Siyasi Forum
http://siyasiforum.net/

Tebrikler sayın PUTİN
http://siyasiforum.net/viewtopic.php?f=19&t=34801
1 sayfadan 1. sayfa

Yazar:  livaneli kenan [ 08 Arl 2017, 22:03 ]
İleti başlığı:  Tebrikler sayın PUTİN

Rusya'nın desteklediği fetöcü Tramp neden fetöcü O da Amerika'ya İhanet eden bir yavşaktır da ondan yüz de bin Rus ajanıdır.Amerikan halkı bunu farketti ama nafile seçildi bir kere.Görevi Amerikayı bitirmek hemde nebitirme şimdiden tüm dünyayı karşısına aldı bile ne saygınlığı ne pirestiji dibe vurdu daha şimdiden orta doğu kan gölüne döndü kuzey koreyle savaşın arefesinde savaşmassa korktu diyecekler Kore geri adım atmaz sa mecbur savaşacak kısacası PUTİN Emperyalizme karşı verdiği savaşı çin k Kore İran Türkiyeyi yanına alarak kazanacak

Yazar:  beowulf [ 09 Arl 2017, 10:53 ]
İleti başlığı:  Re: Tebrikler sayın PUTİN

Onu anladık çok büyük insanlar da ... :shock:

Fakirden alıp zengine vererek emperyalizmi nasıl yıkacaklar :roll:

Telefon şirketlerinin 5 milyar vergi borcunu ve Mehmet Cengizin 500 milyon vergi borcunu bir kalemde silerek %40 vergi zammıyla millete ödeterek emperyalizmle mücadele eden ender toplumlardan birisiniz.

Bence sizin türünüz biolojik olarak ayrı sınıflandırılmalıdır.

Yazar:  livaneli kenan [ 09 Arl 2017, 13:09 ]
İleti başlığı:  Re: Tebrikler sayın PUTİN

Benim baktığım bakıpta gördümüğümü nasıl görmeyi düşünüyorsunuz benim baktım yere bakın önce Emperyalizmin işgali ablukası altındayken birde bağımsız değilken içimizde bu kadar halinde varken haklısın kurtulmak zor hemde çok çok zor Ama ulusumuzun ortak mücadelesi olmalı Emperyalizmi yenebilir iz çünkü biz Türk Milletiyiz.

Yazar:  Adnan Mataracı [ 09 Arl 2017, 16:30 ]
İleti başlığı:  Re: Tebrikler sayın PUTİN

Eklenti:
DQmGT6jX4AAFpqt.jpg
DQmGT6jX4AAFpqt.jpg [ 118.33 KiB | 210 defa görüntülendi ]

Yazar:  livaneli kenan [ 09 Arl 2017, 21:08 ]
İleti başlığı:  Re: Tebrikler sayın PUTİN

Bunlarda Cumhurbaşkanımıza sizin baktınız yerden bakmışlar yazık ihanet parayla değilki bu resmi niye gösterdin bunu da anlamış değilim. Ben ak partili değilim kökenini Rum da değil Yunan hiç değil TC.yurttaşı olma şansına yakalamış olmaktan ve bu ülkede doğmakta Çok ama çok mutluyum. Çünkü Vicdanı hür sevgiyi samiyeti vede İnsanlığı Türkiye'den başka hiçbir yerde bulamayacağınız biliyorum.Bizler bu ülke için daha doğdu. Ğumuzda kefefenimi gimişiz.Rahat olun.

Yazar:  _turbo_ [ 11 Arl 2017, 01:55 ]
İleti başlığı:  Re: Tebrikler sayın PUTİN

Emperyalizmin tavan yaptigi ülkelerin önde gelenlerinden olan Rusya, emperyalizme karsi nasil savas acmis oluyor? Anlatilmak istenen Trump ABD yi batirmak icin agresif dis politika izliyor demekse, Kuzey Kore savasi tüm dünyayi etkiler. Böyle bir savasin basinda ortasinda ve sonunda bircok dengeler degisecegi gibi ülkelerin alacagi pozisyon ve taraflarda degisecektir.

Yazar:  Adnan Mataracı [ 11 Arl 2017, 11:47 ]
İleti başlığı:  Re: Tebrikler sayın PUTİN

İhanet bir binaya , hayvana yada toprak parçasına yapılmaz insana yapılır. RTE emperyalizm ile mücadele ediyor doğrudur ama bu mücadele düşmanca değil rakip olarak devam ediyor. Emperyalizmin daha kötüsü olan faşizm ile şuan AKP Türkiyesi önde gidiyor. Evet bu hızla giderse de Türkiyedeki Emperyalizmi gölgesinde bırakacak. Çünkü emperyalizm uzlaşmacıdır. En azından aldığının karşılığını para olarak verir. Ama bunun ötesi olan faşizmde uzlaşmak yok direk mülke çöker ve hiçbir şey vermez. Yetmediği yerde canını ister ... Bütün asker kaçaklarını Filistine özgürlük diye bağırtmakla mücadele olmuyor...

Türkiyede RTE'nin emperyalizm ile mücadelesi ;

Eve mi ihtiyacın var , git bankadan çek
Araba mı alacaksın , git bankadan çek
Eğitim için paraya mı ihtiyacın var , git bankadan çek
Tatile mi ihtiyacın var , git bankadan çek..

Oğlu ticaretinde vergi ödemesinde diye pırlantaya , elmasa ve altına vergi yok ama çocuk bezi , süt , ekmek , ulaşım , ıslak mendil , ilaç ... vergi var.

İşte insana ihanetin manzarasıdır bu.. Türkiye toplumları kendi topraklarında çalışıp kazanamadıkları yetmiyormuş gibi bir de üzerine yabancı bankalara faiz ödeyerek geleceklerini satıyorlar. İşte bu RTE'nin emperyalizme mücadelesi... RTE'nin insana bakış açısı bu...

Bize adalet lazım RTE yada Putin alın sizin olsun tepe tepe kullanın..

1 sayfadan 1. sayfa Tüm zamanlar UTC + 3 saat
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/