Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 16 Oca 2018, 16:49

Yeni bir konu gönderCevap gönder 27 sayfadan 1. sayfa   [ 401 ileti ]
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Atatürk mason muydu?
İletiTarih: 28 May 2010, 09:58 
Yeni Üye

http://video.google.com/videoplay?docid ... 136943155#
SONUNA KADAR İZLEYİN O DURUŞ MASON NİZAMİ DURUŞU VE ATATÜRKÜN BİR SÜRÜ FOTOĞRAFINDA VAR

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: ATATÜRK MASON MUYDU?
İletiTarih: 28 May 2010, 10:38 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

bunları anlatmaktan 30 yıldır bıkmadılar. pilav gibi ısıtıp ısıtıp gündeme getiriyorlar. bazı yeni yetmelerde mal bulmuş mağribi gibi atlıyorlar.

"Nerede bir Türk varsa, orayı kalbinden seveceksin."
METE HAN, Hun Hükümdarı

Cesur Amerikan askerlerinin en az kayipla vatanlarina dönmeleri için dua ediyorum.( recep tayyip erdogan)

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 11:30 
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Evet Atatürk masondu. Ben de masonum. Forumun nerdeyse hepsi mason. Çocuklarına da anlat bunu. "Atatürk masondu yavrum" de. O da sana "Atatürk o nankör kıçlarımızı kurtardığına göre o zaman masonlar iyi insanlar, değil mi babacığım" desin, sen de cevap ver.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 13:17 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

işiniz gücünüz ATATÜRK.ya birşeyi çok merak ediyorum.acaba böle yazıp çizin diye.ATATÜRKe karşı bu amansız savaşınızda sizi kim besliyor??

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 14:25 
Yeni Üye

anadolu kartalı_11 yazdı:
işiniz gücünüz ATATÜRK.ya birşeyi çok merak ediyorum.acaba böle yazıp çizin diye.ATATÜRKe karşı bu amansız savaşınızda sizi kim besliyor??

İŞTE O DA İŞİN İLGİNÇ YANI BİZİ BESLEYEN YOK SİZİ ATATÜRK İYİDİR DİYE BESLİYORLAR

En son suserha tarafından, 28 May 2010, 14:33 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 14:27 
Yeni Üye

Hürriyet yazdı:
Evet Atatürk masondu. Ben de masonum. Forumun nerdeyse hepsi mason. Çocuklarına da anlat bunu. "Atatürk masondu yavrum" de. O da sana "Atatürk o nankör kıçlarımızı kurtardığına göre o zaman masonlar iyi insanlar, değil mi babacığım" desin, sen de cevap ver.

HAYIR DÜZANBAZ O ZAMAN BU MASONLAR DER SEN ANLAT O ZAMAN TESADÜF MÜ ELLİ FOTOĞRAFINDA BU VAR

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 14:31 
Yeni Üye

MAVİ TUĞ yazdı:
bunları anlatmaktan 30 yıldır bıkmadılar. pilav gibi ısıtıp ısıtıp gündeme getiriyorlar. bazı yeni yetmelerde mal bulmuş mağribi gibi atlıyorlar.

YAPILANA CEVABIN VARSA VER HAYIR ONLAR PHOTOSHOP DE NE BİLEYİM ONUN ANLAMI TÜRKONLARIN İŞARETİ DE BOŞ BELEŞ KONUŞMA AMA DOLU KONUŞ YA DA SUS BİLİP DE SUSUYOR SANSINLAR

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 16:19 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

hiç güleceğim yoktu yaaa. vallaha helal olsun. adamı sırf duruşu yüzünden mason yaptınız bee. hakikaten komiksiniz.

________
Bir insanın ölümü dramatik,on insanınki trajiktir.Bir milyonun ölümü ise sadece bir istatistiktir.-Josef Stalin

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 16:44 
Yeni Üye

sırf duruşu mu bu bir sembol hitler selamı gibi

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 16:45 
Yeni Üye

sırf duruşu mu bu bir sembol hitler selamı gibi

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 16:52 
Yeni Üye

BİRDE SİZ GERÇEKTEN ATATÜRKÜ TANIMIYORSUNUZ TAMAM SEVMEM ETMEM AMA ZEKİ BİRİYDİ VE İLERİYİ GERÇEKTEN İYİ OKUYORDU ZATEN BU DA ONU İYİ BİR YALANCI YAPIYORDU HII SİZ ZEKİ DEĞİLDİ İLERİYİ DEĞİL BURNUNUN UCUNU BİLE GÖREMEZDİ DİYORSANIZ BAŞKA EĞER GERÇEKTEN ZEKİ İLERİ GÖRÜŞLÜ BİRİ DİYORSANIZ BİR DÜŞÜNÜN AVRUPA VE TARİH HAKKINDA BİLGİSİ OLAN BİRİ ELLİ TANE FOTOĞRAFINDA TESADÜFEN Mİ ÖYLE FOTOĞRAF ÇEKİLDİ HAYIR BİLE BİLE

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 17:15 
Onursal Üye

suserha yazdı:
http://video.google.com/videoplay?docid=588948689136943155#
SONUNA KADAR İZLEYİN O DURUŞ MASON NİZAMİ DURUŞU VE ATATÜRKÜN BİR SÜRÜ FOTOĞRAFINDA VAR

"sefa16384" hoş geldin.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 17:23 
Yeni Üye

Videoyu izledim.Bir kez daha mason olmadığını anladım.Bakın burda bir yanlışlık var.Masonluk din değildir.Bu videoyu yapan kişi masonlukla tevratı birleştirip din şekline sokmuş.Bu da videoyu yapan kişinin hangi amaçla yaptığının bir göstergesidir.Ayrıca o bahsettiği tevrat ayetlerinin de araştırılması gerekir.Çünkü masonluğu din yapanın bu ayetleri sallama olasılığı yüksek olsa gerek.
Videonun son bölümleri de hangi zihniyette olduğunu göstermiştir.
Ayrıca mason localarını kapatan Atatürk'ün mason olduğunu idda etmek bir çelişki değil midir?

Hürriyet'in dediği gibi forumdaki masonlardan biri de benim :lol: :lol: :lol: :lol:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 18:39 
Yeni Üye

BELGE BELGE ÖYLE DEĞİLMİDİR ACABA YOK BUDURLA OLMUYOR BEN MASON SA ŞÖYLE BİRŞEYDİR DEMEDİM ZATEN İYİ OKUYUN ATATÜRK MASON MUDUR DEĞİL MİDİR DİYE SORDUM EVET ÖYLE NE VAR DENDİ ÖYLEYSE EVET ATATÜRK MASONDUR DEYİN LAF EBELİĞİ YAPMAYIN BİLİYORSANIZ BELGENİZ VARSA SUNUN YOKSA SUSUN

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 May 2010, 18:59 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

VATAN HAİNLERİNİ forumlarda barındırmamak lazım.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 27 sayfadan 1. sayfa   [ 401 ileti ]
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5 ... 27  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.