Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 22 Oca 2018, 05:16

Yeni bir konu gönderCevap gönder 13 sayfadan 12. sayfa   [ 192 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Sayın Erdoğan Bence Sadece Budur:
İletiTarih: 16 May 2009, 12:04 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

clever sen dusunceni mi degistirdin

Yerel seçim sonrası Türkiye haritasına bakınız....

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 May 2009, 13:56 
Kıdemli Üye

clever sen düşüncenimi değiştirdin?

karşındaki farklı bir görüşü savunuyorsa kesinlikle aşağılayıcı ifadeler kullanmalısın,her lafın birinde yobaz,bağnaz,dinci gibi ifadeler kullanmalısınki bizde senin gerçek bir atatürkçü olduğuna inanalım.

ne oluyor clever...sen düşüncelerinimi değiştirdin böylesine saygılı olman pek aklı alamet değil :)

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 May 2009, 17:06 
Kıdemli Üye

Yanlış anlaşıldım sanırım Lila yok düşüncelerim değişmedi.Yazdıklarına hak veriyorum ama karşındaki insan ne olduğunu bilmiyorsa onu daha fazla tutar anlatmak istediğim buydu.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 May 2009, 22:54 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

lila02 yazdı:
ben kılıcdaroglundan bahsedıyordum yalnız. ayrıca sen tayyıp'ın degıstıgıne ınanıyorsan safsındır arkadasım kusura bakma. fetullah'ın kopegi,seriatcı bir adam degismez. bagnaz insan bagnazdır ancak safları kandırır

bu lafları söyleyen isnandan ala bağnaz mı olur =)

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 May 2009, 00:19 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

ben sizi anlamıyorum adam assaglık arkadaslar adam Ataturk'UN DEVLETINI YIKMAYA CALISAN BIR ASSAGLIK. yaptıgı herseyle getırdıgı her degısıklıklerle. bana gelip ornek ver deme su forumda binlerce verdim ve yoruldum anlamaya niyetiniz yok. benim icin onun sokaktaki ..tan farkı yok sizi bilmem. neyin kompleksinizdesiniz anlamadım ama galiba siz de hatanızı bazen anlıyorsunuz. ben yalancı insana deger vermem siz veriyorsanız soyulmaya devam edip,afedersiniz kulodumuza kadar amerikaya satılmak istiyorsanız buyrun yuceltin anlayın bu adamı. ama ben anlamicam, o kadar saf degilim :P

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 May 2009, 14:12 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Forumda binlerce örnek mi =) Birtanesinin linkini verirmisin veya copy/paste yap çokmu zor =) Devleti yıkmaya calısmak mı :D Böyle asılsız saçma sapan iddaalarla gelirsen karşıma örnek isterim tabiki.

Sen siyasi ve özellikle de dini saplantılarının esiri olmuşsun =)

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 20 May 2009, 03:18 
Katılımcı Üye

forumda binlerce örnek :lol: :lol: :lol: komedi diz boyu

forumda zaten kaç tane mesaj var ki toplam. en fazla 20 kişiyiz şurada şu aciz foruma yazan :lol:
gören de büyük bir forum sanacak :lol:

Fatihalar Yasinler bitmez Karadeniz'de ..

Rehber Kur'an - Hedef Turan

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 20 May 2009, 03:40 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

ay saf nerden laf sokmaya calısmıs. mecaz diye birsey var haberin var mı bilmem. ayrıca siz foruma daha yeni katıldıgınız icin bu ornekleri incelememis olabilirsiniz ama ben akp takımının yaptıgı cogu adiligi zamaninda tarihleriyle herkese yazdım. iste incelemeden turkcedeki mecazi bile laf sokmak icin kullanan aciz insanlar haline geliyorsunuz. takılın siz benden uzak durun da birbirinizle takılın=)

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 20 May 2009, 03:56 
Onursal Üye

TürkİslamSavaşçısı yazdı:

forumda zaten kaç tane mesaj var ki toplam. en fazla 20 kişiyiz şurada şu aciz foruma yazan :lol:

Siyasi forumların makus talihi. İnsanlar kadın-erkek ilişkileri, magazin haberlerinden biraz kafalarını kaldırıp böyle güncel olaylarla, hepimizi ilgilendiren meselelerle ilgilenseler böyle olmazdı.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 20 May 2009, 20:17 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

@Türkislam Girmiyeceksin dalga geçiyorsan kardeşim . Ha varsın ha yoksun sorun değil , girme boş adamlardan kurtulalım.

Kumandansız hazır olup onu selamla!
Gönlündeki yaraların kanını dindir...
YÜZDE YÜZ Türk OLDUĞUN GÜN CİHAN SENİNDİR!!!

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 May 2009, 20:19 
Katılımcı Üye

TÜRKÇÜ yazdı:
@Türkislam Girmiyeceksin dalga geçiyorsan kardeşim . Ha varsın ha yoksun sorun değil , girme boş adamlardan kurtulalım.

asıl biz senin gibi dinsizlerden kurtulalım. senin gibilerin msjlarını okuyunca soğuyor insanlar forumdan

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 May 2009, 20:20 
Katılımcı Üye

Ruh Adam yazdı:
TürkİslamSavaşçısı yazdı:

Siyasi forumların makus talihi. İnsanlar kadın-erkek ilişkileri, magazin haberlerinden biraz kafalarını kaldırıp böyle güncel olaylarla, hepimizi ilgilendiren meselelerle ilgilenseler böyle olmazdı.

evet ama binlerce üyesi olan siyasi forumlar da var. biraz onları incelemeli buranın adminleri.
yoksa niye buranın da 5000 tane üyesi olmasın ki? siyasete bizden meraklı bir millet var mı dünyada .. kahvede otobüste minibüste sokakta bakkalda her yerde siyaset konuşulur

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Recep Tayyip Erdoğan (1954 - .... )
İletiTarih: 29 May 2009, 19:02 
Katılımcı Üye

tayyip necmettin hocamla beraberken iyi bir insandı seviyordum...ama şuan yahudi ve emperyalistlerin kullandıgı bir insandır... islam.. vatan .. halk... adına birşey yapmaz.. işi gücü babası abdye köpeklik yapmaktır.. saygılarımla...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 May 2009, 19:13 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

ugur21370 yazdı:
GÖKTÜRK yazdı:
Ne kadar komik Türkiyeyi agir hakaretlerle suclarkene, devrimci, islamci, liberal, aydin yada bilmem ne olarak kesiliyorsunuz ama Yüzünüze Türk RÜZGARI(Rüzgarinda türkcesi varmis!:-)) esince hemen aman türklügümüze laf söyletmeyiz ayaklarina giriyorsunuz... :roll:

Kendini Türkün yüce temsilcisi sanma sen sadece türkleri alçaltmaya çalışan bir adamsın. Bütün türtler senin gibi saçmalamıyor. Bu yüzden ben seni Türk olarak görmüyorum. Çünkü sen Türkü temsil edemezsin.

Banlanmis Adamin arkasindan konusmak kolay geliyordu demi?!! :twisted: ama geri döndüm dostum ve burda yaydigin türkdüsmanligina karsi mücadele etmeye devam edicem. istersen catla.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 05 Haz 2009, 07:32 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

GÖKTÜRK² yazdı:
ugur21370 yazdı:
GÖKTÜRK yazdı:
Ne kadar komik Türkiyeyi agir hakaretlerle suclarkene, devrimci, islamci, liberal, aydin yada bilmem ne olarak kesiliyorsunuz ama Yüzünüze Türk RÜZGARI(Rüzgarinda türkcesi varmis!:-)) esince hemen aman türklügümüze laf söyletmeyiz ayaklarina giriyorsunuz... :roll:

Kendini Türkün yüce temsilcisi sanma sen sadece türkleri alçaltmaya çalışan bir adamsın. Bütün türtler senin gibi saçmalamıyor. Bu yüzden ben seni Türk olarak görmüyorum. Çünkü sen Türkü temsil edemezsin.

Banlanmis Adamin arkasindan konusmak kolay geliyordu demi?!! :twisted: ama geri döndüm dostum ve burda yaydigin türkdüsmanligina karsi mücadele etmeye devam edicem. istersen catla.

Tabi banlanmış bir kullanıcının tekrar geri dönmesine yöneticiler tarafından göz yumulmuş olması ayrı bir hikaye..

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 13 sayfadan 12. sayfa   [ 192 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.