Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 24 Şub 2018, 20:47


Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 1. sayfa   [ 24 ileti ]
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 08 Oca 2017, 19:23 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 15 Kas 2016, 23:02
İleti: 218

Alıntı:
CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması

CIA ajanı Robert David Steele, katıldığı televizyon programında çok çarpıcı açıklamalarda bulundu.

ResimCIA ajanı Robert David Steele, Türkiye'deki bir çok terör saldırı ve suikastın arkasında ABD ve NATO olabilir mi? sorusu üzerine, Bunun mümkün olduğunun altını çizerek, "Bir CIA ajanı olarak, CIA'in bu tür işler yaptığını söyleyebilirim. CIA para ve teknoloji sağlar ve sonrasında kirli işleri yapacak Suudi Arabistanlı, İsrailli, Belçikalı, Alman ve diğer ülkelerden insanlar var." dedi.

"ÜLKE OLARAK SALDIRI ALTINDASINIZ"

Daha fazla sahte bayrak saldırısına daha fazla suikasta daha fazla enerji kesintisi gibi sonuçlara neden olan elektronik saldırılara maruz kalacaksınız. Çünkü istikrarın temeli güvenliktir. Avrupa, Orta Asya, Arap ülkeleri ve Afrika arasındaki konumuyla Türkiye dünyanın merkezindedir. Giderek daha fazla kendini gösteren bir ülke haline geldiğinizi ancak bunun sonucunda bir asimetrik savaşla karşı karşıya kaldığınızı düşünüyorum. Bu durumda hiç kimsenin sizinle dost olduğunuzu varsayamazsınız."

"UTANIYORUM"

"ABD Hükümeti ve ABD Büyükelçiliği düzenli şekilde yalan söyler. Bir ABD vatandaşı olarak bu durumdan büyük bir utanç duyuyorum. Ben bir savaşın ortasındayım burada ABD istihbaratının başındaki kişi ABD Başkanına Rusya'ın ABD seçimlerini Hacklediği yönünde yalan söyledi. Amerika çok yalan söyler. Şunu anlamalısınız ki Kürtler bazıları tarafından terörist olarak değil özgürlük savaşçıları olarak görülmektedir."

"Bana göre ekonomik yaptırımlar bir aktif savaş yöntemidir. Bir devlerin bağımsızlığını engellen bir durumdur. Bu konuda Ekvator örneğinden bahsedebilirim. Bir yılınızı planlama için geçirirsiniz sonrasında size yaptırım uygulayan devletlerin tümünü sınırdışı edersiniz. Bağımsız Türkiye olarak onlara ihtiyacınız yok."

CIA TRUMP'I ADIM ADIM İZLİYOR

Donald Trump çok büyük bir potansiyeli sahip çünkü o beklenmedik bir şekilde seçildi. Büyün bahisçiler onun seçilmeyeceğini iddia ettiler. Seçilme şansının 1/20 ile 1/2000 arasında olduğu söyleniyordu. Sonuçta seçildi çünkü ulusal güvenlik Hillary Clinton'ın kullandığı elektronik oy sahteciliğini durdurdu.

Clinton bu yöntemle 13 eyalette Sanders'in önüne geçmişti. Trump aynı zamanda ulusal güvenlik ajansındaki iyi adamlar ve ulusal demokratik komitedeki bazı kişiler tarafından sızdırılan e-mailler sayesinde kazandı.

"TRUMP SUİKASTA UĞRAYABİLİR"

Ben de ulusal istihbarat teşkilatı liderinin yalancı olduğunu ilan eden sürecin içindeyim. Donald Trump'a yalan söylüyorlardı, bu durum sorunlara yok açtı. Donald Trump, Goldman Sachs tarafından esir alınmıştır. Kendisinin etrafı halihazırda düzenin adamları tarafından sarılmış durumda ve kendisine ulaşan bilgiler bu yolla filtreden geçiriliyor. ABD gizli servisi zaten şu anda onun nereye gideceğini ve kiminle buluşacağını kontrol ediyor. Donald Trump zannediyorum ki suikasta uğrayan John F. Kennedy'den sonra kontroletmekte en zorlanacakları başkan. Kendisi herhangi bir zaman suikasta uğrayabileceğini biliyor.

Trump'ın Avrupa'daki, Orta Doğu'daki üstlerimizi kapatmak ve NATO'yu bitirmek istediğini düşünüyorum. Ancak aynı zamanda Lynn Rothschild ve Evelyn Rothschild'in bu konu hakkında konuşmasını engellemek için ona 20 milyar dolar verebileceğini de biliyorum. Şu anda zar atılacak ve sonucunu bekleyeceğiz.

ABD bir demokrasi değil. ABD Rothschild'lerin kontrolündeki bankaların yönettiği iki partili Tiranlıkla yönetilen, Faşist ve kurumsal bir devlettir. Hal böyleyken bizim Türkiye'yi eleştirme hakkımız yok. Benim bakış açıma göre Türkiye kesinlikle merkezi bir ülke. Türkiye, Orta Doğu'da yeniden düzen sağlayıcı rolünü aldığı müddetçe işlediği her türlü günah affedilmeli diye düşünüyorum. Orta Doğu'da düzen sağlayıcı bir role bürünmek için de Rusya ve İran ile işbirliğini güçlendirirken Suudileri ve İsrail'i de yeniden dar bir alana sıkıştırması gerekiyor.

"OBAMA BİR KUKLA"

"O Wall Street'in bir uşağı. Ona ne söylenirse onu yapıyor. Ayrıca onu kandırdılar. Obama bütün dürüstlüğünü kaybetti. Rusya'ya karşı uygulanan bu yaptırımlar Obama'nın savaş tamtamları çalan Neocon'ların amaçlarına hizmet ettiğini gösteriyor. Bunlar General Wesley Clark'ın Amerikan hükümetini işgal ettiği belirttiği insanlar. Obama bu işi para için yapıyor. Bunu şahsi prensipleri çerçevesinde yapmıyor. Ben Başkan Putin'in bu olgun davranışını selamlıyorum. Artık onun da yapması gereken tek şey Trump'ın ofisini devralmasını beklemek. Trump görevi devraldığında bu yaptırımları geri alacak. Ancak bir sorunumuz var. Trump'ın ABD hükümetindeki en büyük düşmanları demokratlar değil, Cumhuriyetçiler. Hem demokratlar hem de Cumhuriyetçiler bankalar tarafından bir iş modeli olarak uygulanan savaş pratiklerini destekliyor. Şu a itibariyle gerçekten uluslararası açık kaynaklı bir istihbarat ağına ihtiyacımız var. Bu istihbarat ağı ABD halkına sistemin ne derece çürümüş olduğunu ayna beyan anlatmalıdır. Bunu yaparken Goldman Sachs'tan başlayıp Cumhuriyetçi Ulusal Komite'ye kadar detaylı bir biçimde anlatmalıdır. Ben bir sonraki E-Posta sızıntılarının Cumhuriyetçilerle ilgili olacağını düşüyorum."

DEAŞ'i ABD KURDU

"Şimdi bunu 3 parçaya bölelim. DEAŞ'i üç soruyla analiz edebilirsiniz; Onları kim kurdu? Onları kim kontrol ediyor? Ve onlardan kim fayda sağlıyor?"

"Suudi Arabistan ve ABD DEAŞ'i kurdular. Bu gerçek hakkında aklınızda en ufak bir soru işareti olmasın. DEAŞ büyük çoğunlukla Suudi Arabistan ve İsrail tarafından kontrol ediliyor. İsrail bir takım memurlarını DAEŞ ile alakalı konularda özellikle görevlendirdi. DEAŞ aslında aynı zamanda bölünmüş bir çete. Dolasıyla tam anlamıyla kontrol edilebileceklerini düşünmüyorum. Rusya'nın gücünü göstermek konusunda harika bir iş çıkarttığını düşünüyorum ancak bizim Halep'te yaptıklarımız gerçekten çok üzücü. "

http://www.f5haber.com/gundem/cia-ajani ... ri-879764/

_________________
- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

- Sussam gönül râzı değil, söylesem kâr eylemez. FUZULİ

- Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 09 Oca 2017, 09:32 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 3074
Konum: Salpazari Cepni
Bu Ajan bosuna kendini ifsa etmis, biz bunlari zaten biliyoruz. O yüzden hic sasirmadikta, Terörün ana besin maddesi ve hem anasi hemde babasi ABD dir.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 09 Oca 2017, 13:22 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 15 Kas 2016, 23:02
İleti: 218
Babası ne ki üvey evladının taşeronu ne ola (!)

$3,7365

Bizdeki ajanlar, şarlatanlar ülkeleri ne halt yerse yesin göğsü kabarıyor. Oralarına koysalar yarebbi şükür derler. İncirliği açarlar insanların memleketine bomba yağdırılıp 1 koyup 3 alma ahlakındadırlar. Aynı zamanda da işlerini bilirler. 1. derece afet bölgesini bu işlerini bilen memurları sayesinde imara açar rantiyeye çevirir. Oda yetmez ölenlerin hibe yardımlarına çökerler!. Sonrasında Amerikanın yaptığı (Melih Göççek diyor)depremden ölen insanlara rağmen halen vatandaşlıklarından iftihar ederler. Eşin bulunmaz bi Çikitan Cumhuriyeti ile övünmeyen sağlaktır zaten. O bakımdan ifade özgürlüğüne bile tahammülü olan bir ülkenin vatandaşlığından utanmadan önce kendinden daha iyi/beterlerine bak. Şükret şükret.
Beterin beteri /iyisi var...

İnsan Hakları Sıfırın altında -99 derece ne utanıcam ya.. Hepsi Amerikadan.. Depremeide, savaşıda hepsini bu kavur lar yapar...

_________________
- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

- Sussam gönül râzı değil, söylesem kâr eylemez. FUZULİ

- Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 10 Oca 2017, 10:40 
Banlanmış Üye

Kayıt: 23 Arl 2008, 20:06
İleti: 116
Tiger

Böyle konular açarak sansasyon yaratacağını düşünüyorsun ama nafile. Çünkü ülkelerin istihbarat teşkilatları kurması suç değil. Uluslar arası kanunları bil ve öyle konuş.

Burada önemli olan ülkelerin içerisinde yabancı istihbaratlarla işbirliği yapanlar bizi ilgilendirir. Dışarıdan saldırı her zaman beklenir ve doğaldır. Sen içerideki CHP işbirlikçilerini gizleyerek dışarıyı öcü gösteriyorsun. Daha önce CHP nin bu ülkede ABD yarına neler yaptığını bir bir sıraladım. Bak istersen yeni konu açtım orada özetlerini bulabilirsin.

viewtopic.php?f=1&t=33830&p=268442#p268442

Kendilerinin milli olduklarını iddia edip de uçak ve araba fabrikalarını kapatanlardan bahsediyorum. Şimdilerde Atatürk imzalı kitap kalem satarak yol bulmaya çalışıyorlar.


Hatta istihbarat örgütleri anlaşarak birbirlerinin ülkelerinde yada başka bir ülkede ortak çalışmalar yapabilirler. Bunlar suç değil , Tiger...

Ama Türkiyede yaşayıp da Almanyayı övmek , kendi ülkeni karalamak , devlet büyüklerine hakaret etmek , milletin manevi değerlerine iftira atmak suçtur. Mesela İğneci bu forumda Almanya aleyhine konuşamıyor neden? Çünkü Alman vatandaşı olduğundan suç işlemiş sayılır ve polizei hemen kapısına dayanır yaka paça sınır dışı edilir..TK347 sefer sayılı uçakla APS yaparlar.

_________________
Ugovsek Gesellschaft m.b.H. Cecil Store St. Veiter Ring 209020 Klagenfurt am WörtherseeAvusturya


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 10 Oca 2017, 15:36 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 15 Kas 2016, 23:02
İleti: 218
Alıntı:
Böyle konular açarak sansasyon yaratacağını düşünüyorsun ama nafile. Çünkü ülkelerin istihbarat teşkilatları kurması suç değil. Uluslar arası kanunları bil ve öyle konuş.


$3,7743

Yargısız infaz. İnsan Hakları ihlalidir. Ve haklı bir sebebin % 100 olmayışı ile bir başka ülkeye saldırı suçtur. Amerika dır diye yargılayamıyorlar. Lahey de orası ayrı konu! Aynı gerekçe ile Azerbeycan Ermenistana saldırsın bak nasıl anında savaş suçu ile yargıya taşınıyor konu bak gör. Ve müdahale ediyorlar gör.

İstihbaratçı onun için kendi ülkesinden tiksinti duyduğunu dile getirmiş. Senin anlamaman veya yanlış algılaman gayet doğal. Bu ülkedede eski harekatçı buna benzer bir itiraf paylaşmakla kalmadı beni idam edin, vicdan azabı duyuyorum dedi. Bknz; Ayhan Çarkın itirafları ve talepleri. Öyle devletin git vur dediği ni kafana göre vuramazsın. Kanunsuz emre itaat edilmez. Adil - tarafsız - bağımsız bir Mahkemesiz kimseyi devlet adına temizleyemezsin Türkiye Cumhuriyeti topraklarında! Sana derin devletçiliği kim öğretmiş ise yanlış öğretmiş. Derin devlet in çalışma sahası sınır dışıdır. KGB, MOSSAD böyle çalışıyor. Geliyor tetikçi ajanı sultanahmetin göbeğinde Çeçen savaşçıyı vurup ülkesine dönüyor. Durup dururken de öldürmüyor farkındaysan!
Yani sizin gibi cıyak cıyak, kürsülerde halka dış ülkeler şikayet olunmuyor. Yunanistan da duruyor kaçak FETÖ cüler. Gidin buldurun eyjanlarınıza sıktırın.. Buna yargısız infaz denmez. Sizde milim akıl olsa aynı Mit gider KGB gibi öcünü alır. Bu meşru haktır. Öte türlüsü katilliktir.

Öldüreni öldürme hakkı vardır!.

Irak a nükleer var diye girildi! Yani tıpkı senin gibi Fetoşcuların sallamasyon bahanesi ile bir gerekçe yaratılmış oldu.
Hülasa bu ülkede suç olan ve yasadışı bahis ödemelerine aracı ve imkan sağlayan(hem aleni, hem paravan) bankaların % 100 bilinmesine rağmen kimse işgal etmemektedir. Onun için Amerikan Ajanı ülkesinden utanmakta % bi milyon haklıdır.


İyi o zaman sokaktaki, bakkaldaki ekmek arası konusu suç madde ticareti yapanlarada yol verin gitsin gari.

Bankaların özelliği nedir? Suç işlemek paralel devlet ve bankalara serbestmidir?

O vakit ne demeye parlementonuz var? Dün mesela oylama yaptınız. Ne gerek var o zaman.
Sizde suç işleyerek götürün Anayasa metninin imzalasın olsun bitsin. Resmi gazetede yayınlattınmıydı oh mis.

Sanırım bu ileri zekalı halen anlamış.
Gümrükten insanlar 30 € luk yurtdışı yasal ürün geçirebiliyor.
Bankalar aleni milyarlar geçiriyor. Kimse bunlar ne ödemesi diye sormuyor? Biliniyor yani. Ya-sa-dı- şı Ba-his/Şans oyunları parasına imkan sağlayıp para nakliyatı yapıyorlar.

Buna rağmen $ nankörler halen spakülatörlük yapıyorlar.

Şekil a; $3,7739↑ Nankörlük böyle bir şey olsa gerek.
Devletin paraleli bunlara milyarlar akıtıyor. Bunlar bi dövize dizgin vuraöıyorlar..

_________________
- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

- Sussam gönül râzı değil, söylesem kâr eylemez. FUZULİ

- Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 10 Oca 2017, 16:15 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 15 Kas 2016, 23:02
İleti: 218
gokhanpga yazdı:
Ama Türkiyede yaşayıp da 1. derece afet bölgesini imara açıp 6-7 katlı binalar yaptırmakla kalmayıp. Bu binaların üfleme ile yıkılacak nitelikte malzeme ile yapılmasına müsaade etmek, ruhsatlandırmak. Bunları halkın bilinçsizce satın almasına, misafirlerin buralarda konaklamasına müsaade etmek şeddeli/kalkeleli katilliktir.


Evet Gökhan ilk defa suçun ne olduğunu bize doğru tarif etmiş. Bu katilleri övmek kollamak direk suçtur. Suç oğlu teröristliktir. Deprem terörsitlerini savunmak Müslümanlığa hakarettir. İslam a hakarettir. ATA ya hakarettir.

Sosyal hukuk devleti ilkesine, Anayasay ihanettir. Vatan hainliğidir. Katillere kol kanat germek dünyanın en adi suçudur. Hibe yardım paralarını amacı dışında bşka yerlere aktarmak keza gene aynı şekilde büyük suçtur. Bunları övenler kollayanlar, sessiz kalıp bu fiilleri onaylayanların derhal Uluslar arası İnsan Hakları ve soykırım mahkemesinde yargısı gerekir.

Bu bir Soy kı-rım-dır. Hem de Türk soykırımı! 100 binlerce insanın katilleri aramızda dolaşıyor.

gokhanpga yazdı:
Mesela İğneci bu forumda Almanya aleyhine konuşamıyor neden? Çünkü Alman vatandaşı olduğundan suç işlemiş sayılır ve polizei hemen kapısına dayanır yaka paça sınır dışı edilir..TK347 sefer sayılı uçakla APS yaparlar.


Haksızca, gerekli bir delili olmadan sallamasyon Aleyhine konuşanlara karşı ülkesini savunmuyor bak orada haklısın.
Bak @turbo ya mesela.. Sabah akşam Avusturya nın nimetlerinden faydalanmasına rağmen. Kaliteli eğitimini almasına rağmen Avusitiraya kötülüyor. Genede sınır dışı edilmiyor. Neden ifade özgürlüğü dene bir şey var öyle medeni ülkelerde..

Yani hülasa sen gene karıştırmışsın. Bir simit satanın simit simit diye bağırmasından daha doğal bir şey olamaz.
Beden bütünlüğü zarar görmüş ve aynı olayda insanların ölmesine binaen bunlar katil diyen simitçiye sen niye simit diye bağırıyorsun demek olsa olsa anca çikita Cumhuriyetinde olur.

Sapla samanı anladın sanırım. Anlamışsındırda işine gelmemiştir. Ondan anlamamışsındır.

Sen elin Alımanya sına, Avistirya sına ne sövebilirsin. Ne de başka iftira atabilirsin.. Atsanda komik duruma düşer hepimizi rezil edersin uluslar arası areneda.. İftira atacağına elinde koca bir hukukçu ordusu var. Bunları dedlilleeri ile belgeler gider yargıya taşırsın. Yoksa sende bizim gibi parasızlıktan avukata veya yargıya erişemiyormusun :lol: Bu kadar geniş maddi imkanlara rağmen boş boş mızmızlanıp halka şikayet ediyorsan.. Tıpkı Amerika gibi ırak ta nükleer var yalancısı durumunda olursun! Saldırmak için yalan bahane, iftira suç delil üretmek durumunda kalırsın. Bize şikayet etme bak elinde tonla imkan var. Madem pkk ya yardım ve yataklık ediyor. Savaş ilan et o zaman. Kürsülere çıkıp halka mızmızlanma.. Seni oraya 3 yaşındaki çocuk gibi davran diye oturtmadılar. 1 milyon askerin ordun var. Madem iftira atmıyorsun o zaman bu bir savaş nedenidir. Madem düşmanına yardım ve yataklık yapan bir ülke var. O zaman erkek gibi gider savaş ilan edersin. ......rı gibi Ağlamazsın! İmkanın yoksa(Ordun kafi değil/silahın yoksa) söyle biz kazma kürek dayanırız Almanya kın kapılarına kadar. Bize şikayette bulunduğuna göre :idea:

Ben böyle İnsan Hakları ihlalcisi bir başka paralel cumhuriyet daha görmedim.

_________________
- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

- Sussam gönül râzı değil, söylesem kâr eylemez. FUZULİ

- Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 10 Oca 2017, 16:51 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 15 Kas 2016, 23:02
İleti: 218
3-Aynı şekilde gene 15 sene önce bir arkadaş vardı ulaşamıyorum şu an..Oda Avistiryada yaşardı. Buraya geldimi bize hava atardı. Sarhoş yere düşse orada helikopter ambulans yollarlar derdi. Sonra orayı kötüler dururdu. E oğlum o zaman ne demeye övdün durdun. Şöyle insan hakları var. Böyle var diye. Burda altıma 5 kasa BMW çektim diye... v.b.
Bi karar verin, kötüyseler ne demeye o zaman adamların nimetlerinden nemalanıyorsunuz? Batı Roma-Germen Hukuk sisteminin franchasinı alıpda karalıyorsunuz? Ne demeye adamların ürettiği ürünleri kullanıyorsunuz o zaman? Bak cüppeli ye mesela porsu var. Ömer i anlatır bize.. Kendisi yutar salkımı verir millete talkımını.. Kavur kavur dediğin adamların hem ultra lüks arabasını kullan. Hem adamlara ver veriştir. Kartal, şahin, Deve meve, katır nene yetmez. Arapların kitabını alır vahabi ilan eder.. Ne hikmetse vahabide kazada ölenlere devlet şırak diye tazminat öder. Ama onlar genede cübbeliye göre vahabidir. Yani kavurdur.. Hadi bakalım hanginiz daha kavur?? Dün deprem bölgesinde(sanayinin kalbi) ölenlere, fuhuş merkezinde(iftira) öldüler, şehit demezdin. Bugün 360 derece tornistan ha camide ölmüş. Ha eğlencede ölmüş dersin? İyice cılgı çıktı bu ülkenin.

_________________
- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

- Sussam gönül râzı değil, söylesem kâr eylemez. FUZULİ

- Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 11 Oca 2017, 00:12 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 3074
Konum: Salpazari Cepni
niye @tiger sende sabah aksam yasadigin ülkeyi kötüledigin halde senide kovmuyorlar. Ben yasadigim ülkeyi kötülemiyorumki gercekleri söylüyorum, ne demisler dost aci söylermis. Avusturya Türkiyeden sonra en cok insan haklari mahkemesine basvurulan bir ülke oldugunu hatirlatayim, üstelik büyüklügü Konya kadar nüfusu Istanbulun yarisi dahil degil.

TR de yasayanlar aslinda onca olumsuzluga ragmen Avrupada yasayanlardan daha sanslilar. Belki Türkiyede hersey 4X4 degil, ama sizin sahip olupta Avrupada insanlarin sahip olamayacagi duygulara sahipsiniz. Cünkü Avrupada cok monoton bir hayat var, ev is- is ev. Calisip durursun ancak onca calismaya ragmen borcun yoksa zenginim dersin (biriktiremezsin). Parasiz olmasada, paraylada saadet olmuyor.

Birde sunu eklemeden yapamayacagim, Avrupadaki forumlarda düsüncelerimizi dile getirdigimizde solcusuyla sagcisiyla karsilarindaki Türk ve Müslüman ise hepsinin agzindan ayni önyargiyla benzer laflar cikiyor. Benim sastigim konuda bu, Türkiyede ayni birlik yok, bu aslinda bir bakima onlardan daha saglikli düsündügümüzün göstergesidir bu. Son dönem Türkiyeye karsi Avrupa basininda müthis abartili bir linc kampanyasi baslatildi, maksat halki Türkiyede tatil yapmaktan sogutmak ekonomiyi dahada zora sokmak.

Siz ordan bizim göremedigimizi, biz ise burdan sizin göremediklerinizi görmekteyiz.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 11 Oca 2017, 00:54 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 15 Kas 2016, 23:02
İleti: 218
Alıntı:
Ben yasadigim ülkeyi kötülemiyorumki gercekleri söylüyorum


Ben de onu diyorum zaten. Olanı söylemek suç kurt2gökhanasavrekine göre.. Dedim ya ifade özgürlüğü bir batı hukuku normudur.

_________________
- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

- Sussam gönül râzı değil, söylesem kâr eylemez. FUZULİ

- Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 11 Oca 2017, 02:31 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 15 Kas 2016, 23:02
İleti: 218

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=svyUpOGSbc4

'Eyleme dönüşmediği sürece düşünceyi suç kabul etmiyorum' RTE -98

Demek ki neymiş? @gokhanyalmnızkurt2savsıztekin2008 li uyuyan hücre üyelikli çoğul/tekil şahıs bir kripto FETÖ yasadışı kumar ajanıymış!

Kraldan çok kralcı olunmaz! Sen kimsin ya? Kralın kendisi bu özgürlüğü vatandaşına sunmuş iken? Sana ne oluyor pis paralell zargo..

_________________
- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

- Sussam gönül râzı değil, söylesem kâr eylemez. FUZULİ

- Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 12 Oca 2017, 12:51 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 3074
Konum: Salpazari Cepni


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 12 Oca 2017, 14:33 
Onursal Üye

Kayıt: 02 Kas 2011, 09:48
İleti: 7377
Konum: Kastamonu
Aslında ABD seçimlerinde hurda hile yok..
Biz ABD güçlü ülke sanıyoruz. Bir arkadaşım var oradan güldü.
Diyorki; 1 Dolara günlük çalışan var burada..
Obama balon, zaten etrafına bakın hep elit, sanatçı tayfası destek oluyor.
Trump ise Ghetto'lara hakim oldu aradaki fark bu..
Diğer konu İstihbarat meselesi, bu malumun ilanı.
Bize karşı husumetleri vardı. Obama özellikle Erdoğan'ı silmişti. Cilinton onu devamıydı ama olmadı.
Bizim odaklanacağımız Trump ekibi, güvenilir müttefik gibi duruyor bana.
Özellikle Suriye ve PYD konusunda..

_________________
Beni dinle ey oğul,can oğul,Türklüğünü sakın kaybetme.Şunu iyi bil oğul,Han oğul,Hak yoldan başka yere gitme.
Vatan,Millet,Bayrak,Kur'an,Yüreğinde yer bulsun.Hedefin olmalı Turan,Diyesin vatan sağolsun.
Dede Korkut.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 12 Oca 2017, 14:50 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 19 Şub 2013, 12:23
İleti: 8106
Eminmisin Siyasi, artık Çin de bile 1 dolar yevmiye ile çalışmıyorlar.

_________________
Küçük bir hatayı büyük bir hataya çevirmek istiyorsanız, o küçük hatayı savunun. Vladimir İlyiç Lenin


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 12 Oca 2017, 14:56 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 15 Kas 2016, 23:02
İleti: 218
TylerDurden yazdı:
Eminmisin Siyasi, artık Çin de bile 1 dolar yevmiye ile çalışmıyorlar.


:lol: :lol:

Ben de tam onu yazıyorum;
Yurtdışına kapak atan Türk lerin %99 u yalancı!
İstirham ederim % 1 üzerine alınmasın; Diğerleri uyanmasın ülkesinden kaçmasın diye böyle abuk subuk yalanlar uyduruyorlar. Eskiden olsa belki yerlerdi. Ama malum artık bilgi ve internet çağındayız.

Saat ücreti en düşük 13 $ dı en son duyduğum.

O bir dolara çalışanlar Afrika da. Bak orası doğru.
Cebinde 300 $ aylık paran olsun bir de kurulu malikanen. Aynı 90 larda izletilen köle izahura filmine benzer bir Baron luk fantazisi mümkündür yani. Kapitalist sistemde..

Kahvenin tonunu alıyorlar İngilizler oradan bildiğin bir satback kafe deki bir bardak kahve fiyatına.
Buraya satıyorlar gr mını o fiyata :lol:

_________________
- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

- Sussam gönül râzı değil, söylesem kâr eylemez. FUZULİ

- Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: CIA ajanından çarpıcı Türkiye açıklaması
İletiTarih: 12 Oca 2017, 15:19 
Onursal Üye

Kayıt: 02 Kas 2011, 09:48
İleti: 7377
Konum: Kastamonu
TylerDurden yazdı:
Eminmisin Siyasi, artık Çin de bile 1 dolar yevmiye ile çalışmıyorlar.

Eminim ben şunu demiyorum adam Doktor, Eğitimci, iş vasfı olan bu katogoride olamaz.
Evsiz barksız sokakta yaşayan içinler. Abi bize bakın Dilencinin üstünden günlük 10 bin lira çıkıyor.
Valla ben gitmedim oranın yerli yaşayanı söyledi. Sen sokakta yaşayan 3 lira ver dükkanın önünü süpür diye adam takla atar. Ekmek parası böyle düşünürseniz mantıklı gelebilir.
Aksi zaten uçuk kaçar orasında kabulum.

_________________
Beni dinle ey oğul,can oğul,Türklüğünü sakın kaybetme.Şunu iyi bil oğul,Han oğul,Hak yoldan başka yere gitme.
Vatan,Millet,Bayrak,Kur'an,Yüreğinde yer bulsun.Hedefin olmalı Turan,Diyesin vatan sağolsun.
Dede Korkut.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 1. sayfa   [ 24 ileti ]
Sayfaya git 1, 2  Sonraki


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: safe123 ve 2 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.