Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 19 Şub 2018, 22:38

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 4 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Osmanlı Tokadına Cevap Geldi : Komik
İletiTarih: 14 Şub 2018, 17:26 
Kıdemli Üye

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, dün partisinin grup toplantısında ABD'li komutanların açıklamasına ilişkin "Osmanlı tokadı yememiş oldukları da çok açıktır." ifadelerine ABD'den komik açıklaması geldi.

Evet gerçekten komikti , bu Osmanlı Tokatı dedikleri TRT nin komedi dizisi değilmiydi?

İzlerken ben de çok gülüyordum. Adamlar tarihlerini bile şiddet tokat magandalık üzerine kurmuşlar diye gelecek nesillere de acıyordum..

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Osmanlı Tokadına Cevap Geldi : Komik
İletiTarih: 14 Şub 2018, 17:46 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Osmanli Tokadi Teknik anlamda asagi yukari söyle atilir.

C.Baskaninin kastettigi Tokat ise yaklasik söyle birsey

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Şub 2018, 15:01 
Kıdemli Üye

Hayaller, Tüm Dünya’ya Osmanlı Tokadı atıyoruz, Gerçekler, Önüne gelen bize kafa göz dalıyor. Dünya’daki itibarı sıfır olan bir ülke konumuna geldik. Herkes her istediğini koparıyor. Ama lafa gelince Erdoğan Dünya lideri.

Sultan 1. Teneke... :lol: :lol: :lol:

Osmanlı Tokatı nasıl atılır görmek isteyenler Merkel - Cinali Görüşmesine bakabilirler.. Merkel emir verdi Sultan 1.Teneke derhal kabul buyurdu..

Deniz Yücele terörist diyen Erdoğan ben görevdeyken asla bırakmam dışarı diyordu..

şamarı yedikten sonra koyverdi..

Kalelin bedenleri yar yar yar yandım
Koyverin gidenleriiiii
şinanay yavrum şinaşinanay..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Şub 2018, 22:45 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Sanirim Türkiye Alnanyadan Deniz Yücel üzerinden baski kurarak bir pazarlik yapti ve istedigini aldi. Yakinda ayrintilar ortaya cikacaktir, benim tahminim Almanyadan istenilen silahlar ve parcalardir.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 4 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.