Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 17 Oca 2018, 00:16

Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 2. sayfa   [ 28 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Re: "Umursamamak ve Vurdumduymazlık" Hk.da...
İletiTarih: 17 Haz 2015, 10:09 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Iş kazaları konusunda "ileriyiz", gerisi teferruat oluyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 18 Haz 2015, 22:30 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

TylerDurden yazdı:
billur yazdı:
Atatürk bu söylemi ne zaman hangi koşullarda ve neden yapmış merak ettim. Bilen var mı?

Genelde halkımız kısa yollardan refaha ulaşmak ister hep. Ve hiç de ulaşamadı. Ama hala ister, sanki format gibi yazılmış bu. Yani oluru yok, akıl mantık almaz. Çok tuhaf. Bunun nedenleri ne olabilir sizce?

Yanlız ülke olarak bulunduğumuz konum hakkında daha değişik nedenler var diye düşünüyoum ben. Neyse gene dilimi ısırayım, kızdırmayayım Tyler ve Sabit'i... :P

Soruna cevap bulamadım billur.
Ilk 15 dakikada bir şey bulamadım.
Belki kapsamlı bir arama yapmak gerek belkide, kendisine atfedilmiş bir ifade olabilir

Evet ben de bulamadım. Her önüne gelen bir şeyler yazıp önemli kişilere atfediyor. İnternette neyin ne olduğunu bulmak imkansız. Sanırım bunun için var zaten.
Kısacası bilemiyoruz bunu nerede ne zaman ve hangi nedenle söylemiş. Atatürk'ün durup dururken her şeye yorum yaptığını hiç sanmıyorum, böyle bir imaj yaratılmak isteniyor, malum nedenlerden. Halbuki Atatürk her konuştuğu lafı çok tartarak ve bilerek söyleyen bir kişilikmiş, gerçek anlamda araştırılırsa bu ortaya çıkıyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Haz 2015, 18:52 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

Tekrar merhaba.

Bu konuda gerçekten Türkiye oldukça kötü durumda. Özellikle 12 Eylül sonrası ülkedeki insanlar, sistematik olarak apolitize edildiler. Siyasetten ve memleket meselelerinden soğutuldular. Günümüz gençliği - Gezi Direnişi'ni hariç tutarak - gündemi takip etmiyor, haksızlıklara çok cılız sesler çıkartıyor. Ve en önemlisi, dünyanın en örgütsüz toplumlarından biriyiz. Avrupa'da buna "Sandık Siyasetçiliği" denir. Seçimden seçime politik ortamın geliştiğini görmekteyiz ne yazık ki. İnsanlar, sırf bu yüzden "Cumhuriyet" kavramının tam olarak çizemiyor.

Efendim, cumhuriyet, halkın kendi kendisini yönetmesidir. Beğenmediğine ses çıkarması, beğendiğine destek olmasıdır. Cumhuriyet, yönetime ortak olmak, katılmaktır. Fakat görüyorum ki, insanlar daha kendi ilçelerindeki belediyenin yerini bile bilmiyorlar. Bırakınız makro siyaseti, mikro siyasette de olağanüstü geri durumdayız. Ve tabii, böyle bir halk, her türlü sömürüye, aşağılanmaya ve her türlü kitlesel krize açık bir halktır. Kısaca 27 Mayıs'ın, 12 Mart'ın ve en başta da 12 Eylül'ün ülkemiz üzerinde bıraktığı en derin yara, ne yazık ki apolitik toplumdur. Umarım ülkece bu sorunun üzerine gidebiliriz.

"Proletaryanın politik bilinci devlet adamlarınkinden daha derindir, onun içgüdüsü ona, geçmişindeki utançlarından arınmamış bir ulusun geleceğinin olamayacağını öğretmiştir. Ve savaş!" AUGUSTE BLANQUI

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 19 Haz 2015, 21:01 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

Blankici Marksist yazdı:
Tekrar merhaba.

Bu konuda gerçekten Türkiye oldukça kötü durumda. Özellikle 12 Eylül sonrası ülkedeki insanlar, sistematik olarak apolitize edildiler. Siyasetten ve memleket meselelerinden soğutuldular. Günümüz gençliği - Gezi Direnişi'ni hariç tutarak - gündemi takip etmiyor, haksızlıklara çok cılız sesler çıkartıyor. Ve en önemlisi, dünyanın en örgütsüz toplumlarından biriyiz. Avrupa'da buna "Sandık Siyasetçiliği" denir. Seçimden seçime politik ortamın geliştiğini görmekteyiz ne yazık ki. İnsanlar, sırf bu yüzden "Cumhuriyet" kavramının tam olarak çizemiyor.

Efendim, cumhuriyet, halkın kendi kendisini yönetmesidir. Beğenmediğine ses çıkarması, beğendiğine destek olmasıdır. Cumhuriyet, yönetime ortak olmak, katılmaktır. Fakat görüyorum ki, insanlar daha kendi ilçelerindeki belediyenin yerini bile bilmiyorlar. Bırakınız makro siyaseti, mikro siyasette de olağanüstü geri durumdayız. Ve tabii, böyle bir halk, her türlü sömürüye, aşağılanmaya ve her türlü kitlesel krize açık bir halktır. Kısaca 27 Mayıs'ın, 12 Mart'ın ve en başta da 12 Eylül'ün ülkemiz üzerinde bıraktığı en derin yara, ne yazık ki apolitik toplumdur. Umarım ülkece bu sorunun üzerine gidebiliriz.

Merhaba Marksist.

Lenin de bu sorunu yüz yıl önce görmüş, gençliğin hem becerileri ve kabiliyetleri doğrultusunda hemde "politik" bir bilinçe ulaşması için bu eksendede eğitilmesi gerektiğini belirtmiştir.
Politik eğitimden kasıt´ın "bilinç" olduğunu düşünüyorum.
Yanılmıyorsam bu eğitim şeklini "politeknik" eğitim olarak tanımlıyor.

Sen de tekrar hoşgeldin.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 22 Haz 2015, 15:14 
Yeni Üye
Kullanıcı avatarı

TylerDurden yazdı:
Blankici Marksist yazdı:
Tekrar merhaba.

Merhaba Marksist.

Lenin de bu sorunu yüz yıl önce görmüş, gençliğin hem becerileri ve kabiliyetleri doğrultusunda hemde "politik" bir bilinçe ulaşması için bu eksendede eğitilmesi gerektiğini belirtmiştir.
Politik eğitimden kasıt´ın "bilinç" olduğunu düşünüyorum.
Yanılmıyorsam bu eğitim şeklini "politeknik" eğitim olarak tanımlıyor.

Sen de tekrar hoşgeldin.

Geç cevabım için kusura bakmayın.

Evet, bahsettiğiniz durumu Lenin Yoldaş, Devrim'den önce tespit etmiş, bazı kitaplarında bu konuya, geniş - dar, yer vermiştir. Hangi rejimle yönetiliyor olursa olsun, bir ülkeye en çok zarar veren durum bahsettiğin gibi politik bilinçsizliktir. Politeknik de bu soruna önerilmiş çözümlerden biri. Fakat, bu politeknik meselesinin, bir Marksist olarak, eleştirdiğim bir yönü var. O da bu sistemle partizan gençler yetiştirilmesi. Gençlere Marksizm - Leninizm'i aşılamak, kişilere bırakılacak bir durum olmalıdır. Zaten siz rejimi iyi ilerletiyorsanız, insanlar bunu görerek ülkelerine ve ideolojilerine bağlanacaklardır. Örneğin Kuzey Kore. Fabrikalarda işe başlamadan önce Amerika'ya - ki bende AntiAmerikancıyım - sövgülerle fabrikaya giriyorlar. Okullarda Amerikan düşmanlığı empoze ediliyor. Bu, sosyalizme aykırı bir şeydir bana kalırsa. Sosyalizm kapitalizmle mücadelenin teorisidir. Fakat bu tarz uygulamalarla insanlar halklara düşman ediliyor. Ve bu da bir nevi milliyetçilik olur. Sovyetler'de ve Kuzey Kore'de rejimin devamlılığı hissiyle, bireyleri tek tipçiliğe koşullandırmaktır bunun adı. Sosyalizmin militarizmle eş görülmesinin sebeplerinden biri de budur zaten. Ordunun haricindeki sivil bireylere bunu aşılamak, bana kalırsa anti-demokratiktir. Fakat burada yanlış pratik var. Ben yanlış pratikten yola çıkarak Teori'yi eleştirmenin yanlış olduğunu düşünenlerdenim. Gerçekten özüne uygun yapılabilirse, baştan aşağıya bilinçli bir toplum yaratmak mümkün.

Bu noktada hatırlattığın "Politeknik", Lenin Yoldaş tarafından çok iyi teorize edilmişse bile, Doğu Bloku ülkeleri, bu güzel teoriyi, yeterince iyi "pratize" edemediler. Gel gelelim, Türkiye'de bırakın politekniği, sandık bilinci gibi demokrasinin en temel kaidelerinden birini dahi tam olarak aşılayamıyorsunuz. Durumun vehameti bu boyuttadır.

Görüşmek dileğiyle.

"Proletaryanın politik bilinci devlet adamlarınkinden daha derindir, onun içgüdüsü ona, geçmişindeki utançlarından arınmamış bir ulusun geleceğinin olamayacağını öğretmiştir. Ve savaş!" AUGUSTE BLANQUI

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 02 Arl 2015, 23:56 
Kıdemli Üye

Devlet toplumun aynasıdır.Toplum nasıl yönetilmek istiyorsa ya da neyi önemseyip neyi göz ardı ediyorsa devlette buna cevap verir.Siz komşularınızı umursamaz haklarına bencilce zarar verir kendi çıkarlarınızı daima önde tutarsanız devlet de bu yönde yükselir.Çünkü bizler ahlaki yetersizliğimizle beraber devletin unsurlarına yerleşirken bu yoksunluğumuzuda bir başka ad altıda yani etiksizlikle oraya yerleşiriz.Ne yazık ki kendine saygı duymayan çıkar amaçlı yaşayan bir toplum hakettiği muameleye maruz kalacaktır.Önce üzerimizdeki cehaleti kaldırmak bizden başkalarının da haklarını gözetmek ve sonra devlet denen oluşumu yöneten iktidar aşıklarının doğru yola gelinceye kadar direnmek belkide zorla elde etmek gerekir.Zorla derken elbet kısıtlı da olsa hukuki zemin içinde yapılmak şartıyla.Yani bu alışkanlıklar değişmeden,kendimizi düzeltmeden devletin düzelmasi zor.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 11 Haz 2016, 03:26 
Katılımcı Üye

"Saygı düzenin anahtarıdır"
M.K.A.

Saygisiz bir toplumu, duzensizlik, umursamazlik ve vurdumduymazlik kemirir.

Ve balik, her zaman bastan kokar...

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 22 Haz 2016, 08:45 
Onursal Üye

Alıntı:

Bu fakir milletin parasına yazık. 06:1322 Haziran 2016

Resim

Tayyip Erdoğan'ın İstanbul'da 10 yıl önce törenle açtığı dev spor kompleksi yıkıldı!
Özlem GÜVEMLİ

Bünyesinde 1 olimpik havuz, 2 basketbol sahası, 2 çim saha ve 2 tenis kortuyla hentbol salonu bulunan tesis, 2006'da hizmete alındı. Bu yıl yıkıldı. Arazisine ne yapılacağı sır gibi saklanıyor…

Resim

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı olan KİPTAŞ tarafından yaptırılan İkitelli Olimpik Yüzme Havuzlu Spor Kompleksi, 2006 yılında hizmete girdi. Kapalı mekanda 920 seyirci oturma kapasiteli olimpik yüzme havuzu, 659 seyirci oturma kapasiteli basketbol-voleybol ve hentbol spor salonu, 2 adet çim futbol sahası ile 2 tenis kortu ve 2 basketbol sahasından oluşan dev spor kompleksi 10 yıl boyunca birçok sportif faaliyete ev sahipliği yaptı.

:arrow: Ancak AKP'li Başakşehir Belediyesi spor kompleksi için yıkım kararı aldı ve geçtiğimiz günlerde yakım başladı. Milyonlarca lira harcanarak yapılan ve bugüne dek binlerce gence hizmet veren spor kompleksinin yıkılması CHP'li Meclis Üyesi Hadi Akmugan ve Zeynel Yılmaz tarafından İBB gündemine taşındı. Meclis üyeleri, sundukları önergede yıkımın gerekçesini sorarak yerine ne yapılacağının açıklanmasını istedi. Kompleksin çevresindeki konutlar satılırken tesisin pazarlama amaçlı kullanıldığına dikkat çeken meclis üyeleri “Yıkım vatandaşların yanıltıldığı anlamına gelmiyor mu?” diye sordu.

Resim

:arrow: CHP'li Hadi Akmugan, konuyla ilgili İBB Meclisi'nde önerge ile ilgili konuşma yaptığı sırada İBB Meclisi 2. Başkan Vekili olan Başakşehir Futbol Kulübü ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, tesisin atıl durumda olduğunu yerine yeniden spor kompleksi yapılacağını söylemişti.

:arrow: GÜMÜŞDAĞ DEVREDE

Akmugan daha sonra Göksel Gümüşdağ ile konu hakkında tekrar görüştüklerini anlatarak “Başkan vekili, yeni spor kompleksinin Onurkent'in arkasına yapılacağı, yıkılan tesisin yerine ne yapılacağının henüz belli olmadığı bilgisini aktardı. Yani bu alan başka şekilde düzenlenecek. Kimse kesin bir açıklama yapmıyor ama birçok söylenti var. Spor kompleksinin, Göksel Gümüşdağ'ın başkanı olduğu Başakşehir Spor Kulübü'ne verileceğine dair duyumlar aldık” diye konuştu. Gümüşdağ aynı zamanda Erdoğan'ın kayınbiraderi Hasan Gülbaran'ın da damadı.

:arrow: KURDELEYİ TOPBAŞ'LA BİRLİKTE KESMİŞTİ...

İkitelli'deki spor kompleksi, 4 Kasım 2006'da açıldı. Kurdelesini de dönemin başbakanı Tayyip Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım birlikte kesti.

İkitelli'deki spor kompleksi, 4 Kasım 2006'da açıldı. Kurdelesini de dönemin başbakanı Tayyip Erdoğan, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ve KİPTAŞ Genel Müdürü İsmet Yıldırım birlikte kesti.
:arrow: http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/bu- ... k-1285491/

..Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=1)

..Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
..(viewtopic.php?f=6&t=14739)

..Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
..(viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0)

..........Zorsa mutlaka başarırım.
..................................İmkansızsa biraz zaman alır..
.
.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 31 Ekm 2016, 10:58 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Bakınız İtalyada 7 şiddetinde deprem oldu 300 civarı ölü var. Akıbetleri belli zaten ama orası Allahın bileceği iş. Bir de Türkiyedeki çarpık kentleşme , Kaçak ve plansız şehirleşmeye bakın. Aynı deprem İstanbulda olsa en az 100000 ölü olur. İşte CHP ve sol zihniyetin ülkeyi getirdiği durum ortada. Geçmişten bu güne kadar kaçak yapılaşma ile rantı körükleyen onlar, gecekondulaşma diyerek işçi sınıfını ezen onlar, rushsatız yapıya iskan verip seçim rantının icad eden onlar... Bir de günüzümde kalkıp Mehdi Hazretleri Başkomutanımıza dil uzatıyorlar. Ulan sizin pisliklerinizi temizlemek için kentsel dönüşüm başlattık yine de yaranamıyoruz. Sizin mahvettiğiniz İstanbulda gecekonduları ve yamuk yapıları yıkıp yerine çiçek gibi binalar inşa ediyoruz. Ama CHP lilere pay çıkmadı diye yine Başkanımızı eleştiriyorlar.

Mehdinin peşinden koşup ona oy vererek bile destek olanları Allah zayi etmez cennetine koyar. Orası ayrı bir konu ama yine de ben AKP döneminde içim rahat yaşıyorum. Dikkat ettiğim tek şey oturduğum binanın AKP li biri tarafından yapılıp yapılmadığıdır. Çünkü solcuların ve özellikle de CHP lilerin ekmek fırınından bile almam ben , prensip meselesi..

Forum Kuralları ve Üyelik Sözleşmesi İçin Tıklayın.
viewtopic.php?f=6&t=1

Forumumuzun Yazım Kuralları için tıklayın.
viewtopic.php?f=6&t=14739

Yasaklı yayınlar için duyuru: Tıklayın..
viewtopic.php?f=6&t=20215&start=0

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 31 Ekm 2016, 11:14 
Katılımcı Üye

iğneci yazdı:
Alıntı:

Bu fakir milletin parasına yazık. 06:1322 Haziran 2016

Resim

Tayyip Erdoğan'ın İstanbul'da 10 yıl önce törenle açtığı dev spor kompleksi yıkıldı!
Özlem GÜVEMLİ

Bünyesinde 1 olimpik havuz, 2 basketbol sahası, 2 çim saha ve 2 tenis kortuyla hentbol salonu bulunan tesis, 2006'da hizmete alındı. Bu yıl yıkıldı. Arazisine ne yapılacağı sır gibi saklanıyor…

Resim

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne (İBB) bağlı olan KİPTAŞ tarafından yaptırılan İkitelli Olimpik Yüzme Havuzlu Spor Kompleksi, 2006 yılında hizmete girdi. Kapalı mekanda 920 seyirci oturma kapasiteli olimpik yüzme havuzu, 659 seyirci oturma kapasiteli basketbol-voleybol ve hentbol spor salonu, 2 adet çim futbol sahası ile 2 tenis kortu ve 2 basketbol sahasından oluşan dev spor kompleksi 10 yıl boyunca birçok sportif faaliyete ev sahipliği yaptı.

:arrow: Ancak AKP'li Başakşehir Belediyesi spor kompleksi için yıkım kararı aldı ve geçtiğimiz günlerde yakım başladı. Milyonlarca lira harcanarak yapılan ve bugüne dek binlerce gence hizmet veren spor kompleksinin yıkılması CHP'li Meclis Üyesi Hadi Akmugan ve Zeynel Yılmaz tarafından İBB gündemine taşındı. Meclis üyeleri, sundukları önergede yıkımın gerekçesini sorarak yerine ne yapılacağının açıklanmasını istedi. Kompleksin çevresindeki konutlar satılırken tesisin pazarlama amaçlı kullanıldığına dikkat çeken meclis üyeleri “Yıkım vatandaşların yanıltıldığı anlamına gelmiyor mu?” diye sordu.

Resim

:arrow: CHP'li Hadi Akmugan, konuyla ilgili İBB Meclisi'nde önerge ile ilgili konuşma yaptığı sırada İBB Meclisi 2. Başkan Vekili olan Başakşehir Futbol Kulübü ve Kulüpler Birliği Vakfı Başkanı Göksel Gümüşdağ, tesisin atıl durumda olduğunu yerine yeniden spor kompleksi yapılacağını söylemişti.

:arrow: GÜMÜŞDAĞ DEVREDE

Akmugan daha sonra Göksel Gümüşdağ ile konu hakkında tekrar görüştüklerini anlatarak “Başkan vekili, yeni spor kompleksinin Onurkent'in arkasına yapılacağı, yıkılan tesisin yerine ne yapılacağının henüz belli olmadığı bilgisini aktardı. Yani bu alan başka şekilde düzenlenecek. Kimse kesin bir açıklama yapmıyor ama birçok söylenti var. Spor kompleksinin, Göksel Gümüşdağ'ın başkanı olduğu Başakşehir Spor Kulübü'ne verileceğine dair duyumlar aldık” diye konuştu. Gümüşdağ aynı zamanda Erdoğan'ın kayınbiraderi Hasan Gülbaran'ın da damadı.

:arrow: KURDELEYİ TOPBAŞ'LA BİRLİKTE KESMİŞTİ...

:arrow: http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/bu- ... k-1285491/

Yani sistem su sekilde calisiyor;

Akpnin vampirleri gozlerine bir bolge kestiriyor, satilik arsasi bol.
Arsalari topluyorlar.
Arsalarin gobegine koca spor kompleksini dikiyorlar.
Arsa fiyatlari yukseliyor.
Arsalara rezidanslari dikiyorlar.
Spor kompleksi var diye bir guzel yuksek fiyattan vatandasa dayiyorlar.
Sonra kompleksi yikip onun uzerinede rezidans dikip altin vurusu yapiyorlar...

Gecmis olsun.........

Bakalim istanbulun kuzey ormanlarina ne zaman dikecekler bir spor kompleksi....

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 31 Ekm 2016, 11:32 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

Hain adam , ikiyüzlü ,ajan senin amacın ne!!

AKP ne yaptıysa insanlık için yaptı bu güne kadar. Oralarda insanlar oturuyorlar ve onlar için çağdaş bir yaşam alanı meydana getiriyorlar. Ama sizin derdiniz başka tabiki. Türkiye Avrupa gibi olssun istemiyorsunuz bunun için de ruhunuzdan gelen ne kadar çamur varsa yapıştır AKP ye.. Elbette her sistem içinde bir iki kötü vardır ama AKP içindeki kötüler FETÖ operasyonları ile pasifize edilmiş ve discarded olmuşlardır. Buna rağmen ülke sathına yayılmış sol zihniyetli bölücüler susmuyorlar.

Ey solcu , oralarda oturmak istemiyorsan oturma zorlayan yok seni. Ulaşamadığınız ciğere yine pislik atıyorsunuz.

Sen onları benim külahıma anlat Al bak aşağıda ;
Resim

Ayrıca abilerin de bu ülkede yasaklandı izmarit bunu biliyorsun değil mi?

Resim

viewtopic.php?f=6&t=1

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 31 Ekm 2016, 11:44 
Katılımcı Üye

Cepni_61 yazdı:
Hain adam , ikiyüzlü ,ajan senin amacın ne!!

AKP ne yaptıysa insanlık için yaptı bu güne kadar. Oralarda insanlar oturuyorlar ve onlar için çağdaş bir yaşam alanı meydana getiriyorlar. Ama sizin derdiniz başka tabiki. Türkiye Avrupa gibi olssun istemiyorsunuz bunun için de ruhunuzdan gelen ne kadar çamur varsa yapıştır AKP ye.. Elbette her sistem içinde bir iki kötü vardır ama AKP içindeki kötüler FETÖ operasyonları ile pasifize edilmiş ve discarded olmuşlardır. Buna rağmen ülke sathına yayılmış sol zihniyetli bölücüler susmuyorlar.

Ey solcu , oralarda oturmak istemiyorsan oturma zorlayan yok seni. Ulaşamadığınız ciğere yine pislik atıyorsunuz.

Sen onları benim külahıma anlat Al bak aşağıda ;
Resim

Ayrıca abilerin de bu ülkede yasaklandı izmarit bunu biliyorsun değil mi?

Resim

He ya, oturuyorlar...

Istanbul surgun yeri olmus, hala konusuyorlar.

Sizde zerre kadar vatan sevgisi olsaydi,
su memlekette cocuklar spor yapsin diye spor kompleksi acardiniz, rant ile vole vuracam diye degil...
FETOcular sizin iktidara gelmeniz icin butun karanlik yollari acarken bunlarin suratina tukurecektiniz, rant kavgasina tutustuktan sonra degil...

Sizde zerre kadar vatan sevgisi olsaydi
Once cebim diyeceginize
Once vatan derdiniz...

Al FETO yu
Vur AKAPE ye

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Kas 2016, 11:09 
Katılımcı Üye
Kullanıcı avatarı

İstanbul size cehennem olmuş , istediğiniz rantı ve çirkefliği yapamıyorusunuz tabiki. Sana güle güle , afiyet olsun..

viewtopic.php?f=6&t=1

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 2 sayfadan 2. sayfa   [ 28 ileti ]
Sayfaya git Önceki  1, 2

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.