Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 21 Oca 2018, 15:22

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 3 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Tayip bey ve Emine Hanımın devletcilik anlayışı!
İletiTarih: 03 Oca 2018, 15:33 
Onursal Üye

Alıntı:
Anneye en acı telefon: Çocuklarını öldürdüm

YAŞAM HABERLERİ | 03.01.2018 13:46 | Son Güncelleme 1 saat önce

Maltepe'de cinnet getiren baba iki çocuğunu öldürdükten sonra intihar etti. Cenazeler otopsi için Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Burada cenazeleri bekleyen anne konuştu: "Dün akşam 'çocuklarını öldürdüm' diye aradı beni. Polisine de yalvardım savcısına da yalvardım. Beni bu adamdan kurtarın dedim" Ali Yardım'ın ağabeyi Ekrem Yardım ise "Bir baba o hale nasıl gelebilir. Anne sebebiyet vermiş ki olmuş. Devlete rica ediyorum. Biraz da erkekleri düşünsün" dedi.

Maltepe’de cinnet getiren Ali Yardım (29), 2 ve 4 yaşlarında 2 kızını pompalı tüfekle ateş ederek öldürdükten sonra aynı tüfekle intihar etmişti. Cenazeler otopsi için Adli Tıp Kurumu’na getirildi. Acılı anne de çocuklarının cenazelerini bekledi.

Resim

“ŞİMDİ HİÇBİRİ YOK. TEK BAŞIMA KALDIM”

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan anne Dilek Yardım, ” Dün akşam ‘çocuklarını öldürdüm’ diye aradı beni . Görüş günüydü. Dün akşam 5 gibi aradı. ‘Çocuklarını öldürdüm. Mutlu musun?’ dedi. Ben de polisi aradım. 2 tane çocuğum öldü benim. Emziği elimde kaldı. Biri 3 biri 2 yaşında. Kimsecikler sahip çıkmadı. Sığınma evlerinde kaldım. Ama çocuklarımı koruyamadım. Sahip çıkamadım çocuklarıma. Büyük kızım çok kibardı. Çok akıllıydı. Küçük kızım çok tatlıydı. Şimdi hiçbiri yok. Tek başıma kaldım. Ne olacak şimdi? Kim sahip çıkacak bana. Kim verecek o çocukların hesabını. Dünden beri yalvarıyorum. Polisine amirine savcısına. Bir kerecik çocuklarımı göremedim. Polisine de yalvardım savcısına da yalvardım. Beni bu adamdan kurtarın dedim” diye konuştu.

“DEVLETE RİCA EDİYORUM”

Ali Yardım’ın ağabeyi Ekrem Yardım ise “Bir baba o hale nasıl gelebilir. Anne sebebiyet vermiş ki olmuş. Daha ilk defa zorla aldı. İkinciyi almasında bir şey yaşanmış ki bu hareket yaşanmış. Telefon açıp çağırıyor. Geliyor kardeşim. Polisleri çağırıp aldırıyor. Bir daha oluyor yine polislere yakalatıyor. Ondan sonra kadın cinayetleri oluyor. Ne gerek var bunlara. Devlete rica ediyorum. Biraz da erkekleri düşünsün” şeklinde konuştu. (DHA)
http://www.mynet.com/haber/yasam/anneye ... -3598036-1

Soruyorum tekrardan. Eyy bu ülkenin Reisi Cumhuru, Baş Reis olduğunu iddia ediyorsun. Ama benim gördüğüm ve deneyerekde bizzat emin olduğum kadarı ile siz oyu halkdan alıp. Halkın sadece ve sadece zengin vede ünlü kesiminin isteklerine yanıt veriyorsunuz!. Diğerlerinin hak'larına kör sağır ve dilsizsiniz!.

Şöyle ki;

Tarihleri biraz geri sarın fazla bir geriye değil. Bir dansöz sanatçımız; P. Dinçköz 'Yalvarıyorum Emine hanım, başbakan Tayip beye beni bu adamdan kurtarın' diye kameralara yalandan rol ağlaması yaptı.

Ve asrın dünyanın artist ve zenginlerin ve çimentocuların ve faiz lobisinin padişahı hemen olaya müdahil oldu mu? Oldu.
Petek dansöz kadının ta en tepedekinin yardımına ihtiyacı varmıydı? Yoktu.

Şimdi soruyorum sizlere. Bu bebeklerini kaybeden ana - kadın cimere-bimere yazmışmıdır? Yazmıştır. Yazmasınada gerek yok. Kadın zaten savcıyada, polisede gittim diyor. Çözüm mözüm yok diyor.

Yani en altın ilgisi ile tepedekinin ilgisi aynı şeydir. Biri sizi red ettimi. Zulm ettimi bunu bu ülkeye Reis lik yapsın diye seçtiğinizden bileceksiniz.

Mesele bu kadar net ve barizdir.

Bu ülkede bir kral çıplak vardır. Asgari ücreti size beğendiremez ayrıca.. Kendisi 10-20 sene önce bir tık daha alım güçlüsünü beğenmiyordu ya neyse..

İşte asrın Reisimiz. AVM, inşaat mehdimiz budur.

E sen utanmıyorsan hala ben bu fakir halkın(%51 in içinde zengin %1 bile değildir) reisiyim diye, hiç kusura bakma kimin reisi(zenginin ve ünlülerin) olduğun ayan beyan ortadadır. Bu çıplak kralımıza çıplak demeye ben hiç utanamam...

Halka bir simit bir çayı reva gören.. 15 senede bir kentsel dönüşemeyen.. Milletin çürük binalarını yenşlemeyen.. Ve Buna rağmen halen rey veren halka ise ne desek bilemiyorum.

Süleymanlılar denen bir örgüt-cemaat var. Yerden yere vuruyor. Bu siyasilerin alayı gizli ermeni ve Siyonist ve sabatayistmişde efenim. Ya kardeşim banane adamların ırkından, şeceresinden, inancından.
:arrow: https://www.youtube.com/watch?v=oprNsTe259I

2 milyon luk bir cemaatsiniz. Dedikodu yapacağınıza İran halkı gibi madem bir iddiadasınız. Ve bunun kanıtları belgeleri sahih iddiasındasınız. 2 milyon siz, 1 milyon fatihde cemaat var. E 1 milyonda adıyamanda olsa.. İrili ufaklı daha bir sürü sivil vatandaş olsa... Nerden baksan 3-5 milyonluk bir ordusunuz. Madem öyle adama sormazlarmı? Kendi aranızda hizipçilik yapıp. Çatışacağınıza.

Bu gizli ermeni ve sabatayistleri neden normal yollarla. İran halkı gibi, yunan halkı gibi protesto etmiyorsunuz?
Oylarında geçerli olmadığını gerçek seçim-seçmen sonuçlarını da yansıtmadığını; evet çıkmadığınıda iddiadasınız.
Madem dedikodu yapmayın. İcraat yapın!. Protesto hakkınızı kullanın legal yollardan sokağa dökülün... dökülmüyorsanızda susun. Fitne yapmayın. Bilgi kirliliği ile kafamızı karıştırmayın!.

Şakamısınız... alayı aklımızla eğleniyor bu memilekette...

Memleket isterim; Aklımla alay etmeyen!.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Tayip bey ve Emine Hanımın devletcilik anlayışı!
İletiTarih: 05 Oca 2018, 15:45 
Onursal Üye

Alıntı:
İki kızını kaybeden anne canlı yayında isyan etti
İki çocuğu da baba kurbanı olan anne Dilek Yardım'ın canlı yayındaki isyanı Müge Anlı'yı ağlattı.
Haber Merkezi | 05.01.2018 - 14:07..

Maltepe'de cinnet getiren Ali Yardım'ın, pompalı tüfekle iki kızını vurduktan sonra intihar ettiği olayın ardından iki kardeş için dün cenaze töreni düzenlendi.
ZOR GÜNLER GEÇİRDİ
6 yıl boyunca eşinden şiddet gören Dilek Yardım, güvenliğini sağlamak için birçok yere başvursa da herkesin ilgisiz kalması nedeniyle zor günler geçirdi.

MÜGE ANLI'YA İÇİNİ DÖKTÜ
Yardım istemesine rağmen biri 3, biri 2 yaşındaki iki kız çocuğu da babasının şiddetine uğrayarak yaşamlarını yitirdi. Sonunda Müge Anlı'nın programına çıkan acılı anne, yaşadığı o zor günleri anlattı.

"SÖZ BİTTİ"
Yüreği buruk anne, Müge Anlı'nın programında yaşadıklarını anlatarak isyan etti. Yardım, "Söz biter mi? Bitti. Ben çocuklarımı vermeyi hiçbir zaman istemedim. Ama başaramadım. Çocuklarımı koruyamadım. Sığınma evlerinde kaldım. Pişman değilim. Keşke hiçbir şeyim olmasaydı tek halının üstünde çocuklarıma tekrar bakabilseydim." dedi.
"HERKESE KIZGINIM"
Yardım herkese kızgın olduğunu ifade ederek, "Herkese, hepinize kızgınım. Bunun önüne geçilebilirdi. Benim evlatlarım şu anda hayatta olabilirdi." diye konuştu.
"500 LİRAYA GİTTİ BENİM ÇOCUĞUM"
Eşinin internetten 500 liraya pompalı tüfek aldığını da belirten Yardım, "Silah bu. Pompalı silah. 3 yaşındaki çocuğum pompalı silahla öldürüldü. İnternetten satın almış. Bu kadar basit. 500 liraya gitti benim çocuğum..."

"KİMSE KURTARMADI"
Yardım ayrıca, "Sen kimsin? derdi. Senin savcın, senin polisin, seni kurtarmayacak derdi. Senin ailen kurtarmayacak derdi. Kurtarmadılar da." diyerek isyan etti. Yardım'ın çaresizliği karşısında Müge Anlı da gözyaşlarına hakim olamadı.
http://www.ensonhaber.com/iki-kizini-ka ... n=widgetv2

:roll:

Biz nasıl bir ülkeyiz ya?
Kızın ailesi; kızını torunlarını evine almıyor. Himaye etmiyor. Devletimiz desen onu zaten izaha gerek yok :(!.

Haber başlığında müge anlı videosunda her şey açıklanmış...

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Tayip bey ve Emine Hanımın devletcilik anlayışı!
İletiTarih: 05 Oca 2018, 18:24 
Onursal Üye

Bugün Tayip Bey' in, gazetecilerin bu vakayı sormasına; tam layüsel bakış açısını dinledik;
Tek sorumlu, canice cinayet işleyen şahısmış. Dosya kapanmıştır. Başkan president baş yargıç olarak vakayı temyiz etmiş, onamıştır.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 3 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.