Yazı boyutunu değiştir
Sistem saati: 20 Oca 2018, 01:57


Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 7 ileti ]
Yazar Mesaj
 İleti başlığı: Romen Medyası Erdoğanla Dalga Geçti
İletiTarih: 12 Oca 2018, 14:57 
Katılımcı Üye

Kayıt: 06 Eyl 2017, 14:08
İleti: 219

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle cumhurbaşkanlığı sitesinden yapılan açıklamayı Romanya medyası ti'ye aldı.

Türkiye’yi ”basın özgürlüğünde dünyanın önde gelen ülkeleri’’ arasında sayan Erdoğan’a en sert eleştiri Ziare.com sitesinden geldi. Tepkisini ”165 gazeteciyi hapse at; bir de ülkeyi basın özgürlüğünde şampiyon ilan et’’ başlığıyla gösteren site, Erdoğan’ın tavrını 'kinizmin zirvesi’ olarak nitelendirdi.

Açıklamayı ’garip’ olarak nitelendiren entelektüel kültür dergisi Revista 22 ise, darbe girişimi sonrasında başta gazeteciler ve basın kuruluşları olmak üzere yapılan kıyıma ve kadro temizliğine dikkat çekti.

Digi 24 haber televizyonu ise, Erdoğan’ın açıklamalarına daha dengeli yaklaştı. Digi 24 Erdoğan’ı, ”Ülkede 165 gazeteci hapiste, ama ona göre Türkiye, basın özgürlüğü şampiyonu’’ başlığıyla iğneledi. Haberin detayında ise, Türkiye’nin basın özgürlüğü sıralamasında 180 ülke arasında 155. olduğu hatırlatıldı.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle, Cumhurbaşkanlığı sitesinden Erdoğan adına yayımlanan mesajda şu ifadelere yer verilmişti: ”Bugün Türkiye basın özgürlüğü, en yeni iletişim teknolojileri, sosyal medya, internet gazeteciliği konularında dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer almaktadır.’’

Felsefi bir akımın adı olan kinizm, aynı zamanda her şeye alay ederek bakan, överken bile iğneleyen, en ciddi konuları bile hafife alan kişilere yakıştırılan bir sıfat olarak kullanılıyor.


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Romen Medyası Erdoğanla Dalga Geçti
İletiTarih: 12 Oca 2018, 15:54 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4108
Dalga geçer tabi Erdoğan Padişahımız bunlarla, karilerinin T.C. de illegal çalışmasına izin vermiyor RTE. emri ile Fuhşiyatla mücadele var. Evli adamlar kari peşinde koşuyor.. Sonra bekarlar soruyor etler niye bu kadar pahalı diye? Dubai mi lan burası Hindistanda 1 lira olan etin. Burada 2 saat kirası asgari ücret :shock: :lol: Belgeseli var şaka değil. Sapık bir hindu beriber günde 4 kere ziyaret ediyormuş. genel et pazarını... Burda nasıl insanlar camiye gidiyor günde 5 vakit. Onlarda böyle yeni bir örf-adet türetmişler.
Bu arada ne demişdi Can Ataklı? ; 'Bir şey(uyutucu madde) ucuzlamış ve ayağa düşmüşse o işin içinde devletin çalışanı vardır'. eski;E.M. Demek ki bu işle sıkı mücadele var.E benim duyduğum romenya et fiyatları.. Türkiye de bayağ pahalılanmış. Yeni ithal görüntüsü var ama tadı olmayan, dolandırıcı taze etde epeyce bir zamandır gelmez olmuş. Apış arası dindar bir millet olarak uzmanlık alanımız nede olsa millet olarak bununla mücadele edilmeyecekte ne yapılacaktı. Keşke evli erkeklere zina serbestisi yasası çıkarmayarak da mücadele edilseydi.. E malum bizi zeka-mantık tersten çalışır. Evli erkek için et pahalıymış farketmez ki.. İşte bizim sıkı mücadelemiz bile budur. Sigara içen adama 15 lira yaptınız sigarayı almaktan vazgeçtimi? Yok. 50 lira yapsanız paketini gene içecek o zehri.. Bir kere alışmış çünkü..


Sanırım onların derdi romenkarileri eskisi kadar çok para getiremiyor. Sürümden dolar üretemiyorda ondan ti ye alınıyorlardır.. Senin ne haddine ulen p*zv*nk benim sevsemde sevmesemde ülkemin Reisi ni o pis ağzına almak?


:lol: :lol:

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Romen Medyası Erdoğanla Dalga Geçti
İletiTarih: 12 Oca 2018, 16:59 
Katılımcı Üye

Kayıt: 06 Eyl 2017, 14:08
İleti: 219
mı acaba deeermişim.. 8-) 8-)

Tosunum romenler karılarını zorla yollamıyorlar ya talep var.. Şimdi romen yok özbek verelim abi..Çağır bir özbek temizlikçi hem evini temizlesin hem de mutlu sonla bitirsin.. Oturur lobide çay içersiniz.. Yada akşam saatlerinde belli noktalardaki otellerin civarında toplanıyorlar onlar da mı yetmez.. AKP döneminde eşcisellere de ev açtık.. Yeterki romenler gelmesin :lol:

haha haaa..

Ulan ahlak satıcılığını AKP döneminde TVlerden seyrettik.. Lobide çay için bir tanıırsınız... :oops:

Senin mantığına göre türklerin romenlere küfür etmesi lazım karılarını dürtemedikleri için..

Kendi ucuz düşüncelerinle romenleri yargılama.. Onlar yolsuzluk yapan millet vekilini çöp kutusuna koyup rezil edecek kadar şerefliler.. Sizin gibi tecavüze urayıp da olan olmuş diyerek parasını isteyenlerden değiller yani..

Lalelide yanlız buldukarı romen kadınları tezgah altı yapanlar sizler değilmiydiniz, yanlız gördüğünüz rus kadınları zorla çalıştıranlar siz değilmiydiniz.. Eh tabiki onlar da böyle godoş ve ahlak düşmanlarının ülkesine karılarını göndermez..

Adamlar haklı.. :shock:

Romen kadınları türkiyede çalışamıyorlar diye çocuklara tecavüze başladınız , gazetecileri tutukladınız ...

Baksen şu romenn kadınlarına :lol: :lol: :lol: :lol:


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Romen Medyası Erdoğanla Dalga Geçti
İletiTarih: 12 Oca 2018, 19:32 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4108
Adnan Mataracı yazdı:
Senin mantığına göre türklerin romenlere küfür etmesi lazım karılarını dürtemedikleri için..

Kendi ucuz düşüncelerinle romenleri yargılama.. Onlar yolsuzluk yapan millet vekilini çöp kutusuna koyup rezil edecek kadar şerefliler.. l:


romen sevgilin var galiba :lol:

Ben daha romen karıların parayı hak ederek kazandıklarını duymadım :lol: Güzel diye alınırlar şipşak paranızı çalarlarmış... :lol:

Aleni olmayan belgesiz konularda salla biraz istersen.. İnternet denen meret işte. Bu fuhşun bile forumunu yapmışlar. Gir öğren itirafçılarından... Bu internet dünyasında bi bilgi toplanabilecek siyasi forumlar yok!. Her türlü bilgiyi ayıklayıp, sağlama yaparak internetten fikir sahibi olabilirsin. Fetö gibi gizli kamera komanıza gerek yok yani. Şantaj montaj için... :lol:

Rus karileri hakkında niye böyle parayı alıpda hakkını vermiyorlar diye denmiyor acaba? Benim Romenlerle ne alıp veremediğim ola ki? Doğrusu neyse onu söylüyoruz. RTE nı niye sevmediklerini sana açıkladım işte çamur atanda bari kazandığı paranın hakkını verse. Benim ülkemin dövizleri ile avrupanın göbeğinde aç karınlarını doyurmuşlar. Türkiye gene yaranamış bu p*z*vn başkanları, bide utanmadan konuşuyor mu? :lol:
Kötü şöhret kolay yayılırmış...

Romenler hırkızdır olum. Anlamıyormusun..

Zorla çalıştırmıyorlar ya.. Parasını aldığı müşteri haklı olarak hizmet istiyor anlamadın mı p*v*k :lol: romen sevicisi fetöcüsü seni gidi seni...
romen kariler işgörmez, hilecilermiş :lol: Zorla gitmediği halde parasını çarpar görünüşüne aldananların!.

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Romen Medyası Erdoğanla Dalga Geçti
İletiTarih: 13 Oca 2018, 10:58 
Katılımcı Üye

Kayıt: 06 Eyl 2017, 14:08
İleti: 219
Roman karılarını iyi tanımış ve tarif etmişsin. Desene roman karıları seni iyi çarpmışlar :lol:

Acısı iyi oturmuş ki uluslararası siyasi konularla bağlantı kurup yorum yapacak kadar ileri gitmişsin.

Yani yukarıdaki bütün gereksiz laflarından şunu öğreniyoruz , sen roman karılara giden bir pezevenkmişsin ama iki elinle bir sıkımı beceremediğin için onlar da seni çarpmışlar. :shock: :shock:

Şimdi anlat bakalım özbekler nasıl onlar da romanlar gibi mi :lol: :lol: :lol: :lol:

Ulan seyfo ne kalas herifsin..seni kale alıp cevap vermek zaman israfıdıır.

Laleli piyasasına bakarsak geçmişte olanlara karşı ruyanın bize savaş açması gerekir. Ama uluslararası ilişkiler senin uçkuruna göre gitmiyor. En azından Türkiye haricindeki ülkelerde böyle..

Haa bir de rızanın eftalyası var kasetlerde adı geçiyor romanyalı orospuymuymuş onu da tanırmısın?

Meerak etme büyük reisin hepsinin intikamını alır :lol: :lol: :lol:


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Romen Medyası Erdoğanla Dalga Geçti
İletiTarih: 13 Oca 2018, 12:46 
Onursal Üye

Kayıt: 22 Ekm 2012, 19:18
İleti: 4108
İlerizekalı senin burada bilgi kirliliğinle uğraşmaktan gına geldi.

AB standartlarının yanına bile yaklaşamayan bir ülkeyi bile AB ye almışlar.
Rüşvetin b*q unu çıkarmış bulgarya keza gene aynı..

Bu tür çapsız ülkeler benim ülkeme laf edemez. Bazı ilerizekalılarda Bulgarya dan emlak alıyormuş;FETÖ giller. Kalite belli işte..

Neyse konuya döneyim. İftiracı p*v*k.

Romenya gibi karı ticaretçisi adi bir ülkenin Türkiye gibi bir ülkeye fetöcü gazeteciler için ayar vermeye kalkışmasına kargalar bile gülmez.

Başka cevap vermeye gerek var mı? Boş bir başlık açmışsın biraz eğlenelim dedik. Onu bile trolledin ya.. Sen nasıl bir yaratıksın ya?

Sana yazmıyoruz zaten bunları sen niye üzerine alınıyorsun ki? Senin bilgi kirliliğine mütekaip yazma zarureti hasıl oluyor.
Bizi yoruyor. Zamanımızı çalıyorsun. Hırkızsın aynı zamanda da..

Bu ülkede gazetecileri içeri tıkmıyorlar. Suçlu FETÖ zanlısı olanları tıkıp yargılıyorlar. Senin veya diğer p*v*k başbakanın dediği gibi olsa Uğur Kindar içerde yatıyor olurdu. O kadar din düşmanlığı haberinden sonra değil mi? Ahmak Müslüman bir ülkede '' lisede namaz(iritca yapıyorlar) kılıyorlar'' haberini yapıpda Müslümanım diye gezinen ben başka bir ilerizeka gazteci tanımıyorum. Ha bir de kaşıkçının elmasını çalmışlar. Senin gibi iftiracı ve eğriyi-doğruyu ayırddan yoksun ne tesadüf.

Romenlerin alerjisi - kaşıntısını mizahen belirttim ama anlamadın. Fetözeka ile anlamanıda beklemiyordum zaten..

Bu ülke 2011 e kadar sıkı bir fetö emniyet ele geçirmesi altındaydı.
O tarihlere kadar o dediğin lali piyasasında cirit atıyor fuhşiyat yapıyorlardı. Şimdi yapamıyorlar. Yani senin anlayacağın Tayyip bunların p*v*k başkanlarının musluğunu kısmış. Fetöcü polisler artık baskınları haber uçuramadığı için gelir kaybına uğrayıp. Deport oluyor karileri ya.. Onun derdi o dedim anlamamazlığa verdin.

Anladılar sanım şimdi meseleyi okuyucular.

Yoksa romanya ne demeye tutuklu fetöcü basına sahip çıksın. E ahde vefa işte. Fetöcü korumasındaki illegal romen fuhuş çetesi bu hususu basın hürriyeti ihlali diye anca dışardakilere yutturur. Olayın içeriğine vakıf olmayanlara yutturur.

İşin aslı öyle değil işte.. Mesele tamamen duygusal fuhşiyet çete musluğu ile alakalı mesele.. .)

_________________
Bonis nocet, qui malis parcit


Sayfa başı
 Profile bak  
 
 İleti başlığı: Re: Romen Medyası Erdoğanla Dalga Geçti
İletiTarih: 13 Oca 2018, 13:25 
Katılımcı Üye

Kayıt: 06 Eyl 2017, 14:08
İleti: 219
Pezevenkliğini sen yaptığına göre şartlarını da biliyorsunudur roman kadınların.. Belki namuslu Türk erkekleri roman kadınlara iyi davranmamışsa ne olacak :shock:

Ne kadar kalas bir herifsin sen ya.. pezevenklerin avukatlığına niye soyunuyorsun ki. :lol:
Bununla milli bir meselenin ne alakası var ya :lol: roman kadınlara giden Türk ve müslüman erkeklerine kendi karıları versin cezayı .. tabiki yine müslüman bir toplumda kadınların ne kadar hakkı varsa .. :oops:

Ayrıca bu roman kadınlar neden diğer ülkelerin erkeklerine kanca takmamışlar acaba..AB ülkelerindeki adamları niye kazıklamamışlar :?: türkleri veya müslümanları tanımak istemişler herhalde.. :roll: birtek Türk ve müslüman geçinenlerin ağzının suyu akıyor kadın görünce başkaları o kadar da abaza değil.. Sende kıskandın tabiki... :shock: hadi çekinme roman kadınlar mı kıskandın loo.. 8-)

Salaklık kimde diye sormaya gerek yok senin yazılarını okuyan anlar zaten. :lol: :lol:

romanlar türkiyeye gelmeyine çocuklara yeltenmeye başladınız.. :oops: :oops:


Sayfa başı
 Profile bak  
 
Önceki iletileri göster:  Sıralama  
Yeni bir konu gönderCevap gönder 1 sayfadan 1. sayfa   [ 7 ileti ]


Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyenler: Kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumda konulara cevap yazamazsınız
Bu forumda kendi iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumda kendi iletilerinizi silemezsiniz
Bu forumda dosya ekleyemezsiniz

Arama:
Git:  


İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan SiyasiForum.net Siyasi Forum Adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre TÜM ÜYELERİMİZ yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. SiyasiForum.Net hakkında yapılacak tüm hukuksal Şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) Hafta içerisinde dönüş yapacaktır. Forumumuz kesinlikle hiçbir şekilde parti, örgüt, kurum, kuruluş ve oluşumu desteklememektedir. Tüm Problemler ve Reklam İçin: İletişim Formu için tıklayınız.