Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 19 Oca 2018, 12:49

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 2 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Fıkra : Eşek İle Kurtun Tartışması
İletiTarih: 23 Arl 2017, 17:59 
Katılımcı Üye

Bir gün eşşek ile kurt tartışmaya başlamışlar. Eşek samanın yeşil olduğunu iddia ediyormuş kurt ise sarı olduğunu iddia ediyormuş . Bir türlü anlaşamamışlar. En sonunda orman kıralı Aslana gidip bir karar vermesini istemişler.

Aslan hepsini dinlemiş ve eşşeği serbest bırakmış ama kurta ceza vermiş. Kurt ise şaşkın bir şekilde Aslanın yanına gidip ''Gerçekten sen samanı yeşil mi görüyorsun'' diye sorumş. Aslan hayır demiş elbette saman sarıdır.

Kurt daha çok şaşırarak ''Öyle ise bana niye ceza verdin'' diye sormuş.

Aslan ''sana eşşek ile tartıştığın için cea verdim'' demiş..

Öyle ise dostlar eşşeklerle tartışmayın sonunda siz zararlı çıkarsınız. Boş verin onlar anırsın.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Fıkra : Eşek İle Kurtun Tartışması
İletiTarih: 23 Arl 2017, 18:26 
Katılımcı Üye

:lol: :lol: :lol:

ahahahaha.. Acayip güldüm..

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 2 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.