Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 16 Oca 2018, 22:18

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Cem Küçük’ün evine silahlı saldırı
İletiTarih: 21 Şub 2017, 09:14 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Alıntı:

Cem Küçük’ün evine silahlı saldırı

Gazeteci Yazar Cem Küçük, İstanbul Güngören’deki evine yönelik silahlı saldırı düzenlendiğini Twitter hesabından açıkladı.

Resim

Gazeteci Cem Küçük'ün Güngören'deki evine, kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişiler tarafından ateş edildi.

Edinilen bilgiye göre, gazeteci Küçük'e ait olan ve ağabeyi Osman Küçük'ün ikamet ettiği Akıncılar Mahallesi'ndeki eve, akşam saatlerinde kimliği belirlenemeyen kişi ya da kişilerce ateş açıldı. Açılan ateş sonucu, evin camına 4 kurşun isabet etti.

Durumun bildirilmesi üzerine, bölgeye Terörle Mücadele, Asayiş ve Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekipleri sevk edildi.

Olay yerinde inceleme yapan polis ekipleri, ateş açan kişi ya da kişilerin yakalanması için çalışma başlattı.

Gazeteci Cem Küçük, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, saldırının tesadüf olmadığını düşündüğünü söyledi. Küçük, "Bu eğer bir terör eylemi ise vız gelir tırıs gider, şahsımı böyle eylemlerle korkutamazlar. Net bir şey söylemek için polis teşkilatımızın açıklama yapmasını bekliyoruz." diye konuştu.

Gazeteci Cem Küçük basın mensuplarına yaptığı açıklamada, "Saat tam 19.00'da televizyondayken reklam arasında kardeşimin eşi aradı. Eve ateş ediliğini, kurşun izleri olduğunu söyledi. O esnada yengem ve iki yeğenim de evde. Polislerin yaptığı araştırmaya göre 4 el ateş edilmiş olduğu görülüyor. Terör olayı olma ihtimali üzerinde duruluyor. Tesadüf gibi görünmüyor, bilinçli yapılmış. Evin her şeyi benim üzerime görünüyor ama ben oturmuyorum. Kardeşimin 10 yıldır kullandığı bir ev burası, arası benim de gelip gittiğim yer. Terör örgütlerinden birinin işi gibi görünüyor. İstanbul emniyet müdürümüz Mustafa Çalışkan, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu bey detaylı inceleyip araştırıyorlar. Eğer bizi terör örgütlerine korkutmak, yıldırmak için yapılan bir eylemse benim gibi birini asla yıldırmaz." dedi.

Twitter hesabından da açıklamalar yapan Küçük, "Güngören'de bana ait olan ama kardeşimin ikamet ettiği ev 1 saat önce kurşunlandı. Pompalı silahla ateş edilmiş" diye yazdı. Cem Küçük devamında ise "Terörle mücadele ekipleri olay yeri incelemesi yapıyor. Camlar patlamış ve evin salonunda kurşun izleri var" ifadelerini paylaştı.

A Haber canlı yayınına bağlanan Cem Küçük saldırıyı ve polisin incelemelerini anlatan Cem Küçük, "Tesadüf olduğunu düşünmüyorum" dedi.

YENİAKİT

http://www.yeniakit.com.tr/haber/cem-ku ... 81721.html

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Cem Küçük’ün evine silahlı saldırı
İletiTarih: 21 Şub 2017, 09:15 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Haberde yer verilen resimlerden de anlaşılabileceği gibi söz konusu saldırı, son derece dehşet verici ve insanın kanı donduran bir terör saldırısı mahiyeti taşıdığı için başlığı ''Terör'' bölümüne açmış bulunmaktayım.
Anlaşılıyor ki bazı karanlık odaklar, referandumdan hayır çıkması için her türlü yıldırma ve korkutma girişimine başvuracaklar ama ne yaparlarsa yapsınlar hedeflerine ulaşamayacaklar.
Büyük gazeteci ve dava adamı Cem Küçük'e SİYASİFORUM ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi yolluyoruz.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 21 Şub 2017, 12:06 
Onursal Üye

Cem Küçük'e Büyük Gazeteci ve dava adamı demek için 1. sınıf yalaka olmak yetmez hiç bir boktan anlamamakta şarttır.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 21 Şub 2017, 20:55 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Cem abiye bunu nasıl yapmışlar ?

Hemen kendisine koruma verilmeli.

Cem abiye de önerim, bundan böyle hazırlıklı olsun.

'Takım elbisenin altına kefen giysin' diyeceğim ama pek mümkün değil.

Abim uygun görürse sadece kefen ile de dolaşabilir.

Kuvvetle muhtemel günahkar olması hasebi ile kendisine Cübbeliye danışıp yanmayan bir kefen temin etmesini tavsiye ediyorum.

Dik dur eğilme Cem abi.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 22 Şub 2017, 12:27 
Banlanmış Üye
Kullanıcı avatarı

Evet evet ben de duydum

Teröristlerin evine saldırı düzenlemişler.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.