Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 19 Mar 2018, 15:45


Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 15 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 08 Mar 2018, 17:01 
Çevrimiçi
Katılımcı Üye

Kayıt: 04 Tem 2017, 16:44
İleti: 295

http://www.bbc.com/turkce/live/haberler ... 0688980cfc

Bir Kitap yetmemiş.. Yerine Tayyip Erdoğan Kuranı yazılacak herhalde.


Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda Dünya Kadınlar Günü Programı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Din adamı diye ortaya çıkıp kadınla ilgili dinde yeri olmayan içtihatta bulunuyorlar" dedi.

Erdoğan "Son günlerde bakıyorsunuz. Din adamı olarak ortaya çıkıp da ne yazık ki kadınla ilgili çok farklı açıklamalarda bulunup, dinimizde yeri olmayan bazı kendine göre içtihatta bulunan kişiler çıkıyor ortaya. Anlamak mümkün değil. Yani bunlar ya bu asırda yaşamıyorlar, çok farklı bir dünyada zamanda yaşıyorlar." diye konuştu.

"Çünkü İslamın güncellenmesinin gerektiğini bilmeyecek kadar da aciz bunlar. İslamın hükümlerinin güncellenmesi vardır. Siz islamı 14 – 15 asır öncesi hükümleriyle kalkıp da bugün uygulayamazsınız. Böyle bir şey yok." ifadelerini kullandı.

'Birçok hocaefendi şimdi beni tefe koyacak'

"Şimdi bir çok hocaefendi beni tefe koyup çalacak. Rabbim bizi tefe koymasın." diyen Cumhurbaşkanı "İstisnaları genelleştirmenin, tarihin belirli bir döneminde toplumların özel şartlarına yönelik uygulamalarını ve geleneksel davranışları taşımaya çalışmanın meseleyi sulandırmaya yarayacağını" belirtti.

Erdoğan, "Reklamın iyisi kötüsü olmaz, mantığıyla popüler olmak için söylenen sözleri biz asla kabul edemeyiz. Hele hele bu tartışmayı dinimizin kavramlarıyla yürütmek sadece kadınlara değil, inanın inancımıza da dinimize de haksızlıktır." dedi.

Diğer alanlarda olduğu gibi dini hususların tartışılmasında da seviyeler olduğunu belirten Erdoğan " Kuran’a sünnete kıyasa vakıf olmayan insanlara istisnai bir takım uygulamaları anlatmaya kalktığımızda züccaciye dükkanına giren fil misali bir sürü başka şeyi kırıp dökmek kaçınılmaz hale geliyor." dedi.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 08 Mar 2018, 17:05 
Çevrimiçi
Katılımcı Üye

Kayıt: 04 Tem 2017, 16:44
İleti: 295
Bundan sonra din adamlarınız ve cami hocalarınız ''Allah böyle buyurdu'' yerine ''Tayyip Böyle Buyurdu'' diyecekler.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 08 Mar 2018, 17:26 
Çevrimiçi
Katılımcı Üye

Kayıt: 04 Tem 2017, 16:44
İleti: 295
Şunu başkası söylese 30 saniye içinde TEKFIR edilir, murted ilan edilirdi..

Erdoğan: "İslamı 14 – 15 asır öncesi hükümleriyle kalkıp da bugün uygulayamazsınız"

Papayla yatan şaşı kalkar demişler... Erdoğan küfrünü beyan etti..

Bu adama bu sözleri nasıl söyletiyorlar merak ediyorum. Ya kendisi koyu yahudidir yada öyle bir açığı varki şantajla oynatıyorlardır.

Başka açıklaması olamaz.

Hiç kimse kimsenin inancının ne olacağına ve nasıl olacağına karışamaz. Buna kendisi karar veremez. Yobazlığın farklı versiyonudur.

Eğer devlet yöneteceksen devletin kuralları ortaa onu uygularsın ama din uyduracaksan kusura bakma git başka çöplükte kendine Tayyip dini kur gelen olursa onlara güncel olarak dinini anlat.

Ama başkalarının dini üzerinden kendine pay çıkarırsan münafık olursun..

İşte böyle.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 08 Mar 2018, 17:32 
Çevrimiçi
Katılımcı Üye

Kayıt: 04 Tem 2017, 16:44
İleti: 295
Yediği bunca pisliklerden sonra kendini temiz göstermek için dini değiştirmeye kalkıyor.

Böylece peygamber gibi olduğunu düşüneceğimiz sanıyor. Güncellerken ''yolsuzluk hırsızlık değildir ayetini de eklemeyi unutma emi..


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 09 Mar 2018, 14:58 
Çevrimiçi
Katılımcı Üye

Kayıt: 04 Tem 2017, 16:44
İleti: 295
İ. Kalın, Erdoğan’ın dünkü saçmalamasını biraz düzeltmek istemiş ama ı ıh becerememiş.. O sözlerin düzeltilecek, tevil edilecek bir tarafı yok.. Ne yani kooooos kocaaa Dünya ve Ümmet Liderimiz afedersiniz ağzından çıkanı bilmeyecek kadar cahil ve aptal biri mi ? Tevbe edin.!


Gece yeni updateler gelmiş Güncellemeyi unutmayım Ben güncelledim İslam v2.7 ile artık whiski içebiliyorum:) Günaydın :lol: :lol:

İslam v2.6 ile yolsuzluk hırsızlık değildir
İslam v2.5 ile biz kimseye hesap vermeyiz.
İslam v2.4 ile alahın bütün vasfılarını üzerine alabiliyorsun.
İslam v2.3 ile yağmur yağdırma özelliği veriyorlar.

bir de şy var unuttum İslam versiyon 2.5.1 ile bize darbe yapıyorlar... Daha da önemlisi İslam v2.6.1 de ''Bu darbe allahın bize bir lutfudur'' özelliği en çok yüklenen kısmı..


Bakınız şimdi İslam v2.7 de kadınlarla tokalaşmak da var. :lol: :lol:

http://gazeteport.com/2018/damat-berat- ... us-111335/

AKP Kongresinde Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun eşi Sare Davutoğlu’nun tokalaşmak için uzattığı elini havada bırakan Berat Albayrak, Kadınlar Günü’nde bakanlığın kadın çalışanları ile tek tek tokalaşarak karanfil verdi.

Resim


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 10 Mar 2018, 15:50 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4324
Alıntı:
ticaret ile meşgul olmalarının, en uygun bir iktisat yolu olduğu anlatılmış ve ondan sonra buyurulmuştur ki ve kendi nefislerinizi veya kendinizden sayılan nefislerinizi hiç bir şekilde öldürmeyiniz. Nefsi telef etmeye sebep olmayınız. Olumsuz edattan sonraki öldürme (yani öldürmemek), kasıtlı veya hata ederek, bizzat kendisinin veya sebep olacağı öldürmeyi kapsadığı gibi, kelimesi de kişisel nefsi ve milli nefsi kapsadığından dolayı bu yasak birçok mânâlara gelir:

1- İlk önce, doğrudan doğruya insanın kendini öldürmesini yani kasıtlı olarak intihar etmesini yasaklamıştır ki, bu mânâ açıkça anlaşılmakla beraber âyetin gelişine uygun değildir. İkincisi, insanın kendini öldürmesine sebep olmasını yasaklamaktır ki, bu husus başlıca üç yönden açıklanmıştır:
Birincisi, bazı cahillerin yaptığı gibi zühd ve ibadet adı altında devamlı sıkıntıya düşüp kendi nefsini son derece sıkıştırmakla ezmektir ki, Kâdı Beydâvî buna, "Hind cahillerinin yaptıkları gibi" diye misal vermiştir . Karşılıklı rıza ile yapılan ticareti, hileli bozuk muameleler gibi zühd ve takvaya muhalif sayarak bu yolda mal kazanmaktan sakınıp, kendi nefsini yok etmeye sebep olacak şekilde fakirlik ve zuraretle karşı karşıya bırakmak da bu türden olacağı için bu mânâ özellikle istisnanın gelişine uygundur. İkincisi, öldürmeye sebep olan cinâyetler işleyerek kendini öldürmeye sebep olmaktır ki, şunun bunun malına haksız yere musallat olmak da bu örneklerden biridir. Üçüncüsü, iyilik adına olsa dahi herhangi bir şekilde kendini boşuna tehlikeye atmaktır ki, ticaret yapacağım diye kendisini tehlikelere atmak da bu cinstendir. Rivâyet edildiğine göre, Amr b. Âs bu âyetten delil getirerek soğuktan sakınmak için soğuk su ile yıkanmaktan çekinip teyemmüm etmiş, Hz. Peygamber (s.a.v.) de bunu tenkid etmemiştir.
2- Kendi nefislerinizi, diğer bir ifade ile birbirinizi hiçbir şekilde öldürmeyiniz demek olur. Bunun da âyetin gelişine uygun olan yönü, haksız ve boş bir şekilde birbirinizin malını yemenin; aynı şekilde ticaret konusunda iyi şekilde karşılıklı rıza gözetilmeyip herkesi sıkıntıya sevketmek için karaborsacılık yollarına sapmanın, insanları öldürmeye ve yok etmeye sebep olmasıdır. Kısacası mallarınızı aranızda haksız ve boşu boşuna yemeyin, karşılıklı rıza ile ticaret yapın, böyle yapmazsanız yok olur ve birbirinizi yok edersiniz. Bundan dolayı hiçbir şekilde insanı öldürmeye ve insanları yoketmeye sebep olmayınız. Şüphe yok ki, Allah size karşı çok merhametlidir. Bunun için haramı yemeye ve canı yok etmeye müsaade etmez, karşılıklı rıza ile ticaret yapmaya müsaade eder. Ve birbirinizden karşılıklı razı olarak güzelce yaşamanızı ister. Nisa -29 tefsiri ; http://www.kuranikerim.com/telmalili/nisa.htmAlıntı:
Rivâyet edildiğine göre, Amr b. Âs bu âyetten delil getirerek soğuktan sakınmak için soğuk su ile yıkanmaktan çekinip teyemmüm etmiş, Hz. Peygamber (s.a.v.) de bunu tenkid etmemiştir.


Biri güncellememe mi dedi?

14 asır önceki düşünenin-mantığın bile gerisindeki beyinler mi yapacak güncellemeyi?
Çağırın kargalar gülsün size...

Alıntı:
30-Bunun için kim insanı öldürmeyi veya haram yemeyi veya surenin başından beri yasaklanan günahları işleyip haddini aşar, başkalarına zulmedip veya nefsine zulm ederek bunları kasıtlı olarak yaparsa biz onu ilerde muhakkak bir ateşe sokacağız. Gerçi bu nasıl olur diye bunu imkansız görenler bulunabilir. Fakat bunu yapmak da Allah'a göre çok kolaydır. "Haksızlık ve zulüm ederek" kayıtları gösteriyor ki, cehennem ateşini hak etmede en fazla göz önünde bulundurulacak yönler bunlardır.


Başkalarına zulm etme diyor. Emekli aylığı 350 TL bağlamak demek insanlara zulm etmek değil. Bizzat öldürme olasılığıdır. Açlık sınırı 2000 TL ler civarı gerçeğine binaen.

İrecep sen devlet yönetmeyi dindarlığı çocuk oyuncağımı sandın?

Bak bu ayetten bir payda pembe marmaraya gelsin; Nasıl yani Beni İsrail askerleri gelmeyin vururum diye uyardı mı? Uyardı. Bu durumda dünya zulmünden bunalmış insanların köprüye şuraya buraya çıkıpda intihar etmesini kınayanların. Buradaki fiilden şehitlik makamı çıkarmasını anlamak mümkün değildir.

Depremde ölen vatandaşlara şehit demeyen hakkını yiyenler buradan israile de sallar. Amerikanyaya da sallar. alımanya ya da sallar. ama hiç aynaya bakmaz.

Almanya ve diğer AB deki milli görüşçüler dindarlar müstesna üzerlerine alınmayalar.

Evet, Recep Bey haklı bu beyinleri gerçekten bir şekilde güncellemeye tabi tutmak gerek.
İşte bu sebepden elon musk beyin göçü dedik illa..
Fahri vatandaşlık verile Türkiya ya davet edile dedik. Fahri başkanlık verile dedik. Bu beyinlere çipmi takarsınız. Mip mi takarsınız ne takarsanız takın ama güncelleyin yani.. Sayın Reisi Temel bey. (!)

Hiç, tehlikeden habersiz, resmi idarelerce katledilmesine sebep olunan(soykırım) masum deprem şehitleri ile, bilipde, gidip intihara kalkışanlar bir olur mu? Akletmezmisiniz? Düşünmezmisiniz?

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 10 Mar 2018, 16:27 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4324
Devam ediyor efenim kadınlar günümüz kur' an(nisa) ışığında;

Alıntı:
Elmalılı teksiri, md.32; 32- Bunun için Allah'ın bazınıza diğer bazınızdan fazla olarak bağışladığı şeyleri temenni etmeye de kalkışmayınız, birbirinizin malına, makamına ve sahip olduğu Allah tarafından verilmiş veya çalışmakla elde edilen nimetlerine göz dikmeyiniz. Çünkü bu gibi temenniler, ilkönce hased, kin ve düşmanlık uyandırır. İkinci olarak Allah'ın takdir ve taksimine razı olmamayı bildirir. Üçüncü olarak, kendi hakkında takdir edilmeyen bir şeyi temenni etmek, kaderdeki hikmete karşı gelmek ve boş bir ızdıraptır. ..................

Bu âyetin inmesi, miras âyetlerinden dolayı kadınlar tarafından ortaya konan bazı temenniler ile ilgilidir. Bu cümleden olarak Hz. Peygamberin hanımlarından Hz. Ümmü Seleme'nin, "Ey Allah'ın elçisi! Erkekler, din uğruna savaşıyorlar, biz savaşmıyoruz ve bizim mirastan hakkımız erkeğin yarısı oluyor. Ne olurdu biz de erkek olsaydık." diye bir temennide bulunduğu ve bunun üzerine bu âyetin indirildiği rivâyet edilmiştir. Bunun için yukarıda "Erkeğe, iki kadının payı kadar miras verilir." (Nisa, 4/11) kuralının hikmetlerine bağlı olmak üzere; yaratılıştan var olan, hukuki ve iktisadi açılardan zikredilmiş olan açıklamaların kaynaklarını burada ve bundan sonraki bir iki âyette bir ahlâki kuralı telkin etmek ve erkek, kadın çekememezliğinin düzeltilmesi ve ortadan kaldırılması ve aile hayatının takviye ve düzenlenmesi mahiyetinde tamamen göstermiş bulunuyoruz ki; üstün kılmak ve fazilet ve keremde yarışma, yaratılıştan var olan kabiliyetlere; kazanma ve kazanma payı, çalışma ve iktisatla ilgili değerlere; aşağıda gelecek olan harcama eşitliğine işaret etmiştir.


Recep Bey gene haklı bu hükümlerle, reform yapmadan islamı temsilen T.C. de miras taksim edemezsiniz. :lol:
Kadın erkek eşitliğinden bahsedemezsiniz.

Alıntı:
Elmalılı tefisiri md.34-Erkeklerin mirasta hak ettikleri paylarının fazla olmasının hikmeti erkekler ve özellikle tam erkek olan erkekler, kadınlar üzerinde hakimdirler, onların üstlerinde dururlar, işlerine bakarlar, dikkatle gözetir, muhafaza ederler; kahyaları, müdürleri, koruyucuları, amirleridirler. Küçükler de buna adaydırlar...............

(s.a.v.)'den rivâyet edilmiştir ki: "Kadınların hayırlısı o kadındır ki, baktığın zaman seni sevindirir, emredersen itaat eder, gıyabında bulunduğun zaman da seni malında ve nefsinde korur." buyurmuş ve bu âyeti okumuştur. Bu âyetin de yukarda açıklanan Hz. Ümmü Seleme'nin sözü üzerine indirildiği söylenmiş ise de bunun asıl iniş sebebi şu şekilde rivayet olunur: "Ensar'ın ileri gelenlerinden Sâd b. Rebia'ya karşı hanımı Habibe binti Zeyd b. Züheyr ve bir rivâyete göre Habibe binti Muhammed b. Seleme isyan etmiş, o da bir tokat vurmuş, bunun üzerine babası kızını almış, Hz. Peygambere gidip şikayet etmiş. Hz. Peygamber de "Mutlaka ondan kısasını (öcünü) alırız." buyurmuştu. Bunun üzerine bu âyet indirildi. Peygamber (s.a.v.) de: "Biz bir şeyi yapmak istedik, Allah'da diğer bir şeyi irade etti ve şüphe yok ki, iyilik Allah'ın irade ettiği şeydedir." dedi. Bu sebeple salih kadınları açıkladıktan sonra kocalarına karşı gelen kadınlar hakkında buyuruluyor ki: Ey hakim olan ve hanımlarının haklarını veren kocalar! Kafa tutup, itaatsizlik etmelerinden korktuğunuz, korkacak bir belirti hissettiğiniz karılara gelince:
........[b] Üçüncü olarak onları hafifçe ve kusur bırakmayacak bir şekilde biraz dövünüz.
... [/b]
http://www.kuranikerim.com/telmalili/nisa.htm


Şimdi anladınız mı dindar efendiler. AVM mehdimiz sınır ötesi başkumandanımız bunun neden güncellenmesi gerektiğini söylüyor. Toplumun %49 u kadın buda oyların hemen hemen yarısı demek. :mrgreen:

Dün güncelledi. Bugünde erkeklere oynadı. Olay rey hesabından ibarettir. Din takiyyesi hikaye, rantiye, makam mevkii, çağ açıp-kapayan Sultan F. Mehmed de bile olmayan dokunulmazlık zırhı şahane .)

Anladınız mı ey Türkiya insan gılları?

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 11 Mar 2018, 15:21 
Çevrimiçi
Katılımcı Üye

Kayıt: 04 Tem 2017, 16:44
İleti: 295
Bu kadar hızlı güncellemeye bizim hafıza kartı dayanmıyor format gerekecek ama o da olmuyor .. Ne yapacağız şimdi.. Biz senin hızına yetişemiyoruz.

Eklenti:
Ekran Alıntısı.JPG
Ekran Alıntısı.JPG [ 26.33 KiB | 247 defa görüntülendi ]


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 11 Mar 2018, 15:28 
Çevrimiçi
Katılımcı Üye

Kayıt: 04 Tem 2017, 16:44
İleti: 295
Said Nursi Deccalı tarif etmiş.. Şimdi kuyruk acısı olan nurcular Erdoğana yorumluyorlar deccallığı..

E kardeşim bir karar verein Hani Atatürk deccaldı..


Eklenti:
Ekran Alıntısı.JPG
Ekran Alıntısı.JPG [ 71.43 KiB | 246 defa görüntülendi ]


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 11 Mar 2018, 15:30 
Çevrimiçi
Katılımcı Üye

Kayıt: 04 Tem 2017, 16:44
İleti: 295
Güncelleme hakkında

De ki: "Andolsun, insanlar ve cinler bu Kur'an'ın bir benzerini getirmek üzere toplansalar ve birbirlerine de destek olsalar, yine onun benzerini getiremezler."


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 11 Mar 2018, 15:32 
Çevrimiçi
Katılımcı Üye

Kayıt: 04 Tem 2017, 16:44
İleti: 295
Tayyip Erdoğanın Söylemleri şuraya çok benziyor ;

http://www.dkb-mevlana.org.tr/

Yeni dininiz bu ey AKP'liler..


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 11 Mar 2018, 16:46 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 3221
Konum: Salpazari Cepni
Veysel Adanalı yazdı:
Tayyip Erdoğanın Söylemleri şuraya çok benziyor ;

http://www.dkb-mevlana.org.tr/

Yeni dininiz bu ey AKP'liler..


Sen degilmiydin asansöre kadin erkek binemez, genc kaynana sehvet uyandirir gibi sapik fetva veren hocalari elestiren. Al iste Recep efendide bunlara karsi önüne gelen fetva vermesin diye aciklama yapmis ve bu gibi söylemlerin günümüzde gecerliligi olmadigini söylemeye calismis. Sen simdi sapik fetva verenlerden yanamisin yoksa Recepten yanamisin? :lol:


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 11 Mar 2018, 17:33 
Çevrimiçi
Katılımcı Üye

Kayıt: 04 Tem 2017, 16:44
İleti: 295
Önce laik ve müslüman olunmaz diyeceksin. Başörtüsüne teferruat diyenleri kafir ilan edeceksin. CHP'ye kafir , Atatürke deccal diyeceksin..Gökten indiği sanılan doğamalarla ülke idare edilmez diyenleri , tarikat şeylerini asanları dinsizlikle suçlayacaksın..

Sonra da bu dediklerinin tam zıddını iddia edeceksin..

Güncelleme Tayyip Erdoğanın kendisine gerekli bence.. Bir adamın bu kadar hızlı fikir değişimi onun bir fikri olmadığının göstergesidir.

Önce kuran salla meydanlarda , sonra fetöye sahtekar de , sonra yolsuzluk hırsızlık değildir de , sonra rabia yap , sonra bana mı sordunuz de...

Şimdi de kendine uygun güncel bir din sipariş et.. Nasılsa yiyen çok.. satışlar da iyi..

Eskisi yetti zaten bir de günceliyle uğraşamayız..

Adam ucu açık konuşuyor he zaman. Din güncellemek ona kalmış bir şey değil. Ama trollere yediriyor bunu. Bu sayede kendine ait yeni bir mezhep üretecek.. Halife ya kendisi.. ondan..


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 12 Mar 2018, 01:36 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4324
Alıntı:
"BU HAREKATA NİYE ZEYTİN DALI DEDİK?"

Niye biz bu harekata Zeytin Dalı dedik? O emin beldeye yemin olsun ki diyor Allah. Bakın bu belde öyle bir belde.
https://www.f5haber.com/siyaset/afrin-operasyonu-ile-ilgili-flas-sozler-haberi-1016417/


Ya kardeşim bi karar ver. 14 asır önceki hükümlerle oluyor mu, olmuyormu?, ayetleri güncelliycen mi güncellemeyecen mi? Dillerini koparacan mı bu gavrların? Gafur Papa ne diyor ayrıca bu duruma?

Nereden çıkardın oradan böyle bir ahkam..?

Orası bir rivayete göre küfe, bir rivayete göre şam.
Hayırdır şam da kayısı yemeyemi yola çıktınız? Ruslardan izin aldınız mı?

Alıntı:
Ben buradan sizlere ayrıca bir seslenmek istiyorum. Her an ölümle beraber yaşayacağız. Ölecek miyiz? Öleceğiz. Gireceğimiz yer 2 metreküp, ben boydan dolayı biraz daha fazla gösteririm. Öyle. Annelerinizin ayaklarının altını da buradan gidince muhakkak öpün. Cennetin annelerin ayakları altındadır. Annem ayağını çekerdi, derdim ki, ya ana, cennetin kokusunu bana çok mu görüyorsun. Analar bu kadar kıymetli, bu kadar önemli. Karşımda anneler olarak, anne insandır, biz ise insanoğluyuz. Bu kadar önemli bir fark.


Hocaya diyorsunuz abuk subuk yorumlar yapıyor diye..

Diyor güncellenin diye, peygamberin ayak öpün diye bir tavsiyesimi var?
Elini öpsene.. Hastamısınız kardeşim?

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Yeni Peygamberiniz Buyudu Dini Güncellemek Gerekiyor
İletiTarih: 12 Mar 2018, 10:40 
Çevrimiçi
Katılımcı Üye

Kayıt: 04 Tem 2017, 16:44
İleti: 295
Kimin münafık , kimin kafir , kimin hain olduğuna kendisinin karar verebileceği bir din istiyor hazretleri...Yani allahlık istiyor , yani firavun olmak istiyor...

Çok görmeyin firavunluğu ona..


Sayfa başı
 Profile bak  
 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 15 ileti ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.