Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 20 Kas 2017, 08:59

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 10 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Merhaba
İletiTarih: 23 Kas 2016, 01:43 
Onursal Üye

Yoğun iş temposundan kurtulup tekrar döndüm. Bayağı karışmış ortalık bir düzen lazım, yok Forumu hükümet alehine yönetelim lafları bizde kapı kuluyuz burada..

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Merhaba
İletiTarih: 23 Kas 2016, 01:56 
Onursal Üye

-@Siyasi Terk yeniden hoş gelmişsin. Bahçelinin son hamlesi iktidarın nuzlasını karıştırdı. :|

:arrow: viewtopic.php?f=4&t=33554&start=15

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Kas 2016, 03:11 
Onursal Üye

Hoşbuldum İğneci, ya beni bilirsin MHP'liyim ama Bahçeli fiili anlamda mefta benim için zaten seçim olsa baraj nanay oy zaten vermem evde otururum.. Başkanlık gelirmi sanmam çünkü MHP tabanı Bahçeli'ye öfkeli HDP tabanıda son olaylardan öfkeli.. Burada en mantıklı CHP niye deseniz Bölünme lafı toplumu ürkütüyor ve argüman CHP adına tutmuş durumda. Meclis Tv'nin kapanması bundan işte.. AKP birşeyi anlamıyorum MHP genel merkezi tabanıyla kavgalı.. Hal böyle olunca Referandumdan ne sayısal üstünlük çıkabilir? hadi diyelim %51 evet dedi buna Anayasa demek doğrumu? Benim izlenimim CHP doğru yolda Bölünme lafını iyi pazarlarsa ki bu tutmuş çevremde görüyorum kafalar karışık, AKP bunu MHP ile yürüttüğüne bin pişman olur :roll:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Kas 2016, 04:56 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Siyasi Terk yazdı:
Hoşbuldum İğneci, ya beni bilirsin MHP'liyim ama Bahçeli fiili anlamda mefta benim için zaten seçim olsa baraj nanay oy zaten vermem evde otururum.. Başkanlık gelirmi sanmam çünkü MHP tabanı Bahçeli'ye öfkeli HDP tabanıda son olaylardan öfkeli.. Burada en mantıklı CHP niye deseniz Bölünme lafı toplumu ürkütüyor ve argüman CHP adına tutmuş durumda. Meclis Tv'nin kapanması bundan işte.. AKP birşeyi anlamıyorum MHP genel merkezi tabanıyla kavgalı.. Hal böyle olunca Referandumdan ne sayısal üstünlük çıkabilir? hadi diyelim %51 evet dedi buna Anayasa demek doğrumu? Benim izlenimim CHP doğru yolda Bölünme lafını iyi pazarlarsa ki bu tutmuş çevremde görüyorum kafalar karışık, AKP bunu MHP ile yürüttüğüne bin pişman olur :roll:

Gardrop fuattan yok mu gaybi haberler.?

Arınçın bir lafı var. 'Bunlar maaş ödeyemez' Bize CHMHPara lel' nin nasıl maaş ödeyeceğini bi izah etsene.. Benim için çokta fifi..
Ha simit çay içmişim.Ha aççlıktan ot yolup yemişim. Rey gebesi bir tüketim toplumu var iken. %92 evetçıkar Cumhurbaşkananayasaya :)))))))))))
82 Anayasasından ne sonuç çıktı ise bundan da aynı sonuç çıkacak!.
Cumhurbaşkanlık ne diyorsa o olacak!.
Demek %50 he..

Çık çık tavana, yukarı çık. Halka gittiğinde başkanlıktan başka sonuç monuç çıkmaz.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Kas 2016, 10:50 
Onursal Üye

-Bakıyorum merhaba dediğimiztanışma yerinden dalmışsınız hemen politikaya... :lol:
Haydi kolay gelsin. :|

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Kas 2016, 12:20 
Yeni Üye

Bir kanberimiz eksikti o da geldi. Sen de kısa zaman içinde delirirsen iğnecinin gittiği hastaneye götürüp tedavi ettirebiliriz. Sinirlerini aldırabiliriz. Aracımız hizmetinizdedir , bu foruma özel torpil geçti. Tımarhaneden de yerinizi ayrıttık.

Aman dikkat et büyük harf küçük harf ve ünlü uyumlarına itina göster.

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Kas 2016, 14:41 
Onursal Üye

kafirimam yazdı:
Bir kanberimiz eksikti o da geldi. Sen de kısa zaman içinde delirirsen iğnecinin gittiği hastaneye götürüp tedavi ettirebiliriz. Sinirlerini aldırabiliriz. Aracımız hizmetinizdedir , bu foruma özel torpil geçti. Tımarhaneden de yerinizi ayrıttık.

Aman dikkat et büyük harf küçük harf ve ünlü uyumlarına itina göster.

Resim

Kardeşim benim burada 6. seneme girmem gibi durum var. O yüzden ben çok yattım. Sıra sizde artık :mrgreen:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Kas 2016, 14:43 
Onursal Üye

Antifetö kesin Safe nerden anladım. Oda Fuat avni konusunu açtım diye bana fetöcü derdi.. Ulan hep maske maske yeter be kardeşim :roll:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Kas 2016, 00:16 
Onursal Üye

Antifetö, yada Safe her neyse.. Sabit elbette forumun değerli üyesi şüphesiz..
Ama benim gözümde herkes aynı, niye Bilgi internet ortamında sınırsız.. Sağlık, Spor, Hukuk vs. bir arama ile o havuza dahil olursun.. Ama tek başına yetmez başka farkındalık yaratan insanlarla daha yoğun bilgiye sahip olursun.. Bilgiyi fikirle çarpıştırınca daha kıymetlidir.. Her yorum elbette tatmin edici olmaz, her siyasetçi gibi memnun kalmazsın..
Yani Iğneci'nin konusunda yazmışsın Sabit gerisi boş diye, o zaman Sabit buraya gelip Ulusa Sesleniş yorumları yazsın dursun? Bunu oda istemez elbette oda farklı kültür, medeniyetleri, idolojileri tanımak ister..
Hem bana atarlanıyorsun, Karaman olayında yasak vardı. Ben konuyu açtım Savcının görüşünü yazdım Milli Görüşcü diye yani bende boş değülüm emmi :P

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Kas 2016, 01:41 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Siyasi Terk yazdı:
Antifetö kesin Safe nerden anladım. Oda Fuat avni konusunu açtım diye bana fetöcü derdi.. Ulan hep maske maske yeter be kardeşim :roll:

Kamusal alanda görevli değil isen sorun yok. Kılcallarda dolaşmıyorsa yok problem.
Ama sizinkiler için ikiside aynı şey. Ha çinli, ha koreli ikiside çekik gözlü.. :lol:

Ne maskesi? Hayırdır? Karıştırdın heralde!

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 10 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.