Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 19 Ekm 2017, 06:20

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Forum sabotemi ediliyor?
İletiTarih: 15 Eyl 2017, 02:27 
Onursal Üye

Panoda 14 eylül 2017 tarihli hemen her konuda ekin'in yazısı olduğu görülüyor ama bu yazılar yok ne oluyor?

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Forum sabotemi ediliyor?
İletiTarih: 15 Eyl 2017, 11:36 
Yeni Üye

Forumu sabota eden hürriyetin kendisidir.

Bütün yönetim ekibini de kovdu çok iyi oldu. Akrep gibi kendi kendinizi sokmaya başladınız artık.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 Eyl 2017, 13:12 
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Forum, işi gücü olmayan, tüm vaktini sahte üyelikler almaya harcayarak kendini hoşnut etmeye çalışan psikiyatrik bir vaka tarafından sabote edilmeye çalışılıyor ama sorun yok. O yazdıkça ben sileceğim. Tek tuşa bakıyor sonuçta. Sabit, bahsettiğin sorun, malum kımıl zararlısının iletilerini silerken oldu ama sorun yok, merak etme.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Eyl 2017, 03:51 
Onursal Üye

Teşekkür ederim Hürriyet.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Eyl 2017, 04:16 
Onursal Üye

Saçma sapan adamların çabaları geçicide olsa forumun ahengini bozdu. Bu bir taraftan yazma isteğini olumsuz etkilerken forumu da tatsızlaştırıyor. Bu nedenle üyelerin daha çok yazmaları ve saçma sapan adamların çabasını boşa çıkarması gerekiyor. Üyelere daha çok konu açmalarını ve daha gayretli yazmalarını tavsiye ediyorum. Bu manada yönetimin radikal tedbirler almasını da haklı ve yerinde buluyorum.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.