Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 18 Oca 2018, 15:01

Yeni bir konu gönderCevap gönder 13 sayfadan 11. sayfa   [ 192 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Sayın Erdoğan Bence Sadece Budur:
İletiTarih: 08 May 2009, 12:46 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

feci bir olay sonra bu adamı Turkiye başa getiyor. işte milliyete sahip cıkmak bu akplilere gore

Yerel seçim sonrası Türkiye haritasına bakınız....

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 14 May 2009, 16:15 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

"Sayın Öcalan" lafını bir talihsizlik olarak nitelendiriyorum.

Apo'nun " Atatürk Türk tarihinin en küçük adamıdır " Lafını doğrulayan Yalçın Küçük denen adamı faşistçe savunan Kılıçdaroğlu'na aynı tepkiyi neden göstermiyorsunuz? Madem bu kadar bu kadar hassassınız bu konuda ?

Apo'nun asılmasını önleyen Ecevit'i de eleştirmesi gerek sizin bu zihniyetinizin?

Apo, Pkk lehine slogan atılan Karayalçın mitinglerini neden eleştirmiyorsunuz ?

Böyle iki yüzlü olmayın. Siaysi saplantılarınıza son verin.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 May 2009, 14:18 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

dalad yazdı:
"Sayın Öcalan" lafını bir talihsizlik olarak nitelendiriyorum.

Apo'nun " Atatürk Türk tarihinin en küçük adamıdır " Lafını doğrulayan Yalçın Küçük denen adamı faşistçe savunan Kılıçdaroğlu'na aynı tepkiyi neden göstermiyorsunuz? Madem bu kadar bu kadar hassassınız bu konuda ?

Apo'nun asılmasını önleyen Ecevit'i de eleştirmesi gerek sizin bu zihniyetinizin?

Apo, Pkk lehine slogan atılan Karayalçın mitinglerini neden eleştirmiyorsunuz ?

Böyle iki yüzlü olmayın. Siaysi saplantılarınıza son verin.

saplantı veya iki yuzluluk degil bizim suan odaklandıgımız insan tayyip erdogandır. sen kendisini destekledigin icin bence saplantı gosteriyorsun.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 May 2009, 14:54 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Hayır kesinlikle Akp ve Tayyip konusudna en ufak bir saplantım yok. Başka konularda olabilir belki ama bu konuda %100 eminim yok :) Yukarda bahsettiğim çelişkiler sizin saplantılarınızı ispatlıyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 May 2009, 16:56 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

dalad yazdı:
Hayır kesinlikle Akp ve Tayyip konusudna en ufak bir saplantım yok. Başka konularda olabilir belki ama bu konuda %100 eminim yok :) Yukarda bahsettiğim çelişkiler sizin saplantılarınızı ispatlıyor.

idam yasagı avrupa birligi zırvanasından cıktı. ayrıca kemal kılıcdaroglunun soyledigiyle tayyip erdoganın soyledigi arasında cok fark var bence iyi bir oku. akpyi destekliyor musun tam anlamadım ama biz tayyip'in 2 yuzlulugunu one cıkarmaya calısıyoruz. ecevit kemal kılıcdaroglunun durusları bellidir. ideolojilerini her zaman sabit tutmuslardır. tayyip gibi ben degistim diye insanları kandırmamıslardır. cunku tayyip tepkiden ve oy kaybından korkmaktadır.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 May 2009, 18:11 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Kılıçdaroğlu'nun dürüst olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Dürüst olsa Yerel Seçimlere 2 ay kala piyasaya çıkmazdı. Yalçın Küçük'ü desteklemesinide hiçbir surette kabul edemem. tayyip'in "sayın" demesi ile ne söylemeye calısıyorsunuz ki ? Terörist oldugunu mu ?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 May 2009, 19:11 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

dalad yazdı:
Kılıçdaroğlu'nun dürüst olduğunu kesinlikle düşünmüyorum. Dürüst olsa Yerel Seçimlere 2 ay kala piyasaya çıkmazdı. Yalçın Küçük'ü desteklemesinide hiçbir surette kabul edemem. tayyip'in "sayın" demesi ile ne söylemeye calısıyorsunuz ki ? Terörist oldugunu mu ?

bence ocalan gibi birisine sayın denmez sayın demeyi bırak ikimiz de aynı seyi yapmaya calısıyoruz dedi. o tv programını bir kere daha izlemelisin derim. Kılıcdaroglu cok durust, basarıl iyi niyetli bir insan. 2 ay once ortaya cıkmasının sebebi de zorla siyasete sokulması yani cok baskı yaptılar lutfen siyasete atıl diye bu yuzden girdi... bence cok ta iyi oldu en azından akpnin oyları dustu ve belki bir umut deniz baykalın yerine gelir

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 May 2009, 20:26 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Valla ne dediğini tam hatırlamıyorum suan ancak gördüğüm kadarıyla tavrı, icraatları terör örgütü sempatizanı felan olmadıgı yönünde.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 May 2009, 21:53 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

dalad yazdı:
Valla ne dediğini tam hatırlamıyorum suan ancak gördüğüm kadarıyla tavrı, icraatları terör örgütü sempatizanı felan olmadıgı yönünde.

suan ki icratlarına degil gecmise bakmalısın. hicbir insan degismez. o yuzden gecmisi hakkında daha fazla bilgi edinmelisin bence

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 May 2009, 23:00 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Baykal'ın Karayalçın hakkında 2 dönem önce " listelerini İmralı hazırlıyor " dediğini dinledim kendi ağzından. Geçtiğimiz dönemde en önemli şehirlerden birinden aday gösterdi.

Eğer kimse değişmez ise;

ya Baykal terör örgütü sempatizanı, çünkü Karayalçın-İmralı ilişkisi var diyor.

ya da siyasi rakiplerine bu denli iğrenç iftiralar atacak kadar şerefsiz birisi ?

İnsanlar değişir, değişmeyen çağ dışında kalır. Doğru yolu buldukça daha doğru yolu buldukça insanların düşünceleri gelişerek değişir.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 May 2009, 00:34 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

ben kılıcdaroglundan bahsedıyordum yalnız. ayrıca sen tayyıp'ın degıstıgıne ınanıyorsan safsındır arkadasım kusura bakma. fetullah'ın kopegi,seriatcı bir adam degismez. bagnaz insan bagnazdır ancak safları kandırır

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 May 2009, 03:42 
Kıdemli Üye

lila02 yazdı:
ben kılıcdaroglundan bahsedıyordum yalnız. ayrıca sen tayyıp'ın degıstıgıne ınanıyorsan safsındır arkadasım kusura bakma. fetullah'ın kopegi,seriatcı bir adam degismez. bagnaz insan bagnazdır ancak safları kandırır

neden terbiyeni bozuyorsun? fettullahın köpeği ne demek?

burda birisi çıkıp sana baykalın köpeği dese hoşuna gidermi?

insanlar sen ve senin gibi tipler yüzünden atatürkden soğuyor kusura bakma.

ne zaman başka insanların düşüncelerine aşağılamadan saygıyla yorumlayacaksın?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 May 2009, 03:48 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Asaglik insan asaglanir daha fazla hosgoru gosterirsek ulke elden gidecek. Ataturkten soguyabilecek kadar Ona deger vermiyorsan sogu zaten

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 May 2009, 04:10 
Kıdemli Üye

lila02 yazdı:
Asaglik insan asaglanir daha fazla hosgoru gosterirsek ulke elden gidecek. Ataturkten soguyabilecek kadar Ona deger vermiyorsan sogu zaten

başkası içinde sen aşağılanması gereken bir insansın.onunda seni aşağılamasını meşru görelim öyleyse.

insanları sevmeyebilirsin,nefretde edebilirsin ama aşağılayamazsın.çağdaş ve erdem insan olabilmenin gereğidir bu.

seninle aynı fikirde olmayan hiçbir insana "saf" "cahil" "aşağılık" gibi laflar etmeye hakkında yok.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 May 2009, 11:10 
Kıdemli Üye

writer yazdı:
lila02 yazdı:

neden terbiyeni bozuyorsun? fettullahın köpeği ne demek?

burda birisi çıkıp sana baykalın köpeği dese hoşuna gidermi?

insanlar sen ve senin gibi tipler yüzünden atatürkden soğuyor kusura bakma.

ne zaman başka insanların düşüncelerine aşağılamadan saygıyla yorumlayacaksın?

Her zaman aramızda saygı olmalı.Saygı olmazsa medeniyet dediğiniz o kalıplaşmış çağdaşlık dediğiniz gözünüzle görmediğiniz kavramlar haline gelir.Şunu anlatmaya çalışıyorum.Bir insanın düşüncesini yazarak insanları bilgilendirmek gerek.Eğer böyle terbiyesizce yazılar yazarsak karşımızdaki kişi onu savunmayı daha çok başlar.Bunları herkese yazıyorum.Şimdi gelelim konumuza.Bir başbakan teror örgütünü söylerken SAYIN derse heleki bunu 2 defa tekrarlarsa bu talihsizlik olmaz.Bu kadarda savunmayın.Hadi bunu savundunuz, şehitlerimize kelle diyorsa bunun neresini savunacaksınız.Çok komikleşmeyelim.Diğer konuda şu Atatürk'e inan veya onun yolunda ilerleyeceğini söyleyen her insan gerçek anlamda ilerlemez.Aynı din olarak bakalım olaya.Herkesin kendi düşünceleri vardır.Bundan dolayı bir çok kişi dinden soğutulmamış mı ? Aynı şekilde eğer bir kaç kişinin lafına bakıp Atatürktten sağuduğunu söylüyorsan biz bu konuları hiç tartışmayalım.Ülke çoktan gitmiş diyorum bende ? Dinde de bir çok ilahiyatcı değişik cümleler kuruyor buna bakarak sağuyormusun.Olmaz böyle şey ?

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 13 sayfadan 11. sayfa   [ 192 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.