Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 20 Kas 2017, 08:51

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 4 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Merhaba
İletiTarih: 14 Tem 2013, 21:46 
Yeni Üye

Herkese iyi akşamlar,
Kendimi tanıtayım ismim Deniz Mert (Deniz diyebilirsiniz), yaşım 16. Ufak olduğumu düşünebilirsiniz fiziksel olarak evet katılıyorum yalnız akıl yaşta değil baştadır sözünün bir örneğinin kendim olduğunu düşünüyorum. Denizli'de yaşıyorum. Öğrenciyim. Siz değerli büyüklerim ve kardeşlerim ile fikir alış-verişi yapmak bilmediklerimi öğrenebilmek ve kendimi tamamlamak için buradayım. Tanışma bölümüne en son konunun Mayıs'ta açılmış olması da dikkatimi çekti sanırım eski bir forum ama yeni tanıştım sizinle. Her neyse ilerde de siyasete aktif olarak katılmayı düşünüyorum. Kendi kişiliğimin temel yapı taşı olarak düşünüyorum. Son olarak Her görüşe saygım sonsuzdur bir insan putperest de olabilir ateist de veya Allah'a da inanabilir...

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Merhaba
İletiTarih: 15 Tem 2013, 04:15 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Punch yazdı:
Herkese iyi akşamlar,
Kendimi tanıtayım ismim Deniz Mert (Deniz diyebilirsiniz), yaşım 16. Ufak olduğumu düşünebilirsiniz fiziksel olarak evet katılıyorum yalnız akıl yaşta değil baştadır sözünün bir örneğinin kendim olduğunu düşünüyorum. Denizli'de yaşıyorum. Öğrenciyim. Siz değerli büyüklerim ve kardeşlerim ile fikir alış-verişi yapmak bilmediklerimi öğrenebilmek ve kendimi tamamlamak için buradayım. Tanışma bölümüne en son konunun Mayıs'ta açılmış olması da dikkatimi çekti sanırım eski bir forum ama yeni tanıştım sizinle. Her neyse ilerde de siyasete aktif olarak katılmayı düşünüyorum. Kendi kişiliğimin temel yapı taşı olarak düşünüyorum. Son olarak Her görüşe saygım sonsuzdur bir insan putperest de olabilir ateist de veya Allah'a da inanabilir...

Punch; Hoş geldin. Doğru adres desin. Nazım Hikmetin, Bursa ceza evinde, ressam Yaşar la olan hatıralarını iyi işlersen, saygıyı, hoş görüyü, nerede nasıl kullanacağın konusunda, hiç sıkıntı çekmezsin.

Sana benden tek öğüt ; Her vakit ve her yerde, karşındakinin senden akıllı olduğunu asla unutma
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 Tem 2013, 09:01 
Yeni Üye

Punch; Hoş geldin. Doğru adres desin. Nazım Hikmetin, Bursa ceza evinde, ressam Yaşar la olan hatıralarını iyi işlersen, saygıyı, hoş görüyü, nerede nasıl kullanacağın konusunda, hiç sıkıntı çekmezsin.

Sana benden tek öğüt ; Her vakit ve her yerde, karşındakinin senden akıllı olduğunu asla unutma
.[/quote]

Hoş bulduk.. Yorumunuz ve verdiğiniz öğüt için teşekkür ederim.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 10 Şub 2015, 14:30 
Katılımcı Üye

punch hoş geldin, hayatta nereye ulaşmak istiyorsan hedefini belirle ve hayatının bütün kanallarını o yöne yönlendir,hayatta başarının anahtarı bu ilkeden geçer.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 4 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.