Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 23 Ağu 2017, 01:25

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 7 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: 15 Yaşındaki Çocuk Trabzonda Şehit Oldu
İletiTarih: 11 Ağu 2017, 22:41 
Kıdemli Üye

Şerefsiz PKK durmadı yine . Hani neredesiniz hümanist diye geçinenler . Allah rahmet eylesin genç şehide .

Trabzon'un Maçka ilçesinde Vazelon kırsalında bir evden erzak çalan PKK'lı teröristlerin açtığı ateş sonucunda bir astsubayın şehit olduğu 2 askerin yaralandığı bilgisine ulaşılmıştı. Olayın üzerinden birkaç saat geçmesinin ardından acıyı katlayan gerçek ortaya çıktı. PKK'lı teröristlerin açtığı ateşle, Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş Ferhat Gedik ile beraber 15 yaşındaki Eren Bülbül'de şehit oldu.

AİLESİ HASTANE ÖNÜNDE FENALIK GEÇİRDİ

Eren'in yakınları hastane önünde fenalık geçirdi. Valilikten yapılan açıklamada "Evden erzak çalma olayı ve bunun terörist unsurlarca yapılmış olabileceği ihtimaline binaen bahsi geçen ev civarında sürdürülen inceleme sırasında güvenlik kuvvetlerimize yardımcı olmakta iken terörist unsurlarca yapılan hain saldırı sonucu yaralanan sivil vatandaş ile aynı saldırıda yaralanan Jandarma Astsubay Kıdemli Başçavuş yapılan tüm müdahalelere rağmen şehadet mertebesine erişti." denildi.

KAYNAK : Haberler.com

PKK'nın yeni stratejisi Karadenize sızmak sanırım . Arada Gümüşhane,Gümüşhane , Erzurum kırsallarında da ufak vur kaç eylemleri oluyordu. Allah fırsat vermesin ne diyelim de . PKK'nın Karadenize yerleşmeye çalışmasıda korkutucu . Umarım sonlanır bu tarz haberler - Ümidimiz tüm her yerde sonlanması tabii ki-

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: 15 Yaşındaki Çocuk Trabzonda Şehit Oldu
İletiTarih: 12 Ağu 2017, 12:44 
Banlanmış Üye

Vay eşerefsiz pkk,
'pskkkakayı emeyti kurdu' D. Perinçek.
Tetikçi terörsit ise azmettirici ne oluyor?

aklımızla eğelenen bir yapayparalel çikitan devleti.

15 yaşında gencecik fidan gitti. Kim yap/tı/rdı faili meçhul?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Ağu 2017, 13:33 
Yeni Üye

kultigin yazdı:
Vay eşerefsiz pkk,

kultigin yazdı:
Tutanmı var? RTE nın aslanları çıktı indirdi tankı-uçağı-tüfenki.
Sizin......... çıkarma yapıp alıversinler gari geri :lol:
Herşeyi devletten beklememek lazım. Ketö bi sesleniversin bakalım topa kaç cengaver yürüyor, yüzüyor, yelken açıyor..

Burnunuzun dibinde demek adanıza çöktüler. Seyrettiniz.
Alkış. Kabahati özründen böyük.

Sen bilirmisin Osmanlı nedir? 80 çadırlık uç beyliği ile 3 kıtaya hükmetmek ve idare edebilmektir. Tarih yazmaktır. Eserler bırakmaktır.
Öyle egede malak gibi, güneşin altında yangelip yatmak değildir.
Şimdi yeni moda bikinili ılımlı laik namaz kılan gafurlar türemiş.

viewtopic.php?f=4&p=271763#p271763
l

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Ağu 2017, 16:07 
Banlanmış Üye

tobramisin yazdı:
kultigin yazdı:
Vay eşerefsiz pkk,

kultigin yazdı:
Tutanmı var? RTE nın aslanları çıktı indirdi tankı-uçağı-tüfenki.
Sizin......... çıkarma yapıp alıversinler gari geri :lol:
Herşeyi devletten beklememek lazım. Ketö bi sesleniversin bakalım topa kaç cengaver yürüyor, yüzüyor, yelken açıyor..

Burnunuzun dibinde demek adanıza çöktüler. Seyrettiniz.
Alkış. Kabahati özründen böyük.

Sen bilirmisin Osmanlı nedir? 80 çadırlık uç beyliği ile 3 kıtaya hükmetmek ve idare edebilmektir. Tarih yazmaktır. Eserler bırakmaktır.
Öyle egede malak gibi, güneşin altında yangelip yatmak değildir.
Şimdi yeni moda bikinili ılımlı laik namaz kılan gafurlar türemiş.

viewtopic.php?f=4&p=271763#p271763
l

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Ağu 2017, 19:11 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Şehit olmadı.
PKK'lı teröristler tarafından katledildi.
Gencecik fidanı cennete yollamak için beyhude bir çaba içersine girip o hastalıklı düşün dünyanızı dışarı vurmayınız!

O bir çocuk, sadece masum bir çocuk.
Aynı havan mermisinden ölen Ceylan Önkol gibi, Berkin Elvan gibi, Akrep'in içersinden taş atıyor diye hunharca vurulan çocuk gibi.

15 yaşındaki çocuğu olay mahalline götüren milliyetçi müslüman ve atatürkçü ama aslen ve en hafif tabir ile 'yetersiz' TSK mensuplarına da selam olsun.

Hiç de öyle hassasiyet kasmayanız artislik hiç yapmayınız.
Sizin düşün dünyanıza mensup adamların birşey hissetme şansı yok, bozuk akideniz buna müsait değil zaten.

Başlığın ilk cümleleri bile leş! 'Neredesiniz hede hödö', buradayız işte!

Sen öğretmenlik yapmıştın değil mi?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 12 Ağu 2017, 21:18 
Kıdemli Üye

TylerDurden yazdı:
Şehit olmadı.
PKK'lı teröristler tarafından katledildi.
Gencecik fidanı cennete yollamak için beyhude bir çaba içersine girip o hastalıklı düşün dünyanızı dışarı vurmayınız!

O bir çocuk, sadece masum bir çocuk.
Aynı havan mermisinden ölen Ceylan Önkol gibi, Berkin Elvan gibi, Akrep'in içersinden taş atıyor diye hunharca vurulan çocuk gibi.

15 yaşındaki çocuğu olay mahalline götüren milliyetçi müslüman ve atatürkçü ama aslen ve en hafif tabir ile 'yetersiz' TSK mensuplarına da selam olsun.

Hiç de öyle hassasiyet kasmayanız artislik hiç yapmayınız.
Sizin düşün dünyanıza mensup adamların birşey hissetme şansı yok, bozuk akideniz buna müsait değil zaten.

Başlığın ilk cümleleri bile leş! 'Neredesiniz hede hödö', buradayız işte!

Sen öğretmenlik yapmıştın değil mi?

Ne yalan söyleyeyim kendi başına gelin güvey olmuşsun . Biraz önyargılı davranmışsın. Sondan başlayayım . İyiki atanamamışımda öğretmen olamadan farklı alanlara yönelmişim. Tutturdunuz öğretmenlikte öğretmenlik ! Allahın bana büyük bir lütfu olarak görüyorum öğretmen olamamayı.
En ince tabirle kalbimi kırdın . Bak tüm siyasi düşüncelerimden dolayı bana tüm lafları söyleyebilirsin . Hatta içten içe bana dersinki buna neden olan sensin, bende bunu sert bir eleştiri olarak kabul ederim . Ama 15 yaşındaki bir "şehit" üzerinden sakın prim yaptığımı söyleyemezsin . Beni tanımıyorsun , sadece siyasi görüşüme göre bunu söylüyorsun .Evet AKP'liyim . O zaman sana göre bu ülkenin yüzde ellisi bu durumda ? İnsanların ölümünü o yüzde elli hiç umursamıyor , üzülmüyor ? Peki bu kadar canını düşünen bir "yüzde elli" nasıl oldu da 15 Temmuz'da tanklara karşı sokağa çıktı ? Bu ülkede o "yüzde elli " şehit vermiyorum mu ? Bu şekilde karşılaştırmak çok kötü , elimize çok kutuplu bir ülkeden başka bir şey geçmez. Senden çok net özür bekliyorum . Beni bu platformda kimse tanımıyor , kimse benim ismimi sanımı bilmiyor . Ben kime artistlik yapacağım ? Nasıl bir çıkarım olacak ?

Şehit lafına takılmışsın . Şehit benim dinimde örfümde vatan için canını veren demek . Durumu tatlılaştırmak , hoş bir hale getirmek gibi bir amacım yok . Bir kelimeyle benim böyle bir uğraş halinde olacağıma karar veremezsin . 15 yaşındaki çocuğun ailesine o şehit oldu denilince acıları azalmayacak . O çocuğun gençliği , hayatı geri gelmeyecek .

Yine tipik bir durumu yapmışsın . Bunu biz yapınca demediğiniz laf kalmıyor . Devamlı 15 Temmuz şehitlerine bir kayırma ( şehidin kayırması mı olur anlamıyorum . Ölmüş gitmiş , artık bizlik bir durumu yok . Her şeyi Allah'ın yüce takdirinde " . 15 yaşındaki bu çocuğun ölümüyle gitmişsin Berkin Elvanın ve senin görüşünde "metalaştırılan" diğer bilumum çocukları karşılaştırma yoluna gitmişsin . Eleştiridğiniz her şeyi bir şekidlr yine yapıyorsunuz . Ama daha belli etmeden ... Daha güzel kelime oyunlarıyla , laf oyunlarıyla .

İşin TSK boyutunda bir zaaf varsa tabiiki üstüne gidilmeli . O konuda yüzde yüz katılıyorum .

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 13 Ağu 2017, 11:50 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Uzatmaya gerek yok hiçbir şey anlamamışsınız......

Benim için kıstas çok basit!

Kafası betonlaşmış Atatürkçümüsünüz, Ensarcıları ve devamında AKP'yı savunan birimisiniz, Fetöcü Menzilci İsmailağacı'mısınız, kıytırık bir MHP yandaşımısınız ama hepsinden önce mevcut düzeni savunuyormusunuz?

Bak Reis bugün İspartada açılış yapmış, CCİ 'Coca Cola İnvestment' bir anda 'Anadolu meşrubat içecek' olmuş, hem Rabia işareti yapıyor hemde Coca Cola açılışı yapıyor.
Yetmedi 'Yeni 15 Temmuzlara hazırmısınız' diye soruyor.
'Tekrar darbe olursa beni kurtarırmısınız' diye yoklama yapıyor.

Turkish milliyetçi müslüman siyaset hain, kumpas, riya ve kaypaklık demektir, son 50 yıl bunun açık kanıtıdır, bunu bügüne kadar göremeyenlere söyleyecek lafım yoktur.

Hepsi çocuk diyorum, hala karşılaştırma yaptığımı iddia ediyorsunuz.

Natocu Ulusalcı asalaklar ile MHP ile siyasal islamcıların bu toplumun kahir ekseriyetinin beynini piçleştirdiğini nice sefer yazmıştım.
Toplumu aslaklaştırdıktan sonra istediğnizi yaparsınız, kanıt Türkiyedir.
Kanıt yukardaki haberdir, hem Rabia hem Coca Cola, hem allah hem cinayet, hem allah hem hırsızlık, hem vatan hem tetikcilik, hem Atatürk hem baskı ve zulüm.Toplumda durmadan kafa sallar, işte size kanıt.

Şehitmiş.......peehhhhh, herkes şehit oluyorda kimse katil, hırsız, namusuz olmuyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 7 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.