Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 19 Oca 2018, 08:47

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 1 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Erdoğanın Tunus Gezisi yarım Gün Sürdü
İletiTarih: 02 Oca 2018, 17:52 
Yeni Üye

Erdoğanın yandaş medyasından gene çıt yok.

Tunusa planladığı 2 günlük gezi yarım günde son buldu.

Çünkü Tunusa girer girmez rabia işaretini yapınca Tunus yetkilileri derhal görüşme statüsünü düşürdü.

Buna çok kızan erdoğan ise ''Ben ki dünya lideri asrın fatihi ulu erdoğan nasıl olur da böyle karşılanır breh breh'' diyerek Tunusu terk etti.

Yani işin özeti ve Türkçesi şu; Tunus hükümeti Erdoğana diyor ki dışarıdan gelip de benim ülkemi karıştırmaya kalkarsan seni çok da iplemem diyor. Git sıkıysa rabia işaretini Mısırda yap ki yerini bulsun diyor. Dış güçlerin benim ülkemi karıştırmasına izin veremem diyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 1 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.