Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 25 Mar 2018, 08:28


Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Fetönazi.
İletiTarih: 05 Eyl 2016, 10:06 
Onursal Üye

Kayıt: 20 Şub 2009, 22:40
İleti: 26408

Alıntı:

FETÖNAZİ:)


“Bu FETÖ kapsamında içeri alınanlar, aileleri ve yakınlarıyla beraber sayıldığında yaklaşık 1 milyon kişi oluyor” diye bir analiz vardı yakın zamanda.

Bu doğruysa ciddi bir sıkıntı var demektir.

Çünkü eğer seçim olacaksa bu ciddi bir oy kaybı demek olacak.

Cehape’nin oyu zaten değişmez, onlar binde 1’lik artışı bile iktidar olmak sandıkları için onlara dokunmamak lazım.

Mehape deseniz seçim sonucunda her zaman yaptıkları gibi yazılı bir açıklama yaparlar ve bunu başarılı muhalefetin dünyadaki tek örneği sayarlar.

O yüzden Cehape ve Mehape’yi kendi düşleriyle yalnız bırakmak yeterli olacaktır.

Peki, Hedape ne yapacak?

Onların kemikleşmiş bir oy kitlesi var.

Bu kemik kitle kas olacak mı, sinir olacak mı, ete bürünecek mi onu görmek lazım?

Biz gözümüzü FETÖ’ye dikmişken, bize dikilen gözleri farkında mıyız diye sormadan edemeyeceğim.

Tutuklanan onca tanıdık bürokratı gördükçe, burnumuzun dibinde biten bu tehlikeleri göremeyen biz nasıl olur da ülkemizin bütünlüğüne dikilen gözleri idrak edeceğiz diye ciddi bir endişem yok değil.

Ve utanarak söylüyorum ki, tohumunu beraber attığımız ve dallarının zehirli olduğunu ancak 40 yıl sonra anladığımız bir ağacın gölgesine serinlemiş bizler olarak endişemde haklı çıkma ihtimalim hiç de az değil.

Velev ki bu FETÖ’den kurtulduk, sırf yeşillik sevdamız yüzünden yeni tohumlar attığımızda bunların ileride başımıza bela olmayacağını nereden bileceğiz?

“Domates tohumları bir sonraki sene ürün vermiyor. Bunlar İsrail tohumu” klişesini unutmamak lazım.

Domatesin tohumunu bize kakalayan İsrail, bu sefer de “cemaat ağacı” tohumunu kitlemesin bize?

Ondan sonra çocuklarımıza hep bir ağzından söylettiğimiz “Tohumlar fidana, fidanlar ağaca, ağaçlar ormana dönmeli yurdumda “şarkısını “Tohumlar fidana, fidanlar ağaca, ağaçlar ormana, ormanlar girmeli yurduma” diye değiştirmek zorunda kalmayalım?

Yine yazımın başındaki FETÖ kapsamında içeri alınanlara dönmem gerekirse…

Suçu olanlar hiçbir şekilde affedilmemeli.

Alacakları ceza suçları nispetinde olmalı.

Ama sırf babası/dedesi Fethullah Gülen’e benziyor diye, sırf kullandığı bilgisayar F klavye diye de insanları içeri almamak, hayatlarını söndürmemek lazım.

“Cadı avı” kavramına inanmıyorum.

Günümüzde cadı madı yok, yerine modern çağın kadıları var.

Eskiden cadıların cezası yakılarak öldürülmek olurdu.

Benim korkum, suçluları yargıya teslim edeceğiz derken masumların da gümbürtüye gitmesi.

İşte o zaman, kendi kendimize ötenazi yapmış oluruz.

Ve hedef tahtasına oturttuğumuz FETÖ ülkemizin gündemine bu kez de asıl amacına ulaşmış bir “FETÖNAZİ” olarak gelir.
:arrow: http://www.sondakikaturk.com.tr/fetonaz ... e,108.html

_________________
.

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)


..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Fetönazi.
İletiTarih: 06 Eyl 2016, 04:58 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 23 Eyl 2010, 19:27
İleti: 3311
Gece Bekçisi yazdı:
Hukuk dediğiniz şey neymiş ki? Sizin savunduğunuz laik düzende hukuk denen şey 20 kişinin kendi isteklerini kağıtlara yazarak uygulatmasıdır. Şimdi de Hz. Erdoğan ve çevresindekiler kendi yasalarını halka uygulatıyor. Yani hukuku uyguluyor. İslamın emirleri çerçevesinde muhakemeleşmek istemeyenler yukarıdaki gibi çatlak sesler çıkarıyorlar. Ya hukuku uygularsınız yada bu diyardan gidersiniz sayın solcular. Ne oldu rahatsız mı oldunuz?

Hukuksuzluk yapılmasından çok korkuyormuş güya ? Vatandaş kendini çok masum görüyor herhalde. Muhalefet partisi yani CHP denen şirket paralel yapının teşnesidir. MHP kendini bu yapıdan temizledi. Saraya biatını hakkıylan gösterdi. Ve büyük usta Hz.Tayyip Erdoğan ilahi gücüyle sağ ayağındaki çorabını çıkardı , şimdi ise sırada sol ayağındaki çorabı değiştirmek kaldı. Yeterince açık herhalde, korkmayın titreyin!!

Bu ülke sağı da soluda yukarısı da aşağısı da Hz.Tayyip Erdoğandır artık. Ülkedeki kuştan , solucanına kadar hayatını ona borçludur. O olmasaydı 15 temmuzda hepimiz ölecektir.
Ya biat edersiniz ya gidersiniz. Tercih sizin.


Nihayet gerçek yüzünü gösterin. Ula gerzek, dizinin dibinde poposuna vura vura büyüttü FETOŞ senin DİKTATÖR bozuntusunu.

Sen ne dersen de , seninkinin bile sigortası CHP

ATATÜRK SAĞ OLDUĞU MÜDDETCE BU HEP BÖYLE OLACAK .
Hızır gibi yetiştiniz, sayenizde saflarımız sıklaşıyor. Siz bizim panzehir imiz siniz.

_________________
Dağlarından yağ, ovalarından bal akan.
Hububat, bakliyat gibi temel gıdaların anavatanı olan.
Gıda yönünden dünyada kendi kendine yeten yedi ülkeden biri iken,

Başta; Tüm gıda ürünleri dahil olmak üzere, samanı ile beraber kurbanlığını dahi ithal etmekten utanmayanlara asla itibar etmediğim için kendimle gurur duyuyorum.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Fetönazi.
İletiTarih: 27 Eyl 2016, 17:10 
Yeni Üye

Kayıt: 19 Kas 2008, 09:37
İleti: 31
Gece Bekçisi yazdı:


Vay efendim ne AKP ymiş. Türkiyeye 20 yılda yaşanmayan şeyleri yaşatmış. Acaba?
95 ve üzeri doğumlu kişileri kandırabilirsiniz belki ama yalancının mumu yine de yatsıya kadar yanar. Sizin o milli ordü değiniz komutanların döneminde PKK icad edildi. Ülkeye darbe yapan ve başbakanı bile asacak kadar ilkelerinden taviz vermeyen milli ordunuz PKK kurulurken neredeydi acaba?
Biz o milli komutanların döneminde bir günde 70 şehit haberleri alıyorduk. Yargının bağımsız olduğunu iddia ettiğiniz 80 yıllarında her gün sol sağ çatışmasıyla onlarca sivil vatandaşımız , gençlerimiz hiç uğruna ölüyorlardı. O bağımsız yargı zamanında savcıların aracına bombalar konuyordu. Anayasa mahkemesi başkanının hergün renkten renge girmesine anlam veremiyorduk meğerse öğrendik ki beyefendiye bir kaset doldurmuşlar. O Milli komutanlar döneminde askeriyede ne için öldüğü belli olmayan asker cenazeleri geliyordu evlere , adı eğitim şehidiydi. Ailesi nasıl öldürüldüğünü görmek istedi ama cenazeyi açmasınlar diye başında üç asker nöbet bekledi , toprak olana kadar. Faili meçhuller desek ayrı bir muamma bu ülkenin milli komutanları döneminde.
Bağımsız hukuk döneminde karakola düşenden haber almak imkansızdı. Sağ çıkarsa haber alabiliyorduk.
O milli dönemlerde hastene kuyruklarını bilenler bilmeyenlere anlatsın lütfen. Fatma teyze 65 yaşında gece 3 de evinden çıkıp göztepe SSK ya sıraya giriyordu. Şansına sıra gelirde muayene olursa sağ salim evine dönerdi. Yok sıra gelmezse eğer ertesi gün gecenin 2 sinde tekrar kuyruğa girip orada uyurdu zavallı kadın. Evi yakın olmayanlar bir gün önceden battaniyesini alır da hastane bahçesinde sabahlardı ki ilaç yazdırma sırası kendine gelsin diye. Bütün doktorlar hastanenin arka odasında lobi yaparlarken kuyrukta bekleyen hastalara da iki acemi doktor yetişmeye çalışırdı. Hasta bakıcılar ameliyata girerlerdi.
O hukukçuların , askerlerin ve gazetecilerin milli oldukları dönemlerde enflasyon ve dolar kurunun nasıl fırladığını biliriz.
O milli günlerde telefon numarası alabilmek için aylarca sıra beklerdi millet. Parası olan kara borsadan 5000TL ye tel no alırdı. Araba almak demek 5 yıl beklemek demekti. Düşünsenize telfon hattı almak karaborsa , araba karaborsa yıl 1985.
Daha öncesine gidersek Kıbrıs savaşına nasıl girildi ve o topraklar hangi salak politikalarla İngilizlere peşkeş çekildi bir bir anlatınız lütfen. Tüp kuyrukları , yağ kuyrukları , ekmek kuyrukları.. Milletin yeni nesli bilmez bunlar çünkü AKP döneminde 15 yıldır herkes yediği önünde yemediği arkasında yaşıyor.
Bütün bunlara rağmen bir de kendileri bir harikaymış gibi AKP yi eleştiriyorlar ya.. Adamı iyi edersiniz siz..
Solcuların işi ne bu ülkede gerçekten araştırma konusu. Sahi siz ne iş yaparsınız sayın solcu bey? Kendi gibi olmayanları ölüme mahkum edip sonra da bak biz ne kadar iyiyiz demekten başka bir icraatınızı görmedik de o açıdan soruyorum;
Afedersiniz mili olmak derken neyi kasediyordunuz acaba??
Ne Milli günlermiş be.. Düşndükçe tüylerim ürperiyor da Allahın şanslı kuluymuşum ve o günleri nasıl atlatmışım Rabbime şükrediyorum. Hz Mehdi Tayyip (A.s) başımıza gönderdi binlerce şükür olsun. Ancak kafirler rahatsız olurlar bu düzenden.
Fetöcü solcular çıkmış ahkam kesiyorlar. Bu ülkede orjinal paralel sizlersiniz. Araya FETÖ paraziti girdi diye kendiniz temize çıkaracağınızı sanırsınız bre gafiller.

Evet azizim ;
Vehbi Koçu bu solcu komunistler iş adamı diye başımıza çıkardılar. Milletin canını yakan o teneke arabaları millete fahiş fiyattan karaborsadan satarak zengin ettiler onları. Etin kilosunu kasaptan 10 liraya alıp askeriyeye 25 liraya danışıklı satanlar yine onların adam dedikleri kişiler oldu. İbrahim Ethemleri , Abdi İbrahimleri ve daha bir çoğunu o dönemde devlet zengin etti , avantalar dağıtarak , peşkeş çekerek. Nasıl sosyalistlik bu , nasıl halkçılık , nasıl devletçlik bu?
Azizim ,
Hac konusuna gelince , yine bu herşeyi müslümanlardan iyi bilen solcular varya din konusunda da bizden çok bilirler ve çok hassaslar. O yıllarda hacca nasıl gidilir bir de deden yaşındaki insanlara sor sen onu. Hiçbir denetimi ve kriteri olmayan otbüslerle tıklım tıklım üst üste yola çıkılır. Parası çok olan uçağa biner ama nerde o para millette? Otobislerin bir kısmı yolda yanar , bir kısmı kaza geçirir. Arabistana varıldığında dönemin diyanet işlerinin kendi vatandaşları için ayırdığı açıkhava otelleri vardır (!!). Daracık bir alana dipdibe kurulmuş naylon çadırlar bekler onları. Hava sıcaklığı gündüz 50 derece gece 0 derece bunu da belirteyim. Duşları , mutfakları , çamaşır haneleri falan hepsi hazırdır. Yataklar on numaradır. Tuvaletler 5 yıldızlıdır. Bugünkü hilton halt yemiş yanında.. Sonra azizim o çadırlarda insanlar ateş yakarlar gece ısınmaya çalışırlar , gündüz yemek pişirmeye çalışırlar. Zaten alışık olmadıkları bir iklimde çoğu ilk gidişte hasta olur. Bizim diyanet tam teşekküllü ya , sağlık personeli hemen o hastaları alır özel ambulanslarla özel hastanelerde tedavi ederler desem sakın inanma anlatmaya gerek yok ne oluklarını.
Sonra azizim o çadırlardan birinde yangın çıktı mı sıradan 50 çadır birden yanar. Zaten sıcaklık 50 derece ve hepsi naylon yada kumaş çadırlar. Gör sen o zaman cehennemi..
Kuranda Allah hac yapanlara su vermeyi bile ibadet sayar ve onlara hizmette kusur etmeyin bu ibadet sırasında hac yapanlara iyi davranın der.. Bizim diyanette tam da bu ayeti harfi harfine uygular. Solcuların milli dedikleri o hukukçuların ve askerlerin olduğu döneme denk geliyor bütün bunlar.
Neyse azizim hacca gidenleri dörtte biri ölür gelir. Sanırsın savaşa gittiler. Bir de şimdiki hac imkanlarına bak kıyasını sen yap.. O milli dönemlere göre.
Solcuların ve FETÖ cülerin kudurmalarının tek sebebi paradır para. Başka lafa gerek yok. O milli komutanların her yerde at oynattığı ve hatta devlet ihalelerine bile müdahale ettiği yılları özler onlar. Onlara göre herşey milli meseledir. Bu yüzden herşeyde milliler önceliklidir. Eziyet çekmek hariç.. Senin ataların eziyet çekerken onlar heryerde protokolden giderler...
Ne milli günlerdi o günler vay bee. düşününce tüyerim ürperiyor. Yazık bu millete. Ey benim temiz yürekli anadolu insanım. Sen yine de sana bunu yapanlara onda birini bile yapmadın .. Yüce ruh işte bu olsa gerek.
Ama alçak süfli ruhlar yine de kudurmaktadırlar. Bugün herşeyleri var hiçbir işlerine karışılmıyor ama yine de kuduruyorlar. Yuh artık daha ne istiyorsunuz . Gözünüzü toprak doyursun!!

Böyle saçma bir gerekçe ile darbey bir gurubun üzerine yıkamazsın. İslamın evrenselliğini kavramamış ve hakikatlerin gücünü anlamamış olanlar genelde bu tür bahaneleri arkasına sığınırlar. Solcular yapmak istedikleri her darbe sonrasında yaptıkları şeyler ellerinde patlamış ve kendilerine dönmüştür. Bu durum ilahi kanunların tecellisi niteliğindedir. Zaten solcular kendi içlerinde bile organize olamadıklarından zora ve kaba kuvvete başvurdukları her hamle de daha da derbeder hale gelmişlerdir. Çocuğun eline ateş verilmesiyle kendini yakması gibi bir durumla karşı karşıya gelmişler. Sonra da kendilerini hiçbirşeyden mesul tutmadıkları için darbeleri de müslümanların üzerine atmaya kalkmışlardır.
Misalen karşındaki kayanın ne kadar sert olduğunu anlamadan vurmaya kalkarsan o balyoz geri seker kafanı parçalar. O zaman taş sana vurmuş olur ama sebebi de sen olursun. Başta dediğim gibi İslamın güçlü evrensel hakikatlerini kavrayamayanlar kendi dar kafalarındaki basit hesaplara göre iş çevirmeye kalkışmış ve sonunda yenilen yine kendileri olmuştur.
Senin mantığına göre Haçlı seferlerini de Selçuklular kendilerine düzenlemiş oluyorlar. Neticede haçlılar zarar görüyor değil mi? Çeçenler Rusya ordusunu kendileri hazırlayıp üzerilerine saldırtmış oluyorlar senin mantığına göre. Çünkü savaşdan Ruslar büyük zarar gördü. Hatta dinleri de ateistler icad etti diyebiliriz bu saçma kabullenmeye bakarak.
Bu kar zarar meselesi üzerinden sebeplere ulaşamazsın.. Bunlar solcuların zırvalarıdır. Kendilerini çok akıllı görmelerinden ve başkalarını hiçe saymalarından kaynaklanmaktadır. Basiretsizliklerini ve şartları iyi okuyamamalarını bu şekilde zırvalarla örtbas etmeye çalışıyorlar.
Dedim ya bu işler iki bilinmeyenli denklemlerin iyi anlaşılmaması sonucunda böyle yarım yamalak yorumlanmaktadır. Söylediğiniz şeyin bir de sağlamasını yapın bir dahaki sefere kısmet :))


Sayfa başı
 Profile bak  
 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.