Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 17 Oca 2018, 02:01

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 2 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Yolunu şaşıran yavru ayı kahvehaneyi birbirine kattı
İletiTarih: 27 Ekm 2015, 03:22 
Onursal Üye

“ Tunceli'nin Pülümür ilçesinde yolunu şaşıran yavru ayı girdiği kahvehaneyi birbirine kattı. Ayıyı gören vatandaşlar sağa sola kaçıştı. „

Resim

Tunceli'nin Pülümür ilçesinde ormanlık alandan gelen yavru ayı, yolunu şaşırarak ilçe merkezindeki bir kahvehaneye girdi. Oyun oynarken yavru ayının içeriye girdiğini gören vatandaşlar önce şaşırdı, daha sonra ise panikleyerek masaların üzerine çıktı. Sağa sola kaçışan yavru ayı ise bir süre sonra kahvehanenin balkonundan kaçtı. Ayının kahvehaneye girme anı ve sonrasında yaşananlar bir vatandaş tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

http://haberiniz.com.tr/haber/gundem/19 ... katti.html

http://m.youtube.com/watch?v=wTNr-HAGGB ... l=en&gl=TR

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Yolunu şaşıran yavru ayı kahvehaneyi birbirine kattı
İletiTarih: 27 Ekm 2015, 03:27 
Onursal Üye

Birgün köy yerinde kahvedeyim, çay içiyoruz.
Ayağımın dibinde birşey, dedim bune ya masanın altına baktım.
Kirpi, kahveciye dedim bune lan hayvanat bahçesimi bura, hayvan o kadar kişi var kapı açık kimse görmeden girmişti.
Bu olayı görünce aklıma geldi.
Nasıl kaçıyorlar ama ya :mrgreen:

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 2 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.