Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 22 Mar 2018, 22:11


Yeni bir konu gönderCevap gönder 5 sayfadan 1. sayfa   [ 73 ileti ]
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Hakkari'deki Şehitlerimiz.
İletiTarih: 05 Ağu 2012, 12:26 
Site Yöneticisi
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 23 Mar 2009, 19:38
İleti: 5216
Konum: Türkiye

Hakkari'de 8 şehit


Hakkari Valisi Orhan Alimoğlu, PKK’lı teröristlerin dün gece Çukurca’da düzenlediği saldırıda 6 asker ve 2 korucunun şehit olduğunu açıkladı. Çatışmada ayrıca 15 asker ve 6 sivil yaralanırken, bölgedeki askeri yetkililer toplam 11 PKK’lının da ölü gele geçirildiği ifade edildi.

Çatışmanın ortasında kalan Türkiye gazetesi muhabirleri yaşadıklarını anlattı: "Bize niye 'endişelenmeyin tarihi bir ana tanıklık edeceksiniz. İşimiz bittikten sonra sizleri serbest bırakacağız' dediler. Ne yapacaklarını anlatmadılar ama büyük bir eylem içinde olduklarını anlıyorduk"

HAKKARİ-Çukurca Karayolu üzerinde bulunan merkeze bağlı Geçimli Jandarma Karakolu ile Çukurca İlçesi Karataş Karakolu ve Darsinki Tepesi’nde bulunan askeri üs bölgesine eş zamanlı saldırı düzenledi. Geçimli Karakolu’na 3 ayrı koldan saldıran bir grup PKK’lı terörist ile güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada ilk belirlemelere göre 2 köy korucusu şehit olurken, 1 asker ve 6 sivil yaralandı. Karakola saldıran teröristlerden 1’i ’Canlı bomba’, 3 PKK’lı ölü ele geçirildi.

4 KOLDAN SALDIRI

Kalabalık bir terörist grubu Hakkari-Çukurca Karayolu’nun 40’ıncı kilometresinde bulunan Geçimli Jandarma Karakolu’na dün saat 23.00 sıralarında 4 ayrı koldan saldırı düzenledi. Geçimli Karakolu’nun yanı sıra Çukurca İlçesi Karataş Karakolu ve Darsinki Tepesi’nde bulunan askeri üs bölgesine de aynı dakikalarda uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Bir grup PKK’lı terörist, sivil bir kamyonetle jandarma karakoluna doğru gitmeye çalışırken askerler ve köy korucuları tarafından fark edildi. Bunun üzerine çatışma çıktı.

2 KORUCU ŞEHİT

Çıkan çatışmada köy korucuları Faruk Çiftçi ile Cabbar Duman şehit oldu. Çatışma sırasında evleri karakolun yakınında bulunan ve akraba oldukları belirtilen Şehzenan, Necdet, Şerife, Kıymez ve Mizgin Ölmez, Abdurahman Dayan ile Jandarma Er Serhat Koca yaralandı. Yaralı asker ve siviller ambulanslarla Hakkari Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

KADIN PKK’LIDAN İNTİHAR EYLEMİ

Çatışma sürerken ’Canlı bomba’ eylemi düzenlemek isteyen bir kadın PKK’lı Geçimli Karakolu nizamiyesine yaklaşarak üzerindeki patlayıcıları infilak ettirdi. Kadın tedörirst parçalanarak ölürken, karakol nizamiyesinde bulunan bazı askerler de yaralandı. Karakol çevresinde bir süre devam eden çatışmalarda 2 PKK’lı ölü ele geçirildi.

PKK’lı diğer grupların Çukurca İlçesi Karataş Karakolu ve Darsinki Tepesi’nde bulunan askeri üs bölgesine uzaktan taciz ateşi açarak düzenlediği saldırıda ölen veya yaralanan olmadığı ifade edildi. Bölgede yer yer çatışmalar sürerken, yetkililer saldırı ile ilgili henüz bir açıklama yapmadı. Yaralıların Hakkari Devlet Hastanesi’ne getirilmesi üzerine sabaha karşı çok sayıda yaralı yakını da hastane önüne akın etti. Çevik kuvvet polisi ise hastane çevresinde geniş güvenlik önlemi aldı.

Havanın aydınlanması üzerine helikopter desteğinde yoğunlaştırılan operasyonların devam ediyor.


GAZETECİLER ÇATIŞMANIN ORTASINDA KALDI

Terör örgütü PKK'nın Hakkari'nin Çukurca ilçesindeki karakollara eş zamanlı düzenlediği saldırıda, operasyonları takip etmek üzere bölgede görev yapan Türkiye Gazetesi Muhabirleri Adem Demir ve Osman Sağırlı çatışmanın ortasında kaldı.

Araçlarına PKK militanları tarafından ateş açılan muhabirler, teröristler tarafından canlı kalkan olarak kullanılmaya çalışıldı. Teröristlerin elinden kurtulan Demir ve Sağırlı, Geçimli Köyü'ne sığınarak kurtuldu.

TÜRKİYE GAZETESİ MUHABİRLERİ ADEM DEMİR VE OSMAN SAĞIRLI, YAŞADIKLARI DEHŞETİ ŞÖYLE ANLATTI:

PKK'nın dört koldan gerçekleştirdiği saldırı gece saat 23:30 sıralarIında başladı. Yaklaşık 3 saat devam eden çatışmalarda örgüt üyeleri de ağır zaiyat verdiler. Saldırının organize ve oldukça planlı olduğunun yakın tanıkları ise bizler olduk. Gündeş, Çukurca ve Hakkâri yol ayrımını geçtikten yaklaşık 2 ya da 3 kilometrede yer alan Köprülü Sınır Taburu'nu geçtikten sonra yer alan Kurudere mevkinde teröristler tarafından alı konulduk. Aracımızı yola bariyer yaparak bizleri de sel sularının Zap'a aktığı menfezde bekleten teröristler, iki saat boyunca ölüm kalım savaşı yaşattılar.

ÖLÜMÜ HİSSETMEK

Teröristler bizi durdurduktan sonra ilk önce kimlik kontrolü yaptılar. Bu eylemin ardından bizi serbest bırakacaklarımı sandığımız sırada arabadan indirerek menfeze koydular. Burada bizi niye tuttuklarını kısaca anlattıktan sonra “endişelenmeyin tarihi bir ana tanıklık edeceksiniz. İşimiz bittikten sonra sizleri serbest bırakacağız” dediler. Nasıl bir eylem yapacaklarını ısrarla sormamıza rağmen bilgi vermedikleri gibi menfezden çıkmamıza da müsaade etmiyorlardı. Ancak ciddi ve boyutları oldukça geniş bir eylemin içinde olduklarını telsiz konuşmalarından anlıyorduk. Telsiz konuşmalarında bazı kod isimler verilerek birbirlerine bilgi ve talimat veren biri kadın üçü erkek toplam dört terörist, diğer taraftan da yola döşedikleri kablolarla meşgul oluyorlardı.

Silah sesleri gelmeye başlayınca endişeli halimiz katlandı. Konuştuğumuzda ise “burada bir şey yok. Çatışma başka yerde” diyerek bizleri sakinleştirmeye çalıştılar. Ancak bunun koca bir yalan olduğu birkaç dakika içinde ortaya çıktı. Çünkü, Çukurca Köprülü Sınır Taburu'ndan Hakkâri istikametinde yer alan Geçimli Karakolu'na yardıma gelen zırhlı araçlar, mayınla patlatıldı. Ve birden karşılıklı çok çetin çatışmalar yaşandı. Bizler menfezde yankılanan roket atar ve mayın sesleriyle adeta şok olurken, her an ölümü tadacağımızı düşündük.

BİZİ CANLI KALKAN YAPTILAR..

Bulunduğumuz mevkide çatışma dakikalar sürdü. Bu arada menfezin içinde şahadet getirmeye başladık. Aramızdaki konuşmalarda 2003 Irak savaşında yaşadığımız bomba patlamaları hatırımıza geldi. Artık teröristlerin bizleri canlı kalkan yaptığı, çıkan çatışmada havadan atılacak bombalarla menfezin içinde ölüp gideceğimiz kesindi. İkimiz, ne yapacağımız şaşırmış vaziyetteydik. Aşağı gitsek Zap Nehri, yukarı çıksak teröristler vardı. Patlamalar adeta kulaklarımızı sağır etmişti. O arada helikopterler yukarıdan bomba atmaya başladı.

Silahlı eylem 01.35 gibi sona ererken birden dört olan terörist sayısı 6'ya çıktı. Bizi menfezden çıkartıp araca bindirmeye çalıştılar. Onların gelmesine itiraz ettiğimizde ise zorla araca bindirerek ve hatta aracımızın arka camını patlatarak tehditle yola koyulmamızı istediler.

Kurudere mevkiinden yaklaşık 2 kilometre araçla yol aldıktan sonra inip bir yerde kısa süre gizlendiler. Bu arada telsiz görüşmeleri sürüyordu. Andok, Harun, Kamuran, Dicle, Kava, Brusk gibi kod isimler kullanarak kendi aralarında anlaşmaya çalışırlarken arkadaşlarının da kayıp verdiğini söylüyorlardı. Tekrar bizi araca bindirip götürmek istediler. Fakat isteklerini kabul etmeyince bizi darp edip şarjörlerini değiştirdiler. O arada telsizden gelen bir bilgi neticesinde hemen yanı başımızda bazı evler arasından kaçıp gittiler.

DEHŞET MANZARA

Teröristlerden kurtulduk ama içinde bulunduğumuz durum bitmek bilmiyordu. Geçimli Köyü'nde sığındığımız evde; bölgedeki hareketliliğe bire bir tanık olduk. Ambulansların biri geldi biri gitti. Tanklar, kirpiler, kopra türü zırhlı araçlar çatışmaların yaşandığı yerlere akın ettiler. Havadan ise helikopterler ha bire ring yapıyorlardı. Silah sesleri sabahın 05:00'ine kadar devam etti. Saat 05:15'te Geçimli karakoluna geldiğimizde ise tam bir dehşet tablosuyla karşılaştık. Karakol ağır hasar görmüştü. Karakolun üst bölgesindeki mevzilerinde ise dumanlar yükseliyordu. Yetkililerden edindiğimiz ilk bilgiler; ağır kayıpların olduğu yönündeydi. Verilen bilgilere göre 8 asker ve 2 korucu şehit olurken 15 asker de yaralanmıştı. Bu yaralı askerlerin 6'sının durumu ise ağırdı.

Hakkâri Tugayı adeta Geçimli'ye akın etmişti. Etrafta bir sürü zırhlı araç dururken askerler de bir taraftan can yoldaşlarına ağlıyor diğer taraftansa olup bitenleri anlamaya ve inceleme yapmaya çalışıyorlardı.

http://gundem.milliyet.com.tr/hakkari-d ... efault.htm

_________________
:!: Siyasi Forum Yazım Kuralları :!:


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 05 Ağu 2012, 13:07 
Kıdemli Üye

Kayıt: 27 Arl 2011, 06:18
İleti: 1835
Hayaldi gerçek oldu.

Bunun tek sorumlusu bu iktidara destek verenlerdir.

_________________
Polis; asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır.

Mustafa Kemal ATATÜRK.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 05 Ağu 2012, 20:52 
Yeni Üye

Kayıt: 25 Tem 2012, 14:43
İleti: 42
Biri gelip analarının bacılarının ırzlarına geçse hala " Bu onların suçu değil, onlar eğitimsiz insanlar. Onlarla kardeş olalım, koruyup kollayalım" diyecek insanlar var ya. İnsanlar hala 100-200 yıldır bokun tezeğin içinden çıkamadığımızın farkında değil. OSMANLI GÜCÜNÜ KAYBEDİNCE HER AZINLIK BAĞIMSIZ DEVLET KURMA GİRİŞİMLERİNE BAŞLADI. Uyanın uyanın, kardeşlik masalları anlatmayın kimseye. Güçlüyken herkes kardeş, zayıfken herkes kalleştir.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 06 Ağu 2012, 16:02 
Yeni Üye

Kayıt: 06 Ağu 2012, 15:45
İleti: 6
Kartanesi yazdı:
Hayaldi gerçek oldu.

Bunun tek sorumlusu bu iktidara destek verenlerdir.


Bunların gerçek sorumlusu 1 mart tezkeresine hayır diyenlerdir, daha öncede yanılmıyorsam bir general ve büyükanıt paşa buna vurgu yapmıştı, bu yüzde yüz doğru bir tespit, malesef 1 mart tezkeresine hayır dediğimiz için Türkiye'nin k.ırak üzerinde hiç bir etkinliği yok, olmadığı içinde pkk hiç olmadığı kadar güçlü...

http://gundem.milliyet.com.tr/tezkere-g ... efault.htm
Tezkere geçse 4-5 tugayla Irak'a girip tampon bölge kuracaktık
Ergenekon ifadesiyle gündeme damgasını vuran eski Genelkurmay Başkanı Özkök, 1 Mart 2003 tezkeresiyle ilgili bilinmeyenleri de anlattı. İşte Özkök'ün Radikal gazetesinden Murat Yetkin'e anlattıkları:
- Tezkere geçseydi bugün farklı olurdu. Güvenlik ve idare boyutunda çok avantajlı olacaktık. Tezkere geçseydi Irak’a 20-25 bin asker girecekti. Sınır boyunca, özellikle geçiş alanlarında tampon bölge kurulacaktı.
- Kürt meselesi ayrı bir konudur, ancak PKK konusunda bugünden çok daha avantajlı konumda olacağımızı söyleyebilirim.
- Tezkere geçmeyince Irak Kürtleri ABD’nin Irak’taki asli müttefiki haline geldi.
- Özel Kuvvetler’in varlığı 4 Temmuz Süleymaniye olayıyla son buldu. Bu ortam 1999’da Abdullah Öcalan’ın yakalanmasının ardından dağınık duran PKK’nın canlanıp, Türkiye içinde can yakan eylemleri düzenlemesine zemin hazırladı.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 07 Ağu 2012, 11:41 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 26 Tem 2012, 11:53
İleti: 20
Konum: İzmir
Şu an iktidarda CHP veya MHP olsaydı . Bu şehit haberleri 2002 senesinden beri gelseydi , heralde asılırlardı ! Halkımız , önümüzdeki seçimlerde de gereğini yapmazsa , çok kötü şeyler olacak.

_________________
Dünyanın bütün işçileri birleşiniz...
Yaşasın komünizm !


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 07 Ağu 2012, 18:17 
Kıdemli Üye

Kayıt: 27 Arl 2011, 06:18
İleti: 1835
marxist yazdı:
Şu an iktidarda CHP veya MHP olsaydı . Bu şehit haberleri 2002 senesinden beri gelseydi , heralde asılırlardı ! Halkımız , önümüzdeki seçimlerde de gereğini yapmazsa , çok kötü şeyler olacak.


Asker kalmadı ki.Rütbeliler silivri , erler şehit :(

_________________
Polis; asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır.

Mustafa Kemal ATATÜRK.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 07 Ağu 2012, 19:00 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 23 Eyl 2010, 19:27
İleti: 3310
marxist yazdı:
Şu an iktidarda CHP veya MHP olsaydı . Bu şehit haberleri 2002 senesinden beri gelseydi , heralde asılırlardı ! Halkımız , önümüzdeki seçimlerde de gereğini yapmazsa , çok kötü şeyler olacak.


Halkımız 2002 yılında gereğini yapmış,AKP yi kıçı kınalı mumla aramamış,halkın oylarını alıpta halkı aldatanları 2002 de sandıkta AKP sine satmıştır.O günden bu güne değişen bir şey olmadığına göre,ipin ucu elinde iken kullanmayan MHP neden oyversin,2002 yılında halk fellik fellik CHP araraken, partiyi halkatan uzak tutan zihniyet hala partiye hakimken CHP neden oy versin. Kaybedilen seçimleri bir kilo makarnaya bağlayan anlayış olduğu müddetce AKP nin altarnatifi yok.

Ne zaman CHP gerçekleri gerçek sahibi,halka paylaşan kadroyu oluşturur,misyonuna sahip çıkar,işte o zaman CHP tek başına iktidara gelir,ne terör kalır ne AKP. Y.CHP zırvalığını ortaya atan mevcut yönetim değirmene su götürüyor öğütmeye.Bu haliyle, AKP sine bir daha diyor, buyur bir daha.Yaplıacak ilk genel seçimlerde AKP sini iktidara Y.CHP zırvalığı taşıyacak.

_________________
Dağlarından yağ, ovalarından bal akan.
Hububat, bakliyat gibi temel gıdaların anavatanı olan.
Gıda yönünden dünyada kendi kendine yeten yedi ülkeden biri iken,

Başta; Tüm gıda ürünleri dahil olmak üzere, samanı ile beraber kurbanlığını dahi ithal etmekten utanmayanlara asla itibar etmediğim için kendimle gurur duyuyorum.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 09 Ağu 2012, 00:39 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 18 Arl 2010, 03:44
İleti: 4240
Yazık, çok yazık...
Kelimeler anlamsız kalıyor gerçekten...

_________________
viewtopic.php?t=14113


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 09 Ağu 2012, 09:05 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 30 Nis 2008, 09:58
İleti: 843
Konum: İstanbul
Yetmez ama EVET diyenlerin bu durumdan çok mutlu oldukları kesin...
Nede olsa onlar için Türk, BAYRAK, ASKER, ŞEHİT kelimelerinin hiç bir manası yok... TÜRKÜM kelimesi kitaplarında yoktur zaten..
Onlar için YEŞİL DOLARLAR ÖNEMLİ, Nasıl olsa çocukları Amerikada en löküs şekilde yaşıyorlar... Arsalar evler tonla...
Günde 200 şehit versek ortalama, AKPnin oyları YÜZDE 70-80 olur gibi.....
Başbakanın çıkıp şehitlere KELLE demesi çoğu insanı çok onurlandırıyor ne hikmetse...


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 09 Ağu 2012, 12:57 
Kıdemli Üye

Kayıt: 27 Arl 2011, 06:18
İleti: 1835
Gene Akp li yok forumda.

_________________
Polis; asker kadar disiplinli, hukukçu kadar hukuk adamı, bir anne kadar şefkatli olmalıdır.

Mustafa Kemal ATATÜRK.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 13 Ağu 2012, 16:28 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 02 Haz 2012, 20:50
İleti: 1881
Merak ediyorum kaç Mehmet ölmeli ki bu paşalar meclisi toplasın.

Bir diğer merak ettiğim şey ise AKPlilerin bu olaylar ve bahsettiğim açıklama hakkında ne düşündükleri.

_________________
Bir ülkede küçük insanların gölgeleri büyük oluyorsa, o ülkede güneş batıyor demektir.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 13 Ağu 2012, 17:03 
Onursal Üye

Kayıt: 20 Şub 2009, 22:40
İleti: 26408
Mortiferum yazdı:
Merak ediyorum kaç Mehmet ölmeli ki bu paşalar meclisi toplasın.

Bir diğer merak ettiğim şey ise AKPlilerin bu olaylar ve bahsettiğim açıklama hakkında ne düşündükleri.


-Nerede olacaklar? Deniz kenarında kafaları ve gövdeleri kumda, kimileri de uykuda.

-Başındaki adamlara baksana, herifler birkaç Mehmet'ten ne çıkar diyorlar, mecliste muhalefete ve millete bilgi vermiyorlar.

-Bildikleri yoktur besbelli. :shock:

_________________
.

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)


..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 03 Eyl 2012, 09:21 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 01 Eyl 2012, 16:50
İleti: 8
Konum: Azerbaycan
AKP(kk) yetkililerinin yapacağı açıklama:

Bıçak kemiğe dayandı
Terörle mücadelemiz taviz vermeden devam edecek
Gereken adımlar atılacak

_________________
NE KADAR Kİ TÜRKİYE AYAKTADIR,AZERBAYCANDA AYAKTADIR
© N.M.Türk


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 10 Eyl 2012, 00:15 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 02 May 2012, 14:39
İleti: 269
Basbakan alisilmis medya fircalama konusmasini yapar, sonrada hiç bir sey olmamis gibi, sanki Türkiye güllük, gülistanlikmis gibi Suriye hakkinda aciklamalar yapmaya devam eder.

Bu ülke artik monotonlasti, her gün ayni senaryo.
Uyanirsa bu senaryo'yu halk bozucak, eger uyanmaz ise yazgisina katlanacak.

_________________
Bu millet sahte dinciler, sahte Atatürkçüler ve kuru sıkı milliyetçilerden kendisini kurtaramadığı sürece, siyasi ve ekonomik düzlüğe çıkamayacaktır. OSMAN PAMUKOĞLU

"Saygıdeğer ulusuma şunu öğütlerim ki; bağrında yetiştirerek başının üstüne dek çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki öz mayayı çok iyi incelemeye dikkat etmekten, hiçbir zaman geri kalmasın!" - M.K. ATATÜRK


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Hakkari'de 8 şehit
İletiTarih: 10 Eyl 2012, 13:35 
Yeni Üye

Kayıt: 10 Eyl 2012, 13:23
İleti: 83
Gerekirse 8 şehitte verilir 80 şehitte.
Çanakallede 1 günde binlerce insan ölmüş.
Şehitlerimizi siyasete alet ederek muhalif yorum yapanların PKK'dan bir farkı yoktur.PKK'nın tek hedefi RTE'nin popülaristliğini yitirmeye çalışmaktır.Yoksa PKK'da biliyor 500 kişiyle 70 milyonluk ülkenin parçalanamıyacağını.Asıl hedefleri hükümet.RTE gibi güçlü bir lider gelmezse başa eğer PKK'nın işi daha kolay olucak BDP üzerinden mecliste her istediğini yapıcak.Yazın şunu kafanıza artık.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 5 sayfadan 1. sayfa   [ 73 ileti ]
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.