Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 21 Oca 2018, 17:17

Yeni bir konu gönderCevap gönder 3 sayfadan 3. sayfa   [ 39 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Abdülhamit
İletiTarih: 22 Kas 2011, 01:07 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Yusuf Kartal yazdı:
netr0n yazdı:
tarih_kurdu yazdı:
Atasını bilmeyen kim?Peşinden gidilen it kim? Bunu açık açık yazar mısın? Atatürk'ü içkisiyle , diniyle değerlendiren adam Abdülhamit'i de anca böyle değerlendirir. Arkadaşım bu forumda yüz kez hatta bin kez tarihi dedikodu şeklinde konuşmayın dedim ama hala aynı laflar. Siz daha tarih eleştirme metodunu, üslubunu bilmiyorsunuz. Yok efendim şu kadar namaz kılardı fakir babasıydı bilmem neydi bunlar benim umrumda değil. İsterse 40 kez hacca gitmiş olsun ben evliyayı değil bir sultanı eleştiriyorum.
Sizinle benim aramdaki fark ben sizin gibi padişahları evliyalaştırmam. Benim için Mete han ne ise Fatih de odur. Benim tarihim 7bin yıllık şanlı bir tarihtir ve tarihimde Attila'dan Atatürk'e muzaffer komutanlar, büyük hakanlar,başbuğlar vardır evliyalaştırılmış padişahlar yoktur

Hihi : ), safi rüzgar..

viewtopic.php?f=9&t=13970 Burada sana bir Teklifim var.. Belgelerini hazırladın mı?

Tarih kurdu;Hepsi tamada ATATÜRK ne iş yapar, ne işi var tarihimizde.Yok canım senide kaybetmişiz meğer,değilmi NETRÜN?

yusuf "atmaca", Ben senin siyaset yaptığını görmediğim için, nasıl bir hayal dünyasın'da yaşıyorsun bilemeyeceğim..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 22 Kas 2011, 02:18 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

netrün yazmış
yusuf "atmaca", Ben senin siyaset yaptığını görmediğim için, nasıl bir hayal dünyasın'da yaşıyorsun bilemeyeceğim..[/b][/quote]

Netrün;Katrana kabın var.Herşeyi bildiğini sanıyorsun.Kendi kendinle çeliştiğinin farkına bile varmıyorsun.Kim olursa olsun,insan istemediği konuda taraf olabilir.Sizin yanlışınız,şu anda kullanmış olduğumuz teknolejinin herkesin emrinde olduğunu yok saymanız.Siyaset yapmadığım doğru değil.

Kiminle neyi tartışacağım.Forumda dini konuları işlemieyelim dedim,dinleyen kim. Önüne gelen ulema kesildi.ARPA nın hikmet nedir dedim,hepiniz sustunuz.

Tüm islam ülkelerinde,sizin gibi kaburgası kalın yobazlara rağmen, dinimizi en ileri seviyede yaşıyor olmamızın mimarı M.KEMAL ATATÜRK diyorum.tıııs

ATATÜRK le M.AKİF ERSOY hakkın rahmetine küs gittiler diyorum tııııs.

Sizlerse 88 yıllık CUMHURİYETİ öyle ele alıyorsunuzki şaşıyorum.

Gerçekler herkesin parmaklarının ucunda olduğunu bildiğiniz halde,bu kadar saçmalamayı nasıl başarıyorsunuz hayret!

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 22 Kas 2011, 12:59 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Yusuf Kartal yazdı:
Netrün;Katrana kabın var.Herşeyi bildiğini sanıyorsun.Kendi kendinle çeliştiğinin farkına bile varmıyorsun.Kim olursa olsun,insan istemediği konuda taraf olabilir.Sizin yanlışınız,şu anda kullanmış olduğumuz teknolejinin herkesin emrinde olduğunu yok saymanız.Siyaset yapmadığım doğru değil.

Kiminle neyi tartışacağım.Forumda dini konuları işlemieyelim dedim,dinleyen kim. Önüne gelen ulema kesildi.ARPA nın hikmet nedir dedim,hepiniz sustunuz.

Tüm islam ülkelerinde,sizin gibi kaburgası kalın yobazlara rağmen, dinimizi en ileri seviyede yaşıyor olmamızın mimarı M.KEMAL ATATÜRK diyorum.tıııs

ATATÜRK le M.AKİF ERSOY hakkın rahmetine küs gittiler diyorum tııııs.

Sizlerse 88 yıllık CUMHURİYETİ öyle ele alıyorsunuzki şaşıyorum.

Gerçekler herkesin parmaklarının ucunda olduğunu bildiğiniz halde,bu kadar saçmalamayı nasıl başarıyorsunuz hayret!

Konuya bak, söylediği alakasız şeye bak, üsluba bak; şunları söylüyorsun ya, emin ol Aziz Nesin bile senden daha Müslüman!

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: II. Abdülhamit
İletiTarih: 13 Nis 2012, 20:15 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Tek cümle ile : Gelmiş geçmiş en zeki siyasetçidir.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Ağu 2013, 00:04 
Yeni Üye

Vatansever aramaya gerek yok 2.Abdülhamit'i bil yeter.
Abdülhamiti anlamak herşeyi anlamak olacaktır.NFK

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Ekm 2013, 22:15 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Saray'dan İmparatorluk yönetmeye çalışan tahta bulunduğu dönemde 210.000 kilometre kare toprağı ve 5.5 milyon nüfusu bilgisizliği ve tecrübesizliği dolayısıyla kaybeden osmanlı padişahıdır. O dönem Türkçüleri önce sürme daha sonra da boğdurtması ile meşhurdur. Aşırı paranoyaklığı herkesçe bilinir.

Türk Irkı Sağ Olsun !

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Ekm 2013, 22:30 
Katılımcı Üye

Irkçılık boyutunda Türklüğü sahiplenen Nihal Atsız'ın Türkçüleri boğdurtan! padişahı da yönetim kabiliyeti, zekası ve kişiliği ile övmesi de ayrı bir ironi.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 21 Ekm 2013, 14:48 
Banlanmış Üye

RuhAdam yazdı:
Saray'dan İmparatorluk yönetmeye çalışan tahta bulunduğu dönemde 210.000 kilometre kare toprağı ve 5.5 milyon nüfusu bilgisizliği ve tecrübesizliği dolayısıyla kaybeden osmanlı padişahıdır. O dönem Türkçüleri önce sürme daha sonra da boğdurtması ile meşhurdur. Aşırı paranoyaklığı herkesçe bilinir.

Ufak bir düzeltme yapmak gerekiyor. 2.Abdulhamid yaklaşık 1.600.000 km2 (Türkiye'nin yaklaşık 2 katı) toprak kaybettirerek en fazla toprak kaybeden ve savaşmadan toprak kaybeden padişah ünvanını da taşımaktadır.

"Beyler, hiçbir dine bağlı olmayan kalp istirahattan mahrumdur."- Aralık 1930

Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 08 May 2014, 01:07 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Evliyalar sultanı.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 3 sayfadan 3. sayfa   [ 39 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.