: 06 Şub 2013, 15:05 
Yeni Üye

Herkese merhaba öncelikle kendimi tanıtayım. Ben Hamdi Türküler Konya selçuk üniversitesinde makine mühendisliği hazırlık sınıfı öğrencisiyim. Ben su ana kadar siyasetle hiç ilgilenmedim ama farkına vardımkı çok büyük eksiklik en azından Türkiye siyaset tarihini kesinlikle ögrenmem gerektiğine karar verdim. Sizlerden bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum yani benim şuan 1950 den günümüze kadar siyaset bilgim haberlerde gördüğüm kadarıyla ben bütün olayları inceleyip öğrenmek istiyorum bunun için bana kitaplar önerebilirmisiniz kitabı yazan yazarların siyasi görüşü hiç önemlli değil hatta farklı siyasi görüşteki yazarlardan okumak istiyorum sağ görüş sol görüş farketmez baslangıç olarak agır gelmicek bir kitap önerebilirmisinz veya kitaplar yardımlarınızı bekliyorum saglıcakla kalın

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: S.a yardımlarınızı bekliyorum
İletiTarih: 08 Şub 2013, 17:13 
Kıdemli Üye

Hamdi yazdı:
Herkese merhaba öncelikle kendimi tanıtayım. Ben Hamdi Türküler Konya selçuk üniversitesinde makine mühendisliği hazırlık sınıfı öğrencisiyim. Ben su ana kadar siyasetle hiç ilgilenmedim ama farkına vardımkı çok büyük eksiklik en azından Türkiye siyaset tarihini kesinlikle ögrenmem gerektiğine karar verdim. Sizlerden bana bu konuda yardımcı olmanızı istiyorum yani benim şuan 1950 den günümüze kadar siyaset bilgim haberlerde gördüğüm kadarıyla ben bütün olayları inceleyip öğrenmek istiyorum bunun için bana kitaplar önerebilirmisiniz kitabı yazan yazarların siyasi görüşü hiç önemlli değil hatta farklı siyasi görüşteki yazarlardan okumak istiyorum sağ görüş sol görüş farketmez baslangıç olarak agır gelmicek bir kitap önerebilirmisinz veya kitaplar yardımlarınızı bekliyorum saglıcakla kalın

Öncelikle hoş geldin.
Siyaset ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsan tavsiyem önce ekonomik sistemleri incele daha sonra tarih bilgini güçlendir ( resmi tarih, dinler tarihi) bunları tamamladıktan sonra makalelere göz at. Makaleler kısa ve özet niteliğindedir. Aynı görüşle ilgili bir çok makaleyi incele(solu- sağı). Görüşler hakkında temeli sağlamlaştırdıktan sonra Türkiyede kurulmuş partilere ve yaptığı işlere yoğunlaş.
Okuduğun kaynaklarda dinen yada düşünce yapısı olarak sana ters gelenleri eleme asıl onlar senin bakış açını genişletir.
Bir siyasi görüş elde ettikten sonra forumdaki arkadaşlarımızın yazılarını oku onlardan sana en yakın gelen kişinin tüm yazılarını forumda bul ve incele.
Aklına takılan şeylerle ilgili rahatlıkla konu açabilirsin ama önce bir foruma bak belki senden önce biri bu soruyu sormuştur.
Karşı görüşteki insanların düşüncelerine saygılı ol, dinle. Ancak böyle kendini yenileyebilirsin.

Hz. Muhammed;
Kadınlarınıza eziyet etmeyin! Onlar, Allahü teâlânın sizlere emânetidir Onlara yumuşak olunuz ve iyilik ediniz!

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: S.a yardımlarınızı bekliyorum
İletiTarih: 08 Şub 2013, 22:11 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Hamdi yazdı:

Hamdi; Köy buldunda imamınımı soruyorsun.Kelin ilacı olsa başına çalar.

Neyse;benim acizhane tavsiyem, öncelikle okuma sanatını elde etmen,okur yazar olman gerek. Ne dersin kendine bir sor bakalım,sen okuma biliyormusun? Buda ne şimdi deme sakın, çok ciddiyim.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Şub 2013, 23:20 
Yeni Üye

Akıllı ol oku iş güç sahibi ol bu işlere kafa yorma ülkene ve ülke insanına faydalı ol.. Siyaset bazen insanı alır heder eder yazık olur.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 2. sayfa   [ 28 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.