Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 16 Oca 2018, 22:12

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 8 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Fırat Kalkanı’nda En Kanlı Gün: 14 Şehit 36 Yaralı.
İletiTarih: 22 Arl 2016, 13:37 
Onursal Üye

Alıntı:
Fırat Kalkanı’nda en kanlı gün: 14 şehit 36 yaralı. 07:5622 Aralık 2016

Resim

Suriye'de yürütülen Fırat Kalkanı harekatında Türk askerlerine yönelik terör örgütü IŞİD unsurları tarafından dün saldırılar düzenlendi. Saldırılarda; biri Binbaşı, 4'ü Astsubay, 9'u Uzman Çavuş 14 askerimiz şehit oldu, çoğu ağır 33 askerimiz de yaralandı. TSK, 138 IŞİD'linin öldürüldüğünü duyurdu. Harekatta 14 Ağustos'tan bu yana verdiğimiz şehit sayısı ise 35'e çıktı.

Devamı> :arrow: http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/fir ... i-1579510/

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Fırat Kalkanı’nda En Kanlı Gün: 14 Şehit 36 Yaralı.
İletiTarih: 22 Arl 2016, 13:48 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Allah rahmet eylesin. Şehit aslanlara..
Savaşmak helek bu zamanda, gerçek bir cephede her baba yiğitin harcıda değil açıkçası..
Heleki öyle bir coğrafyada...

- Yağmuru sevdiğini söylüyorsun ama yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsun, güneşi sevdiğini söylüyorsun ama güneş açınca gölgeye kaçıyorsun, rüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıkınca pencereni örtüyorsun. İşte bundan korkuyorum çünkü beni de sevdiğini söylüyorsun. – William Shakespeare

- Sussam gönül râzı değil, söylesem kâr eylemez. FUZULİ

- Hiç kimse görmek istemeyen kadar kör değildir. İbn-i Sina

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Oca 2017, 06:57 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

İstanbul kana, ülkemiz yasa bulandı, bakalım kim önce dile getirecek diye çok bekledim.

Deh de gidelim, çüş de duralım tayfasını anlarım da, MİLLİYETCİ ATATÜRKCÜLER neredesiniz?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Oca 2017, 14:36 
Katılımcı Üye

Yusuf Kartal yazdı:
İstanbul kana, ülkemiz yasa bulandı, bakalım kim önce dile getirecek diye çok bekledim.

Deh de gidelim, çüş de duralım tayfasını anlarım da, MİLLİYETCİ ATATÜRKCÜLER neredesiniz?

Senin elini kolunu mu bagladilar?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Oca 2017, 15:05 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Yusuf Kartal yazdı:

Bu konuyu acanin Atatürkcü yada baska bilmem neci olmasiyla alakasi ne? Acilmadiysa bu görev ilk adminlerin isidir, bu kafayla bu ülke zor yol alir.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Oca 2017, 16:19 
Banlanmış Üye

Yusuf Kartal yazdı:

deaaaaaah deeeeeeh

Kimse üzülmedi merak etme.

O ölenler arasında deh deyince gidenler tayfası da vardır diye düşünüp teselli olabilirsin mesela..

Bu yüzden her şeyi provake etme yusuf amca...Eminim ki sana malzeme çıktı diye sevinmişsinzdir.

Ben şehit olanlara üzülürüm , gece aç yatanlara üzülürüm , ev geçindirmek için üç kuruş maaşa razı olanlara üzlürüm....

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Oca 2017, 22:31 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

gokhanpga yazdı:
Yusuf Kartal yazdı:

deaaaaaah deeeeeeh

Kimse ÜZÜLMEDi merak etme.

O ölenler arasında deh deyince gidenler tayfası da vardır diye düşünüp teselli olabilirsin mesela..

Bu yüzden her şeyi pruvake etme Yusuf amca...Eminim ki sana malzeme çıktı diye sevinmişsinizdir.

Ben şehit olanlara üzülürüm , gece aç yatanlara üzülürüm , ev geçindirmek için üç kuruş maaşa razı olanlara üzülürüm....

Ölenlerin hepsi İNSAN . Üzülmemek için, hani senin gibi olabilmek öyle her babayiğidin karı değildir herhalde. Tebrik ederim.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 03 Oca 2017, 22:33 
Katılımcı Üye

gokhanpga yazdı:
Yusuf Kartal yazdı:

deaaaaaah deeeeeeh

Kimse üzülmedi merak etme.

Bu yüzden her şeyi provake etme yusuf amca...Eminim ki sana malzeme çıktı diye sevinmişsinzdir.

Ben şehit olanlara üzülürüm , gece aç yatanlara üzülürüm , ev geçindirmek için üç kuruş maaşa razı olanlara üzlürüm....

Siz muslumanliginda icine ettiniz birader.

Al bunlari, vur ISID a...

Ankara'da ISID in gar saldirisi sonrasi olen yuzlerce insani elin Yunani Konyada stadda saygi durusunda anarken,
ayni stadda tekbir getirip yuhalayan gozu donmusler iste bunlar....

Ondan sonra "islamafobi" diye aglar dururlar.

Birader, sizin kendinize sayginiz yok ki, dunyanin geri kalani sizi insan yerine koyup neden saygi gostersin...
Ve sadece bati degil;
gidin gariban guney amerika memleketlerine,
gidin asyanin yoksul vilayetlerine,
alayi igreniyor sizden,
ve haklilar...

Kendinize biraz ceki duzen verin... biraz adam olun...

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 8 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.