Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 23 Mar 2018, 13:54


Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 11 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı
İletiTarih: 25 May 2017, 20:28 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 20 Ağu 2015, 16:44
İleti: 625

Alıntı:

Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı


Resim

Büyük Birlik Partisi Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ve yanındakilerin ölümüne ilişkin soruşturmaya bakan savcının FETÖ üyesi olduğu ortaya çıktı.
Haber 7'nin haberine göre, Helikopter kazasında hayatını kaybeden Büyük Birlik Partisi (BBP) Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nun ve yanındakilerin ölümüne ilişkin soruşturmaya bakan, 15 Temmuz darbe girişiminin ardından meslekten ihraç edilen savcı Şeref Gürkan hakkında, "FETÖ silahlı terör örgütüne üye olmak'' gibi suçlardan 3 kez ağırlaştırılmış müebbet ile 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı.

İstanbul Cumhuriyet Başsavcıvekili Önder Yaman koordinesinde, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) ile iltisaklı olduğu iddiasıyla hakim-savcılara yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, örgütün 15 Temmuz darbe girişiminin ardından meslekten ihraç edilen ve tutuklanan savcı Şeref Gürkan hakkındaki soruşturma tamamlandı.

Soruşturma sonucu savcı Mahmut Savaşçı tarafından hazırlanan ve mahkemeye gönderilen 110 sayfalık iddianamede, FETÖ'nün yapılanması ve eylemleri ile yargı yapılanmasına yer verildi.

İddianamede, son görevi Küçükçekmece Cumhuriyet savcısı olan şüpheli Şeref Gürkan'ın, Malatya'da görev yaptığı dönemde, 18 Temmuz 2007 tarihinde meydana gelen Zirve Yayınevi cinayeti davasını Ergenekon davası ile ilişkilendirmek amacıyla soruşturma açtığı, açık ve gizli tanıklar üreterek yasa dışı vaatlerle temin ettiği tanıklardan aldığı ifadeleri ve soruşturma evraklarını, Zirve Yayınevi cinayeti dosyasına gönderdiği ve yargılamayı etkilemeye çalıştığı belirtildi.

HUKUKA AYKIRI İŞLEMLER
Şüpheli Gürkan'ın, söz konusu soruşturmada yalancı tanık yapılan ve "uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma" suçundan hakkında dava açılan Y.A'yı cezadan kurtarmak amacıyla cezaevindeki bir başka kişiden "Y.A'ın bahçesine ekilen Hint kenevirlerinin dönemin Malatya İl Jandarma Komutanlığı İstihbarat Şube Müdürü Jandarma Binbaşı H.Y. tarafından ektirildiğini" beyan etmesini sağladığı, böylece H.Y. hakkında yalan beyanlarla birçok suç isnat ettirdiği vurgulanan iddianamede, yine şüpheliler aleyhinde delil elde edebilmek amacıyla Malatya 3. Ağır Ceza Mahkemesince 29 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan Veysel Şahin adlı yalancı tanığı ayarladığı ve bu kişinin kendi kurguladığı şekilde ifade vermesini sağladığı, Şahin'in cezaevinden mektup yazarak Ergenekon'un doğu kanadı hakkında bilgi vereceğini beyan ettiği anlatıldı.

İddianamede, şüpheli Gürkan'ın, 2008 yılında savcı Zekeriya Öz'e ifade veren Şahin'in, Malatya İl Jandarma Komutanlığında görevli bir kısım askeri personelin illegal bir oluşum içerisinde olduğunu ve Zirve Yayınevi cinayeti ile irtibatlı olduğunu beyan etmesini sağladığı, bu beyanı karşısında Şahin'in tahliyesini sağladığı kaydedildi.

İddianamede, Veysel Şahin'in kurgulanmış ifadeleri doğrultusunda, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından hazırlanan 32 sayfalık raporda, Malatya İl Jandarma Komutanlığında görevli bazı askeri personelin Zirve Yayınevi cinayeti ve Ergenekon Terör Örgütü ile irtibatlı olduğunun belirtildiği, bu suretle şüphelilere kurulacak kumpas için gerekli altyapının hazırlanmasını sağladığı belirtildi.

KOD ADIYAMAN'
Şüpheli Gürkan'ın, "Silahlı terör örgütüne üye olma" suçundan tutuklanan Malatya İl Jandarma Komutanlığında görevli bir kısım askeri personelin Zirve Yayınevi cinayeti ile bağlantılarını güçlendirmek ve anılan şüpheliler aleyhinde delil elde edebilmek maksadıyla "Kod Adıyaman" isimli gizli tanığı ayarladığı ve bu kişinin kendi kurguladığı şekilde ifade vermesini sağladığı belirtilen iddianamede, 2005 yılında üniversite öğrencisi Begüm Kartal'ın öldürülmesi olayına karıştığı gerekçesiyle mahkumiyetine karar verilen ve tüm aramalara rağmen kendisine ulaşılamaması sebebiyle hakkında yakalama emri düzenlenen "Kod Adıyaman" adlı gizli tanığın da "şüphelilerin İnönü Üniversitesi eski Rektörü Prof. Dr. Fatih Hilmioğlu'na suikast düzenleyeceği yönünde" yalancı tanıklık yapmasını sağladığı ve bu nedenle ''Kod Adıyaman''ın iki yıl boyunca yakalanmamasını sağladığı kaydedildi.

YAZICIOĞLU SORUŞTURMASINDA USULSÜZLÜK
İddianamede, şüphelinin Malatya Özel Yetkili Savcısı olarak görev yaptığı dönemde de BBP Kurucu Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu ve yanındakileri taşıyan helikopterin düşmesi olayına ilişkin soruşturmada, "paralel yapı"nın direktifleri doğrultusunda Hava Kuvvetleri Komutanlığı Kurmay Başkanlığı görevinde olan şikayetçi N.D'nin şüpheli yapıldığı ve hukuka aykırı olarak dinlenildiği vurgulanarak, paralel yapıdan gelen emir ve direktifler doğrultusunda şikayetçi ve ailesinin telefonları ile konut ve iş yerlerinde haksız ve hukuka aykırı şekilde teknik araçlarla ortam dinlemesi yaparak elde ettikleri bilgileri kullanarak şikayetçi ve ailesine mesaj ve e-posta gönderilerek, şikayetçinin baskı altına alınmasına çalıştıkları iddiasıyla açılan soruşturmanın devam ettiği kaydedildi.

Şüphelinin, "Bylock" kullanıcısı olduğu, üniversitede öğrenciyken FETÖ/PDY silahlı terör örgütüne ait evlerde kaldığına ilişkin tespitler bulunduğu ve mesleği döneminde örgüt toplantılarına katılarak himmet verdiğine yönelik ifade ve tanık beyanlarının olduğu aktarılan iddianamede, silahlı terör örgütünün hiyerarşik yapılanmasında yer alan HSYK üye adayları lehine çalışmalar yaptığı, yine yukarıda anılan çalışmalar kapsamında 2014 HSYK seçimlerinde oy verme ve sayımı esnasında kamera çekimi yaptığına dair tespitlerin bulunduğu anlatıldı.

Şüphelinin, örgüt elebaşı Fetullah Gülen'in talimatları doğrultusunda ve tam bir itaatle "yargının kararı" veya "takdiri" kılıfı altında söz konusu yürüttüğü soruşturmaların tüm aşamalarında örgütsel amaç doğrultusunda hareket ettiği, çok sayıda hukuksuzluğa imza attığı, birçok kişinin mağduriyetine sebebiyet verdiği belirtilen iddianamede, şüphelinin ifadesinde ise hiçbir suçlamayı kabul etmediği kaydedildi.

İddianamede, şüphelinin, konumu ve örgüt adına gerçekleştirdiği eylemler ile anılan örgütün adeta "silah" olarak kullandığı yargı yapılanmasının en mahrem sınıfı olan özel yetkili Cumhuriyet savcısı olarak yerleştirildiğine işaret edilerek, ''anayasayı ortadan kaldırmaya teşebbüs'', "Türkiye Cumhuriyeti Hükümetini ortadan kaldırmaya teşebbüs'', ''TBMM'yi ortadan kaldırmaya teşebbüs'' ve "FETÖ silahlı terör örgütüne üye olmak'' suçlarından 3 kez ağırlaştırılmış müebbet ve 15'er yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.

Başsavcılıkça onaylanarak İstanbul Ağır Ceza Mahkemesine gönderilen iddianame, kabul edildi. Şüpheli, gelecek günlerde hakim karşısına çıkacak.

KARAR


http://www.karar.com/guncel-haberler/ya ... kti-493399


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı
İletiTarih: 05 Haz 2017, 14:30 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 3246
Konum: Salpazari Cepni
TRT Takvimindeki basim hatasindada TRT ye sizmis ve onu finans kaynagi haline getiren fetöcülerin parmagi olabilir. Abdulkadir Selvi bugunku yazisinda Rodosa kacan fetöcülerin 15 Haziranda yeni bir darbeyi tartistikmarini belirtmis. Dolayisiyla darbeyi kucumseyip devlet eliyle yapilmis gibi gistermeye cakisan Fetö ve Bati bunu yenu darbenin onunu acmak icin yapiyor. CHP nin burda alacagi tavir cok onemli demokrasi adina hareket edecegim derjen darbecilerin emellerine alet edilebir. Disardan ve icerden bu denli dusmanlik varken darbe tehlikesi gectigini soylemek henuz mumkun degildir. Bu forumdada gordugumuz uzere fetöcülerin kalemleri her yerde propagandasini yapmakta ve darbeyle alakalarinin olmadigini ve her firsatta devleti suclamaya kalkiyorlar. Uyanik olmali, tum partilerden vekillerin icinde bulundugu sirada meclisi bombalayan bu katillerin neler yaptigini unutmamali. Zira darbenin basarili olmasi halinde alacagimiz sekil fetö orgutu gibi batinin bir kuklasi Misirdaki sissi gibi batinin istedigi bir diktatorun bize dayatilmasi olacaktir. Forumdada fetö propagandasi yapanlara izin vermemeli. Unutmayinki meclisi bombalayanlarin konusmaya haklari yoktur.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı
İletiTarih: 05 Haz 2017, 15:42 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 16 Şub 2009, 01:17
İleti: 209
@turbo

Seni daha öncede benzer bir konuda uyarmıştım ve şimdi tekrar uyarıyorum. Bu tür yazılarınla fetöcülerin demek isteyip de diyemediklerini dile getirmiş oluyorsun. Resmen Hükümete aciz diyorsun ve devlete kukla diyorsun. Devlette bir avuç fetöcu vardı ve çoğu temizlendi ancak diğer siyasi kurumların içerisinde henüz bir temizlik yapılmış değil. AKP istese CHP nin içindeki fetöcüleri de çıkarır ayıklar ama demokrasiye saygımızdan dolayı bunu Kemal beyin kendisinden bekliyoruz.

Takvim konusundaki hata normaldir ama bunu fetö kumpası olarak lanse etmek ancak fetönün ne kadar muktedir olduğunu ilan etmekten öteye geçmez. Tıpkı bazı şizofrenlerin her olayı illuminatiye bağlaması gibi.

Bu yüzden seni tekrar uyarıyorum. Kendi kafana göre burada adli çıkarımlarda bulunma lütfen. Fikrin varsa acizane söyleyebilirsin. Ancak kesinlik ifade etmemesine dikkat et.

Sizden çok iyi bir diplomasi dili beklemiyoruz bu yüzden de diplomasiyi iyi biliyormuş gibi konuşmayalım ve söylediğimiz sözlerin devleti ve AKP'yi töhmet altında tutabileceğini iyice aklımıza sokalım.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı
İletiTarih: 05 Haz 2017, 17:17 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 16 Oca 2017, 20:06
İleti: 294
ahmetkerkci yazdı:
@turbo

Seni daha öncede benzer bir konuda uyarmıştım ve şimdi tekrar uyarıyorum. Bu tür yazılarınla fetöcülerin demek isteyip de diyemediklerini dile getirmiş oluyorsun. Resmen Hükümete aciz diyorsun ve devlete kukla diyorsun. Devlette bir avuç fetöcu vardı ve çoğu temizlendi ancak diğer siyasi kurumların içerisinde henüz bir temizlik yapılmış değil. AKP istese CHP nin içindeki fetöcüleri de çıkarır ayıklar ama demokrasiye saygımızdan dolayı bunu Kemal beyin kendisinden bekliyoruz.

Takvim konusundaki hata normaldir ama bunu fetö kumpası olarak lanse etmek ancak fetönün ne kadar muktedir olduğunu ilan etmekten öteye geçmez. Tıpkı bazı şizofrenlerin her olayı illuminatiye bağlaması gibi.

Bu yüzden seni tekrar uyarıyorum. Kendi kafana göre burada adli çıkarımlarda bulunma lütfen. Fikrin varsa acizane söyleyebilirsin. Ancak kesinlik ifade etmemesine dikkat et.

Sizden çok iyi bir diplomasi dili beklemiyoruz bu yüzden de diplomasiyi iyi biliyormuş gibi konuşmayalım ve söylediğimiz sözlerin devleti ve AKP'yi töhmet altında tutabileceğini iyice aklımıza sokalım.


Aleni yasadışı kumar parası nakliyatı yapan kartel faiz lobisinin banka ruhsatlarını iptal edemediğine göre veya kayyum atayamadığına göre! KRAL ÇIPLAK demektir...

Kanun var. Nizam var. Suçta var. Ama Faiz lobisine dokunulamıyor demek ki! :lol:
RTE 5 den küçük demek ki. 'Hepsi de oradaydılar hainler gördün' ama REİS.
Elinde çok açık suç belgeleride var. Maliyeye - BDDK ya bir emir ver. Milyarlarca lira illegal-karapara belgesi dökülüversin mahkeme tutanaklarına...

Ama nirde o dört? Kral Çıpılaktır. :lol: :lol: :mrgreen: :idea:

_________________
"Ken ore, ya mo suki"


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı
İletiTarih: 05 Haz 2017, 17:23 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 16 Şub 2009, 01:17
İleti: 209
@Taçi

Bugünde solundan kalkmışsın anlaşılan. Kumarbazlık senin içinde varsa tedavisi çıkana kadar bekleyeceksin. Sana daha fazla laf zaman israfıdır.

Seni külahıma havale ediyorum.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı
İletiTarih: 05 Haz 2017, 18:42 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 19 Şub 2013, 12:23
İleti: 8106
Sümüklü ve emekli bir vaiz ile kanı nefret ile sulanmış, diplomasız bir gerici.
Bunların an itibarı ile figuranlığını yapan da MHP isimli bir suç şebekesi.

Dikkatli bakıldığında herbirinin velisi ABD

Ekmeğini veren ABD suyunu veren ABD.
AKP örgütünü kuran ABD, sümüklü vaizi kullanan yine ABD.
MHP ye yol veren yine ABD.

Bir de ortalarda saftirik saftirik dolaşan bir KK ve kocaman bir toplum var.
Savcı Fetöcü çıkmış..... :lol:

Kavramların bu denli piçleştirildiği ikinci bir ülke yoktur, varsa da üçüncü dünya ülkesidir.

Herşey dinciler ile milliyetçileri (siyasileri ve yedi ceddini) bu ülkeden sürmekten geçiyor.
Ya ekonomik kıbleniz olan ABD (müslüman siyasiler alışkındır ABD ve İngilizlere yalakalık yapmaya) yada manevi kıbleniz olan Suudi Arabistana.

MHP Nakşiler Menzil AKP BBP Hüda Par ve diğer kıytırık tarikatlar.

Seksen milyon insanı esir almaya kimsenin hakkı yok.

_________________
Küçük bir hatayı büyük bir hataya çevirmek istiyorsanız, o küçük hatayı savunun. Vladimir İlyiç Lenin


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı
İletiTarih: 06 Haz 2017, 00:36 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 3246
Konum: Salpazari Cepni
ahmetkerkci yazdı:
@turbo

Seni daha öncede benzer bir konuda uyarmıştım ve şimdi tekrar uyarıyorum. Bu tür yazılarınla fetöcülerin demek isteyip de diyemediklerini dile getirmiş oluyorsun. Resmen Hükümete aciz diyorsun ve devlete kukla diyorsun. Devlette bir avuç fetöcu vardı ve çoğu temizlendi ancak diğer siyasi kurumların içerisinde henüz bir temizlik yapılmış değil. AKP istese CHP nin içindeki fetöcüleri de çıkarır ayıklar ama demokrasiye saygımızdan dolayı bunu Kemal beyin kendisinden bekliyoruz.

Takvim konusundaki hata normaldir ama bunu fetö kumpası olarak lanse etmek ancak fetönün ne kadar muktedir olduğunu ilan etmekten öteye geçmez. Tıpkı bazı şizofrenlerin her olayı illuminatiye bağlaması gibi.

Bu yüzden seni tekrar uyarıyorum. Kendi kafana göre burada adli çıkarımlarda bulunma lütfen. Fikrin varsa acizane söyleyebilirsin. Ancak kesinlik ifade etmemesine dikkat et.

Sizden çok iyi bir diplomasi dili beklemiyoruz bu yüzden de diplomasiyi iyi biliyormuş gibi konuşmayalım ve söylediğimiz sözlerin devleti ve AKP'yi töhmet altında tutabileceğini iyice aklımıza sokalım.


Neyi ve kimi uyariyorsun? sen kimsin? senide cokkez uyardilar ne kadar kulak asiyorsun? beni uyaracak kisiyi ciddiye almam icin kendisi yuzlerce kez uyarilmis olmamali. Yorumlarimi nerenle okuyorsun bilmiyorum ama nerde hukumete aciz devlete kula demisim? Ilginc olanda nedir bilirmisin, gunlerdir bu fetöcü tubisin yorumuna ses cikarmazken, birisi ona cevaben birsey yazdiginda uzerine alinir gibi atlaman, sen kriptomusun nesin? Yorumlarim yukarda, akil sagligi yerinde olan insanlar yorumlarimi anlamakta zorluk cekmez.

Beni uyaracak ne kapasiten var, nede hakkin, söylediklerini kendine uygula. Burda diplomasi yapmiyoruz, siradan insanlar olarak yorum yapiyoruz, susulacaksa neden siyasiforuma üye oldun, yada sen sus öncü olarak. Burda yaptigimiz yorumlar kesinlik ifadesi tasiyamaz, ben Abdülkadir Slevinin yorumunu buraya tasidim, sen iyice pacadan sizdirmissin.

Bizden cok iyi diplomasi beklemiyormusmus, sakamisin sen? diplomasi yapacak olsam burda isim ne? Fetöcülerin propagandalarina sesini kisip onlari elestirenleri susturmaya calisanlarin yaptiginin, darbe gecesi evnizden disari cikmayin diyenlerle aynisidir, sen neyden bahsediyon ahmet kecisi?


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı
İletiTarih: 06 Haz 2017, 05:07 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 16 Oca 2017, 20:06
İleti: 294
TylerDurden yazdı:
Herşey dinciler ile milliyetçileri (siyasileri ve yedi ceddini) bu ülkeden sürmekten geçiyor.
Ya ekonomik kıbleniz olan ABD (müslüman siyasiler alışkındır ABD ve İngilizlere yalakalık yapmaya) yada manevi kıbleniz olan Suudi Arabistana.

MHP Nakşiler Menzil AKP BBP Hüda Par ve diğer kıytırık tarikatlar.

Seksen milyon insanı esir almaya kimsenin hakkı yok.


Kışkırtacak başka başka halk bulamadın mı?
İzmire doğrumu denize döksünler. Yoksa İpsaldan Yunanyaya mı kovalasınlar sizi... :lol: Yada Ermenyayamı?

O tarafda saf alır kelleni vururum senin akıllı ol! İnsan gibi yaşa.. Edepsizlik yapma!. Esir alan biri var ise bu toplumu onlarda sizlerisiniz.

_________________
"Ken ore, ya mo suki"


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı
İletiTarih: 06 Haz 2017, 11:14 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 16 Şub 2009, 01:17
İleti: 209
@Dürdaneciğim ;

Kıblesi Rusya olanları da moskovaya şutlamak lazım. Leninin havarileri Türkiyeden kimi kovuyor acaba? Birarada yaşamasını bilemeyen farklı seslere saygı duymayan bir avuç faşiste bu ülke tarihte hiçbir zaman kulak asmadı ve asmayacak da..

Siz önce moskofun öldürdüğü 25 milyon Türk'ün hesabını veri de sonra kovma işlerine başlayın. Leninin faşist havarisi gelmiş burada Rusyanın politik emellerini duygusal ve dinsel motiflerle bize yutturacak.

Yeni ustanızın bir lafı var diyor ki ; Gönderin karılarınızı yurtdışına döviz getirsinler. (Çitaks)

Anadolunun köklerinde 65 tane ayrı millet bugüne kadar birarada yaşamışlar. Taki moskofun politik emellerinin faşist uzantıları ülkemize gelene kadar... Leninin havarisi gelmiş burada adam seçiyor yok yav.. Hepimiz biriz. Sen kendini ayrı görüyorsan moskovaya canikom..


Hadi oradan dürdaneciğim.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı
İletiTarih: 06 Haz 2017, 20:02 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 19 Şub 2013, 12:23
İleti: 8106
:lol:

_________________
Küçük bir hatayı büyük bir hataya çevirmek istiyorsanız, o küçük hatayı savunun. Vladimir İlyiç Lenin


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yazıcıoğlu soruşturmasına bakan savcı FETÖ'cü çıktı
İletiTarih: 09 Arl 2017, 15:03 
Katılımcı Üye

Kayıt: 03 Tem 2017, 14:33
İleti: 272
15 Temmuzda Erdoğan'ı Darbecilerden Kurtaran Subay, Cemaatçi olduğu iddiasıyla Tutuklandı!!!


Sayfa başı
 Profile bak  
 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 11 ileti ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.