Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 17 Oca 2018, 00:12

Yeni bir konu gönderCevap gönder 7 sayfadan 6. sayfa   [ 92 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Kitap tavsiyeleri
İletiTarih: 08 Nis 2012, 19:01 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Derin Yahudi Devleti-George Armstrong

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Son Yılların En Dikkat Çeken Kitabı
İletiTarih: 09 Nis 2012, 22:36 
Yeni Üye

Toygar Bey okuyunca eminim ki bana fazlası ile hak vericeksiniz

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 10 Nis 2012, 20:21 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Kitap tavsiyeleri diye bir başlık var. Orada olsa daha iyi olurdu.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Önerebilceniz Kitap varmı?
İletiTarih: 04 Ağu 2012, 22:39 
Genel Yetkili
Kullanıcı avatarı

HASMETHAN yazdı:
JITEM-Ecevit Kilic..
Bu kitabi muhakkak okumalisin...Hayal ürünü deyil.
Itirafcilardan bircok faili mechul cinayet aydinlatilyor..

Cem Ersever Hizbullah lideri Hüseyin velioglundan yüklü miktarda c-4 patlayici almis..
Bölgede birkac eylem yapip..hatiri sayilir pkk liyi tahtali köye yolladiktan sonra..Bir kisim c4 leri alip..Ankaraya gitmis..2 gün sonra Ugur Mumcu nun arabasi havaya ucmus..kullanilanlar c4..
JITEM hakkinda bilmediginiz gercekler bu kitapta...Gerci meraklilari coktan okumustur..bilmeyenlerde artik ögrenmis oldu..

Bu uydurma kitaba yanıt olarak Kurt Kapanı- Erdal Sarızeybek okuyun. Bu ülkede terörün nasıl zirve yaptığını ve o zaman ki komutanların bugün nasıl karalandığını göreceksiniz. Kitapta hasmethan'ın yukardaki iddiasına da cevap var :lol:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 05 Ağu 2012, 14:36 
Kıdemli Üye

Catherine Gavin-Aşkta ve Savaşta Mustafa Kemal

Arkadaş, sizinle aynı düşmanlara sahip olandır.

Önemsemediğimiz özgürlükler için direnmediğimiz sürece diktatörler tarafından yönetilmeye mahkümuz.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Oca 2013, 23:04 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Atatürk ve Kayıp Kıta Mu....Sinan Meydan

Atatürk ve Kayıp Kıta Mu 2 Köken...Sinan Meydan

Atatürk ve Türklerin Saklı Tarihi...Sinan Meydan

Türk Yurdu Anadolu...Gökçe Fırat Çulhaoğlu

Ey Dünya İnsanları Hepiniz Türksünüz...Gene D. Matlock

Mutlaka okumanızı tavsiye ederim. Özellikle tarihe meraklı insanların mutlaka okuması gereken kitaplar. Ben sadece Atatürk ve Kayıp Kıta Mu kitabını okudum. Diğerlerini ise internet üzerinden sipariş ettim. Bugün yarın elime geçerler herhalde.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Önerilerinizi bekliyorum
İletiTarih: 22 Oca 2013, 21:40 
Yeni Üye

Tek partili dönem , çok partili hayata geçiş , 1960 darbesi , 1970li yıllar, 1980 darbesi, kısacası Türkiye'nin yakın siyasi tarihi ile ilgili kitap önerilerinizi alabilir miyim?Zira bunları tanımak, öğrenmek istiyorum.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Kitap Önerisi
İletiTarih: 10 Haz 2013, 03:33 
Yeni Üye

1960, 1980 ve 28 Şubat'ın öncesini ve sonrasını derinlemesine anlatan sağcı, solcu ve tarafsız olduğunu düşündüğünüz kitap önerir misiniz ?

Konular hakkında bilgim var ama daha fazlasını öğrenmek istiyorum.Ayrıca varsa Koalisyon dönemlerini anlatan dökümanları, makaleleri zevkle okurum.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 04 Eyl 2013, 16:16 
Yeni Üye

okumanız yeterli...

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Ne okuyorsunuz,kitap önerileriniz.
İletiTarih: 07 Kas 2013, 19:40 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Baslik yeterince aciklayici.

Su an dersim Nutuk.
Bundan evel okudugum kitap, tesadüfen elime gecen Irving Stone isimli yazara ait Michelangelo.Kitap megerse "Bestseller" mis.
Tavsiye ederim.Okumasi cok güzel bir eser.Akici,karanlik orta cagayi ve cok ince bir aski anlatiyor.
Kitap Roman-Biyografi.

Falih Rifki Atayin Cankaya kitabinida okumak istiyorum.Kitabin Atatürkcülerin bir "bas ucu" kitabi olmasindan,yalan gereksiz vs diye yorumlara kadar her türlü fikir okudum.
Siz ne dersiniz?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 08 Kas 2013, 02:32 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Şeriat ve Kadın Prof. Dr. İlhan Arsel

Bu kitap bugün elime ulaştı. Bitirir bitirmez arkadaşlarımın tavsiyesiyle şu iki kitabıda almayı düşünüyorum:

Hilafetin Ordusundan Arap Kürt Partisine Ergün Poyraz

Avrupa Birliği Sürecinde Kürtçülük Gürbüz Evren

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Kitap Takası
İletiTarih: 02 Oca 2014, 14:29 
Yeni Üye

Paylaşmayı seven arkadaşlaaaar :) yeni bi kitap takas sitesi buldum. Adı kitapodam, site de ilk kitap takasımı da yaptım. Siz de benimle kitap takası yapmak isterseniz profilim http://www.kitapodam.com/index.php/p/ezzy91 :))

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 15 Şub 2014, 14:50 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Erdal Sarızeybek- Cemaat ve Barzani adlı kitabını tavsiye ederim. Kitabın konusu Doğu Anadoluda çıkan sözde Kürt isyanları kimler tarafından çıkarıldığı hangi dönemlerde çıkarıldığı ve en önemlisi ise bugünkü hümüketle bu isyanları çıkaranları ilişkileri neler..

Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.(Hz. Muhammed.S.a.v)

Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık ise ölüme götürür.(Yavuz Sultan Selim)

Ne mutlu Türküm diyene!(Mustafa Kemal Atatürk)
Türklük bedenimiz,İslamiyet ruhumuzdur.Ruhsuz beden ceset olur.(Alparslan Türkeş)

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Şub 2014, 04:57 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

bozkurt37 yazdı:
Erdal Sarızeybek- Cemaat ve Barzani adlı kitabını tavsiye ederim. Kitabın konusu Doğu Anadoluda çıkan sözde Kürt isyanları kimler tarafından çıkarıldığı hangi dönemlerde çıkarıldığı ve en önemlisi ise bugünkü hümüketle bu isyanları çıkaranları ilişkileri neler..

Tavsiyen için sağolasın dostum. En kısa zamanda temin edip okuyacağım

İnternet üzeriinden alışveriş yapmak isteyen kitap sever arkadaşlar varsa bu siteyi öneririm: http://www.hermeskitap.com/catalog/

Oldukça güvenilir bir sitedir. Bugüne kadar 5 kez alışveriş yaptım. Üye olduktan sonra okumak istediğiniz kitabı ister hemen alabilirsiniz, isterseniz de sepetinize ekleyebilirsiniz. Benim sepette şu an 350 civarı kitap var. Çoğu da Türk tarihi ile ilgili. 3 ay sonra turizm sezonu başlıyor. İşe girince ilk maaşımla istediğim tüp kitapları topluca alacağım. Şimdiden evin bir odasını kütüphaneye çevirsem iyi olacak. :P

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Şub 2014, 19:53 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

istemiyabgu yazdı:
bozkurt37 yazdı:

Tavsiyen için sağolasın dostum. En kısa zamanda temin edip okuyacağım

İnternet üzeriinden alışveriş yapmak isteyen kitap sever arkadaşlar varsa bu siteyi öneririm: http://www.hermeskitap.com/catalog/

Oldukça güvenilir bir sitedir. Bugüne kadar 5 kez alışveriş yaptım. Üye olduktan sonra okumak istediğiniz kitabı ister hemen alabilirsiniz, isterseniz de sepetinize ekleyebilirsiniz. Benim sepette şu an 350 civarı kitap var. Çoğu da Türk tarihi ile ilgili. 3 ay sonra turizm sezonu başlıyor. İşe girince ilk maaşımla istediğim tüp kitapları topluca alacağım. Şimdiden evin bir odasını kütüphaneye çevirsem iyi olacak. :P

Ben intertten kitabı sadece Kitapyurdu'ndan alıyorum çokta memnunum tavsiye ederim :)

Bilgisizler içinde bir bilgili, ölüler içinde bir diridir.(Hz. Muhammed.S.a.v)

Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık ise ölüme götürür.(Yavuz Sultan Selim)

Ne mutlu Türküm diyene!(Mustafa Kemal Atatürk)
Türklük bedenimiz,İslamiyet ruhumuzdur.Ruhsuz beden ceset olur.(Alparslan Türkeş)

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 7 sayfadan 6. sayfa   [ 92 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.