Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 24 Ağu 2017, 04:12

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığına Aday Olacak mı?
İletiTarih: 29 Arl 2016, 12:45 
Onursal Üye

Alıntı:
Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığına aday olacak mı?

:arrow: Tıklayın

Resim

Eski İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığı adaylığına ilişkin konuştu. Kocasakal "Türk milleti bana bir görev yüklüyorsa benim bundan kaçmak gibi bir seçeneğim olamaz" dedi.
10:4029 Aralık 2016

Eski İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanlığı adaylığına ilişkin “Türk milleti bana bir görev yüklüyorsa benim bundan kaçmak gibi bir seçeneğim olabilir mi, olamaz” diyerek siyasete gireceği mesajını verdi. Kocasakal, CHP tabanının kısa süre de olsa biraz sabretmesini istedi.

Ulusal Kanal’da gazeteci Tuncay Mollaveisoğlu’nun sunduğu Anında Gazete programına katılan Kocasakal, CHP’nin Kuvayı Milliye ruhuyla yeniden ayağa kalkması gerektiğini söyledi. Kocasakal, AKP’nin anayasayı değiştirmek isteyerek rejimi de değiştirmek istediğinin altını çizdi ve CHP’nin kişileri bir yere getiremeyeceğini; kişilerin partiyi bir yere getirmesi gerektiğini savundu. Ümit Kocasakal, CHP’ye genel başkanlığına yönelik aday olacağı mesajını da vererek, “Türk milleti bana bir görev yüklüyorsa benim bundan kaçmak gibi bir seçeneğim olabilir mi, olamaz. Bir dip dalgası geliyor. Bu bir Kuvayı Milliye hareketi. Ve bu hareketin önünde hiç kimse duramaz duramayacaklarını da göreceksiniz” ifadelerini kullandı.
:arrow: http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/umi ... i-1592102/

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığına Aday Olacak mı?
İletiTarih: 29 Arl 2016, 21:18 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Bu adamın Halk Parti Başkanlığına aday olup seçilmesi, Halk Partisinin sonu olur.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Arl 2016, 21:27 
Onursal Üye

-Aday olabilmesi ve yarışa katılabilmesi için "Ulusalcılarla CHPlilerin" taşı aynı yere atmaları gerekir diye düşünüyorum.

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 29 Arl 2016, 21:34 
Kıdemli Üye
Kullanıcı avatarı

Daha ziyade bu adamın bana çok samimi gelmemesi.
Ekranlara, insanlara oynayan bir karakteri varmış gibi, inandırıcılık konusunda da ikna olacağımı sanmıyorum.
Aynı Metin Feyzioğlu, Mustafa Sarıgül gibi.
Birileri ara ara birilerini öne çıkarmaya, medya desteğiyle halkın önüne atıp başa getirmeye çalışıyor ama, bu bir tek Kılıçdaroğlu ile başarıldı sanki.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 07 Ağu 2017, 15:53 
Yeni Üye

Malesef ülkemizde sağ kesim AKP ile sol keim de CHP ile bloke ediliyor. AKP nin muhalefeti yok CHP nin de alternatifi yok. Sistemli bir şekilde iki görüş seçmeni iki parti altında topladılar. Böylece kontrol edilmesi daha kolay bir ülke haline geldik.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 5 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.