Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 18 Oca 2018, 04:46

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 8 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Emmeli Gömmeli Bir Hayat
İletiTarih: 27 Eyl 2016, 15:29 
Yeni Üye

Gece Bekçisi yazdı:

Emmeli Gömmeli Bir Hayat Onların ki;

Emmek eylemi çocuklarda 3 yaşında sona erer. Ancak ileriki yaşlarda bu içgüdüsel davranış kendini tekrarlarsa davranış bozukluğu olarak ortaya çıkmaktadır.

Özellikle de solcuların çoça savundukları sigara emme alışkanlığından bahsediyorum. Hayatları sadece emmek ve gömmek eylemlerinin arasında geçiyor. Bir ömür boyunca yapılan eylemin neticesinde emenleri gömüyorlar. Amerikanın yetişkin emziği olarak dünyaya tanıttığı sigara malesef ülkemizde şer odaklarının desteğini bulmaktadır. Neden Amerikanın başka özelliklerini örnek almıyoruz toplumca?

İşte size resimli anlatım ;

Başlangiç ; Zevkli Emişler;

https://www.google.com.tr/imgres?imgurl ... mrc&uact=8

Gelişme ; Artık Zorunlu Emişler ;

sonuç ;Kaçınılmaz son; Gömmek

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Emmeli Gömmeli Bir Hayat
İletiTarih: 27 Eyl 2016, 18:37 
Onursal Üye

Resim

Bunun solcusu sağcısı mı olur.

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 Eyl 2016, 10:42 
Yeni Üye

Gece Bekçisi yazdı:

The Ha ha ha ha
Das ho ho ho hoh hoooo
El heh heh hee heee

İğneci çok kömiksin. Sana tam üç dilde ayrı ayrı kahkaha attım.

Verdiğin fotoğraf Rahibelere ait. Ve 100 yıl öncesi diyebileceğim kadar eski.

Ben zaten yazımda solcuların desteklediği sigarayı sağcılar içmez demiyorum. Ama önemli farkı anlayamıyorsun sanırım. Sağcılar Amerikan emziğini desteklemiyor , ama Kapitalizm düşmanı solcular bu Amerikan emziğini destekliyorlar ve zevkle emmeği karizmatik buluyorlar. Bu davranış bozukluluğunu destekleyen solcuların durumundaki önemli farkı anlayamıyorsun.

Ha gayret biraz daha hızlan daha yeni fotolar çıkar..Yani anlamıyorum bir tülü seviyeme çıkamıyorsunuz. Yahu nerden aklına geldi 100 yıl önceki resimleri ortaya çıkarmak? Günümüze gel günümüze!!!! YIL 2016 Aylardan Eylül...

Ataütrk size bunlar mı öğretti? Rahibelerin resmini al başkasına yamayın mı dedi.. Ne güünlare kaldık yahu. Siz mi Atatürküsünüz bilmiyorum , emin değilim, son kararım , solcu molcu değilsiniz. Size kapitalistleerin sol diye gösterdiği hayatı yaşıyorsunuz o kadar. Yani rotanızı onlar çiziyorlar. Siz yaşıyorsunuz o kadar.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 28 Eyl 2016, 11:22 
birimivar35 ve Gece Bekçisi yazdı:

Yine doğruları yazıp sizi susturduğum için beni kovdunuz değil mi?

Tekrar soruyrum ; Bu forum tarafsız değil. Tamamen solcu diktanın hegamonyasında yazanlara izin veriliyor diğerlerinin yazmasına izin verilmiyor. Ne de olsa Atatürk - ÇÜ sünüz. Atatürk üzerinden menfaat sağlıyorsunuz.

Ben bitti demeden bitmez oğlum boşuna uğraşma!!

Ben ne zaman istersem o zaman giderim.

Sayfa başı

İletiTarih: 28 Eyl 2016, 11:56 
Yeni Üye

Mustafa_35 yazdı:
birimivar35 ve Gece Bekçisi yazdı:

Yine doğruları yazıp sizi susturduğum için beni kovdunuz değil mi?

Tekrar soruyrum ; Bu forum tarafsız değil. Tamamen solcu diktanın hegamonyasında yazanlara izin veriliyor diğerlerinin yazmasına izin verilmiyor. Ne de olsa Atatürk - ÇÜ sünüz. Atatürk üzerinden menfaat sağlıyorsunuz.

Ben bitti demeden bitmez oğlum boşuna uğraşma!!

Ben ne zaman istersem o zaman giderim.

Harbiden lafı gediğine koymuş yine.

Yahu solcular niye bu kadar cehalette inat ediyorsunuz. İşte yine bir solcunun yayınladığı yalan ve iftira nitelikli bir resim ve bunu yine bir AKP li deşifre etti diye insanları forumdan atarak çare arıyorsunuz.

Rezil olmaktan bu kadr korkuyorsanız üç kere düşün bir kere yaz demişler.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Nis 2017, 12:34 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Evet solcular siz gerçekten bu ülkede bir fayda gütmeyen kalabalıksınız. Geçmiş insanların bu ülkeye yaptığı katkıları kendi üzerinize alarak şimdiki zamanı kotarma peşindesiniz sadece . Maksat millete kendinizi adam dedirtmek başka bir şey değil.

Misalen sigaraya karşı olan birkaç solcu dışında başkasını göremedim. Ne aman konu açılsa '' Yerli Tütün Kullanıyorum benim param ABD ye gitmiyor'' diye 3 yaş gurubu bir savunmaya geçiyorlar.

Hatırlarsanız geçmişte birinci marka sigara vardı ve fiyatı diğer tütün mamullerinin üçte biri kadardı. Uzun zaman MİLLİ adı altında bu sigara satıldı. Ve nispeten biraz pahalı olan bafra , anadolu , samsun gibi markalar da sonradan türedi.. Ardından bu sigaralar birden piyasadan kaldırıldı ve yerine pahalı ABD sigaraları kondu..

Şimdi ise yine aynı senaryo oynanıyor. Tütüncü adı altında faaliyet gösteren işletmeler türedi birkaç sene içinde her köşe bucak tütüncü oldu. 2-3 TL arasında milletin cebine sigara girdi. MİLLİ TÜTÜN adı altında yapılıyor yine dikkatinizi çekerim.

Peki dünyada Türkiyenin milli gelirinin 10 katı kadar sermaya güden sigara şirketleri buna neden göz yumuyor? Devletin JT - PM şirketleri ile tekel anlaşması varken bu kadar göz göre göre nasıl da çiğneniyor bu anlaşma ha?

AKP nin sigara yasakları ve sağlık çalışmaları neticesinde sigara kullanımı oldukça düşmye başlamış ve sigara içenlere 8.sınıf ahmak gözüyle bakılma başlanmıştı. Bu durum yasal olarak rekabet kuralları içerisinde insan sağlığının lehine işleer hale gelmişti. Ve tabiki de sigara firmalarının satışları düştü... Yeni yetişen nesiller sigarasız yetişiyordu..

İşte tam da bu durum sigara kartelleri için büyük bir sorun haline gelecekti ilerleyen zamanda.

Ne yapmalıydı ki?

Gençleri ve özellikle de 12 yaş çocukları sigaraya özendirmeliydi. Elbette bu konuda hazır kıta bekleyen solcuları kullanacaklardı. Tütün marketleri açtırdılar. Sermaya verdiler. Çok ucuza tütün sarma makinaları koydular, sigara kağıtları dağıttılar tütüncülere..

İşte şimdi gençler lise gurubu öğrencileri ucuz sigara ile bağımlı hale getirmeye çalışıyorlar. Bir müddet sonra ''Devlet bizi niye öptü'' tarzında uygulama ile bir anda tütncüler kapatılacaktır. Çünkü bağımlı hale gelmiş bir nesil oluşacak. Potansiyel müşteri kitlesi ile yine ABD ye para çıkaracaksınız.

İşte solcular sizin dünya ve politik görüşleriniz bu kadar dar..

Siz yine MİLLİ TÜTÜN içmeye ve bunu savunmaya devam edin. Nerde işee yaramaz zararlı bir şey var siz gider onu bulursunuz zaten. Bir de MİLLİ demezlermi yahu ..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Nis 2017, 15:40 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

http://bakirkoyruhsinir.gov.tr/

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Nis 2017, 17:40 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Solculara orası yetmez ki Dürdaneciğim..

Orası tedavi olabilecek hastalar için yani, lütfen tıbbın içeriğine hakaret etmeyin.

Solcular için cezaevleri ve coplar icad oldu ama bu bile sizi iflah etmiyor

En iyisi alkol - sigara - kadın ve bilimum haplara devam edin..

Kafanızı kıyak kalsın..

Alkol ve sigara az geldiyse aşağıdaki önerimi de dikkate alabilirsin

https://www.google.com.tr/search?hl=tr& ... iftin+peki

Cinselliği olan düşkünlüğünüzü biliyoruz ama bipnelere olan sempatinizi teşhis edecek kilink yok.

Ziftin pekiyle idare edin artık.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 8 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.