Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 21 Oca 2018, 11:40

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 9 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Kürk giyen Süper Kokona Star Ajda pekkan kurbana karşıym
İletiTarih: 20 Ekm 2013, 20:30 
Onursal Üye

Biz hem kürk giyinmeye karşıyız hem de kurban kesmeye, şimdi ne diyeceksin bakalım.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 20 Ekm 2013, 23:52 
Katılımcı Üye

sabit yazdı:
Biz hem kürk giyinmeye karşıyız hem de kurban kesmeye, şimdi ne diyeceksin bakalım.

Aman ne güzel.Demek kürke karşınız?Bende şimdi sayfalarca kürkün bir vahşet olduğunu sizlere anlatmaya çalışıcam diye baya korkmuştum.Her konudaki inadınızı ve saçma muhalefetinizi bu konuda göstermediğiniz için çok minnettar oldum.Demek ki ikinci aşamaya geçebiliriz.Allah'ın emrettiği kurbana neden karşısınız.Sakıncası yoksa sorabilir miyim?Sırf islam düşmanlığınızdan dolayı karşı mısınız yoksa bu karşıtlığı belli bir mantık çerçevesine oturttunuz mu?Bunun mantığını gerçekten merak ediyorum.Sizin beyninizin çalışma şekli ve kendinizi din düşmanı yapmak için kurduğunuz mantıklar çok ilgimi çekiyo.Bu konuda üniversitelerde ayrı bir bölüm açılması taraftarıyım.Sizi daha iyi anlıyabilmek ve yardımcı olabilmak için şart bu.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 21 Ekm 2013, 01:47 
Onursal Üye

Kurbana ateist olduğum için karşıyım başka sebebe ihtiyaç var mı?
Benim yukardaki sorumun asıl sebebini anlamamışsın, Ajda Pekkan'ın kurbana karşı olmasıdır esas olan, Ajda kürk giymeseydi sana göre haklımı olacaktı ki sen eleştirini kürk giymek üzerine kurmuşsun. Çaktın mı?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Ekm 2013, 14:31 
Onursal Üye

Haber kaynağı yok, başlık, verilen videoya uymuyor, acep uçan adam ne dedi? :roll:

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Ekm 2013, 21:02 
Katılımcı Üye

iğneci yazdı:
Haber kaynağı yok, başlık, verilen videoya uymuyor, acep uçan adam ne dedi? :roll:

İğneci ne yapmaya çalışyon anlamadım.Haber kaynağı arıyosan bayram boyunca Ajda Pekkan aptalının kurban hakkında düşüncelerini yayan haber ajanslarıdır.Hem daha önce de böyle bi durum olmuştu.Bana haber kaynağı göster demiştin.Ben de gösterince biz bu forumda bu yayın ajansının haberlerinin yayınlanmasına karşıyız demiştin.Bari bi liste yapta biz de bilelim hangisinin haberini verebiliriz , hangisini veremeyiz.Videonun alakası yok demişsin.Kurbana hayvan hakları gerekçesiyle karşı çıkan bazı aptalların kürk giymesi ile alakası yok mu yani?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Ekm 2013, 21:15 
Banlanmış Üye

Supermen36 yazdı:
iğneci yazdı:

İğneci ne yapmaya çalışyon anlamadım.Haber kaynağı arıyosan bayram boyunca Ajda Pekkan aptalının kurban hakkında düşüncelerini yayan haber ajanslarıdır.Hem daha önce de böyle bi durum olmuştu.Bana haber kaynağı göster demiştin.Ben de gösterince biz bu forumda bu yayın ajansının haberlerinin yayınlanmasına karşıyız demiştin.Bari bi liste yapta biz de bilelim hangisinin haberini verebiliriz , hangisini veremeyiz.Videonun alakası yok demişsin.Kurbana hayvan hakları gerekçesiyle karşı çıkan bazı aptalların kürk giymesi ile alakası yok mu yani?

Hangi haber ajansının haberini yayınladınız bilemiyorum ama sanırım bahsettiğiniz olay bazı medya kuruluşlarının haberlerinin, görsellerinin vs. internet ortamında kullanılmasını yasaklayıp kullananlar hakkında yasal işlemler uygulamasıyla ilgili. Bu konuda daha önce forumda bir duyuru yapılmıştı. Burayı incelerseniz sorunuza sanırım bir yanıt bulabilirsiniz.
:arrow: viewtopic.php?f=6&t=20215

"Beyler, hiçbir dine bağlı olmayan kalp istirahattan mahrumdur."- Aralık 1930

Mustafa Kemal ATATÜRK

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Ekm 2013, 21:40 
Onursal Üye

-Bak @Supermen36, sana sayın üyemiz forumumuzda bulunan bir linki vermiş.

-Orayı oku da iyi belle,
-Boş kalmasın taşıdığın kelle... :lol:

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Ekm 2013, 22:29 
Onursal Üye

Şimdi kim neye karşı yada neye inanır orası beni bağlamaz.
Ama burada garip bir ikilem var.
Kürk giymek tamamen zevki ve dış görünüş ve tarz, kurban ise inanç doğrultusunda, yoksul olan insanlarımız için senede birgün evlerinde, sıcak bir aşın kaynaması.

Burada Ajda kendi ayıbı ile yaşamaya devam eder.
Tok açın halinden anlarmı kardeşim ya..

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 24 Eyl 2016, 11:37 
Yeni Üye

Ne komik bir durum değil mi?

Solcu dönemin poh poh layarak yarattığı şeytanlarla çelişmeye başlaması , ilginç doğrusu.

İlginç bir şeydir ki kendilerini Ateist olarak niteleyen insanların İslam dan başka rahatsız oldukları kounlar yok. Mesela gidin meleklerin Allahın kızları olduğuna inanan sapıkları eleştirin veya Fareyi tanrı Ganeşa olarak tanımlayan budistleri eleştirin , gidin İsayı ve üzeyiri Allahın oğlu diyen insanları eleştirin , zevk için boğaları öldürenleri eleştirin , safari partileri yapıp hayvanları katledenleri eleştirin , trollerle balık avlayanları eleştirin , kuşları ve balıkları zehirleyen evsel atıkları tüketenleri eleştirin ... Almışlar ağızlarına amerikan emziğini (sigarayı) atıp atıp duruyorlar...Bari bir işe yarasaydınız?

Şimdi çelişkinin daniskası şurada ; Atesit adam kapitalizme karşıdır , doğal hayatı savunur ama canlıların öldürülmesine de karşıdır. İnsanlar yaşamak için hayvan yemek zorundayken insana acımaz ama hayvana acır. Kurban kesilmesine karşıdır.

Nasıl olacak bunların hali doktor bey??? Kurula götürüp 46 lık rapor mu versek ne?

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 9 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.