Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 21 Oca 2018, 17:04

Yeni bir konu gönderCevap gönder 15 sayfadan 14. sayfa   [ 212 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Adolf Hitler "Führer"
İletiTarih: 20 Tem 2010, 17:37 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Daha Hitler'in kim olduğunu ne olduğunu bilmeyen fakat hayranı olan kendisine NasyonalSosyalist ismini vermiş olan bir Türkçü!? Bunun adına büyük ölçüde cehalet denilebilir ya da kasıtlı yapılması da muhtemel.

Soruyorum arkadaşa Hitler konusunda bu kadar ilgilisin madem; 1919'da kurulan Anti Bolşevik Birlikten Hitler'in yüklüce para aldığı bilinen bir gerçek. Fakat Antibolşevikler'in ekonomi fonunu yöneten Berlin'li Yahudi banker Mankiewitzdir. Bu ismi hiç duydun mu? Neler yaptığını ya da yaptırdığını biliyormusun?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 25 Tem 2010, 18:34 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Yaşasın Fuhrer Adolf HİTLER en büyük devrim üstadı ve gelmiş geçmiş en büyük faşist ve bana göre de hertürlü siyasi, askeri ve idari olayların sahibi yüce bir şahsiyet.

Heil Hitler !

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 27 Tem 2010, 14:38 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Waffen SS yazdı:
Yaşasın Fuhrer Adolf HİTLER en büyük devrim üstadı ve gelmiş geçmiş en büyük faşist ve bana göre de hertürlü siyasi, askeri ve idari olayların sahibi yüce bir şahsiyet.

Heil Hitler !

BSGÇK

Hayat ne güzel. Kuşlar böcekler filan. http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=ha ... 20insanlar

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 11 Eyl 2010, 02:55 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Waffen SS yazdı:

Heil Hitler !

Haha :D hitler salağın tekiydi generallerin işlerine bulaşarak savaşı kaybeden biri.Deliydi zaten.Halka hitap etmekten başka bir yeteneğide yoktu.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 Arl 2010, 17:30 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Hitler faşistin, ırkçının tekiydi. Ama ben onun Yahudi düşmanlığını takdir ediyorum. Bizim ülkemizdede Hitlerin Yahudilere yaptığını vatan hainlerine yapan biri çıksa o zaman sırtımız yere gelmez. Bu yüzden Hitlerin ırkçılığını, faşistliğini, Alman halkına olan sevgisini takdirle karşılıyorum. Adam ne yaptıysa devleti için yaptı.

Kendisine savaşı kaybettiren en önemli neden Generallerinin mükemmel planlarını görmezden gelip, kendi burnunun dikine gitmesi olmuştur. Eğer biraz Generallerini dinleseydi, şimdiye dünyanın hakimi olmuştu o savaş makinası ordusuyla

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 Arl 2010, 22:45 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Alıntı:
Haha :D hitler salağın tekiydi generallerin işlerine bulaşarak savaşı kaybeden biri.Deliydi zaten.Halka hitap etmekten başka bir yeteneğide yoktu.BeŞİKTaŞ yazdı.

Bu yorum bana birisini hatırlatıyor ama ismini çıkartamadım,sizce kim olabilir?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Arl 2010, 10:57 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Keşke Adolf Hitler Türk olsaydı. Adam ne yaptıysa ırkı için yaptı. Hayatını ırkına adadı. Almanda olsa saygı duyuyorum kendisine. Bizimde Adolf Hitler benzeri bir lidere ihtiyacımız var. Bu ülkede barış, kardeşlik zırvalığı kimseye hiçbirşey kazandırmıyor. Tek çözüm; Türk ırkçısı bir liderin başa geçmesi ve Adolf Hitlerin Almanyada yaptığını, Türkiyede yapması. Başka çözüm yok. Keşke Hitler Türk olsaydıda, Türkiyedeki etnik unsurları, özelliklede Kürtleri süt dökmüş kediye çevirseydik.

Eğer bu örnek şahsiyet Türk olsaydı:

Kürtlerin hepsini toplama kamplarına yokederdik. Böylece ülkemiz büyük bir beladan kurtulmuş olurdu.

PKK' yı bitirir, yakalanan militanları gaz odalarında gebertirdik. Abdullah Öcalan, Murat Karayılan, Cemil Bayık gibi PKK asalaklarından sabun yapardık.

Kuzey Irak, 12 Adalar, Kıbrıs Rum Kesimi gibi bölgeleri işgal eder, ele geçirir, topraklarımızı genişletirdik. Böylelikle zengin petrol kaynakları bizim olurdu.

Bütün askeri anlaşmaları yırtar, savaş makinası bir ordu kurardık. Kuracağımız orduylada bütün düşmanlarımızın canına okurduk.

Türk düşmanı Komünistleri Rusyaya sürer, Kominist Partisini kapatır, mal varlıklarına Başbuğumuz Hitler vesilesiyle el koyardık.

AB' yi boşverip Türk Birliğini kurar. Türk Devletleriyle birleşiri. Türkiye Azerbaycan arasında Rusyanın tampon bölge görevini gören Ermenistanı haritadan silerek topraklarını ele geçirirdik.

İsrail ve ABD ile müttefik olmaz, Ortadoğuda Türk Devletleri ve Arap Devletleriyle biraraya gelir, kendi NATO' muzu kurardık. Bütün Arap Devletlerini borçlandırır, bütün doğal kaynaklarını sömürürdük.

Bütün yeraltı ve yerüstü zenginlikleri başka ülkelerden izin almadan kullanırdık.

Düşününce hiç fena değil Hitlerin Türk olması. Veyada onun kafa yapısında bir liderin başa geçmesi. Tanrı Hiler gibi düşünenleri başımızdan eksik etmesin.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 11 Mar 2011, 15:57 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Ateşi bol olsun... Onun zihniyetindekilerinde amin

HOCAMIZA SADAKAT ŞEREFİMİZDİR!
MİLLİ GÖRÜŞ GENÇLİĞİ

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 11 Mar 2011, 20:37 
Kıdemli Üye

mavera_agd yazdı:

En çok sizin saygı duymanız lazım. Zira adam sizin yapamadığınızı yaptı ve dünyadan siyonistlerin büyük çoğunluğunu temizledi. Allahın size emrettiği cihadı sizin yerinize bilmeyerek de olsa o yaptı.

"Bir gün gelecek, bütün yahudileri öldürmediğim için bana küfredeceksiniz" Führer Adolf Hitler

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 Mar 2011, 15:49 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

ephtalit yazdı:
mavera_agd yazdı:

En çok sizin saygı duymanız lazım. Zira adam sizin yapamadığınızı yaptı ve dünyadan siyonistlerin büyük çoğunluğunu temizledi. Allahın size emrettiği cihadı sizin yerinize bilmeyerek de olsa o yaptı.

"Bir gün gelecek, bütün yahudileri öldürmediğim için bana küfredeceksiniz" Führer Adolf Hitler

Öldürülen yahudilerin %90'ını yaşlı ve işe yaramayan yahudilerin oluşturduğunu ihtimalini nasıl değerlendiriyorsun. ?
Öldürülen yahudilerin hiçbirinin İbrani Yahudisi olmamasını nasıl değerlendiriyorsun ?
Bu yahudi öldürme olayının İsrail Devleti oluşturma çabalarına yaptığı etkiyi nasıl değerlendiriyorsun ?
Dünya Siyonist Örgütü'nün Alman mallarına boykot çağrısına, International Nickel Trust siyonist yapılanmanın, ülkedeki Nikel üretiminin %85'ine sahip olmasına ne diyorsun ?
Hitler iktidara geldikten sonra, IG Fabrenindustrie adlı Alman şirketiyle, söz konusu şirket arasında anlaşma yapmasına ne diyorsun ?
Böyle INT adlı şirketin döviz rezervlerini yapılan antlaşmadan sonra ikiye katlamasına ne diyorsun ?

ALLAH bize, gidin yahudilerin kafasını kesip gelin mi demiş ? Gidin onları sabun yapın gelin falan mı dedi ? Yoksa biz mi bilmiyoruz ? :)
Cihad mantığını bir kez daha sizinle konuşmuştuk ama, anlamlı olmamış anlaşılan.

Bir de şu sözün gerçekliğini rica etsem ? Hitler nerde söylemiş bu sözü ? Hangi konuşmasında veyahut Kavgam kitabında falan mı var.Kavgam'da göremedim de..
Velhasıl kelam, Selametle inşâAllah ...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 25 Mar 2011, 23:53 
Yeni Üye

Almanya yı her türlü sistemiyle çelik çekirdek gibi yapan insan gaddar biri olsada liderliğine diyecek laf yok

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Ekm 2011, 22:25 
Katılımcı Üye

Hitler anlasilan Alman'lar dan cok Türk'leri etkilemis onun adina girilmis sevenide sevemyenide bol .Saka bir yana Hitler kendi yasadigi dönem icin degerli bir siyaset adamidir fakat bu bizdeki bazi genc ahmaklarin gamali hac kullanip nasyonal sosyalist Türk'ler adini verdikleri sacma sapan olusumlara ilham kaynagi oldugu icin degil dünya siyaseti acisindan günümüzde bile sevenleri ve sevmeyinleri tarafindan en cok gündmde tutulan ve tartisilan biriis oldugu icin. Mussolini kendi cagi icin ne kadar silik ise Hitler de o kadar magrur dur . Hitler in hayatini ve kavgam i okumak bir Türk gencine bir sey kaybettirmez ama gözü kara hitlerci kesilmek manyakliktan baska bir sey degiildir. Hitlerci arkadaslara bir hatirlatma yapayim Hitler Mussolini ile analsip Güney Tirol'u İtalyanlara birakinca ordaki Almanlari nereye yerlestirecekti biliyormusunuz Kiriim'a. Kirim Türklerini orda sürüp almanlari Kirim a yerlestirecekti fakat Stalingrad'a yenilgisi bunu gerceklestirmesine imkan vermedi sonra Kirim Türklügü Stalin tarafindan imha edildi o ayri konu.Hitler hayranlari biraz Cengiz Dagci nin eserlerini okusunlar naziler in Türkistan halkkina nasil baktiklarini ögrenirler.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Ekm 2011, 17:13 
Katılımcı Üye

Ruh Adam yazdı:
Ne alakası var Türkiye ile yurt dışı ile?Ben "Kavgam" kitabında kendi yazdığı şeyleri size söyledim o kadar.Zaten benim de umrumda değil Hitler'in neden Yahudilere düşman olduğu ama kendisi böyle belirmiş.Bu arada Yahudiler iğrenç insanlardır.

Bir teori de benden kanser hastasi olan annesi ni tedavi eden doktor yahudi oldugu icin ve annesini kurtaramadigi icin yahudi düsmani olmustur :lol: her saka nin arkasinda bir gercek yatar.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Ekm 2011, 20:16 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

daglargibi yazdı:
Ruh Adam yazdı:
Ne alakası var Türkiye ile yurt dışı ile?Ben "Kavgam" kitabında kendi yazdığı şeyleri size söyledim o kadar.Zaten benim de umrumda değil Hitler'in neden Yahudilere düşman olduğu ama kendisi böyle belirmiş.Bu arada Yahudiler iğrenç insanlardır.

Bir teori de benden kanser hastasi olan annesi ni tedavi eden doktor yahudi oldugu icin ve annesini kurtaramadigi icin yahudi düsmani olmustur :lol: her saka nin arkasinda bir gercek yatar.

Bir teoride benden olsun o zaman. Hitler resime çok meraklıydı ve Almanyadaki ilk yıllarında hayatını yaptığı resimleri satarak idame ettiriyordu. En büyük hayali Güzel Sanatlar Akademisine girmekti. Fakat çizimlerini beğenmeyen bir Yahudi Hoca yüzünden tüm Yahudilere düşman olmuştur. :lol:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Ekm 2011, 20:20 
Katılımcı Üye

Arkadaslar bilmedigimden soruyorum kavgam Türkiye de yasaklandi mi ?

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 15 sayfadan 14. sayfa   [ 212 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.