Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 17 Oca 2018, 02:14

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 8 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Dabbe 4: Cin Çarpması | FULL HD
İletiTarih: 11 Kas 2015, 19:26 
Onursal Üye

Alıntı:
Psikiyatrist Ebru Karaduman ve Cinci Faruk Akat olarak bilinen Cin Çıkarma uzmanının aynı anda ilgilendikleri cin çarpılma vakasının ana kahramanı Kübra Duran isimli genç bir kızdır. Bir define bulma olayıyla ilgili korkunç ve lanetli bir geçmişe sahip olan Kıbledere köylüsü Kübra, aynı zamanda Ebru’nun çocukluk arkadaşıdır. Kübra, kına gecesinde aniden cinlerin saldırısına uğramış ve içinde büyüyen çok güçlü ve tehlikeli bir varlığın tehdidi altına girmiştir. Psikiyatrist Ebru, görüntülü olgu sunumu için Kübra'yı incelemeye alıp, Cinci Hoca dedikleri kişilerin hastalara yaptıklarını ve sonuçlarını kamera ile kayıt altına almak istemektedir. Psikiyatr ve Hoca birlikte Kübra'nın ailesiyle yaşadığı köy evine varırlar. Din ve bilim arasındaki bu çekişme gerçekler ortaya çıktıkça dehşete dönüşmeye başlar. İlk başlarda olaylar çözüme doğru giderken, Kıbledere’nin geçmişinde saklı olan ürpertici olaylar ve tuhaf bir şifre ortaya çıkınca, herkes için cehennem saatleri başlar.

http://m.youtube.com/watch?v=nh2cJnElfQ ... l=en&gl=TR

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Dabbe 4: Cin Çarpması | FULL HD
İletiTarih: 11 Kas 2015, 19:31 
Onursal Üye

Jeepers Creepers, Paranormal Activity gibi filmleri izledim.
Bunun gibisini izledim..
Baş yapıt resmen, ABD ve birçok Arap ve Türk Cumhuriyetlerinde davetli olarak özel istenmiş film.
Kurgu, oyunculuklar müthiş resmen.
Tesadüfen denk geldim, bir bölümü paylaşmıştım burada tamamını izledim tam Tarantino kurgusu, başı ve ortasında tam çözüldü aha derken olaylar çığrından çıkıyor, tavsiye ediyorum yalnız kalbi, bu tür şeylerden korkan izlemesin derim..
Genç bir kız bilimi savunuyor, genç bir hoca bu işlerle uğraşan din adamı bilim yeterli görmüyor. İkisinin çarpışmasına tanık oluyorsunuz..

Olayda gerçek hayatta alıntıymış..?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 11 Kas 2015, 21:14 
Onursal Üye

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Kas 2015, 02:28 
Onursal Üye

Resim

Safe, sen izlemesende olur. Senin iraden sağlam bu konuda.
HalukGta, Sabit izlemeli. İnanmıyorlar çünkü bu olaylara izlesinlerki bir korku salsın :mrgreen:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Kas 2015, 23:52 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Kıytırık bir film.

Başroldeki adamın oyunculuğu yetersiz.
Başroldeki adama yazılmış replikler kötü.
Başroldeki kızın oyunculuğu iyi.
Figüranların oyunculukları yine iyi.
Rüyaların somut kanıtları vardır, bilimsel açıklaması da... Koskoca doktor olmuş kız buna cevap veremiyor.
Cin konseptini yeterince iyi uyarlayamamışlar.
Bir tane korku filminde de "korkunç" temasını kadına yıkılmasın. Hele hele siyah saçları önüne düşmüş kadın olmasın. Baydı artık.
Korkutması tamamen aniden ortaya çıkan şeyler üzerine.
Arada bir yüksek sesli panik durumları son derece rahatsız edici. Kamerayı titreştirip, yüksek sesle kulak rahatsızlığı vermekten başka bir şeye yaramıyor.

Bundan sonra boşverin Tayyip'i falan. Biz filmleri eleştirelim.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Kas 2015, 03:42 
Onursal Üye

Valla benim izlemekle ilgili sorunum olmadıda. Açık söyleyeyim, hikayeyi biraz araştırayım nedir dedim.
2 Gece üzerime ağırlık çöktü.. Hemen Kur'ana sarıldım..
Belki abartılı gelebilir. Bıraktım sonra devamlı isimleri oku çağrıştır başıma bela alacam dedim en sonra.
Film film zaten nereye kadar kurgu nereye kadar gerçek kestirmek zor..
Heryerde hikaye ile ilgili yazılanlar var.
Yerel bir gazetenin haberi var koydum gerçi, uğraşmadım uğraşmayıda düşünmüyorum bu saatten sonra.
Düşünün bilimede önem veren biriyim hesapta..
En iyisi bu işlere kafa yormamak bence.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Kas 2015, 12:16 
Onursal Üye

Siyasi Terk yazdı:
Valla benim izlemekle ilgili sorunum olmadıda. Açık söyleyeyim, hikayeyi biraz araştırayım nedir dedim.
2 Gece üzerime ağırlık çöktü.. Hemen Kur'ana sarıldım..
Belki abartılı gelebilir. Bıraktım sonra devamlı isimleri oku çağrıştır başıma bela alacam dedim en sonra.
Film film zaten nereye kadar kurgu nereye kadar gerçek kestirmek zor..
Heryerde hikaye ile ilgili yazılanlar var.
Yerel bir gazetenin haberi var koydum gerçi, uğraşmadım uğraşmayıda düşünmüyorum bu saatten sonra.
Düşünün bilimede önem veren biriyim hesapta..
En iyisi bu işlere kafa yormamak bence.

-Ha şunu bileydin! :roll:

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Oca 2016, 02:39 
Onursal Üye

Siz adamı beğenmiyorsunuz adam ABD Film sektörüne korku filmi yapıyor..

Magi Vizyon tarihi nisan diyor.

http://m.sinemalar.com/mobileweb/movieInfo/227575

Filmin ilk sahneleri..

https://m.youtube.com/watch?v=TlN0leDB2 ... l=en&gl=TR

Helal olsun valla, zaten Dabbe 4 filmini izleyecince bu adamda iş olduğunu anladım..

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 8 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.