Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 18 Oca 2018, 14:58

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 6 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: AKUT: Türkiye' nin Can Kurtaranı! (N. Doğru)
İletiTarih: 24 Ekm 2016, 16:59 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Resim
Resim
Resim
Resim
Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: AKUT: Türkiye' nin Can Kurtaranı! (N. Doğru)
İletiTarih: 24 Ekm 2016, 18:05 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Sayın Bay Neresi Doğru yine kendi korkularını yazmış yada sarhoşken rüyada gördüklerini siz ulaklarına aktarıyor.

Biat etmiyorsa gerkeni yaparlar. Siz solcular bir türlü devlet olmasını öğrenemediniz. Büyük ustamız size boşuna chaphulchu demiyor. Nasıl yaşamak istiyorsunuz anlamadım ki? Elbette devlet varsa ve onun başkanı Hz.Mehdi sıfatlarını taşıyan yarı tanrı bir kral ise biat etmek zo- run-da-sın. Lamı cimi yok bunun.

15 Temmuzdan sonra kafirler cephesi iyice netleşmeye başladı. Malesef 15 Temmuzu imanın bayrağı AKP yi yıkmak için planlamıştınız ama ayağınıza dolaştı. Mehdi hazretlerimiz kudreti ile size bu fırsatı vermedi. Siz de fareler gibi nereden kemirirsek kardır diyorsunuz.

He he anladık öyle.

Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
viewtopic.php?f=6&t=1

Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
viewtopic.php?f=6&t=14739

Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Ekm 2016, 18:35 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Müstehak bu topluma..

Nasuh bey de suç yok mu? Asıl suç onda!.
Kimse devletin işini yapmayacak. Hayat kurtarmak enkaz kaldırmak devletin işi. Deprem olunca enkazı amatörce bireyler kaldırınca, enkaz altından insan kurtarınca, yardımlar, bağışlar toplanınca ne oluyor? Devlet nasılsa birileri bu işi yapıyor deyip yangelip yatıyor. Sallıyor başı. Alıyor mayışı. Ahmed efendi 5 gün olmuş çöken binanın altında can çekişiyormuş kimin umurunda? Savcı sorumlular hakkında kovuşturma, soruşturma yapmış mı, dava açmışmı? Kamu davası sonuca bağlanmış mı kimin umurunda oluyor? Nasılsa Nasuh gibi enayiler kurtarır... birileri bu ölenlere, yetim kalanlara, sakat kalanlara bakar.. Bu ülkede bir de din hegomanyası egemen yobaz halk var iken. Nasılsa her türlü,' kader ' ilkesi ile, Allah dan geldi ile olayı irdelemeden avuntu safsata ile örterler. Devlet siddin sene bu mantık dışı ahlak normları ile gelişmez. Sonra aynı ateş ocağına düşünce ah vah eder durur...

E durum böyle olunca, takke düşürülünce(devlet nerde, vatandaş 3 gündür enkaz altında) böyle başka sebeb gösterip adamı linç ederler. İstersen dün vatankahramanı ilan edil. Bu toplum adamı bir anda teröristde yapar, vatan hainide ilan eder. Dersanesine dokunmasaydılar. Zaten bugünkü terörist fetoş örgütü hocaefendileri ve hizmet hareketi ile faydalı işler yapanlar dün farkındaysanız devlet dostuydu. :lol: Hatta dünkü içerdeki askerlerimiz, bugünkü dışardaki paşalarda vatan haini ve eregenekon terörsiti idi. Balık hafızalı olmayalım. Bu yılan bana dokunmaz demeyelim. Durum ortadadır. Bebeklerinizi düşünün, hukuksuz zalimler öz babanız, ilahınız, peygamberiniz olsa destek vermeyin. Kınayın, dışlayın. Herkez hukuk içinde olması gerekliliğini beyinlerinize kazıyın. Yarın hukuk size de lazım oluverir bakarsınız. Bu ülkede nerden ne çıkacağı belli olmaz. Padişahda olsan, sokaktaki statüsüz vatandaşta olsan her vatandaşın eşit şartlarda kanunlara ve yargıya hesap vermesi gerektiğini iyi belleyin. Cumhur başkanı yargılanamazmış. Hayır efendim. Yok öyle bir evrensel hukuk doktrini.. Hatta başbakan iken suç işledi kendileri en basitinden. Betek Dinçöz(biz pu eregenekonun savcısıyız/bekçisiyiz, demedimi? :arrow: http://www.abcgazetesi.com/erdogan-ben- ... 13866h.htm) için yargıya müdahale etti, ayrımcı-kayırıcılık yaptı. Sonuç birde haksıza arka çıkmış olduki tam bir rezillik. Be sayın Reisadam sen savcımısın, polsimisin, avukatmısın? Yardım dileyen mazlum düşkün ve hak aramaktan yoksun mu ki? Aksine fazlası ile zengin ve güçlü ve üstünde zırhı, arkasında zaten kamu, koca kolluk gücü ve yasalar var.. Bu kendini temelsavcıreis sanan zattan bende hakkım olanın verilmesi için taelpde bulundum. e-devlet üzerinden, ama ne hikmetse tarafıma beteke, Zekeriya terörsitine gösterilen alaka, kollama gösterilmedi. Aksine bu bizim görevimiz değil minvalinde bir yazı ile cevap geldi. Ne alaka? Kamu 17 senedir zararımı gidermemiş. Sorumluları yargılamamışsa kime gideceğim? Alın bir takke daha düşürdük gene.. Öte tarafdan dün din kardeşimiz diye aldatıldığım rey verdiğim, bugün t.....ti duyduğum malum sayın cumhurtemelreisimiz, peygamberimiz işte herneyimiz ise benim mazlum vatandaşımı azarladı, artislik yapma dedi. Vatandaş artislik yaptıysa kanuna hesap verecek! Ama aynı şekilde bir ülkenin başbakanı bir vatandaşa bu şekilde hitap ediyorsa oda hesap verecek. Hukuk devleti olmak bunu gerektirir. Biri gücünü, makamını, otoritesini kullanarak şahsi sürtüşme ve kavgalarını kamudokunulmazlığının arkasına sığınarak ben bu anayasayı tanımıyorum diyemeyecek, ben hem reisimi hem sorumluluk sahibi değilim. Ben ilahreisim diyecek, beni sorgulayamaz, eleştiremez ve benden hesap soramazsınız diyecek, varmı böyle bir dünya ya. Yargı, savcı bu hukukdışışılığa müsaade etmeyecek. Bu ülkenin tarafsız bağımızsız yargıçları olacak. Onlarda diğer yargıçlarca denetlenecek. Başbakan da yargılanabilecek, statüsü normal vatandaşda. Herkez eşit olacak. Bu zalim mevcut zihniyetin eline düştünmü.. Haklı olsan davan 30 sene sürer. Hele bir de eregenekoncular gibi iftiraya uğrarsan orayı hiç demeyeyim. O senaryoyu aklımızdan geçirmeyelim bile..

Bırakın taraftar olmayı. aBunlar(kraldan çok kralcılar) babasını bile terörsit ilan eder yeri gelince.. İşin şakası, makası yok. İstersen dünyanın en temiz insanı ol fark etmez. Hiç bir şey anlamıyorsanız gerçek yaşanmış geçmiş Türkiye vakalarına bakın; 40 yıllık ülkücü, vatanseveri öldürdüler yeri geldi. Hemde kendi görüşünde olanlar. buda ona benzer. Bu yobazlığın sonu yok. Aynı tarafda da olsan kaza kurşunu bile yersiniz haberiniz ola.. Vuranı ikna etmek, bu düşmandır diye ikna etmek çok kolay. Bir de gazı verdinmiydi.. İşte vatansever ilan edileceksin.. Şöyle namın yürüyecek böyle ismin anılacak (Ağca) dedimmiydi.. Ooo sokakta tonla bedava tetikçi bulunur bu ülkede..

Hiç demez ki devlet işine geldimi var. İşine geldimi hukuk dışına çıkar. Hukuk içi neden bu adamı yargılamıyor ki? Bana bu işi yaptırıyor diye sorgulamayacak tonla ileri zekalı cahil çıkar.

Hukuksuzlukla hukuk olmaz!.

Al sana NASUH olmanın zararları. İyi uçurumdan düşeni kurtaran tarafından mahkemeye verilmemiş. Öyle ya sanane kardeşim. Belki adam yaşamak istemiyordu. Atladı sen ne demeye kurtardın.. :lol:
Bırak ne hallleri varsa görsünler. Sen kendi derdinle dertlen.. Hayat kurtarmak, gerekli önlemleri almak devletin işi..
Bir doktor efendi vardı. Bana öğüt vermişti.. Şimdi anlıyorum ne demek istediğini.. Kulağıma küpe olmamıştı. Kendi savaşımı verdim. Odam küçüktü mücadelemi verdim olması gereken hasta muayne edilebilecek genişliğe sahip muayene odamı idareden kotardım dedi. Diğerleride gitsin savaşsın alsın demişti. Haklıymış!. Bu toplumda T.C.' inde % 100 bencil olacaksın. Rahmetli halam da derdi. 'Biraz benci ol oğlum.' Bu ülkede başkaları için yaşanmaz. Kendi yaşamın için hukuk çerçevesinde yaşayacaksın. Nasuh olacaksan da yek olacaksın. Genel hizmet vermeye kalktınmı sorun oluyor. Onuda sen yaptıktan sonra 1 trilyon bütçeli vergi toplayan otoriteye ne ihtiyaç var? Bu kamu ne iş yaparı su yüzüne çıkardınmı böyle adamı linç ederler. Bırak halk kendi sorsun 'devlet yok mu?' 'Nerde bu devlet diye?'

Gönüllü hizmetçi oldun mu görüldüğü gibi sorun oluyor. Bu da benden olsun. Saygılar...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 25 Ekm 2016, 14:27 
Yeni Üye

Antika Fetö eski adıyla safe123

Geçmişteki dostluğumuz senin AKP karşşıtı FETÖ cü tutumun nedeniyle askıya alınmıştır. Aşağıdaki gibi kıvırıyorsun sürekli olarak .
Sahte arkadaşınla iyi geyik yaparsınız.

İyi kıvırmalar.

Resim

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 25 Ekm 2016, 16:46 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

irfan. yazdı:
Antika Fetö eski adıyla safe123

Geçmişteki dostluğumuz senin AKP karşşıtı FETÖ cü tutumun nedeniyle askıya alınmıştır. Aşağıdaki gibi kıvırıyorsun sürekli olarak .
Sahte arkadaşınla iyi geyik yaparsınız.

İyi kıvırmalar.

Resim

Donkişot yurttaş,
Kendini tanıtırsan özelden, kim olduğunu üstü kapalıda olsa izah eder ve benden ötürü bir problem olmasada derdin nedir? Anlayıp ondan sonra bir cevabı hak etmesende gerekiyorsa cevap verilir.

Mektuba cevap farziyetinin öğretisi ışığında gerekiyor ise cevap verilecektir.

Halen öğrenemedin mi? ÇARŞI her şeye karşıdır.

Resim

Resim

Bu kapalı çarşı da olur. Hakiki çarşı da olur. :lol:
öz Babam, didem olsan nafile yani.. Ya hukuk içine geleceksin. Ya hukuk içine..

' Allah görmüşte elini, ayağını almış ' ' Hayvan oğlu hayvan ' , ' Gözlerin görmediği halde iş vermişiz ' diyenlerle benim ne gibi bir geçmiş ilişkim olabilir sence.. Kim kimi sence askıya alır bu durumda? Bu sözleri edenler sokaktaki vatandaş değil ki görmezden geleyim. Kamu görevlisi ağzından çıkanı 50 kere düşünecek öyle konuşacak. Halen kendi kendine gelin güvey olmaktasın? Benim kusurum bu ülkede doğmak. Yaşam hakkımı ihlal eden ve üstüne bu durumu istismar edip para toplayan, bunlarıda amacı dışında yerlere aktaran bir akp ile benim daha ne ilişkim olabilirmiş? Malmısın oğlum/kızım sen? Manyakmısın?? Körmüsün.. Hem zarar verecen, hem parasını gasp edecen.. Ve halen konuşacaksın..
Ben böyle bir m,illet görmedim. Pes yani..

Sen daha mensubu olduğunu iddia ettiğin kitapla çelişmektesin.
Muhammed e inmedi mi o ikazcı ayet? Körü azarladığı küçük kördüğü için? ' Kısas sizdem öncekiler gibi sizede farz kılındı ' Ayeti gene aynı inacdan olduğunu iddia edene inmedimi? ' İndirdiğim ile hükmetmeyen kafirdir ' demedimi aynı inancın kitabı..

Daha bu kadar yasal delilden sonra.. Halen kimi kandırmaktasın? İnacsızsan delikanlı ol. İnancsızım de..
Ne demeye Allah, tanrı, T.C. laiklik, din istismarı yapmaktasın?

Hem kanunsuz, hem insan veya Müssüslüman olunmaz. Halen anlamadın mı?
Hem sosyal hukuk devletçi ilkeli, hem bedensel bütünlüğe verilmiş bir zarardan sorumlu değilim tamlayuselim olmaz, anlamadın mı?
Ya hukuk içi(laik) olacaksın. Ya da hukuk dışı (laikçi) olacaksın.. İkisi bir arada olmaz.

Adalet 17 sene beklemez. Suçlu öveyoğlunun, oğlunun cezasını vermezsen ihale sana kalır. Devletinide, peygamberinide, Allah' ınıda karalamış. İki paralık etmiş olursun. AİHM sizi dininizden, veya düşmanlığınızdan mahkum etmiyor yani.. Haklı olsan düşmanda olsan o mahkemede suçlu ilan etmezler adamı merak etme..

17 sene zarfında işkence ettiğin insandan da hukuk içi kalması beklenmez, bekleyemezsin, yargılayamazsın. Hukuk dışına çıkmıyorsa bu onun iyi niyetinin göstergesidir, doğası buna müsait değildir.

Şimdi paralelcilerinide al git artistik yapma burada.. Benim öldürmeyi iyi bilen, hukuk vermeyen yurttaşım olamaz. Peygamberim, Allah ım olamaz. Olması dahi düşünülemez!.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Kas 2016, 11:04 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Antika fetö boş boş konuşma

Bak senin solcu profların diyor ki İtalyadaki deprem Türkiyeyi etkilemezmiş. Bu yüzden boşna demagoji yapma.

Ama istersen Amerikan Profların açıklamalarını da okuyabilirsin. Mesela biri diyor ki yerin altı hakkında bilgimiz yerin üstündeki bilgimizin binde biri bile olamaz.

Neyse gerçeklere gelirsek eğer Türkiyenin başına gelen en büyük felaket solculuktur. Bununla uğraşabilirler.

Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
viewtopic.php?f=6&t=1

Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
viewtopic.php?f=6&t=14739

Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 6 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.