Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 24 May 2017, 09:56

Yeni bir konu gönderCevap gönder 3 sayfadan 2. sayfa   [ 38 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Siyasi Forumun Seviyesizliği ve Cıvıklığı
İletiTarih: 31 Arl 2016, 16:26 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Haklıyım, haksızım...

Verdiğin cevap ve ondan önceki yazının tarafımla alakasını halen anlayamadım?

Ben bu forumda Mustafa Kemal in askerliğine bir kelime etmişliğim varmı? Yok.
Hatta övgümde mevcut iken?

Kadir Mısıroğlununda videosunu izlerim. Mustafa Kemalinde, Ahmetnde, mehmetinde...
Senin gibi bodozlama tek taraflı bilgi toplamam. Varsa içinde doğrular alırım gerisini çöpe salarım.
Balığın, tavuğun eti, kemiği - kılçığı var diye hepsi çöp olmaz. Bak bunların kemiğini yiyen canlılarda var mesela.. Oda ayrı tabi..

Askeri başarısı ile parlementer icraatın ne alakası var konumuzla? Askerlik ayrı mesele. Demopkrasi ayrı mesele.
Hani şu din ve diyanet işlerini ayırdığınız gibi. Ayır gel sonra ne tartışmak istiyorsan başlığını aç tartışalım.

Ayrıca din ve diyaneti birbirinden ayıramazsın. Yok öyle bir İslam dini. Kim diyorsa iftira atıyor.
Ayetin bir tanesi ihtiyacı karşılamıyor demek hepsini(İslamı) inkar etmek demektir.

Hatta şahsımla ne alakası var? Uğradığım zararı kim tazmin edecek?
'Sosyal hukuk devleti', 'Devletin Kusursuz sorumluluk' ilkesi nerededir?

Senmisin gerçek vatansever. Al senin olsun diyorum zaten vatanın ben hakkımı istiyorum. Zarar veren idarelerin cezalandırılmasını istiyorum.

Sen vatansever olsan gereğini yapar Atatürk ün Sosyal hukuk devleti ilkesine ihanet etmezdin.

Çocuk senin karşında borçlu yok. Alacaklı var.

Kadir Mısıroğlu düşündü diye tutuklamışlar. Varsın düşünsün düşünceye niye karşısın?
Hem demokrasi diyeceksin. Öte tarafdan insanların çoğul iradesine saygı duymayacaksın?
Bu çelişki ile ne vatansever olunur. Nede başka bir şey olunur. İster kız. İster söv..
Gerçeği görmek istersen, silkelenmen ve sorgulaman yeterlidir. Baban dahi olsa sorgulayamıyor. Hukuk terazisinde eşit tartamıyorsan senin vatanseverliğin batsın. Sen böyle vatansever isen şayet ben böyle bir gayri hukuki vatanısevemez olmayı yeğlerim.

Kanun önünde eşitlik, silahların eşitliği ilkesi yok ise şayet gerisi teferruattır.

- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

- Sussam gönül râzı değil, söylesem kâr eylemez. FUZULİ

- Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 31 Arl 2016, 19:48 
Onursal Üye

a11 yazdı:
Müdahil olmamam lazım ama "iğneci" bu forumda yönetici olmaz ise daha iyi olur kanımca.
Zira eski üye falan deyip adam kolladığı aşikar.
Bir çok kişiyi forumdan kaçırdığı da biliniyor.

Ceza verilmesi gereken kişiye ceza vermemesi ( eski üye, tanıdık üye olunca vermemek için uğraşıyor )
Ceza gerektirecek mesajların aynısını kendisi de yazması ( yönetici olunca elbette kendisine dokunulmuyor )
Aynı mesajı siz yazsanız, ya uzaklaştırma yahutta iyi bi kelam alıyorsunuz yönetimden.

"iğneci" yönetimden giderse düzelir mi ?
Doğrusu onun kadar buraya emek veren, onun kadar uğraşan, evi gibi gören birisi olacağını sanmam. Fakat bu sevgisi ne yazık ki foruma zarar veriyor.

Başta söylemiştim, müdahil olmamam lazım diye, lütfen şu kadar mesajın var, şu kadar zamandır yoktun, şöyleydi böyleydi şeyler yazmayın ne olur. Düşüncemi söyledim sadece.

-Her ne kadar ister istemez konu mecrasından çıkmışsada ben konu içerisinde kalan a11'in yazdıklarına cevap vereyim.

-Öncelikle seviyesini koruduğu için teşekkür ederim. Eski olur, yeni üye olur farketmez şimdiki bu yazdıkları ilgilendirir. Foruma sık girmesede 2-3 yıllık bir üyemiz, siyasai açıdan fikirlerimiz uymasada yazdığı iletiler okunur dinlenir…

a11 yazdı:
Zira eski üye falan deyip adam kolladığı aşikar.

-Bu eleştiride küçükte olsa haklı. Diyelimki siz bir yerin idaresinden sorumlusunuz, aile babasısınız evlatlarınız arasında bile bazı konularda ayrım yaparsınız eliniz, yüreğiniz daha ilerisi için elveremez yapamazsınnız yanlış mı? Okulda çevrede iş arkadaşlarınız arasında da bunu yaparsınız yapmam diyen varsa beri gelip söylesin...

a11 yazdı:
Bir çok kişiyi forumdan kaçırdığı da biliniyor.

-Bu eleştiriyi kendime sordum, doğruluk payı olabilirmi diye düşündüm ve yeni yönetim göreve başladığında 1 hafta kadar kendimi çektim. Üyeler sıraya girdi sıkışıklıtan üye bile zor zar oldular girişlerinin yoğunluğu forumu kilitledi. :roll: :|
- Bu 1 hafta içerisinde bir üye site sahibi tarafından hakaret küfür gerekçesiyle uzaklaştırıldı, diğer üyeye dokunulmadı, yazdığı çirkeflik içeren (İnsan pisliği resimleri vs..) ve şahsıma hakaret iletileri kaldı. Bir hafta sonra ben müdahale ederek o üyeyi uzaklaştırıp, o edepsizlik içeren yazı ve resimleri sildim. Arkamı döndüm başka isimle tekrar girdi, olmadı tekrar tekrar başka adlarla girdi durdu halen aramızda dolaşıyorlar. Bunları forumu takip eden 2-3 kişi anında farkediyor. Bu türden olanları tespit etmek için yöneticiye falan ne gerek var?
-Bu forum adam olacaksa gerçekten bunu istiyorsak şöyle damardan olur. Ne yazıkki ben o içtenliği içeriden ve dışarıdan göremiyorum. Yok öyle bir emare varsa sokun gözüme göreyim.

a11 yazdı:
"iğneci" yönetimden giderse düzelir mi ?
Doğrusu onun kadar buraya emek veren, onun kadar uğraşan, evi gibi gören birisi olacağını sanmam. Fakat bu sevgisi ne yazık ki foruma zarar veriyor.

-Bu da güzel bir tespit. Sevgi gerçekten zarar verebilir fazlası kişiyi şımartır. Eeee bazen insan sevdiğine zarar vermemek için kendini de feda edebilir değil mi?
-O halde seni dinleyeyim buyurun kalemimi oynatmayayım… Zaten o da forum muktediri tarafından tırpanlandı ve buna sessiz kalındı.

a11 yazdı:
Başta söylemiştim, müdahil olmamam lazım diye, lütfen şu kadar mesajın var, şu kadar zamandır yoktun, şöyleydi böyleydi şeyler yazmayın ne olur. Düşüncemi söyledim sadece.

-İlahi a11 karıştırıcı şifre kıran 2009 de üye oluyor hiç iletisi yok, ilk başlığa senin on katını yamuk yollardan girerek şeddelisini yazıyor ona ses çıkarmıyorum(z)
-işte örnek:
-“Ne hikayedir söyleyin ben de bileyim: „yeni üye olup hemen üye kaydını değiştirip alevlenen konuya yazıyorsun“ diye özelden hakaretsiz küfürsüz yazıma gelen cevap:
Alıntı:
Yasak mı profil değiştirmek?
Ardından da ilk iletiyi yazmak yasak mı?
2009 da üye olup 2016 da kullanmak yasak mı?
Sana ne ulan ayı!!!

-Ayı, bu terbiye fukarasının ayağına basmış sırtını çiğnemiş hemen hopladı… Nasıl belli oluyor değil mi?
-Bunu kim hangi cesaretle yazabilir? Cevap vermediğim ayağıyla sırtını incittiğim ademoğluna sorun bakalım...

-Bu yontulmamışa karşın, dürüst hilesiz adam gibi yazan üyelere bir nebze tölaransımız olmasın mı yani?

-Bu yılın son yazısını buraya yazıp noktalamış olayım. Herkesin yaşamında, iyiye doğru bir değişim olması dileklerimle iyi seneler diliyorum. :|

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Oca 2017, 11:31 
Yeni Üye

Arkadaşlar iğneciyi kimseye yedirtmeyiz. Herkes haklı bile olsa iğneci daha haklıdır.

Lütfen bu forumdaki hakkını yemeyin.. Ayıp etmeyin saygılı olun.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Oca 2017, 21:45 
Katılımcı Üye

Forumdan kullanicilari igneci kacirmis oyle mi?

Yahu birader, memlekette twit atani iceri atiyorlar...
Siz hangi hayal aleminde yasiyorsunuz Allah askina?...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 07 Oca 2017, 10:28 
Katılımcı Üye

Konuya tekrardan geri dönsek iyi olur. Böylece İğneci ve arkdaşlarının bazi üyeleri koruduğu aşikar olsun.

tiger yazdı:
Bu sağlak Fetö cü, Siyonist ne zırvalıyor?
Dilinden anlayan biri var mı burada?

Kestirmeden hallettik Aleni Muhkem ayetle 44 dedik. Adam halen kendini müsiliman zannediyor.
Git derdini ayete anlat.. Tekfir değil bu! Ayet, ayet, ayet...

Yukarıdaki zrıvalarınıda kaile almayın hepsi bilgi kirliliğidir.

tiger yazdı:

Ya bi s.......gidin. Uydurduğunuz dininizin de uydurduğunuz dinsizliğinizin de......

SONUÇ ; YİNE BİZ UYARILDIK BÖYLECE SÖZDE YÖNETİCİ GÖREVİNİ YAPMIŞ OLDU. RAHAT UYUR ARTIK :lol: :lol:

Her zamanki gibi bir solcu klasiği , herşeyi kendileri yaparlar sonra da başkalarına çamur atarlar.

Siyasi Terk yazdı:
gokhanpga yazdı:
Trump'a göre Irakta , Suryede , Filistinde yapılan katliamlar uygar dünyanın kanunlarına uygun düşmektedir.

Tiger senin gibi bir insana şahit olmadım ömrümde.

Hanimiş kısas?

Öldürülen , tecavüze uğrayan , evleri bombalanan Iraklılar ve Suriyeliler kısas yapmak istiyorlar. Şimdi ne var bunda? Hadi bizi aydınlat , bekliyoruz..Sen ki LAİK bir devletin içerisinde KISAS diyerek cavlıyorsun ama şeriatla yönetilen Iraklılar ve Suriyeliler işgale uğrayınca KISAS dan çark edip sana göre TERÖRİST oluyor.

Başkalarını aşağılamaktan vazgeç, kendi yorumunu yap..
Başkalarının fikirleri seni bağlamaz

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 07 Oca 2017, 13:17 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Be edepsiz.

En başta verdiğin mesaj bana ait doğrudur.

Ondan önce sen şahsıma hakaret edeceksin ve o hürriyet uyuyacak!
Üstüne hakaret içerikli yazını silecek o hürriyet, ben de yiyeceğim öyle mi?

Dedim ya özel den bir küfürbaz öteki vardı sanırım onun gibi bir tipitip sin sen!

Sebebsiz sonuç olmaz.

İnsanları niye tahrik etmektesin? Eline ne geçecek?
Hadi itiraf etde kurtul ben hürriyetim, siyasiforumum de.

Şahsıma hakaret içeren başlangıç tahrik cümlen silindiğine göre. Silinmekle kalmayıp değiştirildiğine göre hileci ahlaksız Yönetici sensin..

- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 07 Oca 2017, 13:33 
Katılımcı Üye

Tiger senin yazıların ortada ve benim yazımın orjinali de aşağıdadır.
Senin hakaret ve küfür içerikli iletilerin silinmediğine göre seni daha çok koruyorlar demek ki..

Allah razı olsun yanlış cümlemi düzeltmişlerse.. Ben senin gibi seviyesizleşemiyorum. En fazla bu kadar oluyor. Yapı meselesi işte.. Demek ki duruşlu ve kalıplı olmak gerek.

gokhanpga yazdı:
Trump'a göre Irakta , Suryede , Filistinde yapılan katliamlar uygar dünyanın kanunlarına uygun düşmektedir.

Tiger senin kadar kalıpsız ve duruşsuz bir insana şahit olmadım ömrümde.

Hanimiş kısas?

Öldürülen , tecavüze uğrayan , evleri bombalanan Iraklılar ve Suriyeliler kısas yapmak istiyorlar. Şimdi ne var bunda? Hadi bizi aydınlat , bekliyoruz..Sen ki LAİK bir devletin içerisinde KISAS diyerek cavlıyorsun ama şeriatla yönetilen Iraklılar ve Suriyeliler işgale uğrayınca KISAS dan çark edip sana göre TERÖRİST oluyor..

Hadi tiger cavla bakalım kaplan görünümlü hamam böceği taklidin buraya kadar...

Göster marifetlerini... Herkes görsün ...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 07 Oca 2017, 14:23 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

gokhanpga yazdı:
Tiger senin yazıların ortada ve benim yazımın orjinali de aşağıdadır.
Senin hakaret ve küfür içerikli iletilerin silinmediğine göre seni daha çok koruyorlar demek ki..

Allah razı olsun yanlış cümlemi düzeltmişlerse.. Ben senin gibi seviyesizleşemiyorum. En fazla bu kadar oluyor. Yapı meselesi işte.. Demek ki duruşlu ve kalıplı olmak gerek.

gokhanpga yazdı:

Tiger senin kadar kalıpsız ve duruşsuz bir insana şahit olmadım ömrümde.

Hanimiş kısas?

Öldürülen , tecavüze uğrayan , evleri bombalanan Iraklılar ve Suriyeliler kısas yapmak istiyorlar. Şimdi ne var bunda? Hadi bizi aydınlat , bekliyoruz..Sen ki LAİK bir devletin içerisinde KISAS diyerek cavlıyorsun ama şeriatla yönetilen Iraklılar ve Suriyeliler işgale uğrayınca KISAS dan çark edip sana göre TERÖRİST oluyor..

Hadi tiger cavla bakalım kaplan görünümlü hamam böceği taklidin buraya kadar...

Göster marifetlerini... Herkes görsün ...

Lanet olsun senin gibi insanlarla her ne kadar öz vatanım olsada, beni bu topraklarda yaşamak zorunda bırakanlara..

Sende anlama kıtlığı olması normal. Bak yeni video koydum . İzlersin parselcinin videosunda..

Açmak zorunda değilsin haklısın yani. Kapağı açmak belediyenin işi değil. Belediyenin işi haracı toplamak.
Gerisine karışmamak.

Dedim ya adam cahil olsa iyi.. Tam bir ilerizekalı.

Bir vatandaşın başına bir şey gelirse. Şikayete bile gerek kalmadan.
Batıda, Arabistan da zararı tazmin edilir. Devlet tarafından.

Sizin gibi şark kurnazlığı yapmazlar. Daha kaç kere ispatlayacağız?
Ne laiksin, ne de müsliman.

Müslüman olsan 100 deve. Hafif yarayıa bile 50 deve ödedi kral selman.
BatıRoma Germen hukuku desen. Gene onda zarar görenin tazmini var.

Öyle sizdeki gibi bir ne din anlayışı var. Ne de laik sosyal batı hukuk devletçik i anlayışı!

Hadi oradan sahtekar.

Bir hadisde sanırım bir fahişe nin, köpeğe çölde bir kap su verip cenneti kazandığı aşikar.
Sanırım sizinde bu kadar büyük dağ kadar kul hakkı ile cenneti kazadığınız aşikar. Hiç şüphem yok ona. Bastırırsınız himmet, zekat, fitre, yardım hibe çalıntı paralar ile alırsınız tabularınızı şimdiden..

Kaça altınız cennet arazilerini? Jet fadıl, Cübbeliden, Fetoş dan mi aldınız tabunuzu?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 07 Oca 2017, 15:17 
Katılımcı Üye

Madem Türkiyede yaşamak istemiyorsun o zaman lanet edeceğine dua et de Arabistana git. orada senin gibileri asıyorlar . Yada Avrupaya iltica et. İğneci sana yardımcı olsun bu konuda. Bakalım alacaklar mı.. Senin gibi insanlar onlara Türkiyede lazım kendi ülkelerine almazlar. Mesela bak iğneciye , Adam Almanyada yaşıyor , oraya vergi ödüyor , oraya oy kullanıyor ama Türkiyeyi eleştiriyor. Yahu be insan sana ne Türkiyeden değil mi? Git Almanyayı eleştir varsa yüreğin.. İşte tiger senin sonun da Avrupada tımarhane olur.

Konuyu sulandır bakalım. Şu yazdıklarının ne alakası varsa , anlayan beri gelsin.

Ha Ayrıca @siyasiterk

Aldığın çakma isimle ingilizce konu açtın. Biliyoruz.. sonra altına ingilizce hello friend yazdın.. Sonra yönetici açtığın konuyu sildi.. Biliyoruz , sen de cıvıttın bu aralar..

Bak nasrettin hocanın bir fıkrası var. Karısı yellenmiş ama sesini bastırmak için koltuğu gıcırdatmış. Hoca bu , yer mi numarayı demiş ki sesini hallettin de kokusunu nasıl halledeceksin?

İngilizce konu açan ve güya yabancı gibi foruma giren kişi Türkçe doğrulama sorusunu nasıl cevaplamış? Hadı üyeliğini yuttuk da diğerleri nasıl olacak değil mi?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 07 Oca 2017, 18:03 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Mikrofana konuş;

https://www.youtube.com/watch?v=LX4l0kskknA

Videoyu yeni izledim. cehape 48 dan beri faşist ve çakmaymış

Saf Atatürkçü Aziz Nesin e inanmayacam da kime inanacağım? Olay bitmiştir.

Boşuna bir tarafını yırtmana gerek yok yani.. Cehape diye bir parti olsa bile ATA cı olmadığı kesindir!
Aziz Nesin bu ülkenin en dürüst ve doğru sözlü aydınlarındandır. Görüşlerini beğenirsiniz beğenmezsiniz. Dünya görüşünü, inancını beğenirsin beğenmezsin ayrı meseledir.

https://www.youtube.com/watch?v=9EePvl1e0Kc

Senin gibi şucu, bucu, ocu, ist gibi görünen ne idüğü belirsiz bir yurttaşım olacağına, Aziz Nesin ve türevleri gibilere can kurban!

https://www.youtube.com/watch?v=b38vof4SWwI

Boşa yazıp durma, başka cevap yok. Vaktimde yok bu ara. Günde 48 saat çalışırım ben.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 09 Oca 2017, 17:30 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

gokhanpga yazdı:
Ha Ayrıca @siyasiterk

Aldığın çakma isimle ingilizce konu açtın. Biliyoruz.. sonra altına ingilizce hello friend yazdın.. Sonra yönetici açtığın konuyu sildi.. Biliyoruz , sen de cıvıttın bu aralar..

İngilizce konu açan ve güya yabancı gibi foruma giren kişi Türkçe doğrulama sorusunu nasıl cevaplamış? Hadı üyeliğini yuttuk da diğerleri nasıl olacak değil mi?

süper zekaya cevap veremedin mi @siyasiterk?

:lol: :lol:
Sorudan beyin çapın, aykün maykün neyin hepsi belli yani..

Translate etmiştir :mrgreen:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 10 Oca 2017, 10:17 
Katılımcı Üye

Hep diyorum şu IQ konusunda olduğu gibi her konuda bilmeyenler çok konuşuyor.

Madem çeviri programı kullandı o zaman neden konuyu ingilizce olarak açtı değil mi?

vouww , what a great forum... Cümlesi basit zamanlı cümleler gurubunda çevirisi en basit cümledir. Her dile çkolayca çevrilir..

Baştan aşağı Türkçe foruma neden İngilizce konu açılsın ki?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 10 Oca 2017, 19:08 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Türkçe doğrulama sorusunu nasıl cevaplamış?

Ya sen daha kendi sorduğun soruyu bile anlıyamıyorsun ki..
Kalkmış halen konuşuyorsun.. :lol:

Türkçe soruyu nasıl cevaplamış diyor ilerizekalı..

Google translate; Türkiyenin başkenti neresidir ?
İngiliz çifte eski maliye vatandaşı @siyasetiterk bakmış wikiden neresiymiş. Ona göre cevaplamış demekki..
Hem yabancı dilde başlık açmama kuralımı var forum kuralları arasında? Okumadım sen okuduysan öğret bizlere..

Türkçe yarı inglizce cevaplamış işte. Anlamadın ama olsun.
Sende al bir çifte- üçlü vatandaşlık o zaman anlarsın...

Vala ben o konuda pek tutucuyum. Çok sadığımdır. Bir ikinci vatandaşlık almam. Aldım varsayalım. O vkit birinden birini terk etmem icab eder. Etik-ahlak bunu söyler.

Hem kraliçeye bağlılık yemini etmek! Hem T.C. ne bağlılık yemini, hem başka bir ırktan olunup ve maliye-ekonomi kasasına oturmak?
Ancak sağlakların egemen olduğu bir topluma özgü bir sağlaklık olsa gerek.

Görüldüğü gibi kasa dımdızlak :lol: Döviz almış başını gidiyor.

Neyse vahabi diye hakaret ettiğiniz Suudlar sağ olsunlar. Ülkemize 100 milyarlarca lira kaynak getireceklermiş.
Size elli kere söyledik. Siz yönünüzü Vahabi kardeşlerimize dönün dedik. Siz sırt çevirsenizde onlar en zor gününüzde böyle kardeşlik yaparlar.

İşte aranızdaki fark bakın görün. Göründe kalpleriniz hakiki İslam a alışsın biraz. Konu başlıklarını kurcalarsan Yeni Suudi kral ı ne kadar taktir edip beğendiğimi görebilirsin.
Alıntı:
Birleşik Arap Emirlikleri merkezli Abu Dhabi Investment Grup Başkanı Zayed Bin Aweidha BloombergHT'de açıklamalarda bulundu.

TÜRKİYE'YE 100 MİLYAR DOLAR YATIRIM GELİYOR

Aweidha, Türkiye ile körfez ülkelerinin politik ve ekonomik işbirliğinin hızla devam ettiğine vurgu yaptı, önümüzdeki süreçte Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Katar'dan Türkiye'ye 100 milyar dolardan fazla yatırım yapılacağının müjdesini verdi.

Aweidha şunları söyledi:

Türkiye önde gelen ekonomilerden birisi. Ortadoğu'daki en büyük ekonomi. Suudi Arabistan'la işbirliği sonrasında tüm Körfez ülkeleri Türkiye'ye yatırım yapmaya yöneldiler. Ben de bir rapor hazırladım ve yüzlerce milyar dolar Körfez ülkelerinden yatırım akışı olacak önümüzdeki haftalarda. Suudi Arabistan'ın öncülüğünde Katar ve BAE tarafından bu yatırım yapılacak.
:arrow: http://www.medyagundem.com/turkiyeye-10 ... sermayesi/

Hakiki İslam Suudlarda. Sizdeki çakması.. 'Kendi ölünüzü yıkamaya alışın öğrenin artık' Çakma diyanetin miladı doldu. Kendi namazınızı kendiniz kıldırmassanız böyle kafanıza kar-doğal afet mafet neyin her şey yağar.
Halen akıllanmaz iseniz Lut kavmi gibi, hizaya getirir sizi gerçek hakiki Suud İslam dininin Allah ı..
Ona göre bana düşen uyarmak. Tebliğ.. İster uyar helak olmazsınız. İster uymaz akıllanmaz helak-ı perişan kahrı olursunuz..

Başkana söylüye söyliye dilimde tüy kalmadı!
Olmaz hem yazılı anayasasızlık, hem yeni yazılı anayasa diye tutturulmaz.
Terz miknatislanma yapar.

Birinden birini boşamak lazım.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 11 Oca 2017, 14:48 
Katılımcı Üye

Tiger yazdı:
Ulen bana bak paralelcimisin, Fetoşcumusun nesin.
Ben senin gibi kuru sıkı kelime etmem. Benim her lafımın dayanağı vardır.
Sen şimdi M.Şevket Eygi ye fitneci mi diyorsun?

viewtopic.php?f=19&p=268475&sid=badbc55d264f131f446bd96db430d257#p268475

Alıntı:
Demek ki neymiş? @gokhanyalmnızkurt2savsıztekin2008 li uyuyan hücre üyelikli çoğul/tekil şahıs bir kripto FETÖ yasadışı kumar ajanıymış!

Kraldan çok kralcı olunmaz! Sen kimsin ya? Kralın kendisi bu özgürlüğü vatandaşına sunmuş iken? Sana ne oluyor pis paralell zargo.

viewtopic.php?f=4&p=268466&sid=badbc55d264f131f446bd96db430d257#p268466

Yöenetici uyuyomuuuuu!

Hep sen mi cıvıtacaksın , biraz da ben cıvıtayım ama yerinde cıvıtmak lazım. Öyle her konunun altına cıvıtmamak
gerek.

Eklenti:
Ekran Alıntısı.JPG
Ekran Alıntısı.JPG [ 67.56 KiB | 337 defa görüntülendi ]

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 11 Oca 2017, 18:32 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Ne bu fotoğraf, ne cıvıttıytın anlıyamadık?

forumun sahibi hongkong kinkong cu muymuş?
Kusura kalma bilişim korsanlarının dilinden anlamam.
Ayrıca pc lerimize girme. Bu ahlaksızlıktır. Fetö cülüktür.
Biliyorsun bu ülkede en büyük tecessüscü Fetoş ve terörist yandaşlarıdır.

Bak 3000 kişilik fahişe ablaları varmış Hakimlerin,, savcıların koynuna sokarlarmış.
E bizim şimdi mahkemede işimiz var. Ne olacak bizim davanın sonucu?

Nereden bileceğim ben bunların koynuna sokup sokmadıklarını?
:arrow: http://www.avazturk.com/haber-cati-dava ... 23756.html

Alıntı:
Örgüt, 3 bin kişilik fuhuş çetesi kurmuş. Kendilerine karşı olan hakim, savcı, milletvekili, siyasetçi bakan koynuna bu kadınları sokuyorlar, çekiyorlar. Eski Emniyet TEM Daire Başkanı Cihangir Çelik başında bu işin." şeklinde konuştu.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 3 sayfadan 2. sayfa   [ 38 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.