Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 18 Oca 2018, 12:28

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 4 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Mustafa Kemal'in saati ve Islamcilar uzerine...
İletiTarih: 28 Şub 2017, 04:44 
Katılımcı Üye

Asagida, en dipte, AKPnin pacavralarindan birisi tarafindan,
yani Yeni AKit tarafindan kaleme alinmis,
sonrasinda ise, bir baska pacavrasi A Haber tarafindan beyin yikamak amaciyla dillendirilmis,
Islamcilarin ne kadar dusuk ve capsiz olduklarini gosteren haber gorulmekte...

Hayati boyunca meydanlara davar gibi doldurduklari kalabaliklari kudurtup oy almaktan baska icraati olmayan bu sefiller,
bu memleket icin savastigi cephede kalbine sarapnel isabet etmis bir adami sorgulayacak kadar akildan da yoksun :lol:

Insanin gercekten geri zekali olmasi lazim,
15 senedir gemicik meraklisi bir adamin pesinden kosacak kadar korkak ve aciz olup,
bu memleket icin kanitlariyla canini ortaya koyduklari belgelenmis,
ve sadece Tuk insani degil,
Amerikasindan Avustralyasina
Asyasindan Avrupasina kadar,
butun onurlu milletlerin onurlu insanlari tarafindan tarih sayfalarina kahramanliklari ile kaydedilmis insanlarin cesaretini sorgulamasi icin...

Islamcilarin iddiasi: "Ataniz yalancinin onde gidenidir, saatmis... peh... kim gormus? hane, nerde saat? Von Sanders'a verildiyse Von Sanders niye saklamamis peki saati..."

Bu akilsiz, bir o kadarda ahlaksiz Von Sanders asiklarina cevabi Mustafa Kemal ile ayni cephede,
yine bu memleket icin canini ortaya koymus bir baska kahramanimiz,
Yarbay Servet Yurdatapan asagidaki mektubunda su sekilde vermistir;
Alıntı:
"Süngü hücumu sırasında Conkbayırı tepesinde Mustafa Kemal’in yanındaydım. Düşmanın şiddetli topçu ateşi başladıktan sonra elini birden göğsüne götürdüğünü gördüm. Heyecanımı sezen o metin asker, parmağını ağzına götürerek ve başını, kaşlarını yukarıya kaldırarak bana sessiz olmamı işaret etti.”

Servet Yurdatapan'in mektubu
Resim
https://canakkalemuharebeleri1915.com/i ... 0589_o.jpg
https://canakkalemuharebeleri1915.com/i ... 9108_o.jpg
https://canakkalemuharebeleri1915.com/m ... in-mektubu

Delilsiz kanitsiz ayin ikiye bolundugune inanan bu meczup Islamcilar
bu memleket icin cephede canini ortaya koymus, bu yurda tapanlara inanmak yerine,
cephe gerisinden ona buna emir vermis bir Alman komutandan delil beklerken,
birde su iddiada bulunmaktadir; "Ataniz cok boburleniyor, hatiratinda oyle bir anlatmis ki, resmen savasi ben tek basima kazandim demis..."

Bahsini ettikleri bolum sudur;
Alıntı:
"Kalbimin üzerinde cebimde bulunan saat paramparça olmuştu. O gün akşama kadar birliklerin başında daha hırslı olarak çarpıştım. Yalnız bu şarapnel vücudumda, kalbimin üzerinde aylarca gitmeyen derin bir kan lekesi bırakmıştı. Aynı gün gece, yani 10 ağustos günü, beni mutlak ölümden kurtaran ve parçalanan saatimi ordu komutanı Liman von Sanders Paşa'ya hatıra olarak verdim. Çok şaşırmış, heyecanlanmıştı. Kendileri de altın cep saatini bana hediye ettiler. Bu hücumlarda Ingilizler binlerce ölü bırakarak tamamen geri çekildi ve Çanakkale'nin geçilemeyeceğini iyice anlamış oldular."

Burada boyle bir iddia olmadigi gibi, anafartalar cephesinin savasi kazanmak icin en buyuk sanslari oldugunu,
ve cepheyi burada yaramadiktan sonra geri cekilme karari aldiklarini Ingilizlerin kendileri bircok kaynakta dile getirmistir.

Tabi Turkce kaynaklara Turkce oldugu icin guvenmeyen bu ahmaklar,
Ingilizcede bilmedikleri icin tam bir cehalet icerisinde farkinda olmadiklari sudur ki,
Anafartalar cephesi Ingilizlerin cok detayli sekilde tarihe not dustukleri bir hikayedir.

Islamcilar bu kadar gerici olmasalar,
bu kadar yobaz olmasalar,
bu kadar bagnaz olmasalar,
Allahin Alman Liman Von Sanders'indan medet beklemek yerine,
kendi tarihlerini, degisik kaynaklardan okuyup arastiaracak kafa olsa,
beyin olsa,
simdiye kadar acar ogrenirlerdi...

Ancak bu kaliteleri barindirmayan bu yobaz surusu,
tabikide asagida wikiperdia linkini acip,
kaynakcalariyla beraber arastirmak yerine,
bir fesli sarlatana biat edip,
onun parlattigi bir hirsizi Allah yerine koyup tapacaklardir....
Cunku kapasiteleri ancak buna yetecektir...

https://en.wikipedia.org/wiki/Landing_at_Suvla_Bay

http://www.ahaber.com.tr/tarih/2015/02/ ... aat-nerede

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Mustafa Kemal'in saati ve Islamcilar uzerine...
İletiTarih: 28 Şub 2017, 14:04 
Banlanmış Üye

Resim

Yukarıdaki çapsızın yaptıklarını başkaları yapsaydı yobaz Kemalistler onu konuşturmazdı.
Görüldüğü üzere memlekete ifade özgürlüğü RTE ile beraber 90 sene sonra gelmiştir.
Yani memlekete demokrasi RTE Başkan sayesinde gelmiştir. Siz kanmayın bu boq yiyen gılların aldatıcların, yalancıların, hilecilerin, dolandırıcıların masallarına....

Can çekişiyorlar. Ha bu arada bunlar ATA sınada ihanet ediyorlar.
Yasalara uymuyor. ATA nın kurumunda kumar parası nakliyatı yapıyorlar. Suç işliyorlar.
İçeride de adamları olduğu için devletin otoritesinide bu pis karanlık işlerine alet ediyorlar.
Yani ATA dirilse ilk bunları asardı hülasa..

Aynı zamanda da parti rozeti ile korsan pavyon işletiyorlar...

Ben Müjdat gezegen gibi röntgencilik yapıp fotoğraflamıyorum. Kişilerin özel hayatını fotoğraflamıyorum.
Bilinen aleni bir şey olduğu için hukuk dilinde bu zaten bir ispattır.

Müjdat gezegen ise suç ileyerek insanların fotoğraflarını çekerek casusluk yapıyor demektir.

Hımm bende diyorum. Adamın işi gücü yok neden elinde galon benzin yakmaya çalışıyor.
Demek ki bundanmış.

E sen adamın günahını araştırır. Özel hayatını bir şantaj montaj aracı olarak kullanırsan.
Yaptığı fiil meşrulaşır mı? Orası hakimin bileceği iş. Ama genede bunların en okumuşları böyle mahrem gözetleyici ahlaksızlardan oluşur. İşleri güçleri şantaj, montaj demek ki. Kasetçilik demek ki. Evet Buradan Başkanımıza kamuyu tamamen temizlemesini öneriyorum. Emekli etsin kim var, kim yok. %60 ı paralelci bunların zannındayım.
Eski Cumhurbaşkanı ve yeni Cumhurbaşkanının atadıkları yargı mensublarının bir çok kararı beklentilerin aksine sonuçlandığına göre. Aksine onların atamadığı yargıda çalışanlar suçu kovuşturmadığına göre?? Demek ki yargı hakikaten Eski Cumhur ve yeni cumhurun atamacılarının, eskisinden çok ama çok bağımsız-tarafsız olduğunu bize istatistiksel olarak kanıtlar. Tam aksine Cehape nin yargısı konusu suç işlemler için kendi adamlarını hukuku çiğneyerek yargılamaktan kaçınmaktadırlar.

Ama o suç işlemiş ise. Müjdat ihanetçi ATA sına daha büyük suç işlemiştir. Özel bireylerin hayatını hile ile kayda almak suçtur. Aynı zamanda bir FETÖ cülük alametidir.

Resim

:shock: :roll:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 Şub 2017, 14:54 
Banlanmış Üye

Resim

Olmasaydı olmazdı bu felaket.

'Öğretmenler yeni nesil sizlerin eseridir'

Demek bu ülke 90 senede okuma yazma öğrenememiş olmalı ki yukarıdaki tablo ile karşılaşmışız..
İnsanda biraz edep, haya, utanma olur ya..
Katilleri yargılamayan, sorumluları yargılamayan bu kurumlar hep olmasaydı olmazdık ın eseri değil midir?

Kimdi bu ülkenin başındaki kişi? Merhum ATA cı olduğunu iddia eden bir adı anılamıyasıca bir orkestra şefimiydi neydi?
E siz halen bunlara gıl oluruz diyorsanız, size yapacak bir şey yok. (Bide utanmadan biz 60 senedir iktiadar olamıyoruz diye yalan uydururlar. 2 sene başa geçtiniz bak 100 bin kişi öldü. Demek 15 sene geçseniz ülkede masum insan kalmayacaktı.)

Öyle değil mi? Olmasaydı yarım yumalak usulsüz binalar dikilemez. Dolayısı ile 100 bin insan ölmezdi. ATA kurumlarının içinde ahlak ve eğitim verilmiş olsaydı. Fay hatlarına yerleşime izin verilmez, 2 kat ruhsatlı yerlere 8 kat inşaat yapılmasına izin veren resmi kurumlar yargılanır. Adalet/hukuk devleti iddiası yalanınız ortaya çıkmazdı. Bunu yapanlar, okuma yazma öğrenimi Cumhuriyetle geldi diye iddia edenlerdir. Bumu okuma yazmışlığı 80-90 senede öğrenmiş haliniz. 80 senede öğretemediniz demek ki. Cevre mühendislerine, resmi kurumlarınıza usulsüz imarın öldüreceğini, bunun cinayet olacağını.. Valla okumamışın 400-500 senelik eserleri dimdik ayakta duruyor. Camiler dim dik ayakta Mimar Sinan dimdik ayakta. Sizinkiler üfleme ile yıkılmış mı? Yıkılmış. Boş olsalar, ruhsatlı olmamış olsalar. Yıkılsın sorun yok insanlar ölmüş. Yani dolayısı ile cinayet lekesi ile, kanla utanmadan halen konuşabilmekte ve dolaşabilmektesiniz. Bu ne arsızlıktır, ahlaksızlıktır? Bu ne pervasız sallamasyonculuktur. Siz 50 tane farklı üni bitirseniz ne olur? Sizin en okumuşunuz yukarıda aleni bellidir. Prof. Boq yiyendir ve gıllarıdır. Siz anca okur okur boq yemeyi öğrenirsiniz..

Yurtdışında yerleşikler(Türk) üzerine alınmayalar. Onlarında vardır yobazı ama. Onlar genelde Türkiye deki yobazlara benzemezler. Bunların eşi benzeri yoktur. Familyasının eşi benzeri yoktur, o derece seviyesizlik arz edicidirler.

Yarın sizin de çoluğunuz çocuğunuz bu olmasaydı olmayasıca paralel cumhuriyetin enkazı altında kalınınca ağlayamasınız. Hukuk hukuk diye yayt-gara koparmayasınız.

Sesinizi duyan çıkmayacaktır.

Seviye sıfır. Kalite desen manzara yukarıda. Kendi masum insanını katleden ATA kurumsalları...
Yazık oturup haline ağlayacağına. Halen nelerle uğraşıyorlar. Laf üretmekten başka hiç bir icraat yok.
He lafla peynir gemisi yürüyor. Bekle sen.......

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Mar 2017, 15:38 
Katılımcı Üye

Safe sen yine ilaclarini almayi unutmussun...

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 4 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.