Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 18 Şub 2018, 05:57


Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 10 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Düşüncesiz Toplum Yaratma Projeleri
İletiTarih: 04 Kas 2016, 11:18 
Yeni Üye

Kayıt: 10 Ekm 2008, 18:58
İleti: 15

Başlıktan'da anlaşılacağı gibi, tüm Dünya'da düşüncesiz toplumlar yaratma projesi yürütülüyor. Bu projenin kurucuları Orta doğuda silah ticareti, Dünya'da uyuşturucu dağıtımı, Afrika'da altın ve mücevherlerden parayı aklarken düşünmeyen sorgulamayan Dünya toplumu istiyorlar.

Şimdi hep birlikte bu kan emicilerin neler akladıklarına bakalım;

[​IMG]

Dünya'da altının %50'sinden fazlası Afrika ülkelerinden çıkarılıyor. Bu rakam yıllık 475 tondur. Yıllık 475 ton altın çıkaran Afrika açlık ve sefalet içerisinde yaşıyor. Afrika kökenli işçiler günlük yaşamını altın madenlerinde günlük "Bir" dolara çalışarak sağlıyor.

Peki Kim bu paraları aklayan?

Tabii ki, Rothschild!Peki nasıl? Devlet liderlerini kendisine köle yaparak!Gelelim Petrole; En çok tüketilen kaynak olan petrolün yıllık ispatlanmış dünya rezervi 163.6 milyar ton, yani 1200,7 milyar varil!

Orta doğu Petrol zengini iken savaş, açlık ve sefalet içerisinde yaşıyor!

[​IMG]

Peki bunca petrol nereye gidiyor?

Tabii ki Rothschild!Dünya'ya silah sanayisinin başında kim var?

Tabii ki Rothschild!

Dünya Mücevherlerini kim işliyor?

Tabii ki Rothschild!

Dünya Sağlık Örgütü Kime Çalışır?

Tabii ki Rothschild!

Bankalar kimin emrindedir?

Tabii ki Rothschild!

Medya kimin elindedir?

Tabii ki Rothschild!

Uyuşturucu Pazarı Kimin Elinde?

Tabii ki Rothschild!

Şu video'yu izlemenizi öneririm;Konumuza devam edelim; Bütün bunları avucunun içerisinde tutabilmesi için onlara düşünmeyen toplumlar lazım! Bu yüzden Üniversitelerde öğretilen her ne varsa bunların izniyle öğretiliyor! Bunların İzni olmadan kimse Üniversite müfredatına kafasına göre ders sokamaz! Harvard üniversitesinden tutunda stanford üniversitesine kadar, oxford Üniversitesinden tutunda Cambridge'e kadar bunların kontrolündedir! Buralardan eğitim almış bilim adamları, İş adamları, sanatçılar, devlet liderleri vs hepsi bunların burslarından faydalanmıştır!

Biz öyle kısır bir dil seçelim ki, bunu öğrenmeyeni adam yerine koymayalım! Bu sayede ifade özrü olan İngilizceyi dünya milletlerine dayattılar! Kıçı kırık bir adanın dilini Tüm Dünya'da geçerli bir dil olarak kafalara kazıdılar. Bu dili öğrenmeyen onların tabiriyle gentry topluma girmezler!

Film sektörüne öyle bir destek verdiler ki, Tüm Dünya'da Müslümanları terörist ilan ettiler! Akıl oyunlarıyla insanların zihnini bulandırdılar!

Örnek 11 Eylül Saldırıları;Bugün bu oyunu sosyal medya üzerinden yürütüyorlar; Twitter, Facebook, Instagram vs. İnsanlarımızı düşünmemeleri için onları bu platformlara bağımlı hale getiriyorlar! İnsanlar Facebook, Twitter, Instagram gibi platformlarda bilinçsiz bir şekilde gezerken, onlar yukarıda saymış olduğum icraatlarla insanların paralarını ceplerine indiriyorlar! Çevirdikleri para 33 Trilyon dolar!

Bu platformlarda asla ama asla kalıcı bilgi bulamazsınız! Bu bilgi anlık bilgidir ve anlık bilgi olduğu için hiç bir zaman önemsenmez! Zaten bu platformlarda bilgiden çok uyutma politikaları hedeflenmiştir.

Sanatçılar büyük vebal altında.. Çünkü bu platformlara insan çekmek için bu önemli sanatçıları bu platformlara üye yapmışlardır! Sanatçı çok iyi bir arabaya, çok iyi bir eve, bankada hatırı sayılır bir paraya tav olurken, aldığı vebali bile düşünemiyor! İnsanlarımız bu sanatçıların hayatlarını imrenerek gününü geçiriyor! Onlar gibi marka giyinmeye, onlar gibi arabalara binmeye, onlar gibi eğlence merkezlerinde gününü gün etmeye özenirken birileri halkların cebindeki parayı hiç ediyor! Sanatçılarda en az onlar kadar suçludur! Çekin artık milletimizin cebinden o pis ellerinizi! Bu sanatçı bozuntuları Instagram sayfalarında yediği her haltı resim olarak video olarak yayınlamayı kendisine misyon edinmiş! Acaba bu misyonu onlara yükleyen kim? Orta doğu kan ağlarken bu sanatçı bozuntuları İsrail hakkında tek bir açıklama yapmaktan neden çekiniyor acaba? Yoksa bunlar Müslüman değil mi? Ama yok ağa babaları onları zengin ettiyse, bu mevkilerini korumak adına susmayı ve insanları bu platformlarda ahlaksızlaştırmayı ve düşüncesiz birer birey yapmayı kendilerine görev bilmişler.

Peygamber efendimizin dediği gibi (Sav) Öyle bir zaman gelecek ki, kişi helâlden mi haramdan mı kazandığına aldırmayacak!

Peygamber efendimizin dediği gibi (Sav) Öyle bir zaman gelecek ki insanlar iyiliği özendirmeyecek, kötülükten de sakındırmayacaklar.

İşte biz bu zamanı yaşıyoruz; Ama göreceksiniz sizi o 33 trilyon doları olan Rothschild bile kurtaramayacak! 20. yüzyılın başında Atlantik Okyanusu’nu ve Büyük Okyanusu birbirine bağlayan Panama Kanalı inşaatında çalışan işçiler salgın hastalıklar, kötü beslenme şartları ve iş kazalarıyla mücadele etmek zorunda kaldılar. Sadece 1904-1914 yılları arasında 5600 işçi salgın hastalıklar yüzünden hayatını kaybetti.
____________

Afrika kıtasındaki halkların sömürülmesi, Afrika'nın yer altı ve üstü zenginlik kaynaklarının yağma ve talan edilmesi Rothschild'leri doğurdu,
Tıpkı Afrika'nın iliğine kadar sömürülmesinde olduğu gibi dünyanın her santimetrekaresi sömürülerek emperyalizm kanla vahşetle beslendi.
Rostschild'ler kulübü kendisine düşman olan hıristiyanları, budistleri, ilkel kabile inancına sahip toplumların kin ve nefretini elimine etmek için, dikkatlerini başka bir noktaya yöneltti; işte sizin baş düşmanınız İslam ve müslümanlardır stratejisini uygulamaya koydu.
Dünyada gün geçtikçe büyümekte olan İslamofobi, Rostschild icadıdır. Bu kan emici aileler Afrika bölgelerinde ucu bucağı olmayan araziler satın alıyorlar ve günlük bir dolara çiftçi çalıştırıp Dünya'ya tarım ürünleri satıyorlar. Hollanda tarım konusunda Türkiye ile asla kıyaslanamayacak iken, denizden çıkardıkları kumlarla tarım arazileri oluşturuyorlar. Dünya'ya pazarladıkları tarım ürünlerinden yıllık kazançları 80 milyar dolar. Bilin bakalım arkalarında hangi aileler var? Tabii ki Rockefeller ve Rothschild aileleri.

Türkiye ürünlerini ithal etmek zorunda kalıyor..

Neden?

Çünkü bu aileler ürünü çok ucuza üretip Türkiye pazarının altında satışa çıkarıyorlar. Biz mercimeği bile Kanada'dan alıyoruz. Bu aileler günlük "1" dolara adam çalıştırırlarsa elbette bunlarla boy ölçüşemeyiz. Fethullah Gülen "Hoca" efendi Afrika ülkelerinde okullar açıyor ama oradaki Afrikalı öğrencilere bu durumdan bahsetmek yerine sisteme itaat edin direktifleri veriyor. Tıpkı bize otoriteden izin alınmalıydı dediği gibi.

Recep Tayyip Erdoğan'ın Afrika ülkelerine gerçekleştirmiş olduğu ziyaret çok önemlidir. Afrika insanının gözlerini açması ve bu çarpık düzene karşı savaş vermesi gerekiyor. Toplumların bilinçlenmesini istememelerinin nedeni tamamen bu. Sorgulamayan, araştırmayan toplumlar bunların her zaman işine gelmektedir. Dolayısıyla bizler bu gibi konularda hiç bir zaman susmayacağız, doğru bildiğimizi söylemekten asla ama asla vazgeçmeyeceğiz.

Peki asıl soru şu ; Solcular ve komunistler neden bu ailelere karşı değiller ? Cevap Basit çünkü düşünemiyorlar. Onlar projenin kurbanı olduklarını farkedecek durumda bile değiller.[size=150][/size]


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Düşüncesiz Toplum Yaratma Projeleri
İletiTarih: 04 Kas 2016, 13:02 
Onursal Üye

Kayıt: 20 Şub 2009, 22:40
İleti: 26408
-Konunun ana teması güzel fikirler içeriyor,
-Sonuç siyasilere ve siyasi görüşe bağlanmasaydı daha doğru olurdu, zira paranın dini imanı olmadığı gibi sömürünün de siyasi yanı görüşü yoktur.

_________________
.

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)


..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Düşüncesiz Toplum Yaratma Projeleri
İletiTarih: 04 Kas 2016, 14:45 
Yeni Üye

Kayıt: 10 Ekm 2008, 18:58
İleti: 15
Afedersiniz hakim bey ; Konu nasıl yazılmalıydı ?
Bir dahaki sefere siz bana ne yazacağımı iletiverin ben de öyle yazayım ki böyle hukuksuz kanunsu şeyler çıkmasın ortaya ;

İşte laik geçinen sol görüşün vicdan anlayışı buraya kadar ..

Bu forumun içi tıka basa İslam düşmanları ile doluyken şurada solculara iki laf tokuşturmuşuz çok mu geldi?

Tahammulsuzluk tepeden aşıyor.. Ne bunlar , demokratik laaayik Kemalist çaaağdaşş larımız mışş mış mış

Resim


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Düşüncesiz Toplum Yaratma Projeleri
İletiTarih: 09 Şub 2017, 12:32 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 2984
Konum: Salpazari Cepni
Konu ve icerik güzel ama hangimiz buna karsi ne yapabiliyoruz. Bu adamlari alt etmenin tek yolu, parayi gecersiz kilmak buda mümkün gözükmüyor. Ülkemizde 40 yillik gecmisi olan FETÖ Örgütünün actigi cerahattan temizlenmesi icin en az 40 yila ihtiyac oldugu belli iken 200 Yillik bir gecmisi olan bu Rothschildlerden temizlenmek icin büyük bir dogal afete ihtiyac var gibi gözüküyor. Insanlar tüm dünyada anlasmis gibi mansetler atan bircok gazeteler sayesinde birbirine karsi nefretle dolduruluyor ve herzaman yeni bir dusman profili ciziliyor. Insanlarin akli ve zihinleri, ruhlari medya ile zehirlenerek saglikli beden butunlugu bozulup saglikli düsünce uretmeside engelleniyor. Kin ve nefret insan beynini bloke eder, gelismesini engeller, yönlendirilmeye acik tutar.

Rothschild ailesinin emellerini bozacak tek sey maddiyata önem vermeyen ve maneviyata yönelmis, sorgulayan akilli toplumlardir.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Düşüncesiz Toplum Yaratma Projeleri
İletiTarih: 09 Şub 2017, 13:50 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 19 Şub 2013, 12:23
İleti: 8106
Maneviyata yönelmiş akıllı toplumlar :lol:

_________________
Küçük bir hatayı büyük bir hataya çevirmek istiyorsanız, o küçük hatayı savunun. Vladimir İlyiç Lenin


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Düşüncesiz Toplum Yaratma Projeleri
İletiTarih: 09 Şub 2017, 23:44 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 18 Arl 2010, 03:44
İleti: 4240
Rothshild ve avanesinin düzenine karşı tek bir yönetim şekli var bu dünyada, o da tam bağımsızlık ve bunun ülkemizde uygulaması tam bağımsız Türkiye, yani Atatürk' ün ilkeleri ile yönetim.

_________________
viewtopic.php?t=14113


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Düşüncesiz Toplum Yaratma Projeleri
İletiTarih: 10 Mar 2017, 09:47 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 28 Haz 2011, 12:32
İleti: 2984
Konum: Salpazari Cepni
Tyler senin önerin nedir? Maddiyat zaten adamlarin elinde...

Dolarin hukum surdugu bir Dünyada ne tam bagimsizligi? Tek bir ülke bunu tek basina yapamaz, sonu Küba gibi olur, bunada bizde kimse dayanamaz. Atatürk ilkeleri Rothschildin finansal egemenligine karsi cikmiyor :lol: ...


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Düşüncesiz Toplum Yaratma Projeleri
İletiTarih: 10 Mar 2017, 15:08 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 18 Arl 2010, 03:44
İleti: 4240
Ahhaaahhh n'oldu? şimdi Davos fatihi Rothschild ile alenen masaya oturunca Atatürk Rothschildci oldu? Bir karar verin artık, fırıldaktan betersiniz. Utanma yok sizlerde, yalan dolan durmak yok devam...

_________________
viewtopic.php?t=14113


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Düşüncesiz Toplum Yaratma Projeleri
İletiTarih: 10 Mar 2017, 17:19 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Kayıt: 19 Şub 2013, 12:23
İleti: 8106
Bazen gerçekten kafayı kırdığınızı düşünüyorum.

'Element uydurmakta mahirsiniz'
Söylenmemiş ve yazılmamış şeyleri sanki söylenmiş gibi davranmak.

Bu eksende derin komplolara ve kesin hükümlere inanmıyorum!
Her şey Rotschildin elinde huuuhhhouuuvvvv, ama yazının sonunda beşinci sınıf bir Reis güzellemesi var.
İnsan sizi nasıl ciddiye alsın ki?

Alıntı:
Rothschild ailesinin emellerini bozacak tek sey maddiyata önem vermeyen ve maneviyata yönelmis, sorgulayan akilli toplumlardir.


'Maneviyata yönelmiş sorgulayan akıllı toplumlar'

Maneviyatdan kastın nedir?
Ben önyargılı davrandım!
Kastın nedir söylermisin?

_________________
Küçük bir hatayı büyük bir hataya çevirmek istiyorsanız, o küçük hatayı savunun. Vladimir İlyiç Lenin


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Düşüncesiz Toplum Yaratma Projeleri
İletiTarih: 21 Eyl 2017, 12:27 
Yeni Üye

Kayıt: 12 May 2009, 20:17
İleti: 11
Merhaba forumcular uzun zamandır yoktum CIA ve MI5 peşimdeler. Fırsat buldukça yazıyorum. Onlardan saklanmak zorundayım.

Neyse Alp dağlarının içlerinde insan üzerinde çok tehlikeli deneyler yapılan bir yer üzerine çalışıyorum. Hitler Almanyasının idealleri hala daha devam ediyor. Ayrıca şimdiki durum daha da tehlikelidr. Çünkü dünya ile entegre olmuşlar. orada insan yapısını etkileyecek deneyler yapıp sonra da denekleri topluma salıyorlar. Özellikle de 3.dünya ülkelerine gönderiyorlar. Mavi balina oyununun gerçek hali gibi yani..

Öyle düşünün..

Ben gidiyorum şimdilik.. Peşimdeler onlara görünmemem lazım.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 10 ileti ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.