Siyasi Forum
http://siyasiforum.net/

Romen Medyası Erdoğanla Dalga Geçti
http://siyasiforum.net/viewtopic.php?f=4&t=34886
1 sayfadan 1. sayfa

Yazar:  safe123 [ 12 Oca 2018, 15:54 ]
İleti başlığı:  Re: Romen Medyası Erdoğanla Dalga Geçti

Dalga geçer tabi Erdoğan Padişahımız bunlarla, karilerinin T.C. de illegal çalışmasına izin vermiyor RTE. emri ile Fuhşiyatla mücadele var. Evli adamlar kari peşinde koşuyor.. Sonra bekarlar soruyor etler niye bu kadar pahalı diye? Dubai mi lan burası Hindistanda 1 lira olan etin. Burada 2 saat kirası asgari ücret :shock: :lol: Belgeseli var şaka değil. Sapık bir hindu beriber günde 4 kere ziyaret ediyormuş. genel et pazarını... Burda nasıl insanlar camiye gidiyor günde 5 vakit. Onlarda böyle yeni bir örf-adet türetmişler.
Bu arada ne demişdi Can Ataklı? ; 'Bir şey(uyutucu madde) ucuzlamış ve ayağa düşmüşse o işin içinde devletin çalışanı vardır'. eski;E.M. Demek ki bu işle sıkı mücadele var.E benim duyduğum romenya et fiyatları.. Türkiye de bayağ pahalılanmış. Yeni ithal görüntüsü var ama tadı olmayan, dolandırıcı taze etde epeyce bir zamandır gelmez olmuş. Apış arası dindar bir millet olarak uzmanlık alanımız nede olsa millet olarak bununla mücadele edilmeyecekte ne yapılacaktı. Keşke evli erkeklere zina serbestisi yasası çıkarmayarak da mücadele edilseydi.. E malum bizi zeka-mantık tersten çalışır. Evli erkek için et pahalıymış farketmez ki.. İşte bizim sıkı mücadelemiz bile budur. Sigara içen adama 15 lira yaptınız sigarayı almaktan vazgeçtimi? Yok. 50 lira yapsanız paketini gene içecek o zehri.. Bir kere alışmış çünkü..


Sanırım onların derdi romenkarileri eskisi kadar çok para getiremiyor. Sürümden dolar üretemiyorda ondan ti ye alınıyorlardır.. Senin ne haddine ulen p*zv*nk benim sevsemde sevmesemde ülkemin Reisi ni o pis ağzına almak?


:lol: :lol:

Yazar:  safe123 [ 12 Oca 2018, 19:32 ]
İleti başlığı:  Re: Romen Medyası Erdoğanla Dalga Geçti

Adnan Mataracı yazdı:
Senin mantığına göre türklerin romenlere küfür etmesi lazım karılarını dürtemedikleri için..

Kendi ucuz düşüncelerinle romenleri yargılama.. Onlar yolsuzluk yapan millet vekilini çöp kutusuna koyup rezil edecek kadar şerefliler.. l:


romen sevgilin var galiba :lol:

Ben daha romen karıların parayı hak ederek kazandıklarını duymadım :lol: Güzel diye alınırlar şipşak paranızı çalarlarmış... :lol:

Aleni olmayan belgesiz konularda salla biraz istersen.. İnternet denen meret işte. Bu fuhşun bile forumunu yapmışlar. Gir öğren itirafçılarından... Bu internet dünyasında bi bilgi toplanabilecek siyasi forumlar yok!. Her türlü bilgiyi ayıklayıp, sağlama yaparak internetten fikir sahibi olabilirsin. Fetö gibi gizli kamera komanıza gerek yok yani. Şantaj montaj için... :lol:

Rus karileri hakkında niye böyle parayı alıpda hakkını vermiyorlar diye denmiyor acaba? Benim Romenlerle ne alıp veremediğim ola ki? Doğrusu neyse onu söylüyoruz. RTE nı niye sevmediklerini sana açıkladım işte çamur atanda bari kazandığı paranın hakkını verse. Benim ülkemin dövizleri ile avrupanın göbeğinde aç karınlarını doyurmuşlar. Türkiye gene yaranamış bu p*z*vn başkanları, bide utanmadan konuşuyor mu? :lol:
Kötü şöhret kolay yayılırmış...

Romenler hırkızdır olum. Anlamıyormusun..

Zorla çalıştırmıyorlar ya.. Parasını aldığı müşteri haklı olarak hizmet istiyor anlamadın mı p*v*k :lol: romen sevicisi fetöcüsü seni gidi seni...
romen kariler işgörmez, hilecilermiş :lol: Zorla gitmediği halde parasını çarpar görünüşüne aldananların!.

Yazar:  safe123 [ 13 Oca 2018, 12:46 ]
İleti başlığı:  Re: Romen Medyası Erdoğanla Dalga Geçti

İlerizekalı senin burada bilgi kirliliğinle uğraşmaktan gına geldi.

AB standartlarının yanına bile yaklaşamayan bir ülkeyi bile AB ye almışlar.
Rüşvetin b*q unu çıkarmış bulgarya keza gene aynı..

Bu tür çapsız ülkeler benim ülkeme laf edemez. Bazı ilerizekalılarda Bulgarya dan emlak alıyormuş;FETÖ giller. Kalite belli işte..

Neyse konuya döneyim. İftiracı p*v*k.

Romenya gibi karı ticaretçisi adi bir ülkenin Türkiye gibi bir ülkeye fetöcü gazeteciler için ayar vermeye kalkışmasına kargalar bile gülmez.

Başka cevap vermeye gerek var mı? Boş bir başlık açmışsın biraz eğlenelim dedik. Onu bile trolledin ya.. Sen nasıl bir yaratıksın ya?

Sana yazmıyoruz zaten bunları sen niye üzerine alınıyorsun ki? Senin bilgi kirliliğine mütekaip yazma zarureti hasıl oluyor.
Bizi yoruyor. Zamanımızı çalıyorsun. Hırkızsın aynı zamanda da..

Bu ülkede gazetecileri içeri tıkmıyorlar. Suçlu FETÖ zanlısı olanları tıkıp yargılıyorlar. Senin veya diğer p*v*k başbakanın dediği gibi olsa Uğur Kindar içerde yatıyor olurdu. O kadar din düşmanlığı haberinden sonra değil mi? Ahmak Müslüman bir ülkede '' lisede namaz(iritca yapıyorlar) kılıyorlar'' haberini yapıpda Müslümanım diye gezinen ben başka bir ilerizeka gazteci tanımıyorum. Ha bir de kaşıkçının elmasını çalmışlar. Senin gibi iftiracı ve eğriyi-doğruyu ayırddan yoksun ne tesadüf.

Romenlerin alerjisi - kaşıntısını mizahen belirttim ama anlamadın. Fetözeka ile anlamanıda beklemiyordum zaten..

Bu ülke 2011 e kadar sıkı bir fetö emniyet ele geçirmesi altındaydı.
O tarihlere kadar o dediğin lali piyasasında cirit atıyor fuhşiyat yapıyorlardı. Şimdi yapamıyorlar. Yani senin anlayacağın Tayyip bunların p*v*k başkanlarının musluğunu kısmış. Fetöcü polisler artık baskınları haber uçuramadığı için gelir kaybına uğrayıp. Deport oluyor karileri ya.. Onun derdi o dedim anlamamazlığa verdin.

Anladılar sanım şimdi meseleyi okuyucular.

Yoksa romanya ne demeye tutuklu fetöcü basına sahip çıksın. E ahde vefa işte. Fetöcü korumasındaki illegal romen fuhuş çetesi bu hususu basın hürriyeti ihlali diye anca dışardakilere yutturur. Olayın içeriğine vakıf olmayanlara yutturur.

İşin aslı öyle değil işte.. Mesele tamamen duygusal fuhşiyet çete musluğu ile alakalı mesele.. .)

1 sayfadan 1. sayfa Tüm zamanlar UTC + 3 saat
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/