Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 16 Oca 2018, 16:44

Yeni bir konu gönderCevap gönder 13 sayfadan 1. sayfa   [ 192 ileti ]
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı:
İletiTarih: 16 Arl 2007, 01:58 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

gereksiz insanların başı..

GÜNEŞİN ZAPTI YAKIN!!!!

Nazım Hikmet RAN

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 31 Arl 2007, 00:09 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Gerekli insan demiş ki:

Orkun_dev-sol yazdı:
gereksiz insanların başı..

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 07 Oca 2008, 20:13 
her insan ve her siyasetçi gerelidir. Kimisi kendi vatanı, kendi halkı için gereklidir, kimileri ise o vatan içerisindeki halkın maddi ve manevii değerlerini çalmak tahriib etmek için o ülke düşmanlarına gereklidir

Sayfa başı

İleti başlığı:
İletiTarih: 21 Oca 2008, 03:04 
Yeni Üye

Dünya politikasını takip eden müthiş bir politikacı ve siyaset adamı. Yani amerika ve israil politikalarını uygulayarak islamcı takılan şahıs

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 25 Oca 2008, 17:11 
Yeni Üye

İETT OTOBUSLERINI DURDUK YERE YESILE BOYAYAN ADAM(F?ŞO) 8)

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 26 Oca 2008, 14:44 
Yeni Üye

demir_01 yazdı:

Faşizmi ''İETT Otobüslerini yeşile boyamak sanan Okumamış Cahil İnsanlarımızın Durumu beni Üzüyor...Neden Faşizmi Her fırsatta millete yapıştırıyorlar diyordum Meğer Anlamını bilmiyorlarmış :D

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 26 Oca 2008, 18:30 
Yeni Üye

KüRŞaD yazdı:
demir_01 yazdı:

Faşizmi ''İETT Otobüslerini yeşile boyamak sanan Okumamış Cahil İnsanlarımızın Durumu beni Üzüyor...Neden Faşizmi Her fırsatta millete yapıştırıyorlar diyordum Meğer Anlamını bilmiyorlarmış :D

faşizmi övüp altına ataturku koyan gerzekler

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 27 Oca 2008, 10:10 
Yeni Üye

demir_01 yazdı:
KüRŞaD yazdı:
demir_01 yazdı:

faşizmi övüp altına ataturku koyan gerzekler

Faşizmi Hangi kelimemle övmüşüm ? Bu kadar Cahil Olmayın yahu...Aklınız Fikriniz ezbere slogan ezberlemek ona buna faşist gerici demek...Hadi Bakalım Faşizmi Övdüğümü Söylediğn Kelimeyi yaz Yazamazsan Cahilin önde gidenisin...

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 30 Oca 2008, 17:53 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Erdoğan Medyaya Neden Öfkeli?..
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan medyaya öfkeli...

Erdoğan, AKP aleyhine oyunlar oynandığını söylüyor, son günlerde belirli yerlerden düğmeye basıldığını, bir şeyler yapılmak istendiğini öne sürüyor...

AKP'nin İstanbul kadın kolları kongresinde konuşan Başbakan bakın ne dedi:

''Kesilen hortumları yeniden çalışmadığı için çılgına dönüyorlar, tekzipleri yayımlamıyorlar...''

Kimlerin hortumları kesilmiş acaba?

Gerçekten merak ettim!..

Başbakan kesilen hortumları tek tek açıklamalı bence!..

Hortumlardan ne akıtılıyordu? Medya neden AKP'nin aleyhinde? Düğmeye basan belirli yerler neresi? AKP'ye karşı oynanan oyunun aktörleri kim?

1 Nisan'da yürürlüğe girecek yeni Türk Ceza Yasası basın özgürlüğüne bir darbe değil mi?

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, '' Abdülhamit döneminin sansürcülüğü Türkiye'ye getirilmeye çalışılıyor'' derken yerden göğe kadar haklı...

Başbakan Erdoğan, medyanın koşulsuz olarak AKP iktidarını desteklemesini istiyor...

Erdoğan haklı!..

Medyamız demokrasi kahramanı ve özgürlüklerin simgesi Recep Tayyip Erdoğan'ı iki ay önceye dek öve öve bitiremiyordu...

Hele 3 Kasım 2002 seçimlerinden sonra neler yazılıp çizilmişti Erdoğan için, anımsamakta yarar var...

Çocukluk günleri, ilkokula giderken o güzel sesiyle nasıl ezan okuduğu...

Şimdi ne oldu, ne değişti?

Her şey tıkır tıkır işliyor...

Sanki polisler kadınları hiç dövmemiş meydanlarda!..

Üniversitelerde, meydanlarda kaç kez dövüldü kız öğrenciler ve kadınlar, saydınız mı?

Ne var bunda büyütecek?

Zaten Türk kadınının yüzde 21.5' i okuryazar değil...

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana gibi dört büyük kentte kız çocukları hâlâ okula gönderilmiyor...

Doğu ve Güneydoğu'da 12-13 yaşındaki kız çocukları evlendiriliyor...

Kadınlarımız tarlalarda...

Pamuk topluyor Ege' de, Çukurova' da...

Karadeniz' de fındık...

Kadınlarımızın yüzde 49' u ücretsiz aile işçisi olarak çalışıyor tarlada...

Televizyon kanallarında adama soruyorlar:

''Kaç çocuğun var?''

Yanıt:

''6 oğlum var...''

''Peki kız çocuğun yok mu?''

Yanıt:

''Kızlar çocuktan sayılmaz, oğlun varsa babasın demektir...''

Bunları yazınca kızıyor Başbakan...

Polisler kadınları dövünce de kızıyor:

''Medya Türkiye'yi Avrupa'ya şikâyet ediyor...''

Ben hak veriyorum Başbakan Erdoğan'a...

Ne güzel gidiyordu her şey!..

Bush' un karşısına geçip bacak bacak üstüne atan o değil miydi?

Ne de olsa Kasımpaşalıydı...

Göğsümüz kabarmıştı!..

Hele Tiran' da Fethullah' ın okulunun ek binasının temeli atılırken nasıldı?

Keyfine diyecek yoktu!..

Ne oldu, neden bozuldu medya ile ilişkiler?

Sürgünler, kıyımlar yapıldı, Milli Eğitim'de tarikat şeyhlerinin her isteği oldu!..

Medyamız alkışlamadı mı?

Emekçiler AKP iktidarını kınamak için meydanlara çıktı!..

Medyamız haber bile yapmadı!..

Daha ne yapsın medyamız!..

Kadınlarımız 6 Mart' ta dövüldü, gazeteler (Cumhuriyet dışında) 8 Mart'ta haber yaptı...

Bu kadar kıyak yetmedi!..

AKP AB yolunda yürüyor...

AKP Türkiye'yi özgürleştiriyor...

Kıymayın başbakanımıza!..

Bu tür haberler başbakanımızı derinden etkiliyor. Rum yönetim AB' ye tam üye oldu. Türkiye Rum yönetimini tanıyacaktı. İlişkileri hızlandıracaktı...

Ama birileri düğmeye basıyor!..

Kim o birileri?

Bir de şu hortumlar...

Kafamı hortumlara taktım...

Sahi hortumlardan ne akıyordu?

( Cumhuriyet - 15.03.2005 )

Hikmet cetinkayanın yazısından alıntıdır bılmem nasıl bırı oldugunu anladınızmı

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 31 Oca 2008, 02:20 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

12-13 yaşındaki çocukarın evlendirilmesi , kadınların fındık toplama işinde çalıştırılması , kadınların meydanda dayak yimesini tek sorumlusu başbakandır.Sanki bundan önce böyle şeyler olmuyordu 3 kasım gecesi bütün bunlar başladı.Başbakan derhal yasa çıkartıp kadınların fındık toplamastılmasını yasaklamalıdır.12-13 yaşında kızlrın evlenmesi zaten kanunen yasak.

Arkadaşım bunlar toplumumuzda uzun süreden beri var olan ve bir gece değişecek işler değil.Toplumun eğitim seviyesinin artırılması ile ilgilidir ve bu uzun bir süreçtir.Akp nin kadına verdiği önem için akp nin kadın milletvekili sayısına bakmalısın.Atatürk ten sonra en fazla kadın milletvekili sokan partidir.

Son 5 yılda hiç "batan" banka haberi okudun mu?Bundan önceki dönem de her ay bir banka battığı ileri sürülüp içi hortumlanıyordu artık bu dönem de böyle birşey yok aksine batmış bankaların madurları için çaba gösteriliyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 08 Şub 2008, 05:00 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

doğru söylüyorsun eskiden her ay bir banka hortumla haberi alıyorduk şimdi yok...

şimdi her ay bir bakan hakkında yolsuzluk soruşturmaları yapılıyor..

şimdi her ay bakanların damadı akrabası tanıdığı tirilyonluk işyerlerinin başlarına getirliyor ortak olunuyor..

şimdi her ay başbakan bir GeMi alıyor..

şimdi her ay cumhur başkanına yurdışından tırlarla gayrimeşru şeyler geliyor..

bırakın AKP yi savunmayı lütfen yha...gelmiş geçmiş hiç bi hükümet adam gibi iş yapmadı...bunlar hiç yapmadı..

söylermisiniz bana 2008 Türkiyesinde Türkiye Dünya önünde neyi ile iddaali neyi ile başarılı neyi ile ekonomik yönden kendi insanına güven veriyor...HİÇ...her geçen gün işsizlik artıyor bunlara bir çözüm varmı...heee tabi bunlarda bi gecelik iş değil sizin gözünüzde bi 200 sene tek başınıza iktidar olmanız lazım bunları yapmak için doğru.....

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 08 Şub 2008, 05:18 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Bakan hakkında yolsuzluk soruşturması açmak kolay CHP'nin işi bu zaten.Önemli olan ondan sonrası e noldu kaç bakan suçlu bulundu?Bakanların damadı eğitimini alıp istediği şirkette çalışabilir şirket patronlarına baskı mı yapılıyor "benim damadı işe al ortak yap" diye?Gemileri başbakan değil oğlu kendisi alıyor.bu tartışma başka bir konuda noktalanmıştı zaten.Cumhurbaşkanı ile ilgili dediğini ilk defa duyuyorum.Cümlede "gayrimeşru" kelimesininin alakasız bir şelikde yer alması iddanın geçersiziliğini kanıtı gibi.Size gelen hediyeler resmi belge onaylı mı?Devletten izin mi alıyorsunuz?Yoksa Cumhurbaşkanına uyuşturucu falan mı geliyor?

Bakan Babacan, işsizlik oranının bu yılın(2005) birinci çeyreğinde yüzde 12.3 olduğunu ikinci çeyreğinde ise yüzde 9.3’e gerilediğini belirterek “Çalışan sayısında 492 bin kişilik artış var” diye konuştu. DİE’nin yeni işsizlik rakamlarını açıkladığını bildiren Babacan, bu yılın ikinci çeyreği itibarıyla bu konuda sevindirici gelişmeler gözlenmeye başlandığını söyledi. Bu yılın ikinci çeyrek itibarıyla işsizlik oranının yüzde 9.3 olarak açıklandığını belirten Babacan, geçen yılın aynı döneminde bu rakamın yüzde 10 olduğunu kaydetti.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 08 Şub 2008, 05:28 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

birincisi 7 tır olayını bilmiyorsan o senin cehaletin kusura bakma

ikincisi gayrimeşru diyorum kimse ne olduunu bilmiyor hiç bir açıklama yapılmadı

üçüncüsü ise rakamlarla ancak siz kandırılırsız ben değil

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı:
İletiTarih: 08 Şub 2008, 05:50 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

7 tır olayını bilmiyorum da burda bildilerimi seninle yarıştıracak değilim.

gayrimeşru:kanunsuz , kuralsız , meşru olmayan bunu yazıyorum seni cahil ilan etmek için değil sadece bilgi paylaşımı sen de aynı yolu izlersen sevinirim.

DİE ve Bakan Babacan diyorum bunlardan başka rakam verebilecek olan var mı?İster inan ister inanma bunlar resmi rakamlar.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 13 sayfadan 1. sayfa   [ 192 ileti ]
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 13  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.