Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 21 Oca 2018, 06:01

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 2 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Cumhurbaşkanı Erdoğan Sinop'ta o eleştirilere sert çıktı!
İletiTarih: 31 Arl 2017, 03:27 
Onursal Üye

Alıntı:
Cumhurbaşkanı Erdoğan Sinop'ta o eleştirilere sert çıktı!

30.12.2017 - 17:03 | Son Güncelleme: 30.12.2017-20:51

Cumhurbaşkanı Erdoğan Sinop'ta o eleştirilere sert çıktı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan AK Parti Sinop İl Kongresi'nde önemli açıklamalar yaptı:Kılıçdaroğlu, doğru konuş doğru! Neden yalan söylüyorsun? Ama işine gelmez. Derdi başka...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, dün açıklanan asgari ücrete de değindi: Beyefendiler beğenmiyor. 2002 yılında asgari ücret 184 liraydı. Biz bunu geçen yıl 1404'e çıkardık, şimdi ise 14,3 artışla 1603 liraya çıktı. Ya eline diline dursun, nereden nereye.

Resim

AK Parti Sinop İl Kongresi’nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Uzun bir aranın ardından tekrar sizlerle buluşmanın bahtiyarlığını yaşıyorum. Biliyorum arayı çok uzattık, uzun zamandır bir araya gelemedik. Ama emin olun Sinop’u aklımızdan çıkarmadık” dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

Bugün Sinop'ta hem il kongremiz için hemde sizlere teşekkür etmek için bulunuyoruz. Öncelikle 10 Ağustos 2014 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde yüzde 62 oyla şahsımı bu makama layık gören tüm Sinoplu vatandaşlarıma teşekkür ediyorum. Durağan ilçemize özellikle teşekkür ediyorum. Sizler Türkiye'nin önünde çok farklı bir dönemin açılmasına vesile oldunuz. Tavrınızı demokrasiden ve milli iradeden yana benimsediniz. Rabbim sizlerden razı olsun, yol arkadaşlığımızı, muhabbetimizi daim eylesin.

SİNOP'A SON 15 YILDA 10 KATRİLYONLUK YATIRIM YAPTIK?

Kardeşlerimizin bu desteğine bu teveccühüne mazhar olmak için bizde büyük bir heyecanla koşturuyoruz. Gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz. Zaman zaman bazı dostlar söylüyor: Ya Cumhurbaşkanım sen yorulmaz mısın? Dün şuradaydın bugün buradasın bu nasıl oluyor? Aşk ile çalışan yorulmaz. Öyle çalışacağız ki muasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkaracağız. Dünya birden daha da büyüktür. Evlatlarımıza daha güçlü bir ülke bırakmak için çalışıyoruz. İstiyoruz ki bizim çektiğimiz çileleri onlar çekmesin. Onun için 2023, 2071 diyoruz. Sinop'a son 15 yılda 10 katrilyonluk yatırım yaptık. Toplam 15 adet spor tesisi inşa ettik. Buraya bakıyorum, kapalı spor tesisi olarak yetmiyor. Kısa zaman için 2 bin 500 kişilik spor tesisi yapılacak.

BAY KEMAL'İN BÖYLE BİR DERDİ VAR MI?

Bay Kemal'in böyle bir derdi var mı? Tankları görünce hemen Bakırköy'e kaçıyor. Saat 23.17, çağrımızı yapmışız, milleti meydanlara davet etmişiz. Gece yarısı Atatürk havalimanına inmişiz. Benim derdim, milletim oradaydı. Bir radyo programında ne diyordu? Darbe olsa tankın önüne ilk ben çıkarım diyordu. Yalanı Türkiye'de bunun kadar maharetli söyleyen birini bulamasınız. Biz ne dedik? Batı'da ne varsa bizde de olacak... Su akar Türk bakar diyorlardı. Biz bunu 'Su akar Türk yapar' diye çevirdik. Bölgemize 12 buçuk milyar liralık yatırım yapacağız. Sinoplu çiftçilerimize son 15 yılda, 161 milyonluk tarımsal destek verdik. Kılıçdaroğlu, doğru konuş doğru! Neden yalan söylüyorsun? Ama işine gelmez. Derdi başka...

ASGARİ ÜCRET ELEŞTİRİLERİNE YANIT

Gece gündüz çalışıyoruz. İşte dün asgari ücret açıklandı. Beyefendiler beğenmiyor. 2002 yılında asgari ücret 184 liraydı. Biz bunu geçen yıl 1404'e çıkardık, şimdi ise 14,3 artışla 1603 liraya çıktı. Ya eline diline dursun, nereden nereye. Bu rakam asgari ücretin evli olmasına çocuklarının olmasına göre değişebiliyor. Bu asgari ücrete 100 lira da işveren teşviki uyguluyoruz.
http://www.milliyet.com.tr/cumhurbaskan ... ayfakutu11

Ben kanun hükmünde kararname önerisinde bulunuyorum; gece gündüz çalışan böylle eşi benzeri bulunmayan bir lideri tanrı diğer geri kalmış AB ülkeleri ABD ve Rusya gibi 2 koyun güdemeyen ülkelerdede liderlik yapması için nasip eylesin. Tek dünya düzenine KRAL SÜLEYMAN seçİlebilir. iNLERİ CİNLERİ TANRI EMRİNE HÜKMÜNE VEREBİLİR. ABD ve Çin ve diğer gerikalmış AB eyaletlerinin yönetiminide Sayın Cumhurbaşkanlığı sarayımıza bağlarsak. İnsanlık huzura ve refaha kavuşur.

Ebru Gündeşten sen Rab bın bir lütfusun parçasını hedaye ediyorum. Siz şanslı Türkiye yurttaşlarına.. Hadi gene eyisiniz bak beyefendi enifilasyona ezdirmemiş siz marabaları..

https://www.youtube.com/watch?v=v7h1NBOqxu0

Kim dedi sana zarrap gül gibi karini çocuğunu en önemlisi beyefendini bırak miami hapishanesine tatile çık diye.. Kim kapayacak şimdi bu cari açığı? En önelisi kim gönderecek nerden bulacak adamlara karileri, bahşişleride verecek bol keseden?
Olacak iş mi? Kim verecek şimdi bizim kol saati hediyeleri sanayi sayın muhteşem dörtlünün üyesi bakanımıza?

Resim

Resim
http://www.menuler.net/simit-sarayi-menu-fiyatlari

Veriler SİMİT SARAYI' na aittir.

Cumhurbaşkanlığı Beştepe sarayındaki havyar cinsi simitleri kaça bilmiyorum

https://www.youtube.com/watch?v=xrDdfVYvGUY

1,4 simit+2,5çay=Ne yapmış 3,9 TL

lORDlara; 5 kere 3,9 me yapar? 19,5 TL yapar. Günde 1 gündede 3 öğün var he.. Ne yaptı 19,5*3= 58,5TL
Ay 30 gÜn ne yapar? 58,5*30= 1755 TL YAPAR...
5 KİŞİLİK BİR AİLENİN ÇAY+SİMİT PARASI! ASGARİ ÜCRET 1400 KÜSÜR NET. DAHA ZAMLAR İŞLEMEDİ Bİ DAHAKİ AYA 1603 NET.

DEĞERLİ KOYUNLAR BU ZALİM YÖNETİM. BU %92 Sİ İLERİZEKALI MİLLETE BİR BARDAK ÇAY İLE BİR SİMİTİ LAYIK GÖRÜYOR. BUNLARIN PEŞİNDEN GİTMEYECEKSİNİZ DE KİMİN PEŞİNDEN GİDECEKSİN?

eVİN KİRA+ELEKTİRİK+SU+ V.B. KİM KARŞILAYACAK?

iŞTE EKONOMİDE DÜNYAYA ÖRNEK LİDER PROFİLİMİZ BU!!!

https://www.youtube.com/watch?v=5JJ4etAJ_BQ

sABBAHA KADAR DİNLEYECEĞİM BAŞA SARIP. :roll:

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Cumhurbaşkanı Erdoğan Sinop'ta o eleştirilere sert çıktı
İletiTarih: 02 Oca 2018, 10:27 
Yeni Üye

Adam bu güne kadar hangi eleştirilere hak verdi ki ?

Öyle bir ego var ki kendisini bile ancak kendisinin eleştirmesine izin veriyor. Ama bunu bile seçmenine mütevazilik olarak yutturmayı başarıyor. Aslında maharetli olan Erdoğan değil , seçmendir. Bu kadar zokayı yutmak gerçekten ciddi bir maharet ister.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 2 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.