Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 17 Oca 2018, 06:21

Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 2. sayfa   [ 27 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Değersiz bir güruh
İletiTarih: 23 Oca 2015, 18:01 
Onursal Üye

TylerDurden yazdı:
Orada bir "insan" var, "atma ulan atma" diyor.

Ben yaban domuzu görsem sıvışırım taşlamak aklıma gelmez.

Cesur adam çocuklar yaralanmasın diye kendini tehlikeye atmıştır. Eleştirinin aksine adamı tebrik etmen lazım. Çocuk paraçalayan köpekler duyuyoruz. http://www.tarafsizhaber.com/kopek-kucu ... ladi-13843

Videoyu izleyemedim. linkin açılmıyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Oca 2015, 18:13 
Onursal Üye

cemcev2 yazdı:
Tamam da necise cevap vermemişsiniz?

Köpek de öyle demişsiniz beslenmez diye, haşereyle de bir tutuyorsanız bu tanımı, hepsini gördüğünüzde öldürmekte sakınca bulmuyorsunuz.

Şimdi anladım mantığınızı da, böyle görmeyenlerin bu fiili yadırgamasını neden anlamlandıramıyorsunuz? Dersiniz ki ben öyle hiç görmedim, tasavvur edemiyorum, anlarım.

Daha doğrusu eyvallah der kabul ederim. Yoksa köpeği de haşere ile bir görmeyi ben anlamlandıramıyorum ama nasıl bir bakış açısı ile değerlendirdiğinizi anladım.

c) Köpek

''Köpek, gerek evcilliği ve sıcak kanlılığı, gerekse bazı özel kabiliyetleri sebebiyle insanoğlunun yeryüzünde en çok yararlandığı hayvanlar arasında yer alır. Ancak dinî literatürde, insanla olan yakın ilişkisi sebebiyle köpeğin beslenmesi, kullanılması, artığı ve salyasının dinî hükmü, köpeğin verdiği zararlardan sorumluluk gibi konular ayrı ayrı ele alınmış, bu konuda bir kısmı Kur'an ve Sünnet'ten, çoğu da İslâm bilginlerinin yorum, kültür ve tecrübelerinden kaynaklanan birtakım hüküm ve görüşler ortaya konmuştur. Bu hükümlerden bir kısmına, hayvanların etinin yenip yenmemesi ve avlanma konuları ele alınırken temas edilmişti.

Kur'an'da bütün iyi ve temiz şeylerin helâl kılındığı ifade edildikten sonra eğitilmiş avcı hayvanlar kullanılarak yakalanan avların helâl olduğuna temas edilmekte (el-Mâide 5/4), İslâm bilginleri de köpeğin avcı hayvan olarak kullanılmasının câiz olduğunda görüş birliği içinde bulunmaktadırlar. Ancak bunun için, köpeğin avlanma konusunda eğitilmiş olması, avlanması kastıyla salıverilmesi, tutmuş olduğu avı ondan yemeksizin sahibine getirmiş ve avı boğarak değil de yaralayarak öldürmüş olması gibi şartların arandığını daha önce görmüştük.

İslâm bilginleri, avlanmanın yanı sıra ihtiyaç duyulan diğer alanlarda kullanılmak üzere köpek beslenmesinin câiz olduğu, ihtiyaç olmadığı halde evde köpek beslenmesinin ise doğru olmadığı görüşündedirler. Konuyla ilgili olarak Hz. Peygamber ziraat veya hayvancılık faaliyeti ya da ev bekletme veya av gibi bir sebep olmaksızın köpek besleyen kimsenin sevabından hergün bir miktar eksileceğini bildirmiş (Buhârî, "Hars", 3; "Zebâih", 6), içinde köpek bulunan eve meleklerin girmeyeceğini ifade etmiştir (Buhârî, "Bed'ü'l-halk", 7,17; Müslim, "Libâs", 81-84). Bu hadislerden hareketle, başta Şâfiîler olmak üzere bazı fakihler, ihtiyaç yokken evde köpek beslemenin haram olduğu görüşüne sahip olmuşlardır. İslâm bilginlerinin çoğunluğu köpeğin artığının necis olduğu, yaladığı kabın da yedi defa, Ebû Hanîfe ise üç defa yıkanması gerektiği görüşündedir. Bu görüşlerle bağlantılı olarak köpeğin satışının ve bu satıştan elde edilen paradan yararlanmanın câiz olup olmadığı da tartışılmıştır. Hanefîler ve bir grup İslâm bilgini, kendisinden yararlanılması şer'an serbest olan köpeğin alım satımını ve satışından elde edilecek paradan istifadeyi câiz görürler.

İslâm hukuk doktrininde, hayvanların kendiliğinden verdiği zararların tazmini gerektirmediği ilke olarak benimsenmişse de, saldırgan köpeklerin başkalarına zarar ve ziyan vermemesi için, sahiplerinin gerekli önlemleri almasının gerektiği açıktır. Bu hayvanların ısırması, saldırması sonucu meydana gelen zararlardan, kusur ve ihmallerinin bulunması oranınca sahipleri sorumlu tutulurlar.

İslâm dini çevreyi, tabii güzellikleri korumayı, hayvanlar da dahil bütün canlılara karşı sevgi ve merhametle davranmayı emretmiş, hayvanların boş yere öldürülmesini yasaklamış, ancak insan sağlığına, temizliğe ve koruyucu hekimliğe de ayrı bir önem vermiştir. Köpeğin ihtiyaç halinde beslenmesine müsaade edilmesi, fakat ev içinde süs köpeği olarak beslenmesinin hoş karşılanmaması bu anlayışın sonucudur. Müslümanların kültür tarihinde, geliri aç kalan hayvanları doyurmaya tahsis edilmiş vakıf örnekleri vardır. Fakat bugün insan ilişkilerinin, aile içi ve akrabalar arası bağların oldukça zayıflayıp ferdiyetçi, maddeci ve bencil bir yaşama tarzının hâkim olduğu Batı toplumlarında ve bu yaşam tarzının etkisi veya özentisi içinde olan bazı müslüman kesimlerde, böyle bir amaçla değil, evde süs ve eğlence olarak köpek besleme âdeti hızla yaygınlaşmaktadır. Köpek sevgisi ve köpek üzerinde odaklaşan ilgi bir bakıma, insanların diğer acımasızlıklarını, bencillik ve sevgisizliklerini örten veya gölgeleyen ve kişilere sınıfsal ve kültürel avantaj sağlayan sembolik bir davranış halini almıştır. Doğal çevreden ve tabii-insanî ihtiyaçlardan uzak bir şehirleşme, bireyselleşme ve kimsesizleşme de bu tür kötü âdetlerin bilinçsiz bir şekilde yayılmasını hızlandırıcı bir ortam oluşturmaktadır. İlk bakışta hayvan sevgisinin bir uzantısı gibi algılanabilecek bu âdet, esasında gerek insan sağlığı gerek ev içi ve çevre temizliği gerekse maddî imkânların israf edilmesi açısından önemli sakıncalar taşıdığı gibi, insanın sevgi ve ilgisini yanlış noktalarda yoğunlaştırarak insan ilişkilerinin de zaafa uğratmaktadır. Köpeğin, kuduz hastalığına yakalanma ve onu bulaştırma açısından hayvanlar arasında ilk sırayı işgal ettiği, tüyü, salyası ve pisliğiyle de birçok hastalığın yayılmasında etkin rol oynadığı göz önünde bulundurulunca, İslâm'ın ihtiyaç olmaksızın zevk ve süs için evde köpek beslemeyi yasaklamasının, köpeğin salya ve artığının necis olduğunu bildirmesinin hikmeti daha iyi anlaşılmaktadır.''
http://dunyadinleri.com/dunya-dinleri/i ... an-besleme

safe123 yazdı:
Köpek necistir evde beslenmez..

Ben köpek öldürün diye bir tabir kullanmadım. Dışarıda saldıran köpeği öldürene neden öldürdün denmez dedim! Farklı anlam yüklemişsiniz.
İnsan canına kasteden köpeği öldürmezlerse insanı ya öldürürse? Fabrikada köpekler çalışanı parçaladı geçenlerde. Öldü adam!.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Oca 2015, 18:20 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

safe123 yazdı:
TylerDurden yazdı:
Orada bir "insan" var, "atma ulan atma" diyor.

Ben yaban domuzu görsem sıvışırım taşlamak aklıma gelmez.

Cesur adam çocuklar yaralanmasın diye kendini tehlikeye atmıştır. Eleştirinin aksine adamı tebrik etmen lazım. Çocuk paraçalayan köpekler duyuyoruz. http://www.tarafsizhaber.com/kopek-kucu ... ladi-13843

Videoyu izleyemedim. linkin açılmıyor.

Birbirimize yazıyoruz ama teğet geçiyoruz.

Uzatmayalım.

Domuz öldü!

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 23 Oca 2015, 22:31 
Onursal Üye

TylerDurden yazdı:
Alıntı:
Burger King’te Suriyeli çocuğa feci dayak!
Ocak 22, 2015 |
Facebook Paylaş
İstanbul'daki bir Burger King şubesinin müdürü, Suriyeli bir çocuğu müşteriden artan ve atılmak üzere olan patatesi aldığı için feci şekilde dövdü.

http://sozcu.com.tr/2015/gunun-icinden/ ... ak-719795/

Alıntı:

Burger King şubesinin sahibi bakın kim çıktı! Ocak 23, 2015

Resim

Facebook Paylaş
Patates yiyen Suriyeli çocuğun dövüldüğü Burger King şubesinin sahibi bakın kim çıktı!

Şirinevler’deki Burger King’de müşteriden artan patatesleri alan bir çocuğun müdürün saldırısına uğramasıyla ilgili tartışmalar devam ederken ortaya yeni bilgiler çıktı.

Şirinevler Burger King şubesinin sahibinin AKP’den meclis üyesi olduğu ortaya çıktı.
Burger King'te Suriyeli çocuğa feci dayak!Burger King’te Suriyeli çocuğa feci dayak!

Şirinevler’deki Burger King şubesinde müşteriden artan patatesleri yiyen Suriyeli çocuk, restoran müdürü tarafından dövülmüştü.
Suriyeli çocuğu dövdüler: Burger King dayak olayına tepkiler sürüyor! Suriyeli çocuğu dövdüler: Burger King dayak olayına tepkiler sürüyor!

Ardından sosyal medyadan dayak yiyen çocuğun fotoğrafları paylaşılınca Burger King’e tepki yağmış, Burger King’in önünde protestolar başlamıştı.
Burger King'i işgal ettilerBurger King’i işgal ettiler

Olay sonrası TAB Gıda’ya bağlı restoran zincirinin Şirinevler Şubesinin sahibi Onur Gözen, basına yaptığı açıklamada “marka değerinin daha fazla zedelenmemesi” için bilgi veremeyeceğini söylemişti.

:arrow: ONUR GÖZEN AKP’Lİ ÇIKTI

Oda TV’nin haberine göre Burger King Şirinevler şubesi müdürü Onur Gözen’in AKP’de siyaset yaptığı ortaya çıktı. Daha önce Demokrat Parti’de olan Gözen, Süleyman Soylu ile beraber AKP’ye geç geçmiş, bir süre sonra da Başakşehir Belediyesi’nde AKP’den belediye meclis üyesi olmuştu.

Gözen’in AKP’ye katılması bizzat dönemin başbakanı Tayyip Erdoğan’ın katıldığı bir törenle gerçekleşti.

Gözen’in Twitter’da AKP ile ilgili paylaşımları da dikkat çekti. İşte o tweetlerden bazıları:

Resim
:arrow: http://sozcu.com.tr/2015/gunun-icinden/ ... ti-721033/

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Değersiz Bir Güruh.
İletiTarih: 24 Oca 2015, 13:16 
Onursal Üye

Alıntı:

Burger King’de dayak yiyen çocuk konuştu. Ocak 24, 2015

Resim

Facebook Paylaş

:arrow: Suriyeli Halil, Burger King işletme müdürünün burnuna yumruk ve yüzüne tokat attığını, ayaklarını ise tekmelediğini söyledi.

İstanbul Şirinevler Burger King şubesinde bir müşterinin bıraktığı patatesleri almak istediği için restoran müdürünün şiddetine maruz kalan 11 yaşındaki Suriyeli H., Milliyet gazetesinden Seray Yalçın’a konuştu.

Şirinevler Burger King şubesinde 21 Ocak akşamı bir müşteriden artan patates ve kola almak istediği için restoran müdürün tarafından dövülen 11 yaşındaki Suriyeli H.’nin hikayesi yürekleri dağladı. H.’nin sosyal medyaya yansıyan fotoğrafları kısa sürede gündem yaratarak tepki toplamış, Burger King şiddet uygulayan çalışanının işine son vermişti.

:arrow: 2 YIL ÖNCE GELDİ

Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak 2 yıl önce Türkiye ’ye gelen binlerce Suriyeliden biri olan H., gün boyu sokaklarda dilenerek karnını doyurmaya çalışıyor. Ailesiyle Halep’ten Yenibosna’ya gelen ve burada yaşayan H.’nin 28 yaşındaki annesi konfeksiyon işinde çalışırken, 33 yaşındaki babası ise sokakta karton topluyor. Küçük çocuk, 13 ve 10 yaşındaki 2 kardeşiyle bütün gün İstanbul sokaklarında dolaşarak vatandaşlardan yemek ve para istediğini anlattı.

:arrow: ‘PARA VERDİLER’ İDDİASI

Olayın olduğu gün patatesleri aç olduğu için almak istediğini söyleyen Halil, kendisine şiddet uygulayan müdürün burnuna yumruk ve yüzüne tokat attığını, ayaklarını ise tekmelediğini anlattı. Ayrıca iddiaya göre, Burger King şubesi müdürü, H.’nin şiddet görmesinin ardından babasına 100 lira vermek istedi ancak baba parayı kabul etmeyerek müdürün yüzüne fırlattı.
:arrow: http://sozcu.com.tr/2015/gunun-icinden/ ... tu-721353/

.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Oca 2015, 16:14 
Onursal Üye

Yahu arkadaş hadiseyi kenara koyalım.
Suriyelilerin megakentte ne işleri var? Tamam anladık savaş var. Hataydada mı savaş var? Güneydoğuda devlet kamplar kurmadı mı? Yiyecek içecek verilmiyor mu?

Fiili yapan cahil. Devlet ondan cahil. Bu kadar başıboş insanın büyük şehirlerde işi ne?

2-3 milyon insan gelmiş. İyi hoş güzel başımız üstüne tanrı misafiri. bir kere olmuş. Olmuşa, ölmüşe çare yok.
Bu insanları tarım bakanlığı istihdam etsin. Kendi insanına tarım yaptıramıyorsun. Bari ayağına kadar gelmiş fırsatı tepme.
Karşılıklı faydalı bir sonuç çıksın bu şer den!

10 milyar $ para harcamış devlet. 1 milyarını da böyle değerlendir ne olur?
Bu insanlara 1 milyar sermaye ile iş toprak kiracısı/sahibi yap. Üretim hasıl oluversin fenamı olur?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Oca 2015, 20:40 
Onursal Üye

safe123 yazdı:
Yahu arkadaş hadiseyi kenara koyalım.
Suriyelilerin megakentte ne işleri var? Tamam anladık savaş var. Hataydada mı savaş var? Güneydoğuda devlet kamplar kurmadı mı? Yiyecek içecek verilmiyor mu?

Fiili yapan cahil. Devlet ondan cahil. Bu kadar başıboş insanın büyük şehirlerde işi ne?

2-3 milyon insan gelmiş. İyi hoş güzel başımız üstüne tanrı misafiri. bir kere olmuş. Olmuşa, ölmüşe çare yok.
Bu insanları tarım bakanlığı istihdam etsin. Kendi insanına tarım yaptıramıyorsun. Bari ayağına kadar gelmiş fırsatı tepme.
Karşılıklı faydalı bir sonuç çıksın bu şer den!

10 milyar $ para harcamış devlet. 1 milyarını da böyle değerlendir ne olur?
Bu insanlara 1 milyar sermaye ile iş toprak kiracısı/sahibi yap. Üretim hasıl oluversin fenamı olur?

-Bunları ikidebir yağladığın ve asla toz kondurmadığın iktidarına söyle belki sana bir çare üretir.
-Ülke 13 yıldır sizin çapsız taşeron firma tarafından yönetiliyorl... :roll:

.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Oca 2015, 21:29 
Onursal Üye

iğneci yazdı:
-Bunları ikidebir yağladığın ve asla toz kondurmadığın iktidarına söyle belki sana bir çare üretir.

:mrgreen: Onu eleştirirsin. Bucu olursun. Bunu eleştirirsin o cu olursun.
Garip ülke vesselam. Eleştiriye tahammül yok.

Gel sahip çık sistemine :lol: Bir elin yağda bir elinde bal da konuşuyon. Alamancı seni :mrgreen:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Oca 2015, 23:04 
Onursal Üye

safe123 yazdı:
iğneci yazdı:

Gel sahip çık sistemine :lol: Bir elin yağda bir elinde bal da konuşuyon. Alamancı seni :mrgreen:

-Ocu bucu olmak için adam yetiştirmeyeceğiz. Doğru, dürüst, yaptığı yanlıştan dolayı yakınından bile utanan, insan yetiştireceğiz o insanı, sopayla mı, cezayla mı ne ile yetiştireceksen yetiştireceksin.
-O insanlar yetiştikleri gibi sistemlerini kurarlar, canını sıkma.
-Burada yaşayan yabancılar, (söz konusu) Türkler de çok büyük çoğunlukla dürüst olarak hareket ediyorlar. Aynı kişiler ülkemize geldiği zaman o çevreye uyuyor uymuyorsa, vallah uyduruyorlar. Uzun yıllardan beri bunun çok örneklerini yaşadım, sizler de yanınızda yakınınızda olanlardan duymuşsunuzdur. Tek kısa bir olay anlatayım:
-Kara yolundan ülkeme geldim, kırmızı ışıktayım arkadan gelen durmadı yanımdan geçerken dart dart korna çalarak pencereden kafasını uzatıp: Burası Almanya değil benzin yakıyoruz burada yürüsene Alamancı dediğiği hala kulaklarımda...
-Ben neyi anlatayım. Belediye vs. her kimse doğru bir şey getiriyor, Avrupa-i tarzda ülkemin insanı yapılan bu doğru şeye itaat etmiyor uygulamıyor, sen uymaya kalksan her an bela hazır. Kuyrukta bekliyorsun lap gelip en öne geçiyor, bir şey söylemeye kalk dayılanıyor, bunda sistem falan suçlu değil her zaman ağzımız açılınca "sistem" der dururuz alakası yok. Yetişme tarzımız, bozuk. Yeni doğan çocuğun her şeyi sıfırdan başlar, ona yön veren aile, okul, çevre ve örnek aldığı kişilerdir.
-Hülasa armut dibine düşüyor.
-Biz burada hırsıza ve hırsızlığa karşı yazmadığımız kalmadı, ya senin takım ne yaptı?
-Allah cezasını versin herkesin yaptığı cezasız kalmazdan demekten öteye gidemediniz, o da "yarım ağızla"...
-Ben neyi anlatayım? En iyisi linki izle...

:arrow: http://woisio.com/tr/turkey/549df69ce4b ... featured_1

.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Oca 2015, 23:37 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Bir işletmede bir olay olduğunda veya mahallede bir kavga olduğunda yapan kişiler Ak partili olsa ne olur olmasa ne olur ? O şubenin sahibi Ak partili ise ne olmuş ki ? Bu şubenin sahibi Halk partili de olabilirdi, büyük birlik partili de , başka partili de.

İnsanları ayrımcılığa sürükleyen ak parti gibi bizlerde mi böyle ayrımcılık yapacağız ?

----------------------

Samsun'da ki taşlama olayını söylemişlerdi de izlememiştim.
Şimdi izledim de, Samsun'da olayın olduğu yerde "taşlamayın" diyen insan dışında insan göremedim.
Yazık, günah. Bizler nasıl canlı isek o da canlı.
Kim bilir neden indi şehre, ki büyük ihtimalle yiyecek sıkıntısı yüzünden indi, maksat karnını doyurmaktı.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 25 Oca 2015, 06:51 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

iğneci yazdı:
safe123 yazdı:
iğneci yazdı:

-Ocu bucu olmak için adam yetiştirmeyeceğiz. Doğru, dürüst, yaptığı yanlıştan dolayı yakınından bile utanan, insan yetiştireceğiz o insanı, sopayla mı, cezayla mı ne ile yetiştireceksen yetiştireceksin.
-O insanlar yetiştikleri gibi sistemlerini kurarlar, canını sıkma.
-Burada yaşayan yabancılar, (söz konusu) Türkler de çok büyük çoğunlukla dürüst olarak hareket ediyorlar. Aynı kişiler ülkemize geldiği zaman o çevreye uyuyor uymuyorsa, vallah uyduruyorlar. Uzun yıllardan beri bunun çok örneklerini yaşadım, sizler de yanınızda yakınınızda olanlardan duymuşsunuzdur. Tek kısa bir olay anlatayım:
-Kara yolundan ülkeme geldim, kırmızı ışıktayım arkadan gelen durmadı yanımdan geçerken dart dart korna çalarak pencereden kafasını uzatıp: Burası Almanya değil benzin yakıyoruz burada yürüsene Alamancı dediğiği hala kulaklarımda...
-Ben neyi anlatayım. Belediye vs. her kimse doğru bir şey getiriyor, Avrupa-i tarzda ülkemin insanı yapılan bu doğru şeye itaat etmiyor uygulamıyor, sen uymaya kalksan her an bela hazır. Kuyrukta bekliyorsun lap gelip en öne geçiyor, bir şey söylemeye kalk dayılanıyor, bunda sistem falan suçlu değil her zaman ağzımız açılınca "sistem" der dururuz alakası yok. Yetişme tarzımız, bozuk. Yeni doğan çocuğun her şeyi sıfırdan başlar, ona yön veren aile, okul, çevre ve örnek aldığı kişilerdir.
-Hülasa armut dibine düşüyor.
-Biz burada hırsıza ve hırsızlığa karşı yazmadığımız kalmadı, ya senin takım ne yaptı?
-Allah cezasını versin herkesin yaptığı cezasız kalmazdan demekten öteye gidemediniz, o da "yarım ağızla"...
-Ben neyi anlatayım? En iyisi linki izle...

:arrow: http://woisio.com/tr/turkey/549df69ce4b ... featured_1

Tesadüfen izlediğim ve önceden tanımadığım bir şahıs.

Hayri Kırbaşoğlu.

Değerler eğitimi, din toplum vs konuları ile ilgili ilginç değerlendirmeleri bulunan bir insan.

Kendisine Hz.Google´dan ulaşabilirsiniz.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 09 Nis 2015, 17:05 
Onursal Üye

Alıntı:
Burger King’deki Suriyeli çocuklara dayağa takipsizlik verildi: Mağdurların şikayeti yokmuş

Fast food zinciri Burger King’in Şirinevler şubesinde iki çocuğu müşterilerden artan patatesleri aldıkları için döven şube müdürü Ömer E. hakkında yürütülen soruşturma, ‘mağdurların şikayeti bulunmaması üzerine‘ takipsizlikle sonuçlandı.
Resim
Fotoğraf: Twitter

Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığı’nın Ömer E. hakkında ‘basit yaralama‘ suçundan başlattığı soruşturma tamamlandı.

22 Ocak’ta meydana gelen olayın basit yaralama niteliğinde olması ve mağdurların şikayetinin bulunmamasını göz önüne alan savcılık, şüpheli Ömer E. hakkında kovuşturmaya yer olmadığına karar verdi.

Müdürün işine son verilmişti
Adli Tıp Kurumu’ndan alınan raporda, mağdurlarda tıbben ‘yaralanma‘ olarak değerlendirilebilecek bir durum olmadığı belirtilmişti.

Burger King’in Türkiye’deki lisans sahibi TAB Gıda’dan yapılan açıklamada Ömer E.’nin işine son verildiği açıklanmıştı.

Kaynak: http://www.diken.com.tr/burger-kingdeki-suriyeli-cocuklara-dayaga-takipsizlik-verildi-magdurlarin-sikayeti-yokmus/

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 2. sayfa   [ 27 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.