Siyasi Forum
http://siyasiforum.net/

Amerikalılar da Çok Akıllı Değillermiş
http://siyasiforum.net/viewtopic.php?f=7&t=34738
1 sayfadan 1. sayfa

Yazar:  Adnan Mataracı [ 24 Ekm 2017, 17:09 ]
İleti başlığı:  Amerikalılar da Çok Akıllı Değillermiş

Amerikalılar da Çok Akıllı Değillermiş

Başkan Clinton'un Monika ile skandalının ardından uzun zaman geçti ama hiçkimse olayın gerçeğini sorgulamadı. Hatta ABD'liler bile.

Monika ile Başkan Clinton'un ilişkisine dair bir belge , resim , şahit vs..gibi bir delil yok malesef. İddialar sadece Monika'nın çamaşırındaki spermden ibaret. Üstelik olayın üzerinden 1 aya yakın zaman geçmişken skandal olay patlıyor.

Öyle ise bu iş Başkana şantaj yaparak ABD'yi küçük düşürmeye çalışan Monika ve akıl hocalarının işi olamaz mı? Spermin oraya ne şekilde geldiğine dair hiçbir belge yok. Sadece Monikanın sulu gözlü ifadeleri var.

Monikanın ise Başkan Cliniton'u baştan çıkarmaya çalışıp ona şantaj yapma olasılığı daha yüksek. ABD'nin itibarını tehdit edecek bu davranış tarzının idam ile yargılanması gerekirken Monika'ya hiç dava açılmıyor. Hiçbir gazeteci olayın arka boyutunu sorgulamıyor ve herkes skandalı peşinen kabullenmiş gibi konuşuyor.

ABD ile Rusyayı karşı karşıya getirmek için tasarlanmış bir plan olduğuna dair şüpheler daha büyük bence. Bizle çok uaklarda olduğumuzdan olayın magazinsel tarafını duyduk ama ABD'liler de sadece uçkur konusunu mu sorguladı dersiniz?

1 sayfadan 1. sayfa Tüm zamanlar UTC + 3 saat
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/