Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 16 Oca 2018, 22:11

Yeni bir konu gönderCevap gönder 4 sayfadan 3. sayfa   [ 53 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: Koç'un ürettiği zırhlı araçlar ağır kayıplar verdiriyor
İletiTarih: 02 Tem 2016, 15:34 
Onursal Üye

Alıntı:
Paris'te 1997 öncesine kayıtlı araçlara trafik yasağı
Resim

Paris Belediyesi tarafından alınan karar kapsamında, 1 Ocak 1997 öncesine kayıtlı özel otomobiller ve 1 Haziran 1999'dan önce alınmış motosikletler sabah saat 08.00 ile akşam 20.00 arasında Paris merkezde trafiğe çıkamayacak.

PARA CEZASI VAR

Trafiğe girdiği tespit edilen eski araç sahiplerine ise her giriş başına 35 avro ceza kesilecek. Eski aracını bırakan sürücülere ise belediye toplu ulaşımda indirim uygulayacak.

HAVA KİRLİLİĞİNİ ÖNLEMEK İÇİN..

Konuya ilişkin resmi Twitter hesabından açıklama yapan Paris Belediye Başkanı Anne Hidalgo, dünyada her yıl 7 kişiden 1'inin hava kirliliği nedeniyle hayatını kaybettiğini hatırlattı. Hidalgo, dünyadaki birçok şehirde olduğu gibi kirliliği engellemek için harekete geçtiklerini ve benzer tedbirleri almaya devam edeceklerini belirtti.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Tem 2016, 15:41 
Onursal Üye

Resim

Resim

Resim

Sorun yok elalem hava kirletiyor diye 97 öncesi araçları yasaklıyor.
Bizimkiler araba görünümlü, teneke araçlarda ölümlerden araç kusuruna dair bilirkişi raporu bile istemiyor..

Cana gelirse sorun yok. Koç un kesesine bir şey olmasın!.
Hukuk hikaye, kanlı rantiye şahane...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Tem 2016, 16:13 
Onursal Üye

Resim

Resim

Amarika dandik malını Irak a kakalamış.

Siz de gidin malınızı Türk ordusu hariç kime kakalıyorsanız kakalayın..

Aaa bu ne kepazelik yahu... Bir araç ya zırhlıdır. Yada değildir.
Zırhlı diye satıyorsan sattığın malın ayıbından da sorumlusun.

Sayın Savcılar göreve.. Devletin ordusuna zırhlı görünümünde, zırhsız teneke satıp ölüme sebebiyet vermekten, bu haksız kazanç elde eden tüccar yargıya hesap vermeli...

Alıntı:
Irak'ın işgalinde görev alan çok sayıda araca monte edilememiştir. Bu sebepten ötürü Irak'ta görev yapan Amerikan askerleri ve deniz piyadeleri araçlarına başka yerlerden topladıkları hurdalardan türettikleri ve kısaca hillbilly zırh adını verdikleri bir tür doğaçlama zırh monte etmektedir. Bu sayede HMMWV'lerin korumasını arttırmaya çalışmışlardır. Ancak bu düşünce her ne kadar koruma amaçlıda yapılsa bazen tam tersi etki yapmaktadır. Bu zırh aracın güvenliğini artırmakla beraber ağırlığı ile ters orantılı olarak aracın azami hızını azaltmakta, durma mesafesi arttırmakta, direksiyon kullanımını ve aracın kullanım süresini düşürmekte, servis maliyetlerini arttırmaktadır.[4][5] Ayrıca sonradan eklenen hillbilly zırh, RPG atışları veya doğaçlama patlayıcı düzenekler ile yapılan saldırılarda ortaya daha fazla şarapnel çıkmasına neden olmaktadır.

2004 yılı Kasım ayında ABD Hükümeti Savunma Bakanı Donald Rumsfeld Amerikan askerleri ve aileleri tarafından daha korunaklı HMMWVleri temin etmemek ve bu sebepten gereğinden fazla askeri kayba sebep olmakla suçlanmıştır
https://tr.wikipedia.org/wiki/Y%C3%BCks ... as%C4%B1ta

Konuş mikrofona şimdi.. @kuzukefali,
Dinliyoruz..
Amerika da araçdan sorumlu olan savunma bakanı suçlanmış!.
Demek ki neymiş. Bu ülkede adalet/hukuk görevini yapmıyormuş. Müteselsilen sorumlular hakkında soruşturma açılmaması suçtur. Savcılar eğer bunu görüp seyrediyorsa görev savsaklayarak kuzu gılı oluyor demektir...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Tem 2016, 20:08 
Katılımcı Üye

Amerikalilar kimi suclamislar?

SAVUNMA BAKANINI!!!!!

Peki sen kimi sucluyorsun?

URETICIYI!!!!

Okudugunu, dahada vahimi, yazdigini anlamayan, arada mantiksal bag kuramayan bir insansin.
Ama umutsuzluga kapilma, memlekette senin gibi milyonlarcasi var.
Araya kaynar gidersin nasil olsa...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Tem 2016, 21:47 
Onursal Üye

Sanırım sen gene sapla samanı karıştırmışsın.
Savunma bakanı 2004 öncesi zırhsız araçlarla Amerikan askerlerinin ölmesinden sorumlu..
Yani senin yeni 2011 başlangıçlı üretim zırhlı görünümlü teneke araçlarla bu mukayese olamaz.
Burada zırhlı diye üretilen bir aracın teneke çıkmasının sorumlusunu hadi senin dediğin gibi soruşturmaya başlayalım..
Ne diyecek savunma bakanı hakim karşısında? Ben ürettim, zırhlı diye kandırdı beni işçiler, zrıhlı araç diye meğer teneke yapmışlar, sorumlusu benim mi diyecek :lol:

Demek bu kuş serilerinin trafiğe çıkmasından da ulaştırma bakanı ve ticaret bakanı sorumlu bu mantıkla..
Elbette devletin 'kusursuz sorumluluk' ilkesi vardır. Ölenlerin zararını devlet ödemelidir. Bu araçlarda neden böyle ağır kayıplar oluyor diye bilirkişi raporu istemeli.. Sorumluyu araştırmalı... Ölümlü, yaralanmalı kazalarda bu ülkede savcı asıl sorumluları es geçiyor. Niye ki acep? Zengin tüccarı görmezden geliyor olabilir mi?
Kader/kaza deyip bu işin üstünü başka ülkede örtmezler. Yukarıda gördüğün gibi hemen sorumlular niye cezasını çekmiyor diye sorgularlar. Bir devlet sana imtiyaz tanıyacak, fırsat verecek ve sen bu iyi niyeti kötüye kullanıp. Suitimal edip vatandaşı keriz yerine koyduğun yetmeyecek birde canına kastediceksin.. Pess..
Ne arabaymış arkadaş sana tanınan imtiyazı bir başka ülke bir işadamına tanısa mercedesle rekabet ederdi şimdi..
Birey İnsan kendini geliştiremez, yaşam şartları ağırdır. İmkanlar müsait değildir. Buna sonsuz imkan tanınmış.. Bir aracı geliştirememiş. Vatandaşının can emniyetini hiçe saymış. Zerre ilerleme kaydetmeden piyasa aynı tenekeleri sürüp durmuş.. Yuhhh..

Zaten problemde burada... Bu kafayla zaten anlamanda mümkün değil. Kuzu gılı kafanla şak şak a devam...

Wolswagen egzos sorunu için milyarlarca tazminat ödedi. Araçları geri çağırdı..
Senin kuzu yu yargılayacak delikanlı bir Bahaea çıksa bu ülkede ödeyeceği tazminatın, yiyeceği müebbetin haddi hesabı olmaz.
Senin ürettiğin araçlar teneke olup ölümlere sebebiyet verecek ve sen masum olacaksın! :lol:
Anca sen beyinli hukuk mantalitesinde olanların bulunduğu Türkiye de olur bu zaten.

Müteselsil sorumluların içinde koç var mı? Bana göre baş aktör.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Tem 2016, 22:59 
Katılımcı Üye

Tamam, kes, uzatma artik, yeterince sacmaladin...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Tem 2016, 00:48 
Onursal Üye

Resim

Sen kesecek uzatmayacaksın te......siz. Fake mi ul....n bu fotoğraf. Bilirkişiye, uzmana gerek var mı bunun için? Kör müsün!!!
Hem millete teneke satacaksın. Hem utanmadan zeytinyağı gibi üste çıkacaksın...

Bu gazilerin tazminatları bizim cebimizden çıkıyor. Araçların parası bizden çıkıyor.. S
Sen ayıplı, hileli, mal hizmet satacaksın bunun yüzünden hem can kaybı, hem maddi kayıp yaşanacak.
Halen konuşacaksın... Yargı görevini yapmıyor diye bir tarafların kalkmasın..
Bir tane namuslu savcı çıksa ömür boyu Günyüzü göremezsiniz ya.. Eh işte Türkiye burası...

Araç üretecek parasını alacak bundan sorumlu olmayacakmış...
Gukuk devletlerinde olmaz bak orada haklısın!.

https://www.youtube.com/watch?v=fSaM2ZrxqzI#t=15

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Tem 2016, 17:28 
Katılımcı Üye

-Buradaki ileti hakaret içerdiği nedenle silindi.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Tem 2016, 18:39 
Onursal Üye

Sürtüşme nedeniyle silindi.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Tem 2016, 18:58 
Onursal Üye

Şimdi tekrardan başa dönelim,
Bu hile ile hedef şaşırtan şahsın 2004 öncesi zırhsız, bildiğiniz sivillerin hava atmak için kullandığ hummerı araçların fotoğrafı diye bize sunumu ile tartışmayı uzatma sahtekarlığına tekrardan göz atalım..
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=k5MF2tmgpnA

Elma ile armut kıyası yapıp bizi kandıran kendisidir.
1-2004 öncesi üretim araçlarının fotoğrafı ile başlığı niye kirletiyorsun? Senden istenen fotoğraf gereği 2011 sonrası zrıhlı üretilmiş araç fotoğrafı verip.. Yukarıdaki iddiayı çürütebilmen gerekmektedir.
Sen kalkmış Hülya Avşar ın hummer ı na binip Irakta mayına basan aracın fotoğrafını bize verip halkın gözünde olayı normalleştirme ve haksız kazanç elde eden bir tüccarı aklama peşindesin??

2-Böyle saçma bir mantık olamaz. 1 mm lik, 2 mmlik, 3 mm lik diye bir sipariş olmaz.
Bana 1 okka buğday siparişi . Bakkal dan ekmek alıyormuş yani... Koca TSK! Bakın hele.. Düpedüz TSK nın zekası ile alaydır bu varsayım!.
Diyelim arsanız var gittiniz. Mimara-mütaite bana 1mm alümünyum alaşım, demirle, C5 betonla, 10 cm beton zemin temel betonla... 10 kat bina dikin diye sipariş verdiniz.
Mimar hay hay efendim emriniz baş üstüne hemen binanızı diker teslim ederim diyecek öylemi?
Sonra bina bir rüzgarda yıkıldı.. Sorumlusu siparişi veren demek... Hımmm.

sen ilerizekanında mı ilerirsisin, bizle maytapmı geçiyorsun? Saf rolümü, yoksa salak rolünmü yapıyorsun?

RG-31
Resim

Mayın öncesi hali... 2006 model.
:arrow: https://tr.wikipedia.org/wiki/RG-31
Resim

TM 57 tanksavar mayını ile patlaması sonucu görüntüsü...
Görüldüğü gibi can kaybı yok!!

Bu sahtekara inanabilirsiniz gözleriniz görmüyorsa... :lol: Zaten bu zırhlı araç diye kakalanan araçlarda yerli falan değil. Motoru zaten başka ülkenin malı. Geriye bir şase imalatı kalmış. Onu da kuş serisi gibi yapıp ölümlere sebebiyet vermiş.
Görünen köy kılavuz istemez!.

1-Resim
2-
https://www.youtube.com/watch?v=vqk0hdV9xb8

Kamuoyu merakla bekliyor. Bu ölümlerin sorumlusu kim diye?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Tem 2016, 20:38 
Katılımcı Üye

safe123 yazdı:
2-Böyle saçma bir mantık olamaz. 1 mm lik, 2 mmlik, 3 mm lik diye bir sipariş olmaz.
Bana 1 okka buğday siparişi . Bakkal dan ekmek alıyormuş yani... Koca TSK! Bakın hele.. Düpedüz TSK nın zekası ile alaydır bu varsayım!.
Diyelim arsanız var gittiniz. Mimara-mütaite bana 1mm alümünyum alaşım, demirle, C5 betonla, 10 cm beton zemin temel betonla... 10 kat bina dikin diye sipariş verdiniz.
Mimar hay hay efendim emriniz baş üstüne hemen binanızı diker teslim ederim diyecek öylemi?
Sonra bina bir rüzgarda yıkıldı.. Sorumlusu siparişi veren demek... Hımmm.

Iste memleketimizin kronik sorunlarindan birisi; bilgi sahibi olmadan, fikir sahibi olmak.

AKP nin oy bankasi yiginlarin tipik ozelligidir bu. Konu hakkinda hicbir bilgisi yok, ancak her daim bir fikri var.

Bunu tasdikleyen bir arastirma; yil 90lar, Turkiye "Karadeniz Isbirligi Teskilati" (keio) diye bir organizasyon kuruyor. Bunun uzerine bir arastirma yapiliyor.

Halka soruyorlar: keio nedir?
Halk cevap veriyor: bilmem (75%)
Halka tekrar soruyorlar: peki bu organizayona girmelimiyiz sizce?
Halk cevap veriyor: tabiiii ki (75%)

Halkimizin tipik ozelligidir, hicbir bilgisi olmadigi konularda, illa ki bir fikir sahibidir.
Bunun sonuclari, ic politikadan dis politikaya, cok acik sekilde ortada...

Bu yukaridaki aktrolde, tipik, bir bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan cahillerden.

Evet arkadasim, muteahhitle anlasirken kac mm demir kullanacagi, ne tur beton kullanacagi, kac metre temel atilacagi, dosemenin ne tur olacagi, dogramanin hangi agactan olacagi... hepsi anlasmaya baglidir.

Tabi bu durum senin gibi cahil takimi icin farkli olabilir.
Elinde paran varsa, arsan varsa, gidip bir muteahhite: "yeeaaaa abijim, bana cek ordan 10 katli bi bina" diyebilirsin.

Ama TSK gibi ciddi kurumlarda isler boyle yurumez. Aracin kac mm zirh tasiyacagi, kac cc motor hacmine sahip olacagi, agirliginin ne kadar olacagi, ne gibi silahlara sahip olacagi, kac kisi tasima kapasitesi olup menzilinin ve azami hizinin ne olacagina kadar sartname hazirlanir, ureticiler bu sartnameye gore ihaleye girer, ve kazanan bu araclardan once numunelik uretir, TSK numuneleri denetler, numuneler birkac kez revizyondan gectikten sonra olur alinirsa, uretici seri uretime baslar.

TSK ve polisin toplumsal olaylarda kullanmak uzere siparis ettigi hafif zirhli bu araclar ile, askeri ve polisi yuksek yogunluklu catisma bolgelerine kim gonderdiyse, hesabi ona soracaksiniz.

Bak Amerikalilar "SENIN" paylastigin linkte sorumluyu nasil bulmuslar. Savunma Bakani!

Eeee ne demisler; birdir aklin yolu, ama anlamaz aktrol koyunu...

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Koç'un Ürettiği Zırhlı Araçlar Ağır Kayıplar Verdiriyor.
İletiTarih: 03 Tem 2016, 21:57 
Onursal Üye

Alıntı:
Evet arkadasim, muteahhitle anlasirken kac mm demir kullanacagi, ne tur beton kullanacagi, kac metre temel atilacagi, dosemenin ne tur olacagi, dogramanin hangi agactan olacagi... hepsi anlasmaya baglidir.

Sen ne içiyorsun?

Okuduğunu anlama sorununu çözmeden sana bir şey anlatmamız imkansız. Zaten sana bir şey anlatmak gibi bir derdim de yok. Senin üzerinden belki birileri kendine hisse çıkarır. V.s.

Neyse, Ne demiş şahıs; Mütaite demir kullanma, aman bize ucuzundan sap saman bir 10 katlı bina dikiver. Diyecekmiş Oda olur efendim siz nasıl isterseniz biz anahtar teslim size ucuzundan bir kağıt iskambilden ev inşaa ederiz...

Doğru senin dediğin işte Muz Cumhuriyetlerinde ve senin gibi 3. dünya ülkesi mantığında hukuk tanımaz ülke insanlarının yaşadığı kuzukulu gılı marabalarının yaşadığı yerlerde oluyor..

İleribeyinli profesör, inşaat standartlarının altında inşaat yapanda, yaptıranda, denetlemeyen kamu da...
Olası bir kaza da müteselsil sorumludur. Yani işin özü bir mütaite arsama ben şöyle 10 cm temel istiyorum. bunun üzerine bana 10 katlı demir kullanmadan bina yap desen. Bunu inşaa eden, bunu bu şekilde proje eden mimar, denetlemeyen belediye gerizekalı olması gerekir. Yada o ülkede yargı yok demektir. Adam öldürenin yargılanmadığı bir ülke demektir..v.b.

Savcı olası bir bina çöküntüsünde demek mimara ve mütaite hesap sormayacak öylemi? Burada asıl sorumlu kamu.
Evet Avrupa da çaktığın çividen, bina bitimine kadar denetliyorlar. Standarda uygun bir malzeme kullanmadan binayı diktirmezler.
Burada dikerler bina çökerse ondan sonra yargıdan nasıl kaçarız diye bin bir takla atarlar.

Yani işin özü arsa sahibi bana ucuzundan bir ev yap dese de sen dayanıklı ev yapmak zorundasın. Yani zırhlı araç satın almak isteyen sana ucuz araç üret dedi diye sen bu kadar paraya teneke araç üretilir diyerek sorumluluktan yırtamazsın. Yırtmak için bu paraya zırhlı araç olmaz der. İhaleye girmez üretmezsin olur biter. Üretip sattınmı bu işin sorumlususundur.

Alıntı:
Ama TSK gibi ciddi kurumlarda isler boyle yurumez. Aracin kac mm zirh tasiyacagi, kac cc motor hacmine sahip olacagi, agirliginin ne kadar olacagi, ne gibi silahlara sahip olacagi, kac kisi tasima kapasitesi olup menzilinin ve azami hizinin ne olacagina kadar sartname hazirlanir, ureticiler bu sartnameye gore ihaleye girer, ve kazanan bu araclardan once numunelik uretir, TSK numuneleri denetler, numuneler birkac kez revizyondan gectikten sonra olur alinirsa, uretici seri uretime baslar.

Şimdi sen tartışmanın başına dön ve tekrardan yazdıklarını oku istersen.

Ondan sonra şu yukarıdaki paragrafındaki numune üzerinden yürüyelim. Ben bu kobra nedir inceledim. Zaten videolarınıda koyacağım sizde gözlerinizle görün diye...

Keşke hiç kaşımasaydın yarayı.. Üretilen bu araçlar mayına dayanıklı görünüyor videolarda...
Yani senin anlıyacağın kuzu numuneyi çelik üretmiş. Diğerlerini teneke üretip kakalamış sonucundan başka bir sonuç çıkmaz o gördüğün fotoğrafdan..

Neyse şimdilik şu kobra nın videosunu izleyelim. Malzemeden çalmadan üretince demekki öyle cart diye kağıt gibi yırtılmıyor olsa gerek!.

https://www.youtube.com/watch?v=8Do_m6HFesU

Şimdi bu bir numunesini teste tabi tutup alan savunma bakanlığı diğer araçların yırtılmasından nasıl sorumlu olur?

Wolswagen bir tane numune üretip göz boyayıp milyarlarca lira ödemezdi senin mantığınla öyle değil mi?
Egsoz için araçları geri çağırmak zorunda kalıp üstüne milyar tazminat ödedi WV...

E sen bu örneğe binaen halen haklıyım diyorsan yapacak bir şey yok!
Anlayan anlamıştır sanırım. Sen konuş dur.

Biz fotoğrafları koyar.. Katil zanlısını ifşa ederiz. Ölenler bizim insanımız. O kuş serisinde ölen bebek senin evladında olabilirdi!. Vicdansıza ne desek boş...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Tem 2016, 22:34 
Onursal Üye

-Konu ile ilgili ileti yazan her iki forumdaş verdikleri örneklerde haklı. Devlet ihalelerinde yapılacak, araç gereç vs. mallara ait şatlar belirlenir ve o şartlara göre mal temin edip üretecekler de ihaleye girer malı üretir. Mal üretildikten sonra Denetçiler uygun olup olmadığını kontrol eder ve üretime geçilir. Üretim sonrası hatalı mal üreten, malı temin eden firmaya aittir. Ne zaman olursa olsun hata tespit edildikten sonra üreten firmanın yakasına siparişi veren yapışır.
-Kısaca benim bildiğim bu yönde.

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Tem 2016, 22:45 
Onursal Üye

https://www.youtube.com/watch?v=J0jGJFUnA5s

Nadir Bey: 8. dk.
''%100 yerli ve dünyanın alanında 1. si'' olduğunu iddia ettiği milli, üretim.

Hadi sende şimdi aktrollerin üretimine kağıt gibi yırtılmış fotoğrafla teneke belgesini yapıştır. Ağır kayıplar verdiriyor diye haber yap.

:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=2OsWid7H7eQ
Bu fena bunu izlemeyin :|

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Tem 2016, 23:39 
Katılımcı Üye

iğneci yazdı:
-Konu ile ilgili ileti yazan her iki forumdaş verdikleri örneklerde haklı. Devlet ihalelerinde yapılacak, araç gereç vs. mallara ait şatlar belirlenir ve o şartlara göre mal temin edip üretecekler de ihaleye girer malı üretir. Mal üretildikten sonra Denetçiler uygun olup olmadığını kontrol eder ve üretime geçilir. Üretim sonrası hatalı mal üreten, malı temin eden firmaya aittir. Ne zaman olursa olsun hata tespit edildikten sonra üreten firmanın yakasına siparişi veren yapışır.
-Kısaca benim bildiğim bu yönde.

Hata yok.

Olsaydi, simdiye kadar Kocun K sini birakirmiydi bu yamyamlar saniyorsunuz?

Adamdan humvee muadili hafif zirhli arac istemisler, adamda istedikleri gibi uretmis.

Sonra bu hafif zirhli araclara doldurup askeri polisi, surmusler PKK nin uzerine.

Suclu Koc mu simdi?

PKK kamyon kamyon patlayici yigarken,
bunlari yollara asfalti acip gomerken,
kendileride kenarda malak gibi oturup izlerken,
Koc'a mi sormuslarda, simdi hesap soruyorlar...

Sonrasinda oy devsirme hesaplari ile savas cikarirken,
polisi askeri hafif zirhli araca doldurup mayinlara surerken,
oy almak icin kan ciskin diye elinden geleni ardina koymazken,
Koc'a mi sormuslarda, simdi hesap soruyorlar...

Evet, birisi bu isin sonunda hesap verecek, orasi dogru.
Amma, bu hesabi herkesten once, AKaPe teror orgutu verecek...

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 4 sayfadan 3. sayfa   [ 53 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4  Sonraki

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.