Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 18 Oca 2018, 09:10

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 2 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: merhabalar ve çok üzgünüm okur musunuz lütfen nolur
İletiTarih: 06 Ekm 2013, 05:00 
Yeni Üye

Ailem ve ben günlerdir perişan bir şekilde yaşıyoruz duygu isimli aile dostumuz 24 yaşında güzel bir meslek edindi eskiden allaha meleklere peygamberlere kutsal kitab kuranı kerime inanırdı ve namazını kılardı 5 vakit allahtan korkardı durmadan allahı zikir ederdi durmadan allaha dualar ederdi çevresine ailesine bizlerede çok iyi davranırdı onun davranışlarını takdir ederdik allaha sığınırdı allah rızası için bağışlarda bulunurdu allah rızası için ailesine kurban bayramında kurban kestirirdi aileside dindar bir kesimden allaha çok yakın bir insan olmaya çalışırdı hep zor anlarımızda hep kötü anlarımızda üzüntülü kendimizi çaresiz perişan hissettiğimiz zamanlarda hep bizi desteklerdi duygu hep bizlerin yardımına gelerek hep bizlere öğütler verirdi hep bizlerin allaha güvenmemiz gerektiğini allaha dua etmemiz gerektiğini sabırla karşılamamız gerektiğini söylerdi ve bizler için rabbimize yalvırırdı dualar ederdi hiç namazlarını aksatmadan kılardı duygu ama bu son 1 yıl içinde çok değişti duygu allahtan meleklerden peygamberlerden nefret etmeye başladı onlara küfür etmeye beddua etmeye başladı onları sevmemeye başladı ve ailemi ve beni ve kendi ailesinide tehdit eder oldu evinde bir tavşan ile bir kedi vardı kediyi duvara çarpmış ve kedinin kafası gözleri hep yarılmış kedi ölmüş ve tavşanını boynunu kesmeye çalışmış ve kesmiş duygu tavşanıda öldürmüş ve meleklerin peygamberlerin ve allahın resimlerini çiziyor uygunsuz bir şekilde bizlere gösteriyor bugün bize geldi çantasının içine ekmek bıçağı koymuş ve bizim kapıya geldi ve bağıra çağıra açın şu kapıyı hepinizi bitircem demeye başladı annnemler n'oluyor diye kapıyı açtılar çantasından duygu ekmek bıçağını çıkartıp anneme doğru sallayarak senin ve ailenin ve kızının ve oğlunun işinizi bitirecem tavşanımı ve kedimi öldürdüğüm gibi sizlerin de canını almak istiyorum diyordu ve ciddiyim yalanım yok yalan söylemiyorum yalan söylemedim kafa bulmadım kafa bulmuyorum bizi duygu eğer polis çağırırsanız yarın sizin evinize silahla gelirim sizi silahla öldürürüm dedi ve anneannem de vardı evde anneannem fenalaştı anneannem yere düşüp bayıldı anneannemi zor kendine getirdik ve bir gün duygu kuranı kerimi ateşin içinde yakmış ve bizde gördük engel olmaya çalıştık ama elinde ekmek bıçağı vardı neden böyle oldu duygu bilmiyoruz çok üzülüyoruz allah ile aynı kefeye koyuyor kendisi duygu bu bir hikaye değildir gerçektir doğrudur ve bugün çok kötü olay oldu duygu annemi babamı zorla jiletledi annemin babamın kollarını jiletledi ben korkudan çığlık attım komşular eve geldi onlarıda tehdit etti duygu çok fazla kan kaybettiler annemle babam hastaneye götürdük duygu benim boğazımı sıktı nefes alamadım tüm gücü ile boğazımı sıktı bazı erkeklere benim kafamı duvara vurdu benim annemin karnına attı evimizdeki her şeye her yere saldırdı tükürdü korkudan polise haber veremedik bana kardeşime anneme babama zarar verir diye hayla annemi cebinden arıyor.

En son spartacus tarafından, 07 Ekm 2013, 17:28 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.
İmla ve yazım kurallarına dikkat edelim...

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: merhabalar ve çok üzgünüm okur musunuz lütfen nolur
İletiTarih: 08 Ekm 2013, 20:11 
Onursal Üye

Öncelikle merhabalar, konu dikkatimi çekti..
Doğruluğu yada gerçekciliği sana kalmasıyla birlikte, bunu sana bırakıyorum..

Burada fazlası ile sorunu dini açıdan yorumlamışsın, bu tam anlamıyla çıkmaza sürükler kişiyi.

Yaşadığı tıravma sonucu öfke patlaması yaşamakta, sorunun derinine inmek lazım.
Buda piskolojik yardımla olur.
Uzmanlar dahilinde, şimdi çevrenizde satanist yada Din'den çıkmış bu kız falan derler..

Hacı yada hoca yardımı gibi bunlara kesinlikle, dikkate almamak gerekir..
Bu kişiyi yaşadığı olay her neyse, onu çözmeden felakete sürükler..

Uzmanlardan yardım almanız gerekir.
Allah yardımcınız olsun kardeşim, umarım eski sağlına ve sıhatine kavuşur..

Ben sana inandım yorumladım, inanıyorum sana yada inanmak istedim..

Yalanı yada gerçeği sana kalmış, onada birşey diyemem.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 2 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.