Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 21 Oca 2018, 11:18

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 7 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Hacıosmanoğlu: Erdoğan İçin Ölürüm
İletiTarih: 29 Ekm 2015, 12:11 
Onursal Üye

Resim
Alıntı:
“KENDİSİ İÇİN ÖLMEYE HAZIRIM”
Hacıosmanoğlu, hakemin stattan çıkması için kendisini arayan kişinin ismini vermeyeceğini de vurgulayarak, sözlerini şöyle tamamladı: “İsmi açıklamama gerek yok, herkes anlar. Ben bu millete hizmet eden, benim çocuklarıma güçlü bir ülke bırakacağına inandığım, dünya konjonktürünün de gitsin diye üzerine oyun oynadığı bir lideri var Türkiye’nin. Bugün onun için ölmeye de hazırım. Bunu kendisine de söyledim. Türkiye’nin dünyaya rezil olmaması adına, yıllardan beri Trabzonspor’a yapılan bu silsilenin bedelinin ödenmesi gereken gündü. Bu futbolu yönetenler de şapkasını önüne koyacak. Sevgili Mustafa Denizli de söyledi, Türkiye’de hiçbir zaman bir takımın hakkı bu kadar yenmemiştir. Kendisine de teşekkür ediyorum. Geçen sene savaşıyorduk, ondan önceki sene de savaşıyorduk. Ama bu sene farklı bir çizgi koyduk ortaya. Herkes beni eleştirdi Federasyon genel kurulunda. Orada Trabzonspor’un menfaatlerini değil şahsımı düşünseydim, ‘Hacıosmanoğlu’na helal olsun adam gibi konuştu’ derlerdi. Ben ne ızdırap çektiğimi, Ankara’dan İstanbul’a nasıl döndüğümü yanımdaki arkadaşlarım bilir. Belki de yolda ölecektim. Kendimi düşünerek değil Trabzonspor’u düşünerek yaptım. Ama bunların yanında sıkıntı çekiyorsak, demek ki bu benim şahsi meselem oluyor. Ben bugüne kadar kendi şahsi meselelerimi adamlığa yakışır bir şekilde çözdüm, gene de çözerim, bedeli de neyse öderim.”

http://www.gazete2023.com/gundem/hacios ... 44845.html

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Hacıosmanoğlu: Erdoğan İçin Ölürüm
İletiTarih: 29 Ekm 2015, 12:14 
Onursal Üye

Koca stadda 5 bin kişiye oynuyor takım, bu hala siyaset yapıyor?
Sebahattin, eğer bunu kongrede deviremezseniz yazıklar olsun diyorum..
Şunu al aşağıya edin artık..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Ekm 2015, 15:19 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Zavallı Hacıosmanoğlu.

Bu ülkede zincire vurulması gereken o kadar fuzuli adam var ki.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 31 Ekm 2015, 09:32 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Adam köle ruhlu. İlla birine yamanmak istiyorsa engel olamazsınız.

Ona, başkası olma kendin ol şarkısını, tekrar" tekrar dinletmek lazım.

Bunlara acımak lazım.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 07 Arl 2015, 10:10 
Onursal Üye

Resim
Alıntı:
Trabzonspor'da yaşanan başkanlık seçiminde oylar sayılırken duygusal anlar yaşandı. İbrahim Hacıosmanoğlu'nun seçimi kaybettiğini anlayan taraftarların sloganlar atması üzerine Hacıosmanoğlu duygusal anlar yaşadı. Seçim sonuçlarının açıklanmasının ardından Hekimoğlu ve Usta'nın oldukça gerisinde kalan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun gözlerinin dolduğu gözlendi.

http://haberiniz.com.tr/haber/spor/2014 ... amadi.html

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 07 Arl 2015, 10:14 
Onursal Üye

Inga ınga :) Otobüsün üstünede çıkamazsın şimdi. Erdoğan daha seni çağırırmı?
Kulüp başkanı siyasetçinin eteğine yapışırmı?
Bravo Sebahattin, şuna iyi cevap verdiniz, 13 oylada kaybedilirmi kardeşim kazansaydınız çeşke..
Adamın hasısın vessalam..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 07 Arl 2015, 11:40 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

"Kadın" gibi ağlamış.

Türkiyede güç sahibi olan "boş" idarecilere sadece bir örnek.

Bayan forumcular üzerine alınmasın.
Bu ifadeyi Hacıosmanoğlu´nun kendi ifadesine binayen kullandım.

"Kadın gibi yaşayacağıma erkek gibi ölürüm"

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 7 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.