Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 21 Oca 2018, 09:26

Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 4 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Sol Görüşün Zararları
İletiTarih: 04 Kas 2016, 11:15 
Yeni Üye

Sol görüşü taşıyan kişilerin kendilerini hesaba çekmelerini öneriyorum. Bütün solcuların zararlı olduğunu söylemiyorum elbette ama bu ülkeye zarar verenlerin hep solcular olduğunu söylemekten de çekinmiyorum.

Geçmişten bu yana ülkemizde yapılan bütün projelere şiddetle karşı çıkan, ama ülkede bir kaos olduğunda tencere tava ile bu kaosa destek veren solcular olduğu sürece bu koaslar yaşanmaya devam edecek.

Solcuların emperyalizme karşı mücadelesi tamamen yalandan ibarettir. İliklerine kadar emperyalizme bağlıdırlar. Batının bütün projelerine hayranlıkla bakarlar ama daha iyi projeler ülkesinde yapıldığında şiddetle karşı çıkarlar.

Türkiye'nin yollarına yatırım yapan Rahmetli Adnan Menderes'i bu görüş astı!
Emperyalizme karşı ayaklanma başlatan Deniz Gezmişi'de bu görüş astı!
Başında sarığı var diye İskilipli Atıf Hoca'yıda bu görüş astı.
İstiklal Mahkemeleri Kurup, Bağımsızlık adı altında kendi aydınlarını, hocalarını asanda bu görüş.
Gezi olaylarını başlatan ve ülkeye milyarlarca dolar zarar verende bu görüş.
Dersim olaylarında Dersimi yerle bir edende bu görüş.

Hatırlarsanız Gezi Olaylarında, bu olayların durması için bazı istekleri vardı.

O istekleri şunlardı;

3. Köprüyü yapmayacaksınız.
3. Havalimanını yapmayacaksınız.
Kanal İstanbul Projesini yapmayacaksınız.

Zaten bunlar;

1. Köprüye karşıydılar.
2. Köprüye karşıydılar.
Marmaray projesine bile karşıydılar.

Bu ülkenin yararına ne yapılıyorsa bunun hepsine karşıdırlar. Ama bu projeleri kullanmaktan da geri durmuyorlar. Eee sandalla geçin o halde.. Köprüyü neden kullanıyorsunuz?

Şimdi kendilerine sol görüş diyen dhkp-c terör örgütü adliye basıyor ve alçakça savcımızı şehit ediyor. Bu solcu görüşü taşıyan insanlarda Twitter'da facebook'ta bu teröristleri eylemci olarak gösteriyor. Bunların arasında Avukatlar, Öğretmenler, Gazeteciler ve onların sesi olan medya yer alıyor.

Sormak lazım vicdanınız sızlamıyor mu?
Sizde hiç Allah korkusu yok mu?

Bu ülkenin adaleti için çalışan bir savcıyı makam odasında rehin alarak ve sonra acımadan öldüren bu kişileri nasıl eylemci olarak gösteriyorsunuz?

Çağlayan adliyesindeki Avukatlara'da seslenmek istiyorum;

Çağlayan adliyesinde X-ray cihazından geçmemek için protesto başlatıyorsunuz. Soruyorum sizin hiç vicdanınız sızlamıyor mu? Bir savcı Avukat kimliğini kullanan birileri tarafından şehit ediliyor ve siz bizi arayamazsınız diyerek protesto başlatıyorsunuz. Sizin hiç hukuk adamlarına saygınız yok mu? Orada bir can Avukatlık kimliğini kullanan teröristler tarafından öldürülüyor ve protesto eden avukatlar bunun bilincinde olduğu halde oradaki X-ray cihazını yıkmaya yelteniyor. Kusura bakmayın siz aranmayacaksınız diye bu ülkenin savcıları ölemez. Herkes haddini bilecek. Ben hep merak ederdim Hakimler ve Savcılar bu Avukatları neden sevmez diye. Hakikaten haklılarmış sizi sevmek için tek bir neden bile bulamıyorum.

Sayfa başı
 Profile bak  

İleti başlığı: Re: Sol Görüşün Zararları
İletiTarih: 24 Kas 2016, 16:37 
Onursal Üye

Alıntı:

Demek Deniz Gezmiş'i de solcular astı ha? Gerisini okumaya gerek var mı?

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Arl 2016, 12:42 
Onursal Üye
Kullanıcı avatarı

sabit yazdı:
Alıntı:

Demek Deniz Gezmiş'i de solcular astı ha? Gerisini okumaya gerek var mı?

Sanirim arkadas haksiz sayilmaz, nedenine gelince Deniz Gezmisi asan Darbecilerin bu yetkiyi (Darbe yapma yetkisi) CHP nin yaptigi Anayasadan aldigina göre buda o hesaba yazilabilir. Ancak sabitte haksiz sayilmaz cünkü 1930 larin CHP si SOL da iken 70 lerde SAG da duruyor. Deniz Baykalin CHP si SAG bir Parti iken Kilicdaroglunun CHP si SOL bir Parti oluyor. Yani CHP nin sabit bir yeri yok. Bundan dolayi tarihi analizlerde kafa karisikligina yol aciyor.

Sayfa başı
 Profile bak  

İletiTarih: 01 Arl 2016, 16:15 
Yeni Üye

Solcular bu ülkenin önünde her zaman engel teşkil etmişlerdir.
Neden eksensiz bir siyaset izleyip bir sağa bir sola kaydıklarının cevabı ilk cümlemde gizlidir.

Türkiyenin önüne hangisi engel olacaksa orada dururlar. Çünkü CHP nin mecliste tutulmasının tek sebebi bu.

Her yeniliğe engel ol , Avrupayı yücelt , milleti aşağıla ...

Bu üç ana kuralını nerede daha iyi yürütecekse orada konuşlanır.

Sayfa başı
 Profile bak  

Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 4 ileti ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  

İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.