Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 20 Oca 2018, 08:25

Yeni bir konu gönderCevap gönder 8 sayfadan 6. sayfa   [ 119 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

F.Gülen İslamiyet'i kirletiyor mu?
Oylama bitti: 06 Haz 2012, 21:40
Evet 59%  59%  [ 17 ]
Hayır 38%  38%  [ 11 ]
Bir fikrim yok 3%  3%  [ 1 ]
Toplam oy : 29
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: F.Gülen İslamiyet'i kirletiyor mu?
İletiTarih: 21 Tem 2011, 00:22 
Kıdemli Üye

Güçleri yetmeyince sana zinhar o konuya girme demiş ağababaların ama bizim giremeyeceğimiz konu yok..Nedir sence konuşulamayacak olan o konu? İslamiyetin hile ile kirletilmesi değil mi? Kılıf hazır..İslamiyet adına...Her rezillik mümkün müdür değil midir? 5 vakit namaz , oruç gerisi hak getire..Nerede yetim hakkı? Kul hakkı?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Eyl 2011, 21:28 
Kıdemli Üye

Kendi fikrimi beyan etmemişim galiba, EVET kirletiyor(Gözlerde ve zihinlerde).

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Eyl 2011, 02:55 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

arrow: F.GÜLEN gibi birine "FETOŞ" böyle hitap etmeniz son derece yanlış..Alparslan TÜRKEŞ"e veya ATATÜRK"e böyle hitap edilirse nasıl tepki vereceğinizi düşünerek yorum yazmayı denemelisiniz... "Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma" hatırlatırım...[/quote]

Arkasında saf tutup namaz kılmak dahi caiz olmayan birini Türk büyüklerimizle kıyaslama gafletinde olan birinin avatarında ATATÜRK resmi kullanması bile sahtakarlıktır.

DELİ DELİYİ İMAM ÖLÜYÜ SEVERMİŞ:

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Eyl 2011, 16:56 
Kıdemli Üye

Ben şahsen fetoş yerine hoşgörü şarlatanını kullanıyorum.
Ve Türk-İslam büyükleri içinde kafirden medet umup amerikan kancıklığı yapan varsa sizde onlara aynı şeyi yapın, @sefatunahan

Sahi Atatürk veya öncekilerden. VEYA diğer Müslüman kavimler içinde kendi devletine ihanet eden, kafir-LERİ dost edinip Müslümanları peşkeş çeken birini duydunuz mu?

Yusuf Kartal'ın dediği gibi şarlatanları yanlış kişilerle kıyaslama...
Yerinde olsam behlül? ile kıyaslardım.

Örnek cümle kurayım:
F.GÜLEN gibi birine "FETOŞ" böyle hitap etmeniz son derece yanlış..Behlül'e veya Ceyar'a böyle hitap edilirse nasıl tepki vereceğinizi düşünerek yorum yazmayı denemelisiniz... "Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma" hatırlatırım...

İşte o zaman sana hak verip behlülcülere; yapmayın yav ayıptır derdim.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Arl 2011, 20:29 
Kıdemli Üye

Konu başlığının "dar-ul harpçi f.gülen İslamiyet'i kirletiyor mu" diye değiştirilmesi mümkün mü?
Sonuçta konu sahibi benim, ve de tartışmalar bu kavramı içeren aşan biçimde.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 16 Arl 2011, 20:44 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

sefatunahan yazdı:
igneci yazdı:
Clever yazdı:
CHP'li çok kişi tanıyorum onlar kapalı insan gördüğünde gözlerindeki iğrenme ifadesini anlatamam herhalde. CHP'liler hep özgürlüklerden bahsediyorlar ancak hangi özgürlük kendilerine göre yazdıkları mı ? Halkın istedikleri mi ? CHP varsa herkes için yok ve F.Gülen için herhangi bir şeyde bilmiyorum . Eğer Türk vatandaşı ise gelmelidir.

-Konunun başlığı fetoş, CHP ile ilgili olarak döktürmüşsünüz. Konu başlığı olan Fetoşla bir şey bilmediğinizi yazıyorsunuz.
-Bu ne yaman çelişki böyle?

:arrow: F.GÜLEN gibi birine "FETOŞ" böyle hitap etmeniz son derece yanlış..Alparslan TÜRKEŞ"e veya ATATÜRK"e böyle hitap edilirse nasıl tepki vereceğinizi düşünerek yorum yazmayı denemelisiniz... "Kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma" hatırlatırım...

Her ne olursa olsun, kişilere ismi ile hitap etmeniz gerekiyor.. Yusuf kartal da bana netrün, netrü gibi ifadeler kullanıyordu, bunu ne kadar yanlış buluyorsanız bu söylediğinizi de o kadar yanlış bulmalısınız.. Yoksa biride sizi sevmez ve size "iğnoş diyebilir.." Kabul edebilirseniz, bundan sonra öyle seslenelim size?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Arl 2011, 16:04 
Kıdemli Üye

Alıntı:
Arkasında saf tutup namaz kılmak dahi caiz olmayan birini

Arkasında namaz kılınmayacak çok büyük bir ithamdır şuna geçerli sebep gerek mesela devamlı içki içmek ve tüm ikazlara rağmen şunda israr etmek gibisinden .......

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Arl 2011, 18:48 
Kıdemli Üye

Biraz sakin olsak, tahriklerine alışamadınız mı bu gülen maskelerin :s

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Arl 2011, 18:53 
Banlanmış Üye

Bence gayet güzel yürütüyor sayin Fethullah Gülen, herkesi Islamiyetin tutarsiz tarafini gösteriyor. Bu saygi deger Hoca sayesinde yüzlerce sene var olan bu Din 50 seneye Dünyadan kaybolucak! :)

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Arl 2011, 19:13 
Kıdemli Üye

Abdulmecithan yazdı:
Bence gayet güzel yürütüyor sayin Fethullah Gülen, herkesi Islamiyetin tutarsiz tarafini gösteriyor. Bu saygi deger Hoca sayesinde yüzlerce sene var olan bu Din 50 seneye Dünyadan kaybolucak! :)

50 değil 20 sene sonra.
?
Cüppeli ahmet hoca bunu dedi diye içeri atılmış :)

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Arl 2011, 19:36 
Onursal Üye

netr0n yazdı:

Her ne olursa olsun, kişilere ismi ile hitap etmeniz gerekiyor.. Yusuf kartal da bana netrün, netrü gibi ifadeler kullanıyordu, bunu ne kadar yanlış buluyorsanız bu söylediğinizi de o kadar yanlış bulmalısınız.. Yoksa biride sizi sevmez ve size "iğnoş diyebilir.." Kabul edebilirseniz, bundan sonra öyle seslenelim size?

-O şekilde söyleyip yüreğinize saplanan oku çekip çıkaracak, içinizi kemiren kurdu, öldürebilecekseniz rahatlayın. Herşey tadında bırakılırsa anlam taşır.
-Sadağımız dolu. :roll:

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 17 Arl 2011, 22:35 
Yeni Üye

Abdulmecithan yazdı:

Dünyanın her yerinde, ''ilay-ı kelimetullah'' için hayatından bile vazgeçmiş binlerce insan varken dediğin biraz zor kardeşim....

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Arl 2011, 00:35 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Toygar_KIZIL yazdı:
Abdulmecithan yazdı:

50 değil 20 sene sonra.
?
Cüppeli ahmet hoca bunu dedi diye içeri atılmış :)

İslamiyet 20 sene sonra dünyadan kaybolacak öyle mi? :lol: :lol: Bende sizin kafanızdakilere maksimum 10 yıl ömür biçtim.. :lol: 10 yıl sonra savunduğunuz ideolojiler çöpte olacak..Adamlar müslüman değil..Müslüman olan da kalkmış ben dini duygularımı rafa kaldırdım diyor ama İslamiyetin üzerinden profogandaya devam ediyorlar..Size ne İslamiyetin kirlenmesinden..İyi ya işte..Sizin işinize gelmesi lazım bunun..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Arl 2011, 01:28 
Kıdemli Üye

emre_34 yazdı:
İslamiyet 20 sene sonra dünyadan kaybolacak öyle mi? :lol: :lol: Bende sizin kafanızdakilere maksimum 10 yıl ömür biçtim.. :lol: 10 yıl sonra savunduğunuz ideolojiler çöpte olacak..Adamlar müslüman değil..Müslüman olan da kalkmış ben dini duygularımı rafa kaldırdım diyor ama İslamiyetin üzerinden profogandaya devam ediyorlar..Size ne İslamiyetin kirlenmesinden..İyi ya işte..Sizin işinize gelmesi lazım bunun..

Kirlendikçe azıttığınız için bizide etkiliyor bu durum. Sessiz sakin yaşasanız hadi neyse.

En son ephtalit tarafından, 18 Arl 2011, 01:48 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 değişiklik yapıldı.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Arl 2011, 01:42 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

kamaloglu yazdı:
Alıntı:
Arkasında saf tutup namaz kılmak dahi caiz olmayan birini

Arkasında namaz kılınmayacak çok büyük bir ithamdır buna geçerli sebep gerek mesela devamlı içki içmek ve tüm ikazlara rağmen bunda israr etmek gibisinden .......

Kamaloğlu,;İtham etmiyorum.Gerçek olanı söylüyorum.Bir zahmet araştır.Fazla uzağa gitme, bir cami hocası bile, bunun açıklamsıını yapar sana.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 8 sayfadan 6. sayfa   [ 119 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.